Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) FingR86


FingR86
őstag

telekom flottából jöttem számhordozással
itt Szabolcsban nekem nagyon tré volt a telekom, még a digimobil is bőven erősebb volt térerőben. Telekom maximális letöltési sebesség olyan 15Mbps-on tetőzött.

Kb 2 hét volt minden ügyintézéssel együtt MadMancs kolléga jóvoltából. Minden flottul ment, kedves és gyors ügyintézőt kaptam, a feltett kérdéseimre kivétel nélkül azonnal tudott válaszolni.

és ez lett belőle :R

[ Szerkesztve ]

(#1952) sfefe válasza MadMancs (#1950) üzenetére


sfefe
őstag

Nem 4990?(50gigás)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1953) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Magenta 1, bár lakásban.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1954) MadMancs válasza sfefe (#1952) üzenetére


MadMancs
veterán

De igen, igazad van, elírtam. :R Korlátlan+ 50Gb Voda hálón 4990Ft (jelenleg akciósan) eredeti ára 5990Ft

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1955) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

tehát ha vezetéskest akarnék váltanai, akkor a jelenlegi (telekomos) hálózatot adja a voda(?) is? De mi lesz pl. a csomag többi részével? (TV + kényszerű telefon)
Nem látok tkom oldalán csak TV-s csomagot. Bár még mindenképpen megvárom, hogy mennyi lesz a nem emelés utáni emelt ár. (jelenleg 9616 Ft a giganet és szuper családi HD)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1956) MadMancs válasza Tiédetis (#1955) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen Netfone Telekom hálózaton szolgáltat vezetékes internetet. Tv és vezetékes telefon nincs.

Egyébként igen Vodafone is szolgáltat vezetékes netet Telekom hálózaton ahol nincs saját hálózata.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1957) Fall-N


Fall-N
veterán

Közben megírták a MIUI topikban, hogy MIUI-n a *#*#4636#*#* kóddal lehet lehívni a SIM és hálózat adatait. Ezek alapján aktív az IMS és így a VoLTE is, csak Vodafone hálózat esetén a MIUI ezt nem jelzi ki. Leírtam ide, hátha másnak is hasznos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1958) MadMancs válasza FingR86 (#1951) üzenetére


MadMancs
veterán

:R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1959) Bestx


Bestx
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg van itt olyan, aki Realme GT Master Edition telefonnal használ netfone-os csomagot? Amióta ez a telefonom van, sajnos nem elérhető a VOLTE szolgaltatás, persze az ügyfélszolgálaton azt mondják, hogy be van kapcsolva és vigyem szervizbe a telefonom (standard duma, már belefáradtam). Előzőleg egy többnyire ismeretlen Umidigi S5 Pro telefonom volt, annál nem okozott gondot a netfonenak, hogy aktiválják a VOLTE-t. Yetteles kártyával tökéletesen működik ez a funkció, tehát szolgáltatói oldalon van a gond. Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1960) MadMancs válasza Bestx (#1959) üzenetére


MadMancs
veterán

Most se a Netfone nak okoz gondot hogy aktiválják a VoLTE szolgáltatást. Sőt, ha eddig aktív volt, akkor most is aktív.
Az hogy a telefon nem tud mit kezdeni vele, nem a Netfone sara. Az se jelent semmit hogy yettelnél oké.
Ezeknél a kínai csodáknál lutri hogy mely szolgáltatóknál megy és melyeknél nem, mivel csesznek bármiféle szabványt is követni.

Egyébként biztos hogy nincs VoLTE? Nem csak a VoLTE ikont hiányolod? Mert az sok telefonnál nincs aktív VoLTE mellett se.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1961) qltsar válasza Bestx (#1959) üzenetére


qltsar
addikt

Color OS varians fut nalam is (OP 9 Pro) nem fogja kijelezni, keress ra az elozo hsz-emre, az alapjan meg tudod nezni, hogy aktiv e.

