Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#601) BlackSoft válasza keIdor (#600) üzenetére


BlackSoft
addikt

Tableteknél sem látom értelmét az 1080p felett, mert kicsi a kijelző. Telefonoknál még annyira sincs értelme már a FHD-nek sem szerintem. Én nem arra izgulok, hogy mennyivel nagyobb a felbontása, amikor semmi különbséget nem látok már :N Nekem monitornál is a 4K az már az a high-tech aminél nem kérek többet, inkább csináljanak valami hologramosat akkor ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#602) cyberkind válasza BlackSoft (#601) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne félj, majd Carmack bá' forradalmasít ismét. :))

Paranormal Cocktivity

(#603) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Hát nekem van iPad Mini-m és a 2048 x 1536-os felbontás nagyon mutatós rajta. 324ppi-vel nem lehet panaszom. Valahogy még a youtube videók is sokkal élesebbek rajta mint ha gépen nézem, pedig az csak 1080p. :))

[ Szerkesztve ]

(#604) keIdor válasza BlackSoft (#601) üzenetére


keIdor
titán

720p meg 1080p között azért látni különbséget, főleg 1080p utána ha viszább mész egyből kiszúrni.:)
freestyée: Tabletnél az okés, az iPhone-nál érezni, hogy szebb a HTC One kijelzője. (471ppi)
Olyan mintha nem is pixelekből állna a kép, de csak akkor fogod úgyis látni, ha nézel egy jobbat, utána fog feltűnni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#605) WaterWawe válasza keIdor (#604) üzenetére


WaterWawe
őstag

Majd valamelyik nap bemegyek a Vodához és ha van kirakva HTC One majd összehasonlítom.

(#606) Tirexi


Tirexi
addikt

A Killzone videó ezen a linken lesz majd elérhető: [link]
Kb még 35 perc és lehet nézni.

Én már kijátszottam magam szal megyek aludni. :K
Csá all.

[ Szerkesztve ]

(#608) BlackSoft válasza ScomComputer (#607) üzenetére


BlackSoft
addikt

A youtube-nak fel kell dolgoznia, és ha 1 órás a videó vagy hosszabb, akkor 1óráig kb még 360p-s lesz, nem lesz 1080p beállítható az utófeldolgozás miatt...Szóval éjfélre kb pont jó lesz :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#609) WaterWawe válasza ScomComputer (#607) üzenetére


WaterWawe
őstag

Killzone nincs PC-re. Playstation ekszlúzív.

(#610) keIdor válasza WaterWawe (#605) üzenetére


keIdor
titán

LG G2, Sony Z/Z1, Samsung Galaxy S4 (bár ez kakukktojás picit) mind jó, csak 5" körül legyen és 1080p.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#612) norb55 válasza keIdor (#582) üzenetére


norb55
senior tag

Egy játék a PS4-re 18-19.000 FT Mire föl?
PC-re 10K .
Bevallom én is hogy elgondolkodtam a PS4-en, de ez azoknak való akiknek nincs PC-jük felső kategoriába,
Látványvilág teljessen más, És 180K-é kihozok neked olyan gépet ami azt a látványt hozza bőven, csak a játék rá 10K nem 20K :D Egy GTX 760 simán hozza azt a látványt :)

(#613) Tirexi válasza norb55 (#612) üzenetére


Tirexi
addikt

A konzolok lényege számomra ilyen PC mellett csak is az, hogy azzal tolom konzolon ami konzol exkluzív.
Ennyi.
Killzone-t egy 500k-s PC-n sem tudsz játszani mert nincsen rá.

Szal érted az én álláspontomat. :D

(#614) norb55 válasza Tirexi (#613) üzenetére


norb55
senior tag

Tiedét megértem, de aki azt akarja mondani, hogy a konzol jobb mint a PC, azt már nem értem meg :)
Vicc az is hogy konzolon is belassúl a játék néha, PS3-on láttam, mert van a szomszéd szobába.

Crysis 3 olyan mintha egész más játékot látnák rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#615) keIdor


keIdor
titán

Cyberkind: folytassuk itt.

