Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) KillerKollar válasza b. (#36700) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Akkor ennyi volt a PC gamingnek, legalábbis átmenetileg biztos :) Az utolsó kapcsolja le a villanyt

(#36702) tasiadam válasza b. (#36700) üzenetére


tasiadam
veterán

Ha a 4050 olyan hulladék lesz mint a 3050 akkor azt skippelhetnék is :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36703) tasiadam válasza KillerKollar (#36701) üzenetére


tasiadam
veterán

Átmegy mindenki cloud gamingre vagy konzolra, vagy a 2 egy lesz, és eldöntheted, hogy billel vagy kontrollerrel fogsz játszani, esetleg Thrustmaster T-Flight Hotas X Flight Stick-el akarsz majd LoL-ozni

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36704) hokuszpk válasza b. (#36700) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

kezdem érteni miért építünk stadionokat. lehet inkább ujra kijárok meccsekre akármilyenszar a focink, minthogy a Fifa alá ( pedig annak perpill nem is kell csucsvga ) vegyek gépet :D

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#36705) Devid_81 válasza b. (#36700) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt (sajnos) eleg valosnak tartom.
Tegyuk hozza 2022 evvegen vagy lesz vagy nem jobb elerhetoseg mint most, avagy scalper wonderland lesz megint, ehhez meg hozzaadhatunk 30-50%-ot lazan az elso fel evre :U

...

(#36706) KillerKollar válasza tasiadam (#36703) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Igen, a legtöbben az iparban már régóta arról beszélnek, hogy a cloud a jövő, csak szerintem még nem tartunk ott, hogy elég kiforrott legyen a rendszer, de lehet, hogy emiatt sem bánja az NV/AMD, hogy kicsinálják a PC gaming piacot, most még kaszálnak egy nagyot azokon akiken még tudnak, aztán a cloud úgyis leváltja a PC-t/konzolokat és akkor már azért megy majd a verseny, hogy melyik szolgáltató szervereit ki pakolhatja tele GPU-kkal.

(#36707) regener válasza tasiadam (#36702) üzenetére


regener
veterán

Nemrég láttam egy cikket miszerint az NV visszahozza a szabad 12nm-es gyártósoron simán gyártható 2060-at, viszont 12GB memóriával. Ezzel is növelve a készletet miközben a 8nm-en gyártódik tovább a 3000-es széria ugyanúgy.

Persze az ár még kérdéses, de tényleg jó hatássa penne a piacra és több értelme van mint 3050-eket gyártani.
Magam is örülnék egy 2060 12GB-nak az RX580 4GB helyett, de ez mellékes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36708) gbors válasza KillerKollar (#36706) üzenetére


gbors
nagyúr

Még nem tartunk ott, és bizonyos területeken nagyon sokáig nem fogunk ott tartani - ahol a játékélmény érzékeny a késleltetésre, ott nagyon sűrűn kell datacentereket telepíteni. Miután éves szinten számos nagy HW-igényű kompetetív multi játék jelenik meg, még csak nem is egy niche-közönségről van szó, aki vagy kevesen vannak, vagy sokan vannak, de elég nekik a kettővel korábbi gen.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#36709) KillerKollar válasza gbors (#36708) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Mindegy mert 500$-os konzolok mellett akkor sincs 1000-3000$-os GPU-kkal jövője a PC gamingnek, tök mindegy hányszor gyorsabb és mennyi TFLOPS, minden játék futni fog konzolokon is, ahogy eddig is, csak nem olyan grafikával meg nem 144 fps-el. Persze ez sokaknak fontos, de vajon hány embernek ANNYIRA fontos, hogy egy ekkora vagyont kifizessen érte 2 évente? Egyre kevesebbnek...

