Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) 4Grider válasza KurtCobain (#1400) üzenetére


4Grider
nagyúr

1000%? Mert egy élmény 2G-n korlátlanul telefonálni, főleg annak, aki már megszokta a HD hangot.

(#1402) KurtCobain válasza 4Grider (#1401) üzenetére


KurtCobain
őstag

Instán ezt a választ adták.

Mmm'kay?

(#1403) SodreRetep válasza KurtCobain (#1400) üzenetére


SodreRetep
lelkes újonc

Az gyenge másolat lett

(#1404) #76055552 válasza KurtCobain (#1400) üzenetére


#76055552
törölt tag

Na ugye, hogy jó volt a megérzésem. Nem is értem miért ugrik be mindenkinek a telekom, ha netfoneról van szó....

(#1405) 4Grider válasza #76055552 (#1404) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért, mert az oldalukon az utóbbi másfél évben csak Telekom hátterű csomag volt elérhető, ők is azt erősítették meg több helyütt is, hogy a vodát leépítik.

(#1406) #76055552 válasza 4Grider (#1405) üzenetére


#76055552
törölt tag

(#1407) 4Grider válasza #76055552 (#1406) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bocs, fost nem nézek, így nem értem, mi a gond...

(#1408) #76055552 válasza 4Grider (#1405) üzenetére


#76055552
törölt tag

"Azért, mert az oldalukon az utóbbi másfél évben csak Telekom hátterű csomag volt elérhető, ők is azt erősítették meg több helyütt is, hogy a vodát leépítik."

Biztos van erről valami hivatalos forrásod is (ászf, netfone honlap...stb) , mert /szavaddal élve/ fost (FB és társai) pedig én nem nézek....

(#1409) ztoldy válasza #76055552 (#1408) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nekem ma írtak vissza az érdeklődésemre, hogy voda hálózatra adnak kártyát, nincs VoLTE.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1410) DrBubo77 válasza #76055552 (#1408) üzenetére


DrBubo77
addikt

Engem most hívtak fel, és azt mondták, új előfizető már csak Vodafone-os csomagra szerződhet. Ezen meg is lepődtem.
Amikor VoLTE-t, 5G-t kérdeztem, akkor annyit mondott, hogy 4G-n mennek. A VoLTE-ről nagyon hallgatott.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1411) #76055552 válasza DrBubo77 (#1410) üzenetére


#76055552
törölt tag

Nem az a baj, hogy vodára rakják a csomagokat.
A baj a kommunikációjukkal van.
Pl. milyen az, hogy vodás hálót használnak, de telekomos lefedettségi térkép van a honlapjukon?

(#1412) qnadam válasza #76055552 (#1411) üzenetére


qnadam
veterán

reklámra jöttem, de az már eleve nem szimpatikus, hogy összekattinthatok mondjuk egy 100 perc + 50 gb csomagot, ami tök jó, hogy 4e forint, de miért nincs sehol leírva, hogy a 100 perc után mibe kerül egy perc?
és az mi, hogy ezeket még az ászf-ben se tudom megtalálni, mert nincs passzoló díjcsomag?

még a legrosszabb flottáknál sincs olyan, hogy nem lehet egyértelműen megtudni a percdíjakat.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1413) sifarr válasza qnadam (#1412) üzenetére


sifarr
senior tag

... összekattinthatok ... de miért nincs sehol leírva, hogy a 100 perc után mibe kerül egy perc?
Hmmm.
Rákattintottál a 100 perces csomagra. Na, ahol kattintottál, ott van leírva, hogy "100 perc a havidíjban, utána minden perc és sms 19 Ft". A legalsó sor a keretben. :K

(#1414) 4Grider válasza sifarr (#1413) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért legalább egy akciós ÁSZF-et összedobhatnának már végre...

(#1415) Pulsar válasza qnadam (#1412) üzenetére


Pulsar
veterán

:)

(#1416) qnadam válasza sifarr (#1413) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1417) desolator


desolator
senior tag

Én kipróbálom őket. Kértem tegnap hozzájuk számhordozast, meglatjuk. Elég csábító 5 ezerért korlátlan duma plusz 50 giga net ha van Volte ha nincs. Max egy év után eljovok ha annyira gáz.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1418) #76055552 válasza desolator (#1417) üzenetére


#76055552
törölt tag

De ha a konkurens cég ajánlata ugyanez + van VoLTE, + mind az 50 GB roaming képes, + 5G is van, + esim is van....akkor nem értem, hogy ez a csomag miért jó?