GT5 nem nyerte el anno a tettszesem, GT6 mar eselytelen, mert eladtam a PS3-at. Mire lesz GT7 addigra megoszulok:) Szeretem az autos jatekokat, kell valami. Nekem az NFS komolytalan, mas nincs PC-re.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#616) cyberkind válasza keIdor (#615) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogyisnem van, csak nem a jelenben, hanem 2006-7 körül, de főleg a Dirt meg a Grid, ja meg a Tdu. :)
GT sorozatban a kocsik mennyisége, és nagy részének a minősége tetszik, ilyen tartalmú autósjáték nincs rajtuk kívül, Nfs meg szar, és így öregebb fejjel már csak a régi Most Wanted jön be, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#617) Tirexi válasza cyberkind (#616) üzenetére


Tirexi
addikt

Ne felejtsük ki a Project CARS-ot emberek. :D

(#618) norb55 válasza cyberkind (#616) üzenetére


norb55
senior tag

Ezzel eggyetértek veled, NFS eggy hulladék, már számomra nagyon eggyhangú a játék, sablon , lerágott csont. Kicsit újíthatnának rajta már. TDU 2 is csalódás volt már, grafika semmit nem változott, remélem a 3. része más lesz . Dirt az nagyon baró játék, mindig próbálnak újítani benne, de azok az ügyességi feladatok engem kikészítenek idegileg :D

Need for speed Rivals ami még talán ér valamit, az nekem még bejött .

(#619) F34R válasza Tirexi (#613) üzenetére


F34R
nagyúr

Es ez csak egy jatek a sok kozul ami miatt erdemes megvenni.
Hiaba van 500k-s geped ha nem idotallo, szerintem ezt te is tapasztaltad. Es mind emelett van egy olyan kenyszererzeted hogy nekem kell mindig valami uj PC-hez, amig ezt konzolnal nem teheted meg mert nincs firssebb szeria joideig.

(#620) norb55 válasza F34R (#619) üzenetére


norb55
senior tag

A konzol se időtálló, csak azt nem birod fejleszteni, egy integrált doboz :D
Ha tehetnék az emberek azt is fejlesztenék, de az igények sokszor korlátozva vannak a kínálathoz. Az ember egy furcsa teremtés, :)

[ Szerkesztve ]

(#621) #35434496


#35434496
törölt tag

Sràcok értem én, hogy 780 off topik de nem lehetne befejezni ezt a hányingerkeltô konzol témát? Ha rajtam múlna kiraknám az összes konzolt egy lakatlan szigetre és ledobnék rá egy atombombàt! :DDD

(#622) norb55 válasza #35434496 (#621) üzenetére


norb55
senior tag

Te vagy az emberem :D

Nah ezt nézzétek :D
[link]

(#623) keIdor válasza #35434496 (#621) üzenetére


keIdor
titán

Te annyi mindent csak utalsz.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#624) Tirexi válasza keIdor (#623) üzenetére


Tirexi
addikt

Amíg nekem sem volt én is utáltam. ;]

(#625) keIdor válasza Tirexi (#624) üzenetére


keIdor
titán

Hogy lehet utalni valamit, amit nem is ismersz? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#626) norb55


norb55
senior tag

[link]

:D :D :DDD kikell mennem a kistescóóba :D

(#627) WaterWawe válasza norb55 (#626) üzenetére


WaterWawe
őstag

Komoly zene kedvelőinek: [link]

(#628) norb55 válasza WaterWawe (#627) üzenetére


norb55
senior tag

:DDD

Azért ez is elég dúrva :D
[link]

(#629) Tirexi válasza keIdor (#623) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért mert a konzol piac miatt tart ott a PC ahol. :)

Ha megnézed nem volt valami nagy előrelépés 2012-2013 között.
Mindezt azért mert a konzol gémet elég átportolni a PC-re és nem kell foglalkozni az új effektekkel. (csak párral) (nem hiába készülnek az ENB/SweetFX-hez hasonló magán project-ek)

Szal valamennyire igaza van Players-nek. Ha nem lennének a konzolok már rég nem itt tartanánk a grafikában meg a játékok is csak PC-re lennének tervezve és nem kéne azért vennem egy 120K-s konzolt, hogy egy nyamvadt Forza 4-el játsszak.

Na meg ugye a Mantle ami a konzol-os baromságot követi.. látni, hogy mi itt az ami korlátozza a lehetőségeket és az nem a hardver. A konzol kedves Keldor pap. :)

És megint oda lyukadunk ki, hogy az egész egy nagy biznisz. Nem elég már a PC-ből beszedni a pénzt, kell konzol is meg telefon is meg egy másik konzol is.

