Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#851) F34R válasza Macka (#842) üzenetére


F34R
nagyúr

mert hazugsag az egesz. richland es kaveri kozt 15 % van igp-ben es kb ebben ki is merult az egesz. a 4k-t meg ne mondjak nekem hogy a gpu-n mulik (nem a jatekokra gondolok) oda igen is kevesek ezek a cpu-k.

freestyée

Max lefizetett gaming evolved partnereket, mert kb ennyi az elonyuk intellel szemben. szoval ugy van megirva a jatek hogy faildozeren is jol menjen meg az amd-t kartyat is nagyon szeresse. ezert van a sok verfan aki azt hiszi hogy jok ezek a processzorok es ott van egy i7 szintjen kozben meg kanyarba nem csak jol hangzik a fizikai nyolc mag. Az az egy szerencseje van hogy annak idejen megvette az ATI-t es ez felnyomta a piacot.

(#852) Tirexi


Tirexi
addikt

(#853) #35434496 válasza Tirexi (#852) üzenetére


#35434496
törölt tag

Egy finom süti nekünk. :DDD

(#854) WaterWawe válasza F34R (#851) üzenetére


WaterWawe
őstag

Konzolok nélkül veszteséges lenne az AMD, mint vállalkozás. Ellenben jó hogy vannak különben nem 120k lenne egy 780 és 180k egy 780Ti, hanem sokkal jobban el lennének szállva az árak. Az Intelnek mivel nem jelentenek különösebb konkurenciát az AMD féle procik ezért nyugodtan beárazhatta a i7-es procikat 75-80k a keményebbeket pedig 150-250k körülire mert nincs jelentős konkurencia.

(#855) keIdor


keIdor
titán

Tessek Tirexi erre vartal, bar mondjak a sracok, hogy lehet csak annyira profi videos a gyerek, hogy igy megcsinalta.:D
[link]

Ha annyira faraszto lesz telepiteni, mint a 4-et a sok kliens meg regisztracio miatt nekem marad PS4-re, oda varom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#856) Tirexi válasza keIdor (#855) üzenetére


Tirexi
addikt

Egyértelműen fake. :)
A kamera mozgás és az egér mozgás is egyértelműen konzol kontroller.

(#857) BlackSoft:
Az is lehet, hogy beletúrt az Xbox-os fájlokba aztán aktivált egy menüt amit sztem semmire nem tud használni.
Vagy ki tudja.
Nem nehéz összehozni egy ilyen layer-t aki ért hozzá after effects-be összedobja.

[ Szerkesztve ]

(#857) BlackSoft válasza Tirexi (#856) üzenetére


BlackSoft
addikt

Na de van benne egér, meg elég részletes grafikai beállítási lehetőség :Y

Össze lehet hozni egy ilyet afterben, de ilyen kamerás felvételre lehetetlen. Azt meg hogy xbox alatt van ilyen menü az lehetetlen, mert olyan beállítások látszódnak, ami konzol alatt megfelelő hardver hiányában nem létezik. Ilyen a DX11 és a HBAO is. Hacsak nem került bele a menü, ami PC-n lesz elérhető, és használható :U

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#858) Tirexi válasza BlackSoft (#857) üzenetére


Tirexi
addikt

Ilyen kamerás dolgot pár perc alatt összehozok neked. :DDD
Fogom aztán felveszem a monitoromat kamerával. :DDD

Annyi az egész hogy az elkészült after effects videót lejátszom aztán kézi kamerával felveszem a TV-ről vagy monitorról. Egyéb kérdés? :D

(#859) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap délutáni hsz-eket olvasva kijelenthetjük, hogy minden kedves amd radeonnal kínlódó tulajt szívesen várunk komoly szakmai segítségnyújtással. :DDD

(#860) #35434496


#35434496
törölt tag

Jövőhét szerdáig nem leszek. A kisebbik fiamnak orrmandula műtéte lesz kedden. Ne legyetek rosszak! :)

[ Szerkesztve ]

(#861) BlackSoft válasza #35434496 (#860) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mire visszatérsz mindenkinek AMD-je lesz ;]

Jobbulást neki :R

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#862) norb55 válasza keIdor (#838) üzenetére


norb55
senior tag

De üresjáratba csinálja a hülyeséget, mostmár ma a hang is akadozott, 1 zenébe 4-5× akadott meg.

