Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) giorgio77 válasza xts (#1545) üzenetére


giorgio77
csendes tag

A legolcsóbban 2519 Ft/fővel lehetne kihozni a csomagot, amit az előbb írtam, ott is ingyen van az egymás közti beszéd, szintén korlátlan, és mindenki 4 GB adattal bír, 30 db sms van a díjcsomagban, és 9 Ft a a 275 perc után a percdíj.

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1552) Polarstar válasza giorgio77 (#1550) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Melyik szolgáltatónál?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1553) giorgio77 válasza Polarstar (#1552) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Yeti

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1554) MadMancs válasza Polarstar (#1552) üzenetére


MadMancs
veterán

Jóeséllyel valamelyik sufnituning flotta.
Azok szoktak gyanúsan olcsók lenni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1555) 4Grider válasza MadMancs (#1554) üzenetére


4Grider
nagyúr

A yeti annyira gagyi cég, hogy nála sufnituninggal 30 ezres taglétszámú flottát lehet összehozni. A netfone mennyi előfizetőnél tart?

(#1556) giorgio77 válasza 4Grider (#1555) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Január 25.-én lejár a hűségem, és minden bizonnyal 1-el kevesebb lesz.Elég sokan elhagyták őket, mikor árat emeletek. És még milyen sokan fogják!?

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1557) MadMancs válasza 4Grider (#1555) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha megnézed az összes kókány flotta yetinél van szinte. Jó nem azt mondom, vannak jók is, de az extra olcsónak mindig van hátulütője.

Netfone passz, de nem is flotta.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1558) giorgio77 válasza MadMancs (#1557) üzenetére


giorgio77
csendes tag

#1173MadMancs4Grider#1172ÚjVálasz2021-12-17 11:38:35
MadMancs
veterán
Nem.
De most olyan mértékű ugrás történt, ami miatt elveszett a csábítás előnye.
Se VoLTE, se 5G, se app, se VoWifi, és még az ár is utolérte az MVO árakat.
Jó ígérik lesz mindegyik. Ígérik ezer éve. :DD
https://prohardver.hu/tema/netfone/hsz_1173-1173.html

[ Szerkesztve ]

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1559) 4Grider válasza MadMancs (#1557) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ennek a flottának pont nincs. Legalább 8 éve vagyok tagja, 2 éve mint önálló előfizető (addig csak számlafizető, na ott nehéz volt bármilyen ügyet intézni, de nem is nagyon kellett).

(#1560) giorgio77 válasza 4Grider (#1559) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Volt áremelés azóta?
Hogyan kezelték?

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1561) 4Grider válasza giorgio77 (#1560) üzenetére


4Grider
nagyúr

Korlátlan adatkártyákat használok hosszú évek óta nettó 5000 Ft-ért (5250 Ft), áremeléssel még nem találkoztam. A yeti ezeket pont ugyanúgy kezeli, mint bármelyik "rendes" előfizetőnél: A megelőző számlán feltüntetik az áremelés idejét és módját. A flottának ehhez nincs köze.

(#1562) AtHoS válasza giorgio77 (#1551) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez melyik flotta lenne? KÜF? A 9 Ft-ot honnan szedted? Csak mert jelenleg 5 Ft a percdíj a 275 perc lebeszélése után másodperc alapú számlázással...

read-only mode on the forum

(#1563) giorgio77 válasza AtHoS (#1562) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Igen, és elnézést kérek, tényleg 5 Ft.

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1564) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A flottás téma nem ide tartozik, van külön topikja. Köszi! :R

(#1566) Karoly82


Karoly82
friss újonc

Sziasztok! 🙂

Hogyan tudok belépni a Netfone alkalmazásba?
Hogyan tudom használni "Ügyfélkapun" keresztül?
Miért nem tudok parkolást, autópálya matricát vagy egyéb mobilvásárlást indítani?
Nem tudom semmilyen felületen megváltoztatni a telefonszámomat, mert sehonnan nem érkezik visszaigazoló SMS. Mi a teendő?
Az ügyfélszolgálat csak annyit mond mindig, hogy utánanéznek. Nekem október 20-a óta folyton nézik és semmi változás.

(#1567) Polarstar válasza Karoly82 (#1566) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Amikor vetted a kártyát, kaptál sms ügyfélkapu kódot. Weboldalon keresztül megy nálam minden rendben. Ott automatikusan kapom a választ is.
Ha nincs meg a kódod, akkor holnap szépen kérj újra a 1250-en.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1568) Des1gnR


Des1gnR
őstag

31-én éjszaka Bécs belvárosában 0 térerőm volt. Páromnak aki Vodafone, full, szóval én nem tudtam telefonálni. :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1569) MadMancs válasza Des1gnR (#1568) üzenetére


MadMancs
veterán

Hogy ott kint milyen a térerő nem sok köze van Netfone nak.
Egyszerűen rossz roaming partnerre csatlakoztál.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1570) Polarstar válasza Des1gnR (#1568) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt a térerős dolgot én elengedtem. Sok helyen javult erősen a vétel, ami probléma volt. A hálózati kiszolgáló voda-telekom a panaszok miatt is kalibrálta a rendszerét.
Mivel nincs 5G tudomásom szerint a Netfone-nál, ezért ezt még kár firtatni. Kivárunk mindent.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1571) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Újév VoLTE -t hozott voda hálózaton is.
Szuper. :C

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1572) VGNGR


VGNGR
senior tag

"előfizető nem kapcsolható" Úgy néz ki a számhordozott számok egy részénél lepusztult a hálózat. Kifelé működik, net megy, de hívni nem lehet.