(#1419) 4Grider válasza #76055552 (#1418) üzenetére


4Grider
nagyúr

Van, akinek a voda nyújtja a legjobb térerőt/sebességet. Lehet, hogy ő is közéjük tartozik.

(#1420) Pulsar válasza #76055552 (#1418) üzenetére


Pulsar
veterán

de kinél?
Én a telekomnál korlátlan beszéd plusz 25G net (mert nagyobbat nem tudok választani, csak a korlátlant) 9800-ért látom.
A yettelnél is kb ennyi, csak 20G net.
A vodnál meg 3 giga nettel 8500

(#1421) 4Grider válasza Pulsar (#1420) üzenetére


4Grider
nagyúr

A yettelnél van egy bárki számára elérhető flotta, a kedvezoflotta.hu, náluk érhető el a bumm nevű csomag számhordozással ezekkel a paraméterekkel.

(#1422) Pulsar válasza 4Grider (#1421) üzenetére


Pulsar
veterán

á, köszi, nem ismertem.
De azért az is vicces, hogy itt meg a tarifacsomagok árai nem tekinthetőke meg, amig nem jelentkezel be / regisztrálsz be :D

(#1423) 4Grider válasza Pulsar (#1422) üzenetére


4Grider
nagyúr

A flották nem hirdethetik publikusan az áraikat.

(#1424) Pulsar válasza 4Grider (#1423) üzenetére


Pulsar
veterán

úgy 8-10 éve voltam flottás, nagyon rossz élmény volt, azóta nem vágyom rá :D

[ Szerkesztve ]

(#1425) 4Grider válasza Pulsar (#1424) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azóta kicsit változott a helyzet. Ez a flotta is már új típusú, csak az igazolásért kell hozzájuk fordulnod, utána már nincs képben a flotta, mindent magad intézel a szolgáltatóval.

(#1426) Pulsar válasza 4Grider (#1425) üzenetére


Pulsar
veterán

jó, tudni, köszi, de nekem megfelel a netfone :D

(#1427) #76055552 válasza Pulsar (#1426) üzenetére


#76055552
törölt tag

Rakd "only 2G-re" a telefonod, és indíts pár hívást voda hálóból. Ha ezek után is azt mondod, hogy jó a minőség, akkor nem érhet a hűségvállalást követően csalódás.
Nekem a 3G-s ,12.650-es kodeknél alacsonyabb bitrátájú hívás "bántja a fülem". Ha ilyen minőséget hallok pl. bejövő hívásként, akkor igyekszem a lehető legrövidebbre zárni a beszélgetést.

(#1428) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Most lettem netfone-os. Lejárt a voda szerződésem és úgy jöttem át, Ők intézték a számhordozást. 5 munkanap alatt megvolt az egész és már nálam volt a sim kártya. Amikor elérhetetlenné vált este a voda simem, akkor beraktam a netfone-ost, telefon újraindítás és már ment is. Voda oldalán már azt látom, hogy nincs előfizetésem, a netfone oldalán pedig ott a csomagom. Ilyen zökkenőmentesen rég ment bármi is az életemben.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1429) AtHoS válasza Des1gnR (#1428) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pár nap múlva írj majd tapasztalatokat, mert elvileg nincs VoLTE netfone esetén, így csak 2G-n lehet bájcsevegni 3G híján. Bár azt nem vágom hogyan áll Voda 3G lekapcsolgatás ügyében

read-only mode on the forum

(#1430) desolator válasza AtHoS (#1429) üzenetére


desolator
senior tag

Én egy hónapja jöttem át yetteltol. Nekem is simán ment az atallas. Vácon és Pesten használtam eddig. Mindig átállt 3G-re beszéd közben, nem tapasztaltam semmi gondot a minőséggel. Egy haveromat is áthoztam, ő győri. Szintén minden rendben nála.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1433) Pulsar


Pulsar
veterán

Itt azt olvasom, hogy a mostani csomagok voda alapúak, de egyik barátom is most jött át hozzájuk, és a netes beállítások mégis tcom-osak. Most akkor mivan? :D

[ Szerkesztve ]

(#1434) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Mennyire jó vagy nem jó ez a flotta? :)
Ki kell próbálni, gondolom... :))

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1435) AtHoS válasza evko (#1434) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Melyik Flottára gondolsz?