Ami meg a mai napig a legnagyobb szemtelenségnek tartok az a konzoloknál a visszafelé kompatibilitás hiánya.
Azt mond meg nekem miért ne tudnék egy PS3-as GTA5-el a PS4-en játszani?
Nekem nehogy azt mondja valaki, hogy ez olyan nagy munka lenne átvinni. Simán meg lehetett volna csinálni.
Csak hát ugye a pénz a pénz... PS3-ra is meg PS4-re is vedd meg külön ha akarsz vele játszani.

A világ pénze nem lenne elég követni ezt a játékos vonalat főleg úgy, hogy egy-egy játék 18k és éppen ezért létesültek a torrent és warez oldalak.

Ha a játék ipar így akkor a játékos is így áll hozzá.

(#630) norb55 válasza Tirexi (#629) üzenetére


norb55
senior tag

Konzolok világa pont a 10 éveseké :D Apuka anyuka megveszi a játékot nekik, és ahhoz nem kell tehetség, berakod, a játékot, és megy . Milyen grafikai szépséggel és felbontással , az már más kérdés.
Ami nem jön ki PC-re csak konzolra, részemről az felejtős, engem nem fognak az orromnál fogva rángatni, a játékfejlesztők, Nem jön ki PC-re, nem játszok azzal a játékkal. Így is az emberiség az orránál fogva van vezetve. de amit már müvel egy két cég, az már erőssen átlátszó .

Egy hasonulás Juhász és a birka nyáj :D Pont úgy viselkedünk :)

[ Szerkesztve ]

(#631) keIdor válasza Tirexi (#629) üzenetére


keIdor
titán

Bele lehetne epiteni a PS4-be PS3 alaplapot, csak akkor meg azert menne a siras, mert 180 ezerbe kerul.
Maskepp nem tudod megoldani, teljesen mas architektura. Vagy emulaltatni akarod? Majd a PS5-bol talan. Egyebkent felhobol menni fognak nyaron, szoval elerheto lesz.

Te is mindenhonnan penzt szednel be, ez a rendszer igy mukodik, ha rajtad mulna ugyanezt csinalnad.
Ha nem, akkor megbuknal mint cegvezeto es mehetnel az utcara, ez ilyen.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#632) F34R válasza norb55 (#630) üzenetére


F34R
nagyúr

Sokan elvezik azt meg a 30+ tulon is hidd el. Nem kell szoszolni vele , egy faradt munkanap utan csak benyomom par masodperc es indul/mehet a szorakozas a kanaperol (agybol). Azt hogy te hulyesegnek tartod az egy mas dolog, nyilvan a hardcore fps kedveleoi mindig is elbol utalni fogjak a konzolt en is ezt tennem.
A piac viszont reg ota nem errol szol ok diktalnak ezeken jelenik meg eloszor a jatek es a PC- mellett meg fel tud olyan exclusive jatekokat is mutatni amit PC-re nem is lenne erdemes fejleszteni mert nem eger+bill-hez valo.
Jo ez igy ahogy van, nem kell itt tulsagosan elore haladni a grafikal mikor a belso ertek a sztori a jatekmenet hatterbe szorul. Eleg volt az n+1 rokaborbol es nem hinnem hogy orulni neki ha egy jateksorozatban mar az otodik 10k-dat adod ki egy sablon maszlagert. Inkabb 20k egy ertelmes jatekert mint 10k egy foshalmazert.

(#633) norb55 válasza F34R (#632) üzenetére


norb55
senior tag

PC-re mióta csak egér + bill van?
Veszel hozzá egy kontrollert, USB-s és máris ugyan úgy élvezheted a PC-n azt amit konzolon.
PC multifunkcionálisabb mint a konzol. mellesleg egy stratégiai játék mint pl a Starcraft 2 , soha nem fog megjelenni konzolra, kicsit érdekes volna irányítani 1 kontrollerrel :D

