Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#1051) norb55 válasza westlake (#1045) üzenetére


norb55
senior tag

A mai világba hogy házat tudjál venni, építeni, ahhoz álltalába hitel kell . most nem filléres videókártyákról beszélünk ami 200.000FT , hanem milliokról .

És mikor felveszed a hitelt, nem dupla annyiról szól a törlesztés, ja szerződés feltétele meg olyan apróval van nyomtatva hogy nagyitóval se birod elolvasni, meg úgy van megfogalmazva, hogy átlag ember megse érti sokszor, főleg ha nyomdahibás a lap és kimarad pár lényeges szó a végtelen hosszú apróbetüs szövegből .

Sajnos kötelezik az emberek hitelfelvételét, csak nem mondják, hanem rákényszerítik az embereket.
Nyomorék fizetésekkel,

players111 A megélhetés még hadján, de rakjál félre belőle , próbálj meg belőle lakást felújítani, vagy építeni, vagy autót venni, vagy esetleg egy évi sporolás után egy jó nyaralásra elmenni.
És még a bank simán kitesz saját házadból, mert a törlesztést nem tudod fizetni, miez már, a cigányok kirabolnak, de legalább a házat a fejed fölött hadják, Bank meg simán kiveséz. :DDD
Sok munkahelyen meg még hülyének is akarnak nézni, na ez Magyarország. :O

[ Szerkesztve ]

(#1052) F34R


F34R
nagyúr

masik valasztas, egyik ismerosom uj kapcsolata van , a regibol kilepven eladta a csaladi hazat es vett belole varoson egy az egyben masik lakast igaz panelban. O nem ott lakik ki van adva alberletnek hosszu idore, most azon gondolkozik hogy hitelre vesz egy masikat es azt is kiadja masoknak. hitelt fizeti az elozo alberlet dijbol es igy is lesz + befolyo osszeg. A vegen meg lesz ket lakasa :DDD

(#1053) #35434496 válasza westlake (#1045) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ne találkozz devizahitelessel mert agyon fognak verni. :DDD (Mindenki kb 20millióval a zsebében születik westalke!!!) :DDD Hozzátenném egy uj ház építése kb 20-22millió/100 négyzetméter.

[ Szerkesztve ]

(#1054) westlake válasza norb55 (#1051) üzenetére


westlake
félisten

Mindig is volt forint alapú hitel. Ja, hogy a svájci frank olcsóbb volt? Neszek, olcsóbb hitel. Etikátlanok a bankok? Lehet. Követtek el törvénysértést? Nem. Nincs miről beszélni. Sajnálom én is azokat, akiknek még a házát is elveszik, de maguknak köszönhetik az egészet.

Play nice!

(#1055) norb55 válasza westlake (#1054) üzenetére


norb55
senior tag

Ezt amit leírtál érezd annak a bőrébe aki épp olyan gondokkal küzd, hogy bármelyik nap kilakoltathatják .
Kíváncsi lennék ha te ilyen sorsra jutnál, akkor is ezt mondanád, csak magamnak köszönhetem . :D
Mikor semmiről nem tehetnél, csak a kis lakásod szeretted volna felújítani 4millió FT hitelből, és visszafizetnél 12 milliót , ha meg nem a házadat elvinnék.

F34R Ezzel nincs is semmi gond, a gond ott kezdődik hogy az albérlő nem fog semmit fizetni, és a drága ismerősöd nem tehet semmit ellene. :D

[ Szerkesztve ]

(#1056) westlake válasza #35434496 (#1053) üzenetére


westlake
félisten

Hibáztasd az államot, ne a bankokat.
Mindig egyszerűbb mást okolni ahelyett, hogy végigondolnánk azt, hogy esetleg nem mi döntöttünk-e rosszul.

norb55: Ismétlem: forint alapú hitel!