(#1573) VGNGR válasza MadMancs (#1571) üzenetére


VGNGR
senior tag

Na a VoLTE felirat eltűnt, visszajött a 4G+ és ismét működik. Mondjuk abban a voltéban sok köszönet nem volt, amikor rá voltam csatlakozva, rámértem és 10/5 Mbps volt a sebesség, most, hogy visszaállt: 55/8. (Budapest)

[ Szerkesztve ]

(#1574) 4Grider válasza VGNGR (#1573) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefonon inkább legyen VoLTE, mint 10 Mbps-nál nagyobb sebesség. Modem/router és korlátlan net csomag esetén van értelme a minél nagyobb sebességnek.

[ Szerkesztve ]

(#1575) MadMancs válasza VGNGR (#1573) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam is eltűnt sajnos VoLTE.
Nem mértem reggel sebességet, de teljesen jól működött minden. Azaz 4Grider fórumtárssal értek egyet.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1576) VGNGR válasza 4Grider (#1574) üzenetére


VGNGR
senior tag

Ez ok, de attól még valami nagyon nem volt jól beállítva. Régi vodásként, VoLTE-val simán 100-150 Mbps sebességet lehetett elérni Bp-en, ahhoz képest itt valami nagyon nem stimmelt.

(#1577) Polarstar válasza VGNGR (#1576) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az nem stimmel szerintem, hogy a netfone mint "továbbszolgáltató" - kaphat más direkt kijelölt sávot és házi rendszer előnybe hozására korlátozhatják az aktuális átviteli sebességet.
Én erre gondolok. :R
És ez lehet teljesen normális szerződésben belefoglalt pont is, amire nekünk nincs rálátásunk és nem is lesz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1578) MadMancs válasza VGNGR (#1573) üzenetére


MadMancs
veterán

Na meglestem. A hiba valószínűleg a készülékedben van. Vagy tök véletlen egybeesés.

Aktív és működő VoLTE + 4G+

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1579) Polarstar válasza Polarstar (#1577) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Közben beszéltem egy ügyfelessel egy "szolgáltatónál" :D
Említette, hogy ne legyen illuziónk egy ilyen szolgáltatással kapcsolatban. Lesz finoman korlátozva a netfone adatsáv.
Bár szerinte az is vicc, hogy a korlátozás mentes belsős mobilja is tetvesen lassú. Az 5gét meg hagyjuk(szavaival idézve). A 4G elméleti sebesség kB 15%-val szokott a mobilja az idők 99%-ban. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1580) MadMancs válasza Polarstar (#1579) üzenetére


MadMancs
veterán

És te ezt el is hiszed?
Voda és Netfone sim párhuzamosan.
Kb dekára ugyanannyi a sebesség mindkettőn.
Vagy Voda saját magát is korlátozza mert Netfone SIM van mellette? 😁

Elméleted szerint mivel én pl nemrég 77mbps/t mértem, akkor Voda simmel 500lenne. Soha nem volt még annyi.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1581) VGNGR válasza MadMancs (#1578) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nem értem ezt mire írod?? Én akkor mértem amikor átállás volt és "előfizető nem kapcsolható" hiba volt jópár óráig. Mit kell nézni a képen amit beraktál?

(#1582) MadMancs válasza VGNGR (#1581) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem, abban a kommentben amire válaszoltam azt írtad hogy aktív VoLTE mellett nincs 4G+ és 10/5 a sebesség.
Ezt cáfoltam meg.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1583) VGNGR válasza MadMancs (#1582) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nálam annyi volt abban a 3 órában. Ezt te nem tudod cáfolni mert én ezt mértem.. Hogy nálad mikor mennyi volt, az másik kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#1584) MadMancs válasza VGNGR (#1583) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem is akarom cáfolni a mérésedet.

Az állításod hogy VoLTE miatt csökkent a sebesség viszont igen. Ott más volt, telefonod sztrájkolt, Jupiter eltakarta a holdat stb.

Van VoLTE, van CA, és mellette van sebesség is. 🤷

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1585) kl122


kl122
tag

Akinek NER fóbiája van, ide ne szerződjön mert egyrészt a Vodafone hálózatát használják ami mától NER tulajdon, másrészt a Netfone is az!

a Fidesz háttéremberének tartott Tombor Andrásék 1,3 milliárd forintnyi uniós pénzzel szálltak be egy nyíregyházi virtuális mobilszolgáltatóba, a Netfone-ba.

(#1586) nagyj74 válasza kl122 (#1585) üzenetére


nagyj74
senior tag

Mindenhol ott vannak. Yettelben is.

(#1587) kl122 válasza nagyj74 (#1586) üzenetére


kl122
tag

Borzasztó. Most mi lesz?