(#36710) Jadro válasza b. (#36700) üzenetére


Jadro
veterán

Ez így mehetne a vicces képek rovatba is. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36711) hokuszpk válasza regener (#36707) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

"tényleg jó hatássa penne a piacra" ..
"Magam is örülnék egy 2060 12GB-nak az RX580 4GB helyett"

Radeonos topicban epp tegnap emlitette b. , hogy a Polaris ujra kaphato.
arakat ne tudd meg, es elkapkodtak. szoval a banyaszoknak jo lesz a 2060 is.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#36712) b. válasza Devid_81 (#36705) üzenetére


b.
félisten

Ha valós akkor Nvidia nem veszi észre, hogy belesetal a csapdába.
AMD ilyen kis piacresszel boldogan asszisztált a magas árakhoz, hisz ha csökken is az egész piac ott a konzol ami neki pénz, az nőni fog plusz jól keresnek az eladott kártyákon. Ami probléma hogy Intellel az AMD szerintem már jövőre elkezdik tolni az egyben csomagokat.Lehet AIB szinten meg, de szerintem hamarosan kiskereskedelmi forgalomban is.
Veszel egy Ryzen 6800X CPU t és kapsz mellé egy 7600 kártyát tippre 100 $ felárral. Ugyan ez lesz Intelnél, Nvidia meg ott lesz a rohadt drága Desktop kártyáival, X86 CPU nélkül, és az ARM uzlet is egyre távolabb kerül a révbeéréstől. Nem szabadna ennyire elszallni, a fenti árak a mostani banyaszidoszakban ilyenek, de nem lesz ez mindíg így, hogy kell bármi áron a piacnak csak mert Nvidia.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36713) tasiadam válasza hokuszpk (#36711) üzenetére


tasiadam
veterán

Mondjuk az az ár kicsit magas érte, de legalábbvan kártya ennyiért :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36714) niof válasza b. (#36712) üzenetére


niof
addikt

Szerintem az van, amit a haverom nemrég mondott. A PC gaming visszatér oda, ahol a 90-es években volt, luxuscikknek fog számítani. Akinek van rá, azt nem érdekli, akinek nincs, az vagy vergődik technológiailag meghaladott eszközökkel, vagy lemond róla.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#36715) Televan74 válasza niof (#36714) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vagy konzol gaming kompromisszumokkal! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#36716) niof válasza Televan74 (#36715) üzenetére


niof
addikt

Ja igen, az kimaradt... Bár a konzol hellyel-közzel befér a meghaladott technológiák közé. Persze, nagy szám, mikor kijön egy next gen., de konzolt az átlag szerintem nem 1 generáció erejéig tart meg, hanem amíg használható. Addig meg a PC több lépcsőt fejlődik, míg jön a következő next gen konzol. De mondjuk ez is ilyen örök vita, hogy PC vs. konzol.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#36717) Petykemano válasza b. (#36712) üzenetére


Petykemano
veterán

"Veszel egy Ryzen 6800X CPU t és kapsz mellé egy 7600 kártyát tippre 100 $ felárral. Ugyan ez lesz Intelnél, Nvidia meg ott lesz a rohadt drága Desktop kártyáival, X86 CPU nélkül, és az ARM uzlet is egyre távolabb kerül a révbeéréstől."

És mit gondolsz, ha a Ryzen 6800X és a 7600 nincs összeforrasztva "alaplapra", akkor ennek eredménye viszonylag jó áron hozzáférhető gamer bundle lesz, vagy bolti ár alatt kapható 6800X CPU?

Persze az AMD-nek az is eladás, ha az ilyen csomagot nagytételben vásárló bányász történetesen a szemétdombra dobná az ajándékba kapott CPU-t. A penetráció más kérdés.
Addigra még szárnyra kaphat egy új kifejezetten CPU-val bányászható coin. A v-cache-ben és/vagy a később jövő AVX512-ben lehet még fantázia. (Ez persze nyilván sokkal inkább az ilyen jellegű coin árának növekedésének függvénye semmint technológiáé) A remek befektetési lehetőségként felcsillanó coinok számának lehetősége végtelen.

Na de komolyra fordítva a szót: szerintem csak egy ilyen bundle-lel nem oldana meg semmit az intel/AMD. Minél több a holt-teher, annál valószínűbb, hogy nem ugranak rá a bányászok. Ezért én azt gondolom, hogy ilyen bundle legvalószínűbben a prebuilt OEM gépek piacán jelenhet meg. Talán már most is elmondható ugyanaz. Olvastam már olyan véleményt, hogy ha gamer GPU-t szeretnél, vegyél notebookot - azt még nehezebb szétszedni.
Ha csak egy CPU a holt teher, azon túl lehet adni. Viszont ha már egy komplett gép, az már kicsit bajosabb. Bár éppenséggel egy nagyobb bányászcég akár viszonteladóként is feltűnhetne: megveszi a komplett gépet és kicseréli benne a GPU-t valami szarrá hajtott 5 éves polarisra. Occó!

