Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Pulsar


Pulsar
veterán

Hát elhagyom a netfone-t. Nem önszántukból, én eddig meg voltam vele elégedve, de felhívtak, hogy megszünik a csomagom, és 2 honapom van. A felajánlott csomagok sokkal drágábbak, mint az új belépőknek elérhetőek, amit viszont nem tartok korrektnek, mert nem én kértem. Annyiért még maradtam is volna ami az oldalon van.

(#1452) Mr. Morgo válasza Pulsar (#1451) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Életképtelen cég!!! Még jó hogy anno mikor indultak nem léptem be! :W

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#1453) xcsabo válasza Mr. Morgo (#1452) üzenetére


xcsabo
senior tag

Dettó. Mlm rendszert véltem felfedezni benne, ezért én sem léptem be. Egyáltalán nem bánom. :))

(#1454) Pulsar


Pulsar
veterán

Én nem bántam meg ezt a 16 hónapot, de ez az ügyintézés annyira nem tetszik.

(#1455) Des1gnR válasza Pulsar (#1454) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én nem értem, hogy ez miért jó nekik...miért jó elveszíteni egy ügyfelet? :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1456) desolator válasza Pulsar (#1451) üzenetére


desolator
senior tag

Megkérdezhetem mit ajánlottak? Kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1457) Pulsar válasza desolator (#1456) üzenetére


Pulsar
veterán

Persze

Lakossági korlátlan beszéd 50 GB internettel e-pack kedvezménnyel bruttó 6990 Ft/hó
Lakossági korlátlan beszéd 100 GB internettel e-pack kedvezménnyel bruttó 7990 Ft/hó
Hűség: Nincs

(#1458) #76055552 válasza Pulsar (#1457) üzenetére


#76055552
törölt tag

LOL...miközben a honlapjukon 4990 Ft és 6490 Ft.

(#1459) Pulsar válasza #76055552 (#1458) üzenetére


Pulsar
veterán

igen, mert az új belépőknek van. Csak ugye itt az a gondom, hogy nem én akartam a csomagomat megszüntetni...

(#1460) #76055552 válasza Pulsar (#1459) üzenetére


#76055552
törölt tag

Új belépő, régi ügyfél.....adminisztráció és akarat kérdése az egész.
Persze így is lehet, ha nincs ügyfélmegtartási szándék és nem gond a távozó ügyfél...

(#1461) pl92


pl92
csendes tag

hajnalban jött sms:
Kedves Ügyfelünk! Net 200 MB adategyenlegét aktivàltuk. Fordulònapja: minden hònap 01. napja. Üdvözlettel: Netfone

én nem kértem semmit, ez valami promóció vagy változott a fordulónap?

(#1462) Lewzke


Lewzke
őstag

A VoLTE-t aktiválták nekem a netfone-ra (Telekokomos hátterű), lényeg az, hogy ne csak kérd, hanem követeld. :DDD 2G-n s hívásminőség olyan, hogy jobb postázni a szándékod.

(#1463) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok, két hónapja váltottam netfone vodafonos csomagra, most szeretnék venni egy Samsung watch 4 -órát amihez kellene esim. De azt mondják a netfon ügyfélszolgálaton ez még nem elérhető, fejlesztés alatt van :F Létezik hogy vodafonnál nincs ilyen lehetőség?

(#1464) AtHoS válasza Arween (#1463) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mi köze a Vodafone-nak a Netfone telefonszolgáltató eSIM szolgáltatásához?

Ha Vodafone-tól szeretnél eSIM-et, akkor velük kellett volna szerződni mobilszolgáltatásra és nem a Netfone-nal.

Szerintem kicsit félreértelmezed azt kivel kötöttél szerződést és a szolgáltatás igénybevételéhez használt hálózatot ki üzemelteti.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1465) 4Grider válasza Arween (#1463) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodafonnál van, de te netfone sim-et használsz nem?

