Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#823) Raulblanco07 válasza Omli85 (#822) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Számomra az adja magát, hogy a game közel sem lett olyan mint amit ígértek. Meglovagolták a hype vonatot, és ígértek mindent amit az emberek szerettek volna, ahogy néztem itt az idézeteket amiket betett a kommentelő, néhányról konkrétan írta, hogy már most a jelen buildben is ilyen, gondolom a sok túlóra és a csúszás azért volt hogy ezeket kiszedjék, leegyszerűsítsék, lebutítsák?

A lényeg hogy ígértek mindent amit az emberek szerettek volna, összeállítottak pár nagyon szép látványos bolygót a gameplay videók "eladásához", de a kész játék egy sokkal egyszerűbb silányabb verziója lett az ígértnek, mert ennyi idő és / vagy pénzből ennyire futotta csak.

A gond nem is azokkal a részekkel van amik feltételes módokban vannak, hanem azokkal amikre azt mondta hogy már most ilyen, de a valóságban még a közelében sincs, ezt nem lehet sem határidővel, sem pénzzel, sem egyébbel magyarázni, hazudtak, mert sokkal jobban illett a hype vonatra mint a valós verzió.

Én eddig nem vettem meg, pénteken mikor kijött pont elutaztam, úgy voltam vele hogy majd a héten hétfőn mikor újra vagyok, de eléggé rosszul érintett a rengeteg probléma a pc verzió körül, a hazugság a multiplayer körül, a változatosság és tennivaló is kicsit egysíkúbb lett mint vártam, ez a jelen verzió nem ér 60 eurót, max ha pár ingyenes plusz tartalmat hozzátesznek még, vagy leárazzák, akkor mindenképpen megveszem, mert azért letettek valamit az asztalra, csak sajnos nem azt amit ígértek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.