Be kellene végre ismerni, hogy nem az a normális gondolkozás, hogy nincs semmi tőkém, de szeretnék házat/lakást/felújítást. Vagy szerintetek az a normális, hogy minden takarékoskodás nélkül egyből bekérünk a banktól 5-10 millió forintot? Hát nem. A normálisan gondolkozó ember meghúzza magát a kicsi, vagy leamortizált lakásában, takarékoskodik több évet, majd belevág egy jól megfontolt hitelbe. Ezt nem olyan nehéz belátni. Aki meg azonnal akar mindent, az vessen magára.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1057) keIdor válasza norb55 (#1051) üzenetére


keIdor
titán

Viszont az még nem jelenti azt, hogy kötelező tovább nyújtózkodni a takarónál...
Én is vágyom sok mindenre, új F10 (5) BMW, kanadai, amerikai, ausztrál meg új zélandi kirándulásra (arra még nem volt szerencsém, csak EU, de nagyon mennék), mégse megyek a bankhoz. Ha az embernek van egy életcélja, máshogy is el lehet érni, nem csak hitellel. Akár külföldön, akár itthon.
Azt is megértem, hogy sokan már 40 évesen nem mernek elindulni semerre, mert vagy nyelvtudás nincs, vagy normális szakma, tőke, vagy egyik sem, meg önbizalom sincs, de akkor sem kötelezte őket senki, hogy menjenek hitelért. Sajnos azt is el kell fogadni, hogy nem fog minden úgy összejönni, ahogy az ember akarta.
Ha hiteles vagy más helyébe lennék, inkább panel életem végéig, mint x millió adósság...

"És mikor felveszed a hitelt, nem dupla annyiról szól a törlesztés, ja szerződés feltétele meg olyan apróval van nyomtatva hogy nagyitóval se birod elolvasni, meg úgy van megfogalmazva, hogy átlag ember megse érti sokszor, főleg ha nyomdahibás a lap és kimarad pár lényeges szó a végtelen hosszú apróbetüs szövegből ."

Erre csak azt tudom mondani, hogy igaza van westlake-nek. Szemét a bank az emberek meg hülyék. És nem azért hülyék az emberek, mert nem értik, hanem mert nem értik és annak ellenére mégis aláírja. Nem mindegy.
Aki felvesz x milliót, annak akkor legyen pénze ügyvédre is, hogy annak jelenlétében, majd közös és alapos megbeszélés után írja csak alá. Tudja mit ír alá...

westlake: Na ja, forint alapú. Családban van, aki 2002-ben azt vett fel. Mai napig ugyanúgy 20k a havi törlesztője. Felvette 15 évre, de az legalább nem változik és mindjárt le is jár.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1058) cyberkind


cyberkind
félisten

Tuti direkt csinálja. :U
(nem bankos téma) :))

Paranormal Cocktivity

(#1059) keIdor válasza cyberkind (#1058) üzenetére


keIdor
titán

Persze hogy direkt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1060) westlake válasza #35434496 (#1053) üzenetére


westlake
félisten

Erre meg annyit tudok mondani neked, hogy 13 éves koromig étünk négyen 52nm-en. Ettől te veheted viccesre a figurát.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1061) F34R válasza cyberkind (#1058) üzenetére


F34R
nagyúr

nah de leeeccii melik az erosebb vol.12 in future

ket 990ti vagy a r1900x with trapez mantleeeeee :DDD ?

[ Szerkesztve ]

(#1062) #35434496 válasza westlake (#1056) üzenetére


#35434496
törölt tag

Közel egymillió devizahiteles van bajban, tíz százalékuk már fizetésképtelen legalább három hónapja. westlake te szoci vagy liberális vagy? Mert a szöveged őket idézi. :DDD Magyarországon az emberek többsége miből takarékoskodjon westake? Téged tuti a fejedreejtettek születésed után.

(#1063) norb55 válasza cyberkind (#1058) üzenetére


norb55
senior tag

Én már nem is foglalkozok vele, 780-at lecseréli 7990-re.
Akkor már 780Ti-re váltott volna, 1GPU olyan erős mint a 7990, valahol még erősebb is .

westlake Én 9nm-es szobába élek. és engem nem zavar az hogy kicsi. :D
Persze vannaok olyan emberek, akik nem is akarnak változtatni az életükön, de van aki megszakad , a legjobbat hozza ki magából, és semmibe vesznek. Tudod milyen szar ?
Annyi a fizetésed, mint aki szarik az egész munkába, te meg megszakadsz .
És azt mondja a főnököd, nem birunk emelni, mert a cég nem bírja el, közbe azt se tudják, milyen hűtés fűtést szerelnek a luxus lakásukba,
Ez a másikfele amiért egyszerüen nem tudsz jobban élni.