(#1962) Bestx válasza MadMancs (#1960) üzenetére


Bestx
csendes tag

Köszönöm a válaszod, de a kínai csoda erős túlzás.
Napi 8 órát telefonálok folyamatosan, és ezt kénytelen vagyok 2G-n, mivel arra dob le(rockmobil, telekomos csomag), emellett hívás közben nincs mobilnet se, plusz az IMS is unregistered.
Tehát root és build.prop szerkesztés és/vagy custom OS használata nélkül esélyem sincs, hogy lesz volte a netfone-nál.

(#1963) Bestx válasza qltsar (#1961) üzenetére


Bestx
csendes tag

Color OS alatt tehát működik? Az nem baj, ha nem jelzi, csak működjön.

(#1964) Bestx válasza qltsar (#1961) üzenetére


Bestx
csendes tag

Átsiklottam afelett, hogy Oppo és a color OS annak a gyárija.

(#1965) mihaczitomi válasza GOTiBI (#1851) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

nekem is annyi most a számhordozás kb.. majdd 13-án Jön A SIM ,18án váltás ....

06 30 962 8221

(#1966) mihaczitomi válasza MadMancs (#1908) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

nagyon Variált a Digi az átadással ,a netfone gyorsan kikérte ....és most várok ......

06 30 962 8221

(#1967) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

Sziasztok ,az alkalmazáson belűl ,kàrtyàval ki tudom majdd fizetni a szàmlàkat ????

06 30 962 8221

(#1968) MadMancs válasza mihaczitomi (#1966) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Igen lehet ügyfélkapuban, és appban is fizetni bankkártyával.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1969) MadMancs válasza Bestx (#1962) üzenetére


MadMancs
veterán

Én ezt elhiszem.
Nem azt írtam hogy rosszak, csak azt hogy erről nem Netfone tehet, hanem a készüléked.
Netfone nyújt egy szabvány szolgáltatást, amit a telefonod nem tud használni. Ezért írtam hogy sajnos kínai vonalon ez jellemző.

Ez kb ugyanaz mintha vennél egy 4G képes telefont, és a szolgáltató lenne a hibás hogy nem megy vele az 5G.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1970) sfefe válasza MadMancs (#1968) üzenetére


sfefe
őstag

Jó, hogy szóba került. :) appban el lehet menteni a bankkártyát?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1971) csibor


csibor
őstag

Erősen gondolkodom a visszatérésen. Mikor leléptem 6K kértek 4gb netért. Most Yettel emelés után ~4k 13gb net, és nem korlátlan a beszélgetés. Rockmobil rádió mozgatja a fantáziám.

(#1972) MadMancs válasza sfefe (#1970) üzenetére


MadMancs
veterán

Hűha. Megfogtál.
Most meg nem mondom fejből.

De úgy emlékszem nem menti, azt hiszem simple fiók reggel fizetem én is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1973) MadMancs válasza csibor (#1971) üzenetére


MadMancs
veterán

Rockmobil és netfone is most 6000Ft ért korlátlan + 100Gb kapsz. :)

Netfone-al kapcsolatban tudok segíteni (gyorsítani a folyamatot) Rajtuk rockmobil-al saj is nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1974) sfefe válasza MadMancs (#1972) üzenetére


sfefe
őstag

Mert mintha olvastam volna, hogy biztonsági okokból nem lehet elmenteni.( Ami azért fura, többi appban el lehet)
De ha lehet simple-vel fizetni az is jó...
Az is csak akkor ha nem kell mindig írogatni a jelszót, hanem el lehet menteni... ha mindig be kellene irkálni annak nem sok értelme lenne...( Ki tudja fejből a jelszót...)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1975) 4Grider válasza sfefe (#1974) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha tudnád hány neves cégnél történt már mentett bankkártyaadatokkal kapcsolatban adatszivárgás, nem ragaszkodnál hozzá annyira. Havonta sok millió Ft-ot költök el bankkártyával (céges ügyletek), eszembe nem jutna kártyaadatot elmenteni. Az erős ügyfélhitelesítés ui. csak Európában véd...

(#1976) MadMancs válasza sfefe (#1974) üzenetére


MadMancs
veterán

Na meglestem.
Igen simple felületen történik a fizetés. Simple fiókot meg menti (ha akarom).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1977) csako


csako
veterán

Nekem az appban nem működik jól a Simple fizetés... vagyis, van egy gomb, hogy átdobna a Simple appba a fizetés folytatásához a mentett kártyákkal, de ez nem történik meg, szóval maradt számomra a böngészős fizetés. (OnePlus 7 Pro, Android 12)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1978) sfefe válasza 4Grider (#1975) üzenetére


sfefe
őstag

Sehol nem szoktam elmenteni pláne "külföldi" oldalon. Tkom appban el van mentve meg a simple-ben... Amúgy sehol nem szoktam... Ha vásárolok is kártyával törlöm is ki... Pl Playstation oldalon is ugye beteszed vásárolsz és ott van a fiókban, de onnan is kitörlöm vásárlás után... Ennél a 2-nél bízom benne nem lesz "baki"....

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1979) mihaczitomi válasza MadMancs (#1908) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

én online intéztem ....Ha tudtam Volna .......

06 30 962 8221

(#1980) mihaczitomi válasza sfefe (#1978) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

A 4,990 Ft-os korlátlan + 50 Gb ot választottam

06 30 962 8221

(#1981) Polarstar válasza mihaczitomi (#1980) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Röhögöm a 7000 forintos 5 gigás netes reklámot a mobilkutató professzortól a tvben. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1982) MadMancs válasza Polarstar (#1981) üzenetére


MadMancs
veterán

Az melyik? :DDD
Szerencsére nem nézek TV-t 😅

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1983) 4Grider válasza MadMancs (#1982) üzenetére


4Grider
nagyúr

Voda
150 perc/sms hálózaton kívül, korlátlan sms/perc hálón belül és 5 GB adat havi 6590 Ft-ért (1 év hűséggel).

(#1984) MadMancs válasza 4Grider (#1983) üzenetére


MadMancs
veterán

Végülis beszéd/sms része nem olyan rossz ajánlat, aki főleg hálón belül beszél, csak netet kicsit még megdobhatták volna.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1985) Polarstar válasza MadMancs (#1984) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem is olyan rossz.. Nagyon rossz a mi korlátlan és 50 gigáshoz képest! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1986) MadMancs válasza Polarstar (#1985) üzenetére


MadMancs
veterán

Mármint Voda saját csomagjaihoz mérten. 😅

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1987) mihaczitomi válasza 4Grider (#1983) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

ne már......nem túl előnyös ajánlat.......

06 30 962 8221

(#1988) 4Grider válasza mihaczitomi (#1987) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kérdésre válaszoltam, nem minősítettem, így azt sem mondtam, hogy előnyös a csomag. Főleg nem a mi yetteles flottás csomagjainkhoz képest...
A te csomagodban mennyi ingyen sms van?

(#1989) Polarstar válasza 4Grider (#1988) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Alig küldök sms-t. A 20 forintos SMS amúgy is vér geciség, mert ugye az SMS az ingyenes szertvizcsatornán ment és most is úgy megy. :DDD Ez ugye a GSM rendszer sajátossága.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1990) 4Grider válasza Polarstar (#1989) üzenetére


4Grider
nagyúr

Viszont nincs szabályozva az összekapcsolási díja (olyan mint a roaming az EU-n kívül), így pofátlan pénzeket kérnek egymástól a végződtetésért a szolgáltatók.

(#1991) Fall-N válasza Polarstar (#1989) üzenetére


Fall-N
veterán

Amúgy is kevesen küldhetnek manapság SMS-t. Nekem elég az ha kapok például Foxpost nyitókódot, futár kézbesítési idejét stb. Én már évek óta nem küldtem. Minden másra ott van valamilyen Messenger alkalmazás. Ha sürgős akkor úgyis felhívom az illetőt.