(#1466) Pulsar válasza Arween (#1463) üzenetére


Pulsar
veterán

a vodafonnál kérhetsz feltöltő kártyás e-sim-et. :)

(#1467) Arween válasza 4Grider (#1465) üzenetére


Arween
senior tag

Igen a netfonnál vagyok de olyan a csomagom ami a Vodafone hálózatát használja , ezért gondoltam hogy a Vodafone-nál kellene esetleg esimet beszereznem :F De lehet nem jól gondolom 🙂Az ügyfélszolgálat szerint nincs lehetőség esimet kérni. Viszont most szeretnék egy Samsung watch 4 -et venni ahhoz meg kellene :U :U

(#1468) 4Grider válasza Arween (#1467) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az úgy fog menni, ha szolgáltatót váltasz. Vodánál és Yettelnél nincs multisim, csak olyan eSIM-et kaphatsz náluk, ami külön számon csörgethető. Marad a Telekom.

(#1469) Lewzke


Lewzke
őstag

"Nemsokára jön az app is" lassan egy éve az a "nemsokára" :)

(#1470) Dugimatyi


Dugimatyi
újonc

Csörögtek ma a Netfone-tól hogy megszűnik a csomagom. Telekom hálózatos, korlátlan beszéd, korlátlan net.
Helyette felajánlottak fos Vodafone hálózatú korlátlan beszéd, 50 giga net csomagot jó drágán.
Úgyhogy irány a yettel , flottában :C

(#1471) desolator válasza Lewzke (#1469) üzenetére


desolator
senior tag

Már tölthető az app :)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1472) Lewzke válasza desolator (#1471) üzenetére


Lewzke
őstag

Igen, megjött, ugyanaz, mintha a webes felületen érnéd el az ügyfélkaput, lassú és bejelentkezési várakozás elindításkor. Magyar narancs. Egyéb jelzőt nem mondok. :D

[ Szerkesztve ]

(#1473) Pulsar válasza Dugimatyi (#1470) üzenetére


Pulsar
veterán

Ugyan így jártam én is.

(#1474) Arween


Arween
senior tag

Mi lehet a probléma szerintetek? Egyszerűen nincs netem külföldön...Már másodszor ugrottunk át vásárolni Szlovákiába de hiába állítom be a romingot nem működik. A csomagomban (vodafon hálózatot használom) van elvileg 20gb ami felhasználható külföldön.Apn beállításnál ez van : internet.vodafone.net :U

(#1475) desolator válasza Arween (#1474) üzenetére


desolator
senior tag

Elvileg internet.netfone.hu a hivatalos apn név. Próbáld meg azzal.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1476) csako válasza Lewzke (#1472) üzenetére


csako
veterán

Bár a minden nyitáskor bejelentkezés furcsa, de 1 másodpercig sem tart a dolog nekem, gyors az egész 🤔

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1477) Lewzke válasza csako (#1476) üzenetére


Lewzke
őstag

Helio P60 chipsetes a mobilom, az még viszonylag gyorsnak tekinthető a 4G mobiloknál, de szerintem az app ilyen formában csak beta. Ha elfogy a mobilnet az app nem tölt be, ezzel persze teljesen ellhetetlenítve a kiegészítő adatkeret vásárlást. Funkcionálisan nem több mint a webes felület. :)

(#1478) <Adamsky> válasza #76055552 (#1458) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"LOL...miközben a honlapjukon 4990 Ft és 6490 Ft."
Az 12 hó hűséggel van, míg amit Pulsar-nak ajánlottak - ha jól értem - hűségidő nélkül. Új belépőnek én úgy látom nincs is lehetősége hűségidő nélkül szerződni.
A kérdés, hogy - új szerződés esetén - mi történik 12 hónap után? Ezek szerint nem lehet újabb 12 hónapos hűségidővel folytatni a kedvezményes előfizetést? Váltani kell a hűségidő nélküli, de drágább előfizetésre?

Más: jól értem, hogy szerződés esetén választani lehet, hogy melyik szolgáltató hálózatát fogom (szeretném?) használni? Vagy, hogy van ez? Új vagyok itt, és még nem állt össze a kép. :R

(#1479) radamsky válasza 4Grider (#1444) üzenetére


radamsky
senior tag

régen nem jártam erre.. de nem emeltek....

(#1480) 4Grider válasza radamsky (#1479) üzenetére


4Grider
nagyúr

Téged ezek szerint még nem hívtak fel, hogy megszűnik a csomagod és csak valamivel drágább/kedvezőtlenebb csomagot tudnak ajánlani?