[ Szerkesztve ]

(#1064) cyberkind válasza F34R (#1061) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre mindenki tudja a választ, de az nv-sek és az intelesek nem merik beismerni. :D

(#1063) norb55
De hát a Mantlee.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1065) westlake válasza #35434496 (#1062) üzenetére


westlake
félisten

Sajnálom, ha nem érted meg azt amit leírtam. Pedig nem volt annyira bonyolult.
Nem fogok lesullyedni a szintedre, hogy személyeskedjek. Nagyon véded a devizahiteleseket. Miért nem osztogatod a rászorulóknak a millióidat? Szemét állam, szemét bankok. A szájkarate megint nagyon megy.

#1067: Felül tudok ezen emelkedni. Erre még képes vagyok.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1066) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Sokan szidják a bankokat, pedig ők írták alá a szerződést, amit ha elolvastak volna, akkor nem lenne helye reklamációnak.
Ha aláírsz nekem egy olyan papírt, amin az áll a csicskám leszel, és a havi fizetésed nekem adod, akkor utána nincs mit felháborodni, te szeretted volna aláírni, meg is tetted.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1067) F34R válasza westlake (#1065) üzenetére


F34R
nagyúr

"Nem fogog lesullyedni a szintedre, hogy személyeskedjek."

Most mar keso the war is beginning :C

(#1068) Tirexi


Tirexi
addikt

Az oké, hogy off topic de semmit nem rühellek jobban mint a politikát szal emberek ezt sztem hanyagoljuk ne kelljen kipuccantani ezt a topic-ot is. :)
Meg úgy tudom amúgy sem tolerálják ezt a PH-n. [link]

(#1069) norb55 válasza westlake (#1065) üzenetére


norb55
senior tag

Szétoszthatná a pénzét, de kin tudna segíteni?
Pár emberen, és jót röhögne a bank, hogy még aki nem szorúl hitelfelvételre, még attól is kitudjuk csalni a pénzt. Meg a kampós f@omat, azt a bankoknak :D

Magyarországot egy birka nyájhoz tudnám hasonlítani. Van 1-2 juhász, és a többi úgy beget ahogy ő fütyül nekik.

Tirexi Én nem a politikusokról beszélek. Engem azok nemérdekelnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#1070) Tirexi válasza norb55 (#1069) üzenetére


Tirexi
addikt

Nahát amikor én ezt mondtam a videómban akkor én lettem a világ ellensége. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#1071) cyberkind válasza Tirexi (#1070) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, a sok birka szemében. :))

Ezeket a képeket netről szeded vagy te fedezed fel őket? :D

(#1072) freestyée
Én meg Szlovákiához. :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1072) WaterWawe válasza Tirexi (#1070) üzenetére


WaterWawe
őstag

Neked ez buli lenne mert mennél Ausztriába, én viszont Romániához kerülnék... :(

(#1073) Tirexi válasza cyberkind (#1071) üzenetére


Tirexi
addikt

Aki keres az talál. :D [link]

Kéne már GTA videót csinálni Cyber nem? :D

(#1074) norb55 válasza Tirexi (#1070) üzenetére


norb55
senior tag

Ha csinálsz videót, akkor úgy csináld hogy megszakadjak a röhögéstől :D

Fáj az igazság az embereknek:D :DDD

freestyée: Én még akkor is magyarországon rohadnák :D Magyarország közepén élek pont :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1075) cyberkind válasza Tirexi (#1073) üzenetére


cyberkind
félisten

Úristen. :D

Pár napja már mondtam hogy de de. :))
Hívd meg blekket vendégszerepelni és boldogítani. ;]

(#1074) norb55
R.I.P. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1076) keIdor válasza Tirexi (#1073) üzenetére


keIdor
titán

Ezt a kis teruletet sem tudjak rendben tartani a magyarok, minek vissza a nagyobb? :/ Burgenland koszoni szepen pl. tuti nem ker belolunk, Szlovakok sem, reg lehagytak mar.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1077) Tirexi válasza keIdor (#1076) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát én csak random találom a képeket nem akarok velük semmit sugallni. :D [link]

(#1078) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Gyerekek, nem tudjátok mi lett a PC GEAR-el, nagyon fasza cuccokat rendeltem onnan a mostani víz is onnan van és faszányosan dübörög a BF4 alatt....nem megy a weboldal sem, pedig a tulaj Engusz, nagy PH-s...

