Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) llaszlo válasza NFT2 (#699) üzenetére


llaszlo
veterán

A digis vezetékes hívás továbbra sem működik. Mást egyelőre nem tapasztaltam. Sokan még a régi számomat ismerik. Az is meg van

(#702) NFT2 válasza llaszlo (#701) üzenetére


NFT2
junior tag

Küldd el kérlek nekem privátban a Digis-számot, illetve a Netfone számodat is :-)

(#703) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Biztosan megtalálom ha nagyon visszaolvasgatok, de talán egyszerűbb ha a legfrisebb infót megkapom valakitől:
Nővéremnek szeretném a dominos kártyáját a Netfone-hoz átvinni ( Ő is szeretné csak ő teljesen nem foglalkozik ilyesmivel - még régi, nem okos telefonja van).
Az lenne a kérdésem hogy mi lenne a teendő: A netfone oldalán ha a megrendelésre kattintok ott be kell írni telefonszámot. Most nem indítom el, de később ezt a számot lehet hordozni, vagy ez a megrendelés csak új sim-re jó?
Azaz mit kell tenni hogy előfizethessen?

Szerk: közben továbbvittem, megvan, ott lehet beállítani, szóval lehet hogy tárgytalan is a kérdésem, de itt hagyom ha nem ilyen egyszerű a megrendelés mégsem akkor kérek szépen infót.
Ami még érdekel: van bármi díja a váltásnak?

[ Szerkesztve ]

(#704) #75114240 válasza mexel (#703) üzenetére


#75114240
törölt tag

Pubi, ez itt nem ügyfélszolgálat, hogy bugyuta kérdésekre válaszolgassunk, olvass szépen vissza minden infót megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

(#705) mexel válasza #75114240 (#704) üzenetére


mexel
veterán

Te ki vagy morci hogy ilyen közvetlen tudsz lenni? Akkor milyen kérdésekre van a topik? Azt hiszem normálisan kérdeztem, olyan választ is várok. De nem tőled valószínűleg.
Mindenesetre azért visszavehetsz a stílusodból szerintem.
Találó a profilképed, de Ilyen stílussal nem lesz hosszú ez a régi reged azt hiszem :(

[ Szerkesztve ]

(#706) jose999 válasza mexel (#703) üzenetére


jose999
senior tag

Szia! Igen, ilyen egyszerű a megrendelés. :) annyi még talán, hogy utána vissza hívnak egyeztetni. A :K költség az 1350 Ft, új sim kártya lesz, amit futár visz.

Hagyd...ha vissza olvasol, láthatod, butaságokat beszél, érthetetlen stílusban. Nem kell foglalkozni vele. Próbálkozott mással is, sikertelenül. Nem kell válaszolni neki.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#707) mexel válasza jose999 (#706) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm szépen, szimpatikus az oldal és az egyszerűség is :) Az árak meg pláne :)

(#708) mexel válasza jose999 (#706) üzenetére


mexel
veterán

Ja, visszaolvastam, látom, nem foglalkozok ilyenekkel igazán már :D
De illik válaszolni ha már ilyen szépen megszólítanak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#709) llaszlo


llaszlo
veterán

A net keret mikor indul újra? Honnan tudom az elhasznált mennyiséget?

(#710) NFT2 válasza llaszlo (#709) üzenetére


NFT2
junior tag

A mobilnet keret havonta újul meg, a fordulónapon. A fordulónapot random osztjuk, nem azonos a díjcsomag aktiválási időpontjával. Egyelőre az adatmennyiséget az ügyfélszolgálat tudja megmondani, de már dolgozunk az app-unkon, ami erre is megoldást nyújt majd.

(#711) llaszlo válasza NFT2 (#710) üzenetére


llaszlo
veterán

És a fordulónapot honnan tudom meg?
Legalább az ügyfélkapun belépve meg tudná nézni az ember és nem kéne minden miatt telefonálni.

(#712) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Le a kalappal az ügyfélszolgálat előtt. Tarifacsomagot akartam váltani, beszélek az ügyintézővel, mondja, hogy továbbkapcsol. Ment a zene kb 1-1,5 percig, majd beleszól a hölgy, hogy most nem tudja kapcsolni az illetékes kollégát, rögzítette a kérésemet és vissza fognak hívni. És nem kellett negyed- vagy fél órát hallgatnom a zenét.
És valóban vissza is hívtak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#713) NFT2 válasza llaszlo (#711) üzenetére


NFT2
junior tag

A fordulónapot az aktiválást követően SMS-ben megküldjük. Azt követően az ügyfélszolgálat tud segíteni ebben is. Az app fogja ezt az adatot is tartalmazni.

(#714) bkiky01 válasza NFT2 (#713) üzenetére


bkiky01
senior tag

App-ról, 4g hívásról van már infó?

(#715) NFT2 válasza bkiky01 (#714) üzenetére


NFT2
junior tag

Az App készül, nyáron jövünk vele. A 4G hívás összetettebb kérdés, az lehet őszre csúszik.