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#36718) b. válasza Petykemano (#36717) üzenetére


b.
félisten

Igen AIB partnereknel elsorban az OEM piacra gondoltam. Amit felvazoltam azt nem a banyasszezonra értettem, hanem az utána eljovo, talán egyszer normalizalodó piacra.,ha lesz ilyen valaha.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36719) Petykemano válasza b. (#36718) üzenetére


Petykemano
veterán

ok, értem.
Zen5+RDNA4-ből akár a DIY piacon is megjelenhet hasonló akció.

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#36720) b.


b.
félisten

Hmm érdekes infó, még ha nem is a topikba való teljesen.
[God Of War Discovered in NVIDIA GeForce Now Database]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36721) huskydog17 válasza b. (#36720) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Így még érdekesebb

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#36722) b. válasza huskydog17 (#36721) üzenetére


b.
félisten

:DDD
Ez igen .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36723) tisztelturam válasza b. (#36720) üzenetére


tisztelturam
tag

Áldja meg az isten a Sony-t ha ez a leak igaz!
De milyen az élet egyik kézzel ad (végre jönnek a hőn áhított sony-s címek pc-re és nem kell értük ps-t venni) a másik kézzel elvesz ,mert mindeképpen ps-t kell venni mivel értelmes áron VGA már sose lesz :((( Furfangós ez a Sony a gazdagok veszik majd pc-re akiknek nem gond a 100 ezres VGA vétele 400 ezrekért ,de a többiek meg veszik majd a ps-t :C

(#36724) b. válasza tisztelturam (#36723) üzenetére


b.
félisten

Hát ehhez szerintem nem kell túl erős gép vagy a legújabb VGA. ha meg felhőn lesz a GF Nowhoz nem kell még PC sem, sőt telefon is elég. Már persze akit nem zavar a késleltetés. Én anno a LOU-t előszőr így toltam végig, gyengébb felhős szolgáltatással minta GF now, de élvezhető volt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36725) tisztelturam válasza b. (#36724) üzenetére


tisztelturam
tag

Alkalmi játékosoknak az talán opció,de a legtöbben szeretik őket "birtokolni" és a saját gépen játszani. Mondjuk amíg ez nem hivatalos addig csak túl szép hogy igaz legyen

(#36726) b. válasza tisztelturam (#36725) üzenetére


b.
félisten

A GF Nowhoz is kell hogy megvedd a játékot steamen vagy Epicen,de értem mire gondolsz. Én is így vagyok ezzel.:R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36727) huskydog17 válasza tisztelturam (#36723) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sajnos az eddigi Sony címek PC portjai nem lettek valami példaértékűek, bőven van hova fejlődni, ezt a Sony is nagyon jól tudja, ezért is vették meg a Nixxes Software-t, akiknek nagyon sok tapasztalatuk van PC portolás téren, hiszen a holland csapat készítette az összes modern Deus Ex (HR, MD) és Tomb Raider (Legend-től kezdve az összes) epizódok PC portját, így nem csoda, hogy a Sony őket vette meg. Reméljük a Nixxes majd alaposan gatyába tudja rázni majd a Sony címek PC portjait!
A kérdés már csak az, hogy ezek után a Square Enix hol csináltatja majd a PC portokat. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#36728) tisztelturam válasza huskydog17 (#36727) üzenetére


tisztelturam
tag

Inkább fussol szarul minden Sony cím ...a lényeg hogy ezek miatt és egyre több miatt nem kell venni konzolt annak akit nem érdekel az a dolog,de a játékok igen.
Ezt már csak a Nintendo tudná überelni egy The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC-s bejelentéssel. A sok emulátoros "agyonpimpelt" gameplay-t nézve elég szépet ki tudtak belőle hozni :C De ez csak egy álom a nintendo ilyet soha nem fog meglépni. De ez itt nagy OFF így a témát én lezárom