Tirexi,jöhet a többi ps4 videó, a fiam,meg a haverja nagy T-rex fan...
:R

(#1079) Macka válasza ScomComputer (#1078) üzenetére


Macka
veterán

Már nem működnek... :N

(#1080) BlackSoft válasza ScomComputer (#1078) üzenetére


BlackSoft
addikt

Megszűnt a PC Gear már egy jó ideje, nem tudom miért...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1081) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok, de mi van ha garis problémám lesz,mert van amire 5 év gart is adtak,ez szopás lenne....
:B

(#1082) BlackSoft válasza ScomComputer (#1081) üzenetére


BlackSoft
addikt

Attól, hogy megszűntek a törvény szerint a garis ügyekkel foglalkozniuk kell. Nekem volt pár éve ilyen gondom, és rendezték a garit, ahová szólt...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1083) F34R válasza ScomComputer (#1078) üzenetére


F34R
nagyúr

lehuzta a rolot, az gaz mert akkor veszett a garid. ha jol tudom kulfoldrol rendelte a cuccokat (caseking)

[ Szerkesztve ]

(#1084) norb55 válasza ScomComputer (#1081) üzenetére


norb55
senior tag

Imádkozz, hogy nem memyjen tönkre semmi. ;]

(#1085) #35434496 válasza westlake (#1065) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én együttérzek azzal a kb szàzezer bajbajutottal te pedig a bankokat méltatod. :(((

(#1086) westlake válasza #35434496 (#1085) üzenetére


westlake
félisten

Mocsárba léptél és kapálódzol. Minél jobban kapálódzol, annál gyorsabban súllyedsz. A te életed, a te döntéseid.

Play nice!

(#1087) #35434496 válasza westlake (#1086) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szànalmas vagy westlake. És egy nagyon elvakult ôntelt ember.

(#1088) Tirexi válasza westlake (#1086) üzenetére


Tirexi
addikt

Én már akkor beleléptem a mocsárba amikor először feltettem egy Unboxing videót és azóta próbálok kikapálózni belőle. :(
Nem megy. Lehetetlen. Ezt csak úgy lehet megcsinálni west ha eltűnsz és visszatérsz egy új nick névvel.
Ez van. :( [link]

[ Szerkesztve ]

(#1089) norb55 válasza westlake (#1086) üzenetére


norb55
senior tag

A bankokat nem kell védeni, hidd el téged is kifiléznének, az alsó gyatyát leszednék rólad:D

(#1090) westlake válasza #35434496 (#1087) üzenetére


westlake
félisten

Meglehet, meglehet.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1091) norb55


norb55
senior tag

[link]

Érdekes kuckó . :D Ti laknádok ilyenbe? :D

(#1092) F34R válasza norb55 (#1091) üzenetére


F34R
nagyúr

siman..

(#1093) ScomComputer


ScomComputer
veterán

F34R: ja, most beszéltem a pesti haverral skypon azt mondja, valami balhéba keveredett a csákó,oszt ez miatt lett vége(de ezt is csak pletyka szinten hallotta),akkor ezt sokan beszopálták.....akkor a garinak vége....
Hey TriRexxi fogtad amit írtam??

(#1094) norb55


norb55
senior tag

[link]

Menjél már pöcsömöccse :DDD :DD

(#1095) F34R válasza ScomComputer (#1093) üzenetére


F34R
nagyúr

o sosem vasarolt pcgeartol.

a tobbieknek eleg bukta.

(#1096) Tirexi


Tirexi
addikt

GTA helyett csak ez van sajna: [link]
De itt is lesz anyázás. :D

(#1097) norb55 válasza Tirexi (#1096) üzenetére


norb55
senior tag

:DDD leosztályozza milyen béna voltál, ez teccett. :DDD

Azért élmény hogy nincs retry :D Én idegbeteg lennék tuti :D

(#1098) F34R válasza Tirexi (#1096) üzenetére


F34R
nagyúr

Tiri :C dnb a legjobb alatta.

(#1099) norb55


norb55
senior tag

[link]
megszakadok a röhögéstől :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1100) ScomComputer válasza Tirexi (#1096) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem lesz anyázás jó videó,köszi!
:R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.