(#1992) 4Grider válasza Fall-N (#1991) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az SMS-t azért szeretik még mindig sokan, mert platformfüggetlen. Pl. ha a te telefonodon is lenne fenn Viber, a Foxposttól sem SMS-t kapnál, hanem automatikusan Viber üzenetet.

(#1993) MadMancs válasza Fall-N (#1991) üzenetére


MadMancs
veterán

Vannak azért előnyei.

Nálam pl egy leendő ügyféltől (beérkezett szerződés igény) az összes információ hogy mi a neve, mi a telefonszáma, és milyen csomagot szeretne. Na ilyenkor ha nem veszi fel a telefont (pl dolgozik) akkor küldök egy SMS-t hogy ki vagyok, miért keresem, és mikor fogom legközelebb keresni.

100-200sms simán elmegy egy hónapban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1994) 4Grider válasza MadMancs (#1993) üzenetére


4Grider
nagyúr

És mennyibe fáj a vodás csomagokban egy küldött sms?

(#1995) Fall-N válasza MadMancs (#1993) üzenetére


Fall-N
veterán

Munkára természetesen megfelelő, hétköznapi emberként értettem. Munka ügyben kevésbé tolakodó egy SMS, meg nyilván nem ismerőse IM-en egy ügyfél az embernek ilyenkor.

Platform függetlenség is jogos, meg internet sem kell hozzá, de sajnos nem terjedt el az MMS, így kevés a karakter, ami belefér és semmilyen médiát nem lehet küldeni vele, ami sokszor hasznos lenne. Nyilván nem is erre találták ki, de sokszor már e-mail amit küldenek már munka ügyben, SMS ritkább.

(#1996) AtHoS válasza Fall-N (#1995) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem bazi sok jó ismerősöm van, akiknek általában vannak keresztneveik, de sokukkal nem vagyok napi szintű kapcsolatban, viszont vagyunk olyan jó viszonyban, hogy megköszöntsem őket névnapjuk alkalmából. Mivel nagyon sok közülük 70...80+ korú, akik aztsetudjákmijazamessengerviber - nyomógombos készülékén amúgy sem tudná kezelni -, így adja magát, hogy nagyobb részüket smsben köszöntsem, a közelebbi ismerősöket pedig telefonhívással.

Így aztán vannak időszakok, amikor 30-40 sms is elpattan nálam egy számlázási ciklusban :B de van olyan is, amikor talán egy sem :K

read-only mode on the forum

(#1997) Polarstar válasza AtHoS (#1996) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Régebben volt, hogy nulla sms és 5 perc beszélgetésem volt havonta. Mert ugye állandóan a BBM-en lógtam. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1998) mihaczitomi válasza 4Grider (#1988) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

ahonnét áthozom (Digi ) nincs ingyen sms

Úgy tudom A 4,990 ft-os csiúomagban lesz 100 db/ Hó

De nem biztos hogy jó az információm

06 30 962 8221

(#1999) MadMancs válasza 4Grider (#1994) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem olcsó.
De egységes amúgy a Telekom és Voda csomagok ilyen szintű árazása.
19Ft/perc és 19Ft/sms.
100 mondjuk ingyenes (korlátlannál).
De 100-200 sms-t úgy értettem, hogy 2-3 sms egy a karakterlimit miatt. Persze, lehetne 1 is ékezetek nélkül. De megtisztelem annyival hogy helyesen, ékezetekkel, nem rövidítve írok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2000) MadMancs válasza Fall-N (#1995) üzenetére


MadMancs
veterán

Így van.

Aztán későbbiekben sok ügyféllel IM platformra térünk át a további esetleges kérések/kérdések esetében. Általában Facebook-on találnak meg.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.