(#1481) radamsky válasza 4Grider (#1480) üzenetére


radamsky
senior tag

mondjuk 1 csomagot én is elviszek.... azt sajnálom, nálam hüség van... semmi számlázási gondom nincs.... de .....
uge mikor kötöttem T-mobil hálozat volt..... de közbe áttértek a vodafone-ra.... na itt nekem uj melohelyemen gond... ezen a szar helyen csak a T-mobil hálozat megy a többi kuka.... Pest XIII. kerület, tehát nem mucsaröcsöge :D ergo nem tudom használni.. ergo igy értelmetlen

Pech, mert nekem gondom nem lenne, de igy igen... ugyanez a baj a gyereknél is... övét könnyebb lesz mozgatni, nincs hüség

(#1482) AtHoS válasza radamsky (#1481) üzenetére


AtHoS
nagyúr

De ez egyébként legál, hogy kényük kedvük szerint váltogatják a háttérhálózatot szolgáltató partnerüket -> egyoldalú változtatás és ha emiatt az ügyfeleiknél negatív változás lesz nincs semmi lehetőség a hűségből azonnal kilépni? Ez így eléggé furcsa, ráadásul egyoldalú módosításnál erre fel is kell(ene) hívni az ügyfelek figyelmét.

Nyilván nincs az egyéni szerződésekben rögzítve a hálózati háttérszolgáltató, de az általuk történt váltás esetén nincs is a 14 napos felmondási idő, mint a szerződéskötéskor :F

read-only mode on the forum

(#1483) Pulsar válasza AtHoS (#1482) üzenetére


Pulsar
veterán

Amikor felhívtak, hogy megszűnik a csomagom, és az új csomagok közül választhatok, akkor a hölgy elmondta, hogy az vodafone hálózatosak. És próbáljam ki, mert ha nem megfelelő, akkor találtan rá megoldást. Nem részletezte mit, én nem is kérdeztem, de maga az ügyfélszolgálat tök korrekt volt.

(#1484) AtHoS válasza Pulsar (#1483) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jahogy erre a váltásra felhívják az ügyfelek figyelmét? radamsky ezt nem részletezte, hogy nála a váltás így ment volna :F

read-only mode on the forum

(#1485) Pulsar válasza AtHoS (#1484) üzenetére


Pulsar
veterán

nekem igen, elmondták

(#1486) radamsky válasza AtHoS (#1482) üzenetére


radamsky
senior tag

Nem volt problemám eddig, de most ahol dolgozom, meg gyerek is... Térerő 0 a voda hálozatnál, mig tcom maxon.. lehet irok netfonnak van e lehetoseg tcom halora visszaállni.. nálam hüség van, gyereknél nincs.. itt a gond.. mikor melozom 0 térerövel senki se ér el... Netet hagyjuk az is 0....

[ Szerkesztve ]

(#1487) 4Grider válasza radamsky (#1486) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodának negyedével kevesebb bázisállomása van, mint a két T-nek. Csodák pedig nincsenek...

(#1488) mahi1 válasza Pulsar (#1451) üzenetére


mahi1
csendes tag

Tudom, hogy ez Netfone fórum, de ugyanígy jártam a Vodafone-nal.
Pár éve egy Telenoros flotta előfizetésről Voda Red tarifacsomagra váltottam. Készüléket nem kértem, így hűségnyilatkozatot sem akartam kötni, de 1 évet kötelező volt vállalni, 7990 volt a havidíj. A 13. hóban viszont 9990 Ft-os számlát kaptam, mire felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott közölték, hogy lejárt a hűség, emelkedik a havidíj. Mondtam, hogy ez inkorrekt, pont csökkennie kellene a díjnak úgy, hogy a hűség lejártát követően is maradok.
Annyira felbosszantott, mondtam az ügyintézőnek, hogy most azonnal váltsanak át kártyás csomagra, majd keresek más szolgáltatót. Erre kapcsoltak az ügyfélmegtartó csoporthoz, akik egy kis alkudozás után beajánlottak egy 5490 Ft-os Flotta Special csomagot, ami ugyanaz volt, mint a Red és amit a mai napig használok, hűség nélkül.
Most viszont többször szembejött a Netfone 4990 Ft-os ajánlata, amiben a jelenlegi csomagomhoz képest 10x több, 50GB net van és ami szintén korlátlan beszélgetést tartalmaz. Már a váltáson gondolkodtam.
Aztán szerencsére elolvastam a hozzászólásodat és rájöttem, arról szól az egész, hogy becsalogatnak egy kedvező hűséges havidíjjal, majd utána megkapod a fekete levest.

