Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez most akkor a "Rockmobil" topik? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1602) MadMancs válasza Polarstar (#1601) üzenetére


MadMancs
veterán

Rockmobil is Netfone. Csak egy külön brand.
Mint pl anno Pannonnak volt a djuice.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1603) Polarstar válasza MadMancs (#1602) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Bevallom, erről csak itt hallottam. A netfone központ a XI kerben van. Az irodaházban a konyha piszok jó! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1604) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok kellene egy kis segítség. Yetteltől kellene most váltanom minél rövidebb időre netfonera. Telekomos csomagjuk van még? Voda az utolsó választás lenne. Hogy állnak 5G-vel és volte-vel? A vodás csomagok látom az oldalukon, viszont a Telekomost nem. Arról lehet valamit tudni?

(#1605) 4Grider válasza INGJOKE (#1604) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az 5G-t itt még felejtsd el, a VoLTE is még új, VoWiFi egy darabig még nem lesz. A Telekomos csomagok 1-2 ezerrel drágábbak és nem reklámozzák nagyon őket, mert a voda nekik is olcsóbb.

(#1606) INGJOKE válasza 4Grider (#1605) üzenetére


INGJOKE
veterán

A vodásra 10 hónap hűség van, a t-sre mennyi? Nekem elég lenne 8-10 gb net, de nyilván olyan korlátlan csomag nincs.

(#1607) 4Grider válasza INGJOKE (#1606) üzenetére


4Grider
nagyúr

Legörgetsz az oldalon a "válassz hűségidőt" részig és megadod, hogy mennyit szeretnél vállalni...
https://netfone.hu/mobil-szolgaltatas

(#1608) INGJOKE válasza 4Grider (#1607) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez a vodásra vonatkozik gondolom, vagy a T-sre is?

(#1609) 4Grider válasza INGJOKE (#1608) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aki hívni fog a rendeléseddel kapcsolatban, azzal meg tudod beszélni az általad választott csomag részleteit, ha fázol a vodától, még kihátrálhatsz. Ami piros, az tuti vodás. Ami sárga, az lehet T-s.

(#1610) INGJOKE válasza 4Grider (#1609) üzenetére


INGJOKE
veterán

Holnap beugrok majd hozzájuk a 11 kerbe, a Yettel után.
Köszi az infókat. :)

(#1611) Lincoln76


Lincoln76
aktív tag

Sziasztok!
Új vagyok Netfon-nál. 01-03-án vittem át a yettel számom az 4999 forintos csomagra.
Korlátlan beszélgetés, 50GB net. Erre ma már kaptam egy számlát 4185.- forint.
Fizetési határidő 02.01. Ez nekem furcsa, vagy ez így rendben van? :U

(#1612) 4Grider válasza Lincoln76 (#1611) üzenetére


4Grider
nagyúr

A számlából ki kell derülnie, hogy milyen időszakra fizettél 4185 Ft-ot. Ha 25-26 napra, akkor stimmel.

(#1613) Polarstar válasza Lincoln76 (#1611) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen rendben lehet. Mondjuk az én első számlám jó soká jött, de nem nagyon érdekelt. Kedvező volt nagyon.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1614) Lincoln76 válasza 4Grider (#1612) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Igen 26 napra, csak furcsáltam, hogy már megjött a számla 12 nap után.
Tegnap már be is fizettem, de gondoltam megkérdezem.
Akkor a számla mindig hónap 15 napján esedékes?
:R

(#1615) 4Grider válasza Lincoln76 (#1614) üzenetére


4Grider
nagyúr

A számlából elég jól lejön, hogy hónap közepéig le kell számlázzák az előző hó végéig tartó időszakot, hogy következő hó elsejéig azt ki is tudd fizetni.

(#1616) Daywalkerke válasza Lincoln76 (#1611) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Szia!

Érdeklődnék, hogy a váltás óta mik a személyes tapasztalataid a Netfone-ról?
Stabil és folyamatos a szolgáltatás, mindig mindenhol ahova mész (mentél) volt térerő?
Mobilnet szolgáltatás is folyamatos?

(#1617) 4Grider válasza Daywalkerke (#1616) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vodafone hálózatot használ, az egy dolog, hogy netfone sim-je van. A voda elég sok helyen működik...