[ Szerkesztve ]

(#36729) Abu85 válasza huskydog17 (#36727) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy a portolás a PS konzolokról nem olyan egyszerű. A shader nyelv különbözik valamennyire, illetve a Sony-nak a tipikus optimalizálásai egyedi PSSL képességeket használnak. Ezek egy része szabványos szinten nem elérhető, még a shader modell 6.6-ban sem. Egyedül HLSL Ext.-ben vannak rá megegyező kontextusú alternatívák, de a HLSL Ext. az AMD saját nyelvspecifikációja, amit csak az AGS-en keresztül lehet használni. A Horizon Zero Dawn használja is, de ezzel a problémát csak az AMD-re oldják meg. A többiekre kell valami szabványos alternatíva a nagyon specifikus kódokra. És ez nagyjából annyi, hogy a szükséges intrinsics hiányában írnak valami kerülőutat, ami sokszor lassabb, mint az eredeti kód.

A shader modell 6.6 abban sokat fog segíteni nekik, hogy azzal végre minden olyan atomi operációt támogat a PC, amit a PlayStation 4. Tehát ezek direkten portolhatók. Viszont a shader modell 6.6-ot az NVIDIA nem támogatja, tehát nekik megint kell egy kerülőút.

Ez nem a Nixxes Software-en múlik, hanem azon, hogy a Sony saját címei nagyrészt olyan dolgokhoz nyúltak, amelyek PC-s API-ban vagy nincsenek még jelent, vagy ha jelen vannak, akkor az egyik gyártó nem támogatja.

Ugye a Square Enixnek azért nincs már nagy szüksége a Nixxes Software-re, mert ha egy játéknak készül Xbox Series portja, akkor az a kód 100%-ban kompatibilis lehet PC-vel. A Microsoft célja az volt, hogy az új DirectX 12 verziókkal egységesítse a konzolt és a PC-t. Ha a DirectX 12 Ultimate specifikációi mellett írnak valamit Xbox konzolra, akkor az PC-n is futtatható. Lehet, hogy bizonyos hardverekre az optimalizálása nem lesz ideális, de futni fog gond nélkül, így PC-s portolásra innentől kezdve, hagyományos értelemben nincs igazán szükség.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#36730) huskydog17 válasza b. (#36720) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nvidia deflates God of War PC and Half-Life 2 Remastered rumors, says leaked data was 'speculative'

NV: Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#36731) cyberkind válasza huskydog17 (#36730) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs ebben semmi meglepő, nagyon drágák ezek a játékok, a PC meg kvázi, talált pénz, én ennek csak örülök. :))

Paranormal Cocktivity

(#36732) tisztelturam válasza huskydog17 (#36730) üzenetére


tisztelturam
tag

Ebben a listában csak a ps címek az érdekesek. A többi már mind volt hírbe hogy jönnek pc-re. Mondjuk a kakuktojás az a nintendo azt el nem tudom képzelni hogy bármit kiadna pc-re

[ Szerkesztve ]

(#36733) b. válasza huskydog17 (#36730) üzenetére


b.
félisten

Hát kíváncsi vagyok, hogy ez most tűzoltás e valójában és mentik ami menthető,vagy tényleg csak egy dummy lista.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36734) Jack@l


Jack@l
veterán

https://www.techpowerup.com/286735/jingjia-micro-jm9-gpu-series-targeting-gtx-1080-performance-tapes-out

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#36735) tisztelturam válasza Jack@l (#36734) üzenetére


tisztelturam
tag

Szerintem ha a 3090 at is verné duplán akkor se lenne semmi jelentősége ugyis ez belterjes piacra lesz "földi haladó"hoz ugyse jut ilyen

[ Szerkesztve ]

(#36736) Yutani válasza tisztelturam (#36735) üzenetére


Yutani
nagyúr

Lack of Vulkan and DirectX - ezzel agyon is van csapva bármilyen tradícionális VGA piacon. Ez maximum bányászatra lesz jó vagy Doom 3-ra.