(#716) laszlolczka válasza #75114240 (#704) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ne legyél bunkó,ha nem tudod a választ maradj csendben.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#717) mexel válasza NFT2 (#710) üzenetére


mexel
veterán

Korlátlan net-es SIM beszéd nélkül nincs tervben? Hűség nélkül igen jó lenne, nyári szezonra sokan vinnék szerintem.

(#718) AtHoS válasza mexel (#717) üzenetére


AtHoS
nagyúr

És max 1000 Ft/hó azért tedd hozzá :C

read-only mode on the forum

(#719) xcsabo válasza AtHoS (#718) üzenetére


xcsabo
senior tag

Szerintem 500-ra gondolt :DD

(#720) mexel válasza AtHoS (#718) üzenetére


mexel
veterán

Azt azért nem :D , de ha 9000 a fullos sim akkor 5-6000 környékén ha megállna az igen jó lenne, de talán 7-ért is. ( telenotros flottában kb annyi, csak éppen macerásabb az ügyintézés és akár hűséggel)

(#721) NFT2 válasza mexel (#720) üzenetére


NFT2
junior tag

Tervezzük a bevezetését a korlátlan net kártyának, van igény rá. Sajnos most még határidőt nem tudok mondani, valószínűbb, hogy ősszel lesz elérhető a mi kínálatunkban is.

(#722) mexel válasza NFT2 (#721) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm a választ! Akkor jövőre jó lesz :)

(#723) zzola


zzola
félisten

Szuper az ügyfélszolgálat. 2x hívtam, elmondja a bevezető szöveget, majd megszakad a hívás...
Így nehéz lesz bárkivel is beszélnem...

(#724) NFT2 válasza zzola (#723) üzenetére


NFT2
junior tag

Ma rossz napot választottál, számlázás volt, és az új ügyfelek - akik szerencsére sokan vannak - ilyenkor leterhelik nagyon az ügyfélszolgálatunkat, első számla, ismerkednek vele...pedig ti tudjátok már, hogy áttekinthető. :)

(#725) zzola válasza NFT2 (#724) üzenetére


zzola
félisten

Legalább lehetne visszahívást kérni .

Nem értem mit nem lehet érteni a számlán, ennél egyszerűbb sehol sincsen.
:D

(#726) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Megjött az első számlám, ránéztem a hívásrészletezőre. A másik topikban állandóan fikázták a Digit, hogy hogyan számláz, itt a hívásrészletező vicces egy kicsit. A mértékegységből derül ki, hogy egy-egy sor az éppen hívás, sms vagy netforgalom.

De ez csak ilyen apró megjegyzés, a szolgáltatás megy flottul, a számla is teljesen világos. Már csak az kell, hogy valahol lehessen követni a netfogyasztást, esetleg egy appban, és minden tökéletes lesz. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#727) Siriusb válasza DrBubo77 (#726) üzenetére


Siriusb
veterán

A hívások minőségével hogy vagy megelégedve?

(#728) 4Grider válasza Siriusb (#727) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom 3G nem rossz. Sőt a 2G-jük is a legjobb ma Magyarországon. Én azért kivárom a 4G-t (VoLTE-t).

(#729) DrBubo77 válasza Siriusb (#727) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én személyesen nem tudom, mert az én szokásaimnak elég egy Telenoros feltöltőkártya, meg mellette van egy Digis SIM 500-ért, hogy legyen mobilnet. Ott még a percdíj is kedvező, ha olyan számot kell hívni, ahol lényegtelen, hogy milyen számról hívom.
A feleségem viszont meg van vele elégedve, ő elég sokat beszél rajta.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#730) Siriusb válasza DrBubo77 (#729) üzenetére


Siriusb
veterán

és 4Grider
Köszönöm.

(#731) pazo77 válasza Siriusb (#727) üzenetére


pazo77
tag

Én kifejezetten nem voltam megelégedve ...
Beltérben például lakásunkban konkrétan alig volt térerő, így a hang is borzasztó volt.
Hozzáteszem kültéren és ahol jó volt a térerő teljesen rendben .
De untam az erkélyről telefonálni :K

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#732) 4Grider válasza pazo77 (#731) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahol a 3G vacak, ott a 4G hiánya egyértelműen probléma. Remélhetőleg mihamarabb megoldják a VoLTE-t....

(#733) bkiky01 válasza 4Grider (#732) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én is azt várom.

(#734) Siriusb válasza pazo77 (#731) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz a visszajelzést.

(#735) #75114240 válasza NFT2 (#724) üzenetére


#75114240
törölt tag

A magyarországi MVNO-k év végi 0,2%-os piaci részesedését a Netfone ezen év végére az új, "jóárasított" ajánlataival mennyire tervezi felhozni, mik a tervek?