(#1618) MadMancs válasza Daywalkerke (#1616) üzenetére


MadMancs
veterán

Bár nem engem kérdeztél, ha megengeded én is válaszolok.
Netfone MVNO. Azaz virtuális mobilszolgáltató Vodafone hálón. .Sebesség, stabilitás, stb egy az egyben Vodafone. Anyaszolgáltatóhoz képest 2 hátrány van, nincs 5G és nincs eSIM. Egyébként hálózati szempontból minden más ugyanaz.
Nekem pont ezért esett rájuk a választás. Vodafone hálózattal marsdéktalanul elégedett vagyok (a fejlesztések óta), viszont voda ügyviteli rendszerével, össze vissza számlázásával és nem számlazásával tele lett a tudatom. Így a megszokott hálózat maradt, és számlázással, ügyfélszolgálattal (rájuk szerencsére nem igen van szükség) sincs gond.

(Tudom tudom folyamatosan felmerül itt ott a tulajdonosi kör, de pont nem érdekel, mindenhol ott vannak kb. De én úgy vagyok vele ha fizetek azért stabil szolgáltatást szeretnék. Az már csak hab a tortán hogy ezt kb fillérekért)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1619) Lincoln76 válasza 4Grider (#1615) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Értem. Köszi.

Más:
Azt szeretném még kérdezni, hogy itt az SMS árak, hogy alakulnak?
Semmit nem találok ezzel kapcsolatban a honlapon, vagy én vagyok vak... :R

[ Szerkesztve ]

(#1620) Lincoln76 válasza Daywalkerke (#1616) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Szia!

Eddig nem volt és nem tapasztaltam semmilyen problémát, nekem a net sebessége 70-100 körül van, ami nekem éppen elég (egyelőre).

(#1621) 4Grider válasza Lincoln76 (#1619) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem csoda, hogy nem találsz, mert az sms-ek szolgáltatók közötti végződtetési díja drága, mivel annak díját a hatóság nem korlátozza. Másrészt a netfone ászf-nek soha nem kellett megfelelni a törvényi előírásoknak, azt ui. ugyanúgy nem fogja vizsgálni az NMHH, mint ahogy a Digiét, vagy a vodáét sem fogja. Ha feltétlenül szükséged van rá, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, megmondják. De sokkal egyszerűbb, ha Vibert/Messengert/Skype-ot használsz nagy mennyiségű üzenetküldésre.

(#1622) INGJOKE válasza Lincoln76 (#1619) üzenetére


INGJOKE
veterán

A 4990-es csomagban van 100 db bármilyen belföldi hálózatba. (Korlátlan/50gb)

(#1623) 4Grider válasza INGJOKE (#1622) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem csodálkozom, hogy nem reklámozzák. Azzal együtt már durván jó a csomag.

(#1624) INGJOKE válasza 4Grider (#1623) üzenetére


INGJOKE
veterán



Ez van a szerződésben. :)

(#1625) VGNGR


VGNGR
senior tag

Dobpergés, isten hozott VoLTE a Voda hálózatos csomagban. (És még a számom is hívható maradt!!) :C

[ Szerkesztve ]

(#1626) MadMancs válasza VGNGR (#1625) üzenetére


MadMancs
veterán

Január 3.-a óta van VoLTE Voda hálón is. 😁

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1627) MadMancs válasza INGJOKE (#1624) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezek szerint ez csomagfüggő.
100perc+50Gb csomag:

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1628) VGNGR válasza MadMancs (#1626) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nálam csak mától. Eddig 4G volt csak.

(#1629) INGJOKE válasza VGNGR (#1628) üzenetére


INGJOKE
veterán

Remélem mikor csütörtök este áthordozzák a számom I13PM-en egyből lesz. :DDD

Más volt már valaki a 11 kerületi ügyfélszolgálatukon?
Eddig 2x voltam, de furábbnál furább emberek szolgáltak ki. Mindegyik arcán az látszik, hogy mi ***** szeretne itt ez a gyökér? :DDD

(#1630) Lincoln76 válasza INGJOKE (#1622) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Köszi az infót. :R

(#1631) Lincoln76 válasza VGNGR (#1628) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Nekem 4G-t ír továbbra is.
iPhone PM14

[ Szerkesztve ]

(#1632) Polarstar válasza INGJOKE (#1629) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor nekem szerencsém volt. Mondjuk én egyenruhában voltam. Plusz az egyik kolléganő tacsija is kijött elém üdvözölni. :D
Amúgy meg tojd le! Príma az étterem lent, nem érdemes kihagyni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1633) 4Grider válasza Lincoln76 (#1631) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha telefonálás közben is 4G-t ír, akkor már VoLTE-n telefonálsz.