(#634) cyberkind válasza norb55 (#633) üzenetére


cyberkind
félisten

Lassan az jön, hogy a kontrolleres szopást illetve célzást mindenki élvezi is. :D
Starcraft, pont ez a baj hogy csak ilyen játékokat tolnak exkluzívra pc-n, lókolbász értelme van.
De egyébként mi nem való bill+egérhez, nálam minden csak azzal ment, pedig szórakoztam már mindennel, de csak a jó öreg bill+egér kombó jött be. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#635) #35434496 válasza keIdor (#623) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ha tudnád mennyi mindent szeretek a gyönyörű konzolokon kívűl. Vehetnék konzolt de nálam akkor lesz konzol ha a temetőben leszek. A két fiam ha nagyobb lesz kapnak pc-t és kész. Itt nincs demokrácia. :DDD

(#636) cyberkind válasza #35434496 (#635) üzenetére


cyberkind
félisten

Jövő Kingpin Sli-k? ;]

Paranormal Cocktivity

(#637) WaterWawe válasza #35434496 (#635) üzenetére


WaterWawe
őstag

Jajj, de sajnálom szegényeket... konzol helyett kénytelenek lesznek High-End PC-vel játszani. :C

(#638) norb55 válasza #35434496 (#635) üzenetére


norb55
senior tag

Családba nem 3db kártyát kell venned, hanem +2-öt mindenki a családba EVGA classified kártyákat kap :D
Lassan ott tartassz, te már jelentős árengedménnyel kapod meg :D

Konzol dísznek nagyon szép, kinézetre nagyon bejön amúgy , de mivel AMD szív dobog benne, én már csak azértse veszek :D

Megmondtam a lakásba AMD nem teszi be a lábát :D Én ehhez mérten tartom magamat . :)

[ Szerkesztve ]

(#639) #35434496 válasza WaterWawe (#637) üzenetére


#35434496
törölt tag

Inkább mint egy reggel odajönnének apa kinéztünk egy Honda CBR 1000RR-t. Na akkor kapnék szívinfarktust. :D cyberkind Levelezek EU EVGA-val de még nem szóltak. Más úton is probálok kártyához jutni de kemény dió lesz. Ha szerencsém van Január végefelé itt lesznek a kingpin karik. De ez függ USA EVGA-tól mennyit küld európába.

[ Szerkesztve ]

(#640) #35434496


#35434496
törölt tag

Nem leszek fukar veletek sem, ha nyerek a lottón ma. :DDD Mindenki max 5fő :DDD vendégem egy 780ti classified kingpin karira. :DDD

(#641) F34R válasza #35434496 (#640) üzenetére


F34R
nagyúr

akiknek van 780 azok mar nem kapnak ;]

(#642) keIdor válasza #35434496 (#635) üzenetére


keIdor
titán

Csak vigyázz nehogy majd félreértsék és koszorú helyett tényleg konzolt helyezzenek föléd. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#643) #35434496 válasza keIdor (#642) üzenetére


#35434496
törölt tag

Már nem emlékszem de nem te írtad a Vöröset nagy seggel? :DDD

(#644) keIdor válasza #35434496 (#643) üzenetére


keIdor
titán

Nem rémlik.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#645) norb55 válasza #35434496 (#640) üzenetére


norb55
senior tag

Akkor a 780classified helyett azt kérek , lehetek az 5. emberke is :D
Én meg ajándékba odaadom akkor valakinek a 780DCU2-öt :D

[ Szerkesztve ]

(#646) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyerekek, ez jó nagy bunkóság volt a főtopicban a 7990-es kollégától, vagy csak én gondolom így? :U

Paranormal Cocktivity

(#647) norb55 válasza cyberkind (#646) üzenetére


norb55
senior tag

mindig ezt csinálják, ezért van mindig localba szerencsétlen topic.

(#648) cyberkind válasza norb55 (#647) üzenetére


cyberkind
félisten

Valaki egyébként szólt egy modinak?
Vagy majd a meglepi erejével ki lesz törölve több hsz, és a lokál/gőzben ébredünk?

Paranormal Cocktivity

(#649) hszilard666


hszilard666
veterán

Eddig 1 fanboyjal sem találkoztam, de ez most megbaxott:DD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#650) cyberkind válasza hszilard666 (#649) üzenetére


cyberkind
félisten

:DD
Ja, ez még csak a kezdet. ;]
Jön a Mantlee Intel+Nv csődjelenségeket fogsz hallani, láni mindenhol, + egy 290 Mantlee-val simán leveri a 780Ti Sli-t. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.