(#736) sifarr válasza #75114240 (#735) üzenetére


sifarr
senior tag

A magyarországi MVNO-k év végi 0,2%-os piaci részesedését a Netfone ezen év végére az új, "jóárasított" ajánlataival mennyire tervezi felhozni, mik a tervek?
Ezt most komolyan kérdezed? :D
Az biztos, hogy az MVNO-ok részesedése év végére is a statisztikai hibahatáron belül lesznek.
A Netfone üzleti terve sem a piaci részesedés százalékos növelésére irányulhat. Inkább az szerepelhet benne, hogy január 1-én volt egy ügyfélszámuk, s a cél az, hogy hány tízezerrel növeljék ezt a számot.
Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet ez a kiinduló és a már elért ügyfélszám. Becsülni/tippelni csak abból lehet/tudok, hogy a Netfone-os számláim sorszámát nézem. Hogy mennyi számlát bocsátott ki az előfizetői felé.
A növekedés a márciusiban 11825, az áprilisiban 12765 és a májusiban 14698 volt. Mivel egy számlán akár több előfizetés is lehet (nekem pl. 3), ezért az előfizetések számát 16-18 ezerre becsülöm. Van prepaid szolgáltatásuk is, ott nincs számla (illetve nem ebben a számlázási rendszeben jelenik meg), tehát ennek száma nekem tippelhetetlen.
Szerintem 20-50 ezerrel akarják növelni az előfizetések számát. De ez a piaci részesedés százalékát nem növeli érzékelhetően.

(#737) maxikaa


maxikaa
csendes újonc

Sziasztok.
Az ügyfélkapus jelszavam nem tudom (elfelejtettem), mivel másik számítógépem van.
Vajon, hogy lehet új jelszót kérni? :W

[ Szerkesztve ]

(#738) zzola válasza maxikaa (#737) üzenetére


zzola
félisten

Mondjuk ügyfélszolgálattól, hétfőn.

(#739) AtHoS válasza maxikaa (#737) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"mivel másik számítógépem van"

Ennek milyen köze is van jelszavakhoz? -> semmilyen, mert a jelszavak jelentős része számítógéptől független!

Talán ideje lenne jelszókezelő alkalmazást használni [Jelszókezelők] a későbbi hasonló problémák elkerülésére :K

read-only mode on the forum

(#740) Dracula72 válasza maxikaa (#737) üzenetére


Dracula72
senior tag

Utolsó számlaértesítő email? Ha törölted esetleg a kukában?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#741) DrBubo77 válasza maxikaa (#737) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az SMS is elveszett?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#742) #75114240 válasza sifarr (#736) üzenetére


#75114240
törölt tag

Szerintem nem téged kérdeztelek hanem olyat aki illetékesebb benne, lévén hozzászólásai alapján legalább középvezető a cégnél.
Egy kívülálló tippelgetése meg pláne nem érdekel

(#743) bkiky01 válasza #75114240 (#742) üzenetére


bkiky01
senior tag

Látom stílus a régi..

(#744) xcsabo válasza bkiky01 (#743) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ja. Szomorú.

(#745) z67 válasza bkiky01 (#743) üzenetére


z67
őstag

Amikor megérkezett írtam, hogy nem kellene válaszra sem méltatni, mert ideszokik. Micsoda hitvány élete lehet egy ilyen minőségű embernek.

(#746) mexel


mexel
veterán

Szerintem anya nyitva hagyta a laptop tetejét, ilyenkor oda lehet férni a géphez és lehet írni mint a nagyoknak, ahogy elleste. Persze úgyis kikap amikor anya észreveszi, de ha kicsit is sérült a gyerek akkor sajnos úgysem tanul semmiből, már csak azért is csinálja. Az a baj ha az ilyen megnő akkor az egész környezetének rossz lesz :(
Igaz ő maga nem veszi észre mert egyszerűen nem érti, és nem tudja miért kerüli és miért sajnálja ( esetleg utálja) mindenki

[ Szerkesztve ]

(#747) NFT2 válasza #75114240 (#742) üzenetére


NFT2
junior tag

Szia, én sem szeretnék "tippleni" :) Az biztos, hogy a külföldi mobil piaci adatok szerint bőven van hova feltornázni az MVNO piaci részesedést. Egyelőre (sajnos vagy nem sajnos) ezt mi kell felvállaljuk magunkra, míg más országokban (piac arányosan is) jóval több ezen szereplők száma, így az elért eredményük is. Térjünk vissza erre mondjuk jövő év végén, akkorra mást kell mutasson ez a riport.

(#748) #75114240 válasza NFT2 (#747) üzenetére


#75114240
törölt tag

Esetlen nem gondolod, hogy ennek az az oka, hogy "más országokban" a MVNO-knak van jó ajánlata míg Magyarországon kb. ti vagytok az elsők akik értékelhető ajánlattal kijöttek?

(#749) DrBubo77 válasza #75114240 (#748) üzenetére


DrBubo77
addikt

Esetleg te nem gondolod, hogy az is oka a dolognak, hogy más országokban más jogszabályok vonatkoznak az MVNO-kra, amik jobban kedveznek a működésüknek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#750) #75114240 válasza DrBubo77 (#749) üzenetére


#75114240
törölt tag

Ha így lenne akkor a Netfone sem tudott volna ilyen jó ajánlatokkal kijönni, nem gondolod? És kapaszkodj, még így van profitjuk rajta. Akkor az ennél jóval nagyobb, tőkeerősebb cégek amelyek eddig MVNO-sat játszottak Mo-n miért nem voltak képesek erre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.