Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#51) #35434496


#35434496
törölt tag

Jobban megy az off topik mint a rendes. :DDD

(#52) cyberkind válasza #35434496 (#51) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs is ezzel baj, ezt legalább nem veszik el tőlünk.(remélhetőleg) :DD

Paranormal Cocktivity

(#53) F34R válasza Tirexi (#45) üzenetére


F34R
nagyúr

valami szep silverstone legyen pls ;]

(#54) keIdor válasza cyberkind (#47) üzenetére


keIdor
titán

Én tudom mit vesz, kíváncsi leszek mennyire válik be neki.:)
Szerk.: Az biztos, hogy meg fogtok lepődni, legalábbis szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55) Dany007 válasza keIdor (#54) üzenetére


Dany007
veterán

Silverstone Raven! ;] (Szerk.: RV-01) A leggyönyörűbb ház amit valaha láttam! Ha egyszer visszaköltözök rendes PC házban, biztos, hogy azt veszem!

[ Szerkesztve ]

(#56) Tirexi válasza F34R (#53) üzenetére


Tirexi
addikt

A Cosmos 2-höz képest hatalmas visszalépés lesz az biztos, de inkább legyen halkabb, hűvösebb mint egy drága shit amit nem tudok effektíven használni az én elképzelésem szerint.

(#57) Dany007 válasza Tirexi (#56) üzenetére


Dany007
veterán

"hatalmas visszalépés lesz az biztos, de inkább legyen halkabb, hűvösebb mint egy drága shit "

De akkor az nem visszalépés, hanem pont hogy előrelépés!

(#58) WaterWawe válasza keIdor (#54) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ezt én is alátámasztom, nem egy mindennapi gépház, ellenben léghűtésre a legjobb. :))

(#59) cyberkind válasza WaterWawe (#58) üzenetére


cyberkind
félisten

Cooler Master Storm Trooper ? ;]
Vagy netán olyan mint ami neked is van ?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#60) WaterWawe válasza cyberkind (#59) üzenetére


WaterWawe
őstag

Legyetek már kicsit türelemmel. Már csak órák kérdése :D

(#61) cyberkind válasza WaterWawe (#60) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként jó nagy ház, lehet benne pakolni bőven. :)
Ja, ha elaszok máris több mint pár óra, nem lehet ezt kibírni. :P

Paranormal Cocktivity

(#62) norb55 válasza Tirexi (#56) üzenetére


norb55
senior tag

HAF 932?:D:D HAF X Nvidia edition. már tippem nincs. :D
Haf 932.
Kétlem hogy van olyan ház amibe több ventilátor elfér mint az, nekem a leggjobb házam idáig .

D800 az igényes ház, szép, csak éppen a benne lévő alkatrészek nemkedvelik..

(#63) cyberkind válasza norb55 (#62) üzenetére


cyberkind
félisten

A sok venti nem jelenti a legjobb hatásfokot. ;)
Nekem a régi házamba belefért 7 vagy 8, már nem tudom, abszolút rosszabb volt mint a mostani. :K
De kár hogy nem most veszek házat, mert akkor az a Corsair figyelne be hozzám. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#64) norb55 válasza cyberkind (#63) üzenetére


norb55
senior tag

Hát Ebbe belefér 11 venti. 6-8 fokot számít csak az oldallapi 4db 12cm-es ventilátorm, ezt követi az első 1db 23centis, hátúl 1db 12cm-es és felül ami szívja ki a meleglevegőt jelenleg1db 23csentis dolgozik. :)

(#65) deicide válasza norb55 (#64) üzenetére


deicide
veterán

Tejóég :Y
Nekem meg van 2db 12cm-s, 1 elöl, 1 hátul és szépen elvan az 780TI SLI (78 fok max). Mi a borzalomnak annyi venti?

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#66) norb55 válasza deicide (#65) üzenetére


norb55
senior tag

Egyrészt esztéttikai szerepet is betölt a fehér és piros led. Másrészt halkan végzik a dolgukat, else hiszed mikor este ki kell menni WC-re és nem kell felkapcsolnom a villanyt, milyen jól jön a fény orgia. :D

Másik hogy nem áll meg a meleglevegő a házamba tuti. :D:D

[ Szerkesztve ]

(#67) keIdor válasza norb55 (#66) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj, hogy a 932-ben a ventik alapbol hangosak, kell oda meg szabalyzora is beruhazni, hogy ne 12V-on menjenek a ventik.