Ha véletlen a topikhoz tartozó Netfone-ról érdeklődnél, akkor első infó számodra, hogy ez nem Flotta! :K

read-only mode on the forum

(#1436) evko válasza AtHoS (#1435) üzenetére


evko
aktív tag

Igen... Arról érdeklődnék...
Akkor ez végül is, mi is lenne? :) Egy szolgáltató, ami több szolgáltató hálózatát használja?
A volte.. Nagyon hiányzik, ha én csak netezek és telefonálok?

Vodánál tudnék olyat, hogy korlátlan + 10GB net 5000Ft. De az kevés.. Szerintem. A 10GB nett.. Akkor nagyon be kell osztani...
Vagy ez...
Yetteles vagyok, a bumm vagy hová nem mehetek...

Lehet ezzel kellene kihúznom 1 évig, utána bumm?

Szép napot! :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1437) 4Grider válasza evko (#1436) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez virtuális szolgáltató saját sim kártyával és hívószámokkal.
VoLTE-ra akkor van szükség, ha jó minőségben 4G-n szeretnél telefonálni. Enélkül az nem megy és marad a 3G (már ha nálad még van) vagy 2G. Utóbbin olyan a hangminőség, amilyen.

(#1438) Fifi válasza 4Grider (#1437) üzenetére


Fifi
őstag

"VoLTE-ra akkor van szükség, ha jó minőségben 4G-n szeretnél telefonálni."

Meg akkor is, ha egyszerre szeretne telefonálni és internetezni.

(#1439) 4Grider válasza Fifi (#1438) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem úgy rémlett, hogy ezt a 3G/umts már tudta.

(#1440) Pulsar válasza 4Grider (#1439) üzenetére


Pulsar
veterán

van mikor tudja, van mikor nem.

(#1441) Des1gnR válasza AtHoS (#1429) üzenetére


Des1gnR
őstag

Eddig nem tapasztaltam semmi rosszat. Majd még írok néhány hét múlva, gyűjtenem kell tapasztalatot :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1442) Pulsar válasza Des1gnR (#1441) üzenetére


Pulsar
veterán

Több mint egy éve használom, és semmi gondon velük :D

(#1444) 4Grider válasza radamsky (#1443) üzenetére


4Grider
nagyúr

Neked idén februártól nem emeltek 20%-al?

(#1445) jose999 válasza radamsky (#1443) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem is forintra ugyanannyi 2021 február óta, mindkét előfizetésem

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1446) ihavasi


ihavasi
csendes tag

Elolvastam az eddigi hozzászólásokat, és utána felhívtam, megkérdeztem a Netfone-t, mert át akarok menni az aug. végéig tartó akció keretén belül (korlátlan beszélgetés + 50GB) nyilván tovább használva a megszokott HD hangminőséget.
Az ügyintéző azt mondta, hogy az újonnan szerződők a Voda hálózatát kapják, és ahol lefedettség alapján elérhető a 4G, ott lehet használni a VoLTE szolgáltatást, de külön kell kérni, hogy kapcsolják be a felhasználónál.
Van erről tapasztalata valakinek? Vagy le tudja tesztelni valaki, aki Netfone-os?
Baromira nem szeretnék váltani úgy, hogy utána kiderül, "ja, bocsi, rosszul mondtam..."
Ja, az 5G-re azt mondta, azt nem tudják szolgáltatni, olyan helyem sem, ahol a hálózat alkalmas rá, úgyhogy hiába tudja a telóm :((

[ Szerkesztve ]

(#1447) Mr. Morgo válasza ihavasi (#1446) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Én a helyedben hanyagolnám őket! Keress mást! Van sok lehetőség a piacon....

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#1448) ihavasi válasza Mr. Morgo (#1447) üzenetére


ihavasi
csendes tag

Most egy Yettel-es flottában vagyok, így egy másik Yettel-eles szolgáltaóhoz nem tudok menni (hülye helyzet), nem szerződhetek tovább.
Ezért kellett mást keresnem, így jött a Netfone.
Ha tudsz jobbat, vagy hasonlót, kérlek, ajánlj...

(#1449) Mr. Morgo válasza ihavasi (#1448) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Pl. Magyar Autóklub flotta.
Vagy átmész pl. Voda vagy Telekomba fél évre előfizusba hűség nélkül és visszahordozod mondjuk KÜF-be.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#1450) Pulsar válasza ihavasi (#1446) üzenetére


Pulsar
veterán

telefon függő a VoLTE, ha a készülékedre azt mondják, hogy be tudják kapcsolnia akkor jó.
amúgy a Voda hálózat is érdekes, egyik barátom a napokban jött át, és neki az netes getway-eket, TCom-osra kellett állítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.