(#1588) Polarstar válasza kl122 (#1587) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szarba leszel a füstjelekkel majd tűzgyújtási tilalom alatt. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1589) mjuti


mjuti
tag

Miért ad az ügyfélszolgálatuk egymásnak ellentmondó állításokat?
Telefonon azt mondjak, elérhetőek meg a telekomos csomagok, csak drágábban mint a vodafone-osak, telegramon azt írják, csak a vodafone megy mar...
Akkor most mi van?

(#1590) MadMancs válasza mjuti (#1589) üzenetére


MadMancs
veterán

Rockmobil.

Az is Netfone csak egy al brand. Ezek telekomosok. És valóban pont egy ezressel drágább minden csomag.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1591) qnadam válasza MadMancs (#1590) üzenetére


qnadam
veterán

a rockmobil oldalán ugyanazok az árak vannak, mint a netfone-én.
mondjuk az ászf-ben és a honlapon az áraknak sincs sok közül egymáshoz. a "4 990" kifejezés se szóközzel, se anélkül nem szerepel az ászf szolgáltatási díjas mellékletében, de az se, hogy melyik hálózaton nyújtott szolgáltatásnak mik az árai. komolytalan ez így nagyon.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1592) MadMancs válasza qnadam (#1591) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert most akció van rockéknál.
Egyébként rock plusz egy ezressel drágább. :)
Hogy melyik milyen hálón megy, nem kötelessége sehol feltüntetni. ÁSZF-ben sem.
Igazából nekem az a lényeg hogy a weboldalon feltüntetett árát fizetem, a szolgáltatással pedig meg vagyok elégedve.
Én Voda simet cseréltem Netfone ra. Így lényegében esetemben minden változatlan azt leszámítva hogy kevesebbért többet kapok. Egyébként meg mindenki maga dönti el mi éri meg neki, mennyiért mennyit szeretne kapni, vagy pedig keresi kákán is a csomót. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1593) mjuti válasza MadMancs (#1592) üzenetére


mjuti
tag

Koszi a választ, a nekem jobb lefedettség es a nagyobb kapacitású tornyok miatt preferálnám a telekomos hatteret.
A Rock holnapján is azt írja, mindkét szolgáltatót használjak, gondolom a mostani akciós árak amik megegyeznek a netfonossal, mind vodafone hátterűek.
Nekem az a gondom, hogy nem adnak egyértelmű információt, választ. Írásban azt mondjak nincs telekom, telefonon meg van, csak egy ezressel drágábban.
Telekom 5g re, voltere, vowifire meg nem is reagálnak...

(#1594) 4Grider válasza mjuti (#1593) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az 5G-re meg a VoWiFi-re nem véletlenül nem reagálnak, mert olyan nincs ennél a virtuális szolgáltatónál. VoLTE sem volt sokáig, de rájöttek, hogy a 3G leállás miatt nem egy élmény 2G-n korlátlanul beszélgetni.

(#1595) qnadam válasza MadMancs (#1592) üzenetére


qnadam
veterán

ha az kákán csomó keresése, hogy se a honlapon, se az ászf-ben nincsenek normálisan leírva a valós árak meg hogy melyik hálózattal adják a szolgáltatást, akkor csak a csomót keresem a kákán, igen.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1596) MadMancs válasza qnadam (#1595) üzenetére


MadMancs
veterán

De nem értem. Én a honlapon feltüntetett árat fizetem most is, meg régebben rockmobillal is. Tehát az mérvadó.
Az hogy melyik hálózaton szolgáltatnak meg nem is köteles senki feltüntetni. Ott a lefedettségi térkép ennyi elég.
Telekom se tünteti fel hogy fél országban Yettel hálózatot használ (B20) meg Yettel se hogy Telekomét.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1597) qnadam válasza MadMancs (#1596) üzenetére


qnadam
veterán

a telekom és a yettel nem egymás mvno-i. és ha a két hálózaton nem ugyanazok az árak, akkor talán mégiscsak fel kellene tüntetni, vagy legalább a két lefedettségi térképet, de erről sincs szó, sőt úgy általában semmi árkülönbségről se. a jelenlegi árakat pedig egyáltalán nem találom sehol az ászf-ben.
azt is írtad, hogy a rockmobil drágább, a rm honlapján ugyanazok a számok vannak, mint a netfone-on.

amit most vettem észre a honlapon: A Szolgáltató a Magyar Telekom és a Vodafone hálózatát is használja, így a térerő tökéletes mindenhol.
ügyes, betű szerint nem lehet belekötni, mégis olyan benyomást kelt, mintha kapnál egy kártyát, ami mindkét hálóztatot tudja használni.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1598) MadMancs válasza qnadam (#1597) üzenetére


MadMancs
veterán

Jó valamilyen szinten igazad van. Viszont szerződés kötés telefonon zajlik, mielőtt kimondod az áment, meg tudod kérdezni hogy a kinézett csomag melyik hálózatot használja, és lehet mérlegelni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1599) qnadam válasza MadMancs (#1598) üzenetére


qnadam
veterán

ezt én értem, abban is biztos vagyok, hