Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#826) Omli85 válasza Raulblanco07 (#823) üzenetére


Omli85
őstag

Hát nem tudom, egy még fejlesztés alatt lévő projektről beszéltek én ezzel úgy voltam semmi nincs kőbe vésve majd meglátom mi kerül bele és mi nem. Az vitathatatlan persze, hogy messze nem kész állapotban került ki szerintem sem a game rengeteg minden hiányzik belőle amit elvártam volna de egy ekkora csapattól én csodára azért nem számítottam sokan igen és kb mindent amit adott riportokban szóba került úgy vettek, hogy ez benne lesz a játékban. Mint már régebben is írtam ez a része és a hype generálta csalódás részben a fejlesztők kommunikációjának hiánya miatt is alakult ki.
Félreértés ne legyen én aztán egyáltalán nem védem őket, csak én nem érzem azt, hogy átvertek volna még a hiányosságok ellenére sem. Már most több időt töltöttem a játékban mint jó pár AAA-s hasonló árazású játékban így miért is lennék csalódott. Nem azzal foglalkozok mint kaphattam volna hanem azzal mit kaptam és, hogy az szórakoztat e ha igen akkor nem fogok panaszkodni mert feleslegesen nem fogok hibákat és hiányosságokat keresni ahelyett, hogy játszanék vele...Mint ahogy egy filmben sem keresem a hibákat ha szórakoztat, nem keresem mitől lehetett volna jobb ha amúgy is jó volt.. ha meg valami szar és nem tetszik arra nem pazarlok időt mert minek.. Persze lehetne jobb is a játék sőt sokkal jobb is de ez egyelőre ilyen ez van...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.