(#1634) INGJOKE válasza Lincoln76 (#1631) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azt nem írj ki sosem, csak abból látod almán, ha nem vált le hívás közben a 4G-ről.

(#1635) mjuti válasza INGJOKE (#1634) üzenetére


mjuti
tag

Gondolom a támogatott telefonok listája megegyezik a vodafone-eval, mivel az biztosítja a voLTE szolgáltatást is.
Van egyébként a vodafone-nal voLTE támogatott telefon lista es csak en nem találom?

(#1636) xts válasza MadMancs (#1618) üzenetére


xts
csendes újonc

Nekünk Telekom hálón megy a Netfone előfizetésünk.

(#1637) 4Grider válasza xts (#1636) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mostanában kötött? Melyik csomag?

(#1638) MadMancs válasza xts (#1636) üzenetére


MadMancs
veterán

Régieknek lehet igen. A jelenleg köthető csomagok már csak vodásak.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1639) INGJOKE válasza MadMancs (#1638) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem. Van t-s is, de jóval drágább. Mikor rákérdeztem elő hozott hátulról valami papírt amin a díjak és csomagok vannak a T-től. Nem éri meg, csak ha a voda nem opció.

volte: nekem marad hívásközben 4g-n. :)

(#1640) Lincoln76 válasza INGJOKE (#1634) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Igen igaz, hívás közben marad a 4G. :R

(#1641) xts válasza 4Grider (#1637) üzenetére


xts
csendes újonc

Családi.

(#1642) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,
Biztosan heti szinten jön a kérdés: Ajánlott most teljesen új előfizetőként a Netfone? E-Sim van már náluk?

Telekomnál vagyok, egy nagyon régi, őskövület csomaggal: Korlátlan Telekom irányba, 150perc más irányba, 400MB (igen, Megabyte! :D) net, mindez 5.540 Forintért. És most jött az értesítés, hogy márciustól emelnek 15 százalékot.

Gondoltam, átvinném a Telekom számomat a Netfonehoz valami basic csomagra (pl. a 2.990 Ft-os), mert amúgy baromi keveset telefonálok / netezek.

(#1643) Wacci válasza Atos23 (#1642) üzenetére


Wacci
csendes tag

Jelenleg nincs eSIM és VoLTE opció sem náluk, de ha ezek nem létfontosságúak számodra, akkor szerintem teljesen jó választás lehet.
Ami még kérdés, hogy ahol használnád, ott milyen a Vodafone lefedettsége és sávszélessége?

(#1644) INGJOKE válasza Wacci (#1643) üzenetére


INGJOKE
veterán

A vodás csomagban van volte. T-st nem ismerem.

(#1645) 4Grider válasza INGJOKE (#1644) üzenetére


4Grider
nagyúr

T-sben régebb óta van.

(#1646) Wacci válasza INGJOKE (#1644) üzenetére


Wacci
csendes tag

Külön kérésre?
Mert nekem még az opció sem jelenik meg a kártya beállításain belül.
A flottás Tcom-oson, és a Yettel-esen amiről jöttem azon volt.

(#1647) 4Grider válasza Wacci (#1646) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefonmodell?

(#1648) Wacci válasza 4Grider (#1647) üzenetére


Wacci
csendes tag

Xiaomi, de nem ez a kulcsa a dolognak, mert mint mondtam, az összes szolgáltatónál van/volt ugyanezen a készüléken VoLTE.

(#1649) 4Grider válasza Wacci (#1648) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szolgáltató és modellfüggő, hogy van-e VoLTE kapcsoló. Szóval simán lehet úgy VoLTE, hogy nincs kapcsoló hozzá.

(#1650) MadMancs válasza Wacci (#1643) üzenetére


MadMancs
veterán

eSIM nincs, de VoLTE van. T csomaggal régóta, vodával január 3 óta. Xiaomik pont híresek arról hogy vacakolni kell velük X hálózaton.h8gy legyen VoLTE.
Esetemben is S21 ultrával gond nélkül megy, de ha átrakom egy xiaomi mi 11 Lite NE 5G be sim már nincs VoLTE (amiben viszont Telekom és digi VoLTE hibátlanul üzemel).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.