VGA-t zárjuk ki szerintem az nem csinálja, akkor 3D alkalmasásba nem is tudnák játszani .

Proci memoriavezérlő az látod lehet, 2 éve 4600MHz-en megy a CPU lehet elfáradhatott , az kihathataz internet vezérlésre, az USB-re is meg a hangra is .

LLC az mi ?

(#863) Tirexi válasza norb55 (#862) üzenetére


Tirexi
addikt

Load Line Calibration.
Az szabályozza a feszt a CPU-nak terhelés és Idle állapotban.

(#864) norb55 válasza Tirexi (#863) üzenetére


norb55
senior tag

Az van az alaplap biosába LLC néven ?
Mit tudok én azzal csinálni?

Ujraindítom a gépen kiírna nincs internetkapcsolat. kihúzom az alaplapból az internetkábelt, visszadugom, van net.

De jártam úgy, hogy az egeret az az USB-t elfelejtettebekapcsolni nézem miért nincs egér, ja bocs nem is világít.
kikapcsolásnál meg elfelejti kikapcsolni, gép nem is megy már de az egér még mindig világít.

(#865) F34R válasza norb55 (#864) üzenetére


F34R
nagyúr

disable-re allitsd. mennyi voltage-t adtal a cpu-dnak ? egyebkent ennek bekapcsalasa overclock mellett vdrop-t okoz, vagyis nem stabil a rendszer es degradalodik a cpu. LLC-nek csak default ertekeknel van ertelme.

(#866) keIdor válasza norb55 (#862) üzenetére


keIdor
titán

Load-Line Calibration. Csökkenti a vdrop-ot terhelésnél, bár okkal van csökkenés, un. feszültségtüskék miatt van ez kitalálva. Ha értesz angolul, akkor keress rá Google-n elég részletes írások vannak.
Viszont jó alaplapoknál, ahol minőségi a feszültségszabályozás, pl. Asus Deluxe-ok, ROG., TUF, MSI GD65-től felfele, Gigabyte UD4-től felfele stb. lehet csökkenteni nyugodtan a vdrop-ot már semmi baja nem lesz a CPU-nak.
Nekem 75%-on megy már, 5 lépcsőben lehet ma már állítani. Régen csak egy Enable, Disable volt. :))

Nálad is így van a Maximus IV-ben. Csak nálam Medium, High, Very High (ezen használom, 75%) és Extreme néve van.
Ne aggódj ilyen 24/7-es feszültségektől nem fog elfáradni semmi, pláne nem ROG lapban.
Nálam csinálta 2D-3D-ben is, semmit nem számít.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#867) norb55 válasza F34R (#865) üzenetére


norb55
senior tag

1.420voltot kap a proci 4600-on. tudom hüteni, prime 78fok maximum .

Tudjátok mit csináltam, fixáltam az órajelet 4600MHz-re nem ugrál az órajel 1600-2400 stb mhz-en, asztalon is fix 4600MHZ
Memoriámra azt írja az asus ai suite 2 1,65V mehet neki 1600MHZ-en. igaz narancssárga az alaplapi led, de mit csináljak vele? :)

Eggyel régebbi biost raktam fel . meglátjuk így gajdúl -e .

Keldor papa: Nállam nincs ilyen 75% meg ilyenek. nem találom :S

[ Szerkesztve ]

(#868) keIdor válasza norb55 (#867) üzenetére


keIdor
titán

Pedig a képen látni is hol van: Extreme Tweaker->Digi + VRM->Power Control
Szerk.: 1,42V 4600MHz-re elég durva, nekem 1,22V kell ahhoz, pedig nincs ekkora kül. Sandy meg Ivy között. Nekem annyin már 5GHz-et futna. 1,42V-on ne tolj neki 75%-ot már, az durva lenne.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#869) norb55 válasza keIdor (#868) üzenetére


norb55
senior tag

Megvan rátoltam a 75%-ot . :D
Ennek kell ennyi feszültség, de nem melegszik, gondolod kinyírom?

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket ! :R

Munka után olyan jó szenvedni azzal ami egy kis kikapcsolódást adna. :W

(#870) keIdor válasza norb55 (#869) üzenetére


keIdor
titán

Nem nyírod ki, csak magasabb feszültségnél már magasabb fesztüske is van.

Hehe, engem annó szétbaszott az ideg.:D Itt van 500k-s cucc vízzel együtt talán több aztán...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#871) F34R válasza keIdor (#870) üzenetére


F34R
nagyúr

milyen blokk, pumpa stb-d van ? vagy valahol linkeltel mar be kepet ?

(#872) keIdor válasza F34R (#871) üzenetére


keIdor
titán

Itt van 4 kép.
Alphacool D5, Phobya G-Charger V2 360+140-es radik (60mm), utóbbi házon kívül, Phobya 150 Nickel tartály, 2db EK Full cover Nickel+Acetal a VGA-kon és egy EK Supremacy Nickel+Acetal a CPU-n.

Egyelőre csak push, BF4 alatt 1 óra után a GPU-k 46-48 fok környékén vannak, CPU 60-62°C. Majd lesz egyszer egy 900D, megy bele még egy 480-as radiátor majd, hogy ne kelljen annyira pörgetni a ventiket. Most még csak pushba megy. Hétvégén lesz push-pull teszt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#873) norb55 válasza keIdor (#872) üzenetére


norb55
senior tag

Nagyon igényessen összerakott gép, de azt a ventilátort csak lekéne váltani :D
Szabályossan odavonza a tekintetet. :D

(#874) keIdor válasza norb55 (#873) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen lenne rá a legszebb, csak... ezek a Noctua-k jobbak.
Ha nyerni fogok Push-pull-al 4-5 fokot, akkor lehet lesz csere, és akkor a Noctua-kat el lehet dugni.

Szerk.: Még annyit hozzátennék, hogy a 900D-ben majd már piros csövek is lesznek, hogy teljes legyen az összkép. Csak 1 évet lehet használni a vizet, nem akarom megbontani már, ezért ha elkezdem a 900D projektet az max november környéke lesz majd, addig hagyom így.:) Max venticsere lesz addig.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#875) F34R válasza keIdor (#872) üzenetére


F34R
nagyúr

jok, akkor nem neked javasoltam gentle typhoon-t most mar tudom :DDD azookal nyernel nehany fokot csak marhadragak. En nem cserelmem le azokat a noctuakat.

(#876) norb55 válasza keIdor (#874) üzenetére


norb55
senior tag

Azok a corsair ventik mutatóssak a házadba.
Azokat szerezd, be és tök jó kinézete lesz annak a gépnek ! :R
Nekem a ház belseje sincs feketére fújva, nállam mindegy , a kinézet. :D

F34R Nem sokat számít ám, mind a kettő elég hatékony hütésü, meg a vízhütéshez nem is kell nagyon a rendszer venti, inkább csak azt a bizonyos kis légmozgást kell hogy biztosítsa.

[ Szerkesztve ]

(#877) F34R válasza norb55 (#876) üzenetére


F34R
nagyúr

hat nem tudom igazabol az a lenyege a radiatornak hogy elvezesse a megtermelt hot es ez sajnos meg venti nelkul nem megy (hazon belul) raadasul olyan kell aminek nagy a static pressure [statikus nyomas] vagyis minel tobb levegot nyomjon at a lamellak kozt. Szerencse hogy az a corair pont olyan , meg az a Noctua is ami jelenleg neki rajta van. Noha a GT nem errol hires, egyedi lapatkialakitasanak es eros golyos csapagyanak koszonhetoen tokeletesen ellatja ezt a feladatot. Rengeteg modder szereti hasznalni.

(#878) norb55 válasza F34R (#877) üzenetére


norb55
senior tag

Átkell festeni feketére, és a probléma már megis van oldva :D :D

(#879) keIdor válasza F34R (#875) üzenetére


keIdor
titán

Nem drága, 4500Ft-ért találtam, a Corsair 6k, a Noctua volt 5500 asszem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#880) norb55 válasza keIdor (#879) üzenetére


norb55
senior tag

Pirossan világító ventikbe nem gondolkoztál?
Azok is eszméletlen jól néznének ki ám ;)

[link]

Igaz 14 centis, de nagyon jó venti.

[ Szerkesztve ]

(#881) keIdor válasza norb55 (#880) üzenetére


keIdor
titán

Pl.?
Nem igazán, nem szeretném ha erős fény jönne ki a gépből.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#882) F34R válasza keIdor (#879) üzenetére


F34R
nagyúr

egy idobe a sp120 double pack (2db) volt 6k. orulten el vannak szalva ;]

(#883) norb55 válasza keIdor (#881) üzenetére


norb55
senior tag

Ja amit linkeltél az is szuper. Az nem baj ha éjszaka kicsit kivan világítva. Nekem fehér ledek világítanak 5 ventilátor. éjszaka az egész lépcsőház kivan világítva :D

pirossat akartam, de nem kaptam ,

(#884) keIdor válasza norb55 (#883) üzenetére


keIdor
titán

Az asszony nem engedné. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#885) norb55 válasza keIdor (#884) üzenetére


norb55
senior tag

Szinte gondoltam, hogy onnan fúj a szél :D :DDD
Én csak tanácsoltam, hogy nagyon jól mutatna, de csak is a piros :)

[ Szerkesztve ]

(#886) keIdor válasza norb55 (#885) üzenetére


keIdor
titán

Hülyéskedtem.:) Azt csinálok szerencsére amit akarok, 60km-re jár főiskolára, nem is itt lakik szerencsére nálam, még csak az kéne 24/7-re sok is lenne. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#887) F34R válasza keIdor (#886) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

akkor meg porhanyos a leanyzo... nem is kell azt elsietni nyilvan.

tobbieknek anandatech megvan ? kaveri.s hir van benne egy mantle szosszenet , szoval ami az igp-n nem futna ertem azt 5 fps-el menne azt 30-ra viszi fel ami meg epp ugy jatszhatatlan + a dual graphics mod sem er semmit- [link]

cpu-ban visszafejlodes , gpu-ban elore(bb) de semmi innovacio, es ugy latom a MANTLE is csak azert szepit rajta mert eleve nem volt homogen a DX kornyezet.

(#888) norb55


norb55
senior tag

[link]

Ezt nézzétek, én már fekszek a röhögéstől :D

(#889) BlackSoft


BlackSoft
addikt

A nap hirdetése :Y Nagyon jó lehet grafikai munkára, azt hiszem meg is veszem :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#890) Howkeddlee válasza keIdor (#886) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

24/7-re sok lenne az asszony...?? :C de még ez a duma!! :DD

(#889) BlackSoft: 47ezerért az a monitor? :F Nem kicsit van elszállva az ember!!
Alul a hsz hozzá: Szerintem elírtad az árát kb 45,000 forintal!
Jah és 40kiló a súlya! :C

[ Szerkesztve ]

(#891) Tirexi válasza BlackSoft (#889) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért annyi az ára mert 1600-as a felbontása Blekk!! :)
Annó én 45k-ért újonnan 1280×1024-es moncsit tudtam venni.

(#892) BlackSoft válasza Tirexi (#891) üzenetére


BlackSoft
addikt

1600-as síkképcsöves EIZO monitort vettem kb 5 éve egyszer egy géphez 5,000 forintért :U

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#893) Tirexi válasza BlackSoft (#892) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen de ez válogatott példány. Tele van eredeti karcokkal meg még por is van benne/rajta. :Y :Y

(#894) BlackSoft válasza Tirexi (#893) üzenetére


BlackSoft
addikt

Na igen, az biztos, hogy egyedi :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#895) Goldmen75


Goldmen75
őstag

a legjobb monitorok!!!:)

(#896) keIdor válasza BlackSoft (#889) üzenetére


keIdor
titán

Őőő, emlékeztetni kell, hogy nem 1994 van, hanem 2014, gondolja át az árat.:)
Bár szerintem 500Ft-ot se ér ma már, szóval ingyen kéne adnia.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#897) cyberkind válasza keIdor (#896) üzenetére


cyberkind
félisten

Rosszul mondod, neki kéne fizetnie annak aki elviszi. :)

Paranormal Cocktivity

(#898) keIdor


keIdor
titán

Egy kis troll videó.:D Tirexi így csináld meg a H100i-t. :DDD

Az a durva, hogyan néznek ki gépeink topikba volt, aki elhitte a hőmérsékleteket. Fizika tanára látná... :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.