En ha most vennek hazat legre, akkor Corsair 750D, ha vizre es legre, akkor NXZT 810 Switch, ha az Ultimate hatalmas dog kene durva vizre, akkor Corsair 900D, az a max, amit meg hazra kiadnek. 92k.
Nyilvan meg ott a Silverstone Temjin TJ11 is, ami a durva meg, csak 200k, annyit hazra soha.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#68) deicide válasza keIdor (#67) üzenetére


deicide
veterán

De még mindig nem tudom, mitől jobbak ezek, mint a 14K-s Thermaltake Dokker házam, amiben szépen, kellemes környezetben elvan a 2 kártya.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#69) WaterWawe válasza deicide (#68) üzenetére


WaterWawe
őstag

Hány radiátort tudnál beszerelni vízhűtés esetén? :U

(#70) norb55 válasza deicide (#68) üzenetére


norb55
senior tag

Neked jó mert referencia kártyáid vannak, a hőt kitolják hátúl a házon, de nekem nem , bent kerinketik a meleg levegőt muszály, hogy legyen megfelelő levegő keringetés.

Keldor papa Ma már kapsz olyan halk ventilátorokat, amiket szinte nem is hallasz. még is jó teljesítményt produkálnak.

[ Szerkesztve ]

(#71) deicide válasza WaterWawe (#69) üzenetére


deicide
veterán

Radiátort a gép belsejébe? Amíg vízhűtésem volt, addig az kívül volt, hisz mi értelme a hőcserélésnek az amúgy melegebb gépházban. De már meguntam a pacsmagolást, nincs rá igényem, megöregedtem. De értem, igen, vízhűtéshez jobb lehet egy nagyobb ház.

norb55: igen, az igaz, a refekkel nincs gond a házban, kitolják a meleget hátul. :K

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#72) WaterWawe válasza deicide (#71) üzenetére


WaterWawe
őstag

Hát szállítás szempontjából jobb ha a gép belsejében vannak a radiátorok. Lehet hogy túl konzervatív vagyok de minden ami nem periféria az maradjon a gépházon belül. :))

(#73) norb55 válasza deicide (#71) üzenetére


norb55
senior tag

Most nézem te is 2600K procit használsz 2 akkora teljesítményyű kártyához?:D Látom nem csak én vagyok örült akkor . :D

(#74) norb55 válasza WaterWawe (#72) üzenetére


norb55
senior tag

Egy vízhütésű gépet nem szállításra használsz. :D
Én személy szerint a léghütésű házamat se viszem sehova , max kiviszmk kifújatni a portól., de ezt a problémát kiküszöbölném, hogy a kompresszort vinném a géphez. "ha a mohamed nem megy a hegyhez, akkor a hegy megy a mohamedhez". :D

Súlyra meg igen egyformák már, tán a kompresszor könyebb is :D

Itt legalább lehet Offolni :D

[ Szerkesztve ]

(#75) deicide válasza norb55 (#73) üzenetére


deicide
veterán

Ja, tesztekben procilimit van, de 1440p-ben jó vagyok. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#76) norb55 válasza deicide (#75) üzenetére


norb55
senior tag

Holnap én is elméletileg megajándékozom a GTX 780 SLI-t egy 2560×1600-as felbontással. :D
A 2600K meg még jó lesz egy darabig remélem . :D

Crysis 3 full HD-be minden maxon, 8× élsimitással 70-92FPS a VGA-k 96%-os terhelésen max.
Kicsit vicces , nah majd a 4.090.000 pixel másodpercenként, ad nekik:D

[ Szerkesztve ]

(#77) WaterWawe válasza norb55 (#74) üzenetére


WaterWawe
őstag

Hát mondjuk ebben van valami. Én most nagyon örülök ennek az 540 AIR háznak, nem csak nagyon jól szellőzik és rengeteg hely van hátul, hanem viszonylag pici ház és könnyebb vele LAN-ra járni. :)

Szóljatok ha lesz 120HZ-es 1440p-s monitor!