#tarcsad

(#36737) Jack@l


Jack@l
veterán

https://www.techpowerup.com/review/the-medium-dlss-vs-fsr-comparison/

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#36738) Yutani válasza Jack@l (#36737) üzenetére


Yutani
nagyúr

Érdekes. Kijelenthető, hogy a DLSS szebb. Az FSR (a sharpening miatt?) élesebb képet ad, még akár a natívhoz képest is, viszont 4k felbontás alatt rendkívül ocsmányul kezeli a háló struktúrát.

#tarcsad

(#36739) b. válasza Yutani (#36738) üzenetére


b.
félisten

A DLSS mellett is van sharpening filterre lehetőség amúgy. Nem rossz semelyik megoldás szerintem

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36740) Yutani válasza b. (#36739) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azért én az FSR-t csak végszükség esetén használnám, először inkább megnézném, hogy a minőségi beállítások visszavételével nincs-e meg a kívánt sebesség (esetemben 60 FPS).

#tarcsad

(#36741) gbors válasza Yutani (#36740) üzenetére


gbors
nagyúr

Ahogy elnézem, itt megint az állóképen zoomolva látható típusú különbségekről van szó főleg. Az FSR több részletet elveszít, viszont nem homályosít (a DLSS + Sharpenre a tesztben nincs kép, úgyhogy arról így nehéz nyilatkozni). Ezzel szemben mozgás közben valószínűleg több a temporal aliasing vele, az viszont zavaró tud lenni akkor is, ha alig látható.
Ha kevés +FPS kell, akor a DLSS Quality-t használnám, ha sok, akkor az FSR Performance-t. Ezen felül megnézném azt is, hogy ha a 4K monitorra WQHD vagy FHD képet tolok ki, akkor milyen az eredmény - tudja a fene, milyen upscale algoritmus van bennük...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#36742) b. válasza gbors (#36741) üzenetére


b.
félisten

na igen ezt a feljavítást sokan nem kalkulálják bele, pedig a Samsung is alkalmazza.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36743) huskydog17 válasza b. (#36733) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem részben, azaz is-is. A listából 3 játék valós.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#36744) tisztelturam válasza huskydog17 (#36743) üzenetére


tisztelturam
tag

Resident Evil 4 Remake már rég tudjuk hogy jön.
Grand Theft Auto III, Vice City and San Andreas Remasters - ezt is már tudjuk hogy jönnek
Gears 6..lol az ilyen minek a listára. Ilyen ugyis lesz. De ez kb olyan mintha a Far Cry 10 lenne itt mivel az is lesz
Half-Life 2 Remastered - ezt is tudjuk de nem a valve csinálja hanem rajongói dolog mint a black mesa volt
A többi valaminek a folytatását nem írom le mert azok ugyis jönnek

Itt a Playstation dolgokon van a hangsúly amik akár kamuk lehetnek. Majd az idő eldönti. De mivel ps5 címek vannak ott minimum 2-3 évig nem lesz róluk semmi pc-s hír az biztos

[ Szerkesztve ]

(#36745) b.


b.
félisten

[Nvidia Slips Faulty RTX 3070 Ti Dies Into The RTX 3060]
Helyes, inkább, mint a kukába.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36746) b.


b.
félisten

[RTX 4080 Specs Based on everything I know and leaks from @RedGamingTech @greymon55 and @kopite7kimi ]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36747) tasiadam válasza b. (#36745) üzenetére


tasiadam
veterán

Majd gyünnek a 3060 unlocked 3060ti-ok :D :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36748) tasiadam válasza b. (#36746) üzenetére


tasiadam
veterán

Mondjuk a cache emelése, freki emelése + boost is persze meg a gyorsabb memória az nagy lépés lehet. És még a cuda is. Vagy rohadtdrága lesz, vagy sokat fog enni. vagy mind a 2

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36749) Devid_81 válasza b. (#36746) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Rendeset odavertek annak a vram mennyisegnek :DDD
Tipikus NV, bare minimum szint, csak annyi amennyi nagyon muszaj :U

Gondolom a 4080Ti meg majd lesz vagy 13GB max 14GB
Es 400W+ persze

...

(#36750) tasiadam válasza Devid_81 (#36749) üzenetére


tasiadam
veterán

ha elég gyors a RAM, fölösleges a sok belőle.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.