(#1489) 4Grider válasza mahi1 (#1488) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen red csomag volt az, amiben csak 5 GB net van? A VoLTE nélküli beszélgetés (itt csak az van) egyre neccesebb, ahogy a voda jelenti be a 3G lekapcsolásokat.

[ Szerkesztve ]

(#1490) mahi1 válasza 4Grider (#1489) üzenetére


mahi1
csendes tag

Mint ahogy írtam a Red után Flotta Special csomagot kaptam, ebben van 5 GB net.
A Flotta Spacial teljesen egyedi csomag, van olyan ismerősöm, akinek 10GB van ugyanennyiért, ő biztosan ügyesebben alkudozott, mint én :)

(#1491) 4Grider válasza mahi1 (#1490) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt írtad, hogy a flotta special ugyanaz volt mint a red, ezért kérdeztem, hogy volt olyan red csomag, amiben 5 GB net van?

(#1492) nagyj74 válasza mahi1 (#1490) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nekem ugyanez van 3490-ért.

(#1493) Pulsar válasza mahi1 (#1488) üzenetére


Pulsar
veterán

Annyival talán jobb, hogy már több mint 1,5 évig használta, és nem változott addig az ára. Szóval én ettől nem félnék. Valamint rájöttem arra, hogy ebből én nem fogok lelki kérdést csinálni. Elmegyek, ha 1 év múlva jobbat ajánl a netfone akkor meg vissza jövök. Szerencsére nem nem jár annyi macerával, hogy akár havi 500 forintért már nem érné meg váltani. Szerintem :)

(#1494) Ustix válasza 4Grider (#1487) üzenetére


Ustix
csendes tag

És itt Szegeden mégse tud normális mobilnetet villantani a Telekom, pedig nem a kiskertekben lakok :D. Alig jobb a mobilnetjük, mint a digi hulladéka, akár Rókus, akár Tarján. Elképesztő.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!"

(#1495) #23310336


#23310336
törölt tag

Ennek a a cégnél hogy működik a roaming? Konkrétan ha a Vodafone rendszerét használják akkor itt is Svájc, Törökország ugyanúgy EU-nak számít mint a Vodánál, ill. azt honnan lehet megtudni hogy egy adott díjcsomag mennyi EU adatkeretet tartalmaz?

(#1496) Des1gnR válasza #23310336 (#1495) üzenetére


Des1gnR
őstag

Szia,
Nézz rá erre az oldalra: [link]
A főoldalon jobb alul van egyébként, de korábban nekem is keresni kellett.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1497) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Van itt olyan, akinek tiltotta a netfone a kimenő hívásait?

Tegnap tiltották, sajna nem fizettem be egy számlát :)
Először küldtek egy levelet 10 napos fizetési határidővel, majd 4 nappal a határidő előtt egyszerűen lelőtték a kimenő hívásaimat.

Persze aznap befizettem a számlát, hívtam az ügyfélszolgálatot, hogy mi van, azt mondták, hogy látják a befizetést, de ők nem tudják aktiválni a kimenő hívásokat, csak a behajtási csoport...

Közben átfutottam a 127 külön pdf-be szedett ÁSZF-t, elég kemény büntetési tételek vannak, mindenféle lehúzós díjak visszakapcsolásra, stb, de egyértelműen semmi nincs leírva.

Szóval meccselt már velük valaki?

(#1498) Des1gnR válasza mauimagic (#1497) üzenetére


Des1gnR
őstag

Van már kimenőd? :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1499) mauimagic válasza Des1gnR (#1498) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Van. Felhívtam a behajtási csoportot, elég lekezelő stílusban előadták, hogy ne pattogjak, 24 órájuk van visszakapcsolni. Rákérdeztem, hogy rögzített e a beszélgetés, mert akkor szeretném elkérni. Ment a hebegés-habogás, hogy miért is kell nekem, de persze jogomban áll elkérni, stb...
Láss csodát, pár percre rá megoldódott a probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.