Ha már házaknál tartunk: Kedves Mikulás! egy ilyen volna szívem vágya csak rempédzs négy eksztrémmel. :DD

(#78) beci43 válasza Tirexi (#18) üzenetére


beci43
senior tag

Milyen házat vettél?

(#79) beci43 válasza Tirexi (#18) üzenetére


beci43
senior tag

Közben láttam a kommented.Na,azt én is megnézem.Mikor kerül fel a videó?Tegnapra? ;]

(#80) #35434496


#35434496
törölt tag

LEDzsiráf

(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)
:DDD

(#81) cyberkind válasza #35434496 (#80) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez most WAT?

Szerk.
Már vágesz, de ő ki volt anno? :))
Cybertrone? ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82) Tirexi válasza cyberkind (#81) üzenetére


Tirexi
addikt

Ő volt: [link]

Annyi esze lehetne a csávónak, hogy valamit váltogat az újra regei között. :DDD
Mondjuk új avatár, vagy más stílusú nick név, esetleg más modor. A gépét azt átírta...

Amúgy én repoltoltam a csávót meg az előző acc-ját is. ;]

(#83) beci43 válasza cyberkind (#81) üzenetére


beci43
senior tag

Nem tudom,de szándékosan offolt a topicban.Gondolta megint átkerülünk az FG-be.

(#84) cyberkind válasza Tirexi (#82) üzenetére


cyberkind
félisten

Lelkes amatőrök. :DDD
Ha már a nagy visszatérőknél vagyunk, a drága barátunk Cybertron-nal mi van? ;]
Azt tudom hogy dijundisum vagy milyen reggel próbálkozott, de aztán vége lett ott is.

(#83) beci43
Csak tudnám ez mire jó egyeseknek. :F

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85) #35434496


#35434496
törölt tag

Sokáig húzta. :DDD Regisztrált

2013-11-23 07:59, azaz 13 napja

(#86) keIdor válasza WaterWawe (#72) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk ha szállítás, akkor még mindig notebook, akár gamer 700 ezres. Persze nem kelet-európai pénztárcára találták ki, de attól még mindig az való arra. Egy vizes ház 20-30kg is lehet és a mérete miatt két emberes, mert át se éred, nem arra való. Szállítás is csak autóval lehetséges, semmi mással.

Itt ahány ember van, annyi féle külön igények.

deicide: nálam a jó léghűtéses ház egyenlő azzal, hogy tele van porszűrővel, gyárilag és olyan kialakítása legyen, hogy le porosodjon (annyira), valamint halk ventikkel tényleg csendes legyen. A HAF932 ugyan bejött, nekem is volt, de könnyen porosodott, és gyárilag hangos ventijei voltak, nem is volt szabályozható, az NXZT, vagy Fractal Design-nál, Corsair-nál jobban kapni.

Vízre meg amibe gyárilag beleférnek a nagy radiátorok, nem feltétlen kellenek MO-RA-k stb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87) F34R válasza keIdor (#86) üzenetére


F34R
nagyúr

igen, de mondjuk en csakis autoval hordoznek egy 700k-s notit (foleg a mai itthoni viszonylatok mellett sosem lehet tudni) es akkor mar edesmindegy mekkora meg hany kilo. plusz ugye noti ollos bill. szamomra jatszhatatlan es ugyis melle kell pattintani meg egy egeret akarmilyen tipusu a jatek.

Arany kozep ut az a haz amit emlitettem , o sem olcso de relative nagyon szep.

(#88) keIdor válasza F34R (#87) üzenetére


keIdor
titán

Azért nekem nem mindegy, hogy belefér egy hátizsákba minden perifériájával együtt, vagy két ember kell a cipeléséhez.:) És ha szakad a hó, eső, bármi még letakarni is nagyon macerás míg elcipeled a kocsiig.
A notit a zsákjába meg simán.
De mint írtam ahány ember annyi igény.:)

Az én gépem pl. annyira mobilis, mint egy 55"-ös hatalmas TV. Szerk.: Jah külön a 27"-es monitorra még ki sem tértem, azt is külön cipelheted le, vagy ha egybe akarsz mindent már 3 embernél tartunk.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#89) Tirexi válasza F34R (#87) üzenetére


Tirexi
addikt

(#90) ST05 válasza Tirexi (#89) üzenetére


ST05
őstag

hehogy sértésnek vedd ,de sose értettem miért angol címet adsz a vidiknek ,angolok nem szitkozódnak kommentbe? :D rákeresnek valamire, majd elkezdesz magyarul beszélni, angolnak kicsit lehet csak idegesítő :)

(#91) Tirexi válasza ST05 (#90) üzenetére


Tirexi
addikt

Mindennek meg van az oka, nem szeretnék ebbe belemenni. Amúgy sem lehet kommentelni a videóim alá.

(#92) ST05 válasza Tirexi (#91) üzenetére


ST05
őstag

világos.. :R részletkérdés igazábol .. köszi a rövidfilmet :K ( kiváncsian várom mennyire árazod be majd a CM házat, végülis, ha nem két bivaly kártya megy bele, akkor élhetőnek tűnik )

(#93) Tirexi válasza ST05 (#92) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát igen ha nincsen benne olyan ami csinálná a meleget akkor tökéletes gépház ez így igaz. :K

(#94) F34R válasza Tirexi (#89) üzenetére


F34R
nagyúr

rosszabra szamitottam, mindegy egynek nem lesz ez sem rossz 900d-be szerintem sose gondolkodj, az a baj azzal a hazzal amit neked ajanlottam hogy fentre kerul a tap meg szinte mindent folfele fuj es ha a hangra is allergias vagy akkor mar ki is esett o. abba 3 x 180-as venti fuj (az egyik legjobb venti csak baromi hangos.)

[ Szerkesztve ]

(#95) keIdor válasza F34R (#94) üzenetére


keIdor
titán

Gondolkodhat nyugodtan, ha egyszer full levizezi a rendszerét. Mert igazából az a baj a léghűtéssel, hogy ő csendet akar és hűset egyszerre, de léggel ez nem könnyű, vízzel annál inkább.
Én is most vizeztem le a komplett gépet, a GPU-kat sose láttam 46°C felett bármit csinálhatok velük.:D CPU is játék alatt 50-60°C között megy, mindez néma ventikkel.
De kell nekem is ventiszabályzó, netezés mellett passzívan akarom használni a cuccot, lesz majd olyan táp is, ahol 300W alatt nem is megy a venti így fogok kapni egy teljesen néma gépet.

Tirexi: Képekből nekem is nagyobbnak tűnt, ez nekem kapásból kicsi lenne már, de Te mindenesetre használd egészséggel. :R Láttam videó alatt, hogy javultak azért a hőmérsékletek, szóval megérte, tekintve az árát pláne.
Bár engem idegesítene, hogy 3 venti van a radiátoron, akkor legyen 2 vagy 4.:D A hely lehetne nagyobb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96) F34R válasza keIdor (#95) üzenetére


F34R
nagyúr

full vizre pesze hogy jo. de irta mar valahol hogy akkor nem birna vagy csak nehezen eladni az alkatreszeket.

(#97) keIdor válasza F34R (#96) üzenetére


keIdor
titán

Ez csak a videókártyákra igaz, meg persze a blokkokra, amiket rátesz az ember, értékvesztéssel ugyan jár, de garancia megmarad, ha nem sérül a matrica. Viszont ugye 45°C load nagyon hűsnek számít már.:) Léggel sosem lehet elérni. Elég lenne persze 60°C is, de az sem lehetséges, csak ordító ventikkel, télen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98) cyberkind válasza Tirexi (#89) üzenetére


cyberkind
félisten

A táp nem szívja teli magát porral?
Mert ha jól láttam nincs semmilyen szűrő.

Paranormal Cocktivity

(#99) norb55


norb55
senior tag

Megjött a mikulás Dell U3014 monitort hozott, meg még hagyott pár Mikulás figirát az a kamat, mert későn ért ide. :DDD :D

Ádibá-val otthagytunk a boltokba már forintot. :D

De ez amit produkál, eszméletlen szép képe van , és akkora majdnem mint egy 32"-os TV . :D

[ Szerkesztve ]

(#100) cyberkind válasza norb55 (#99) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen messziről nézed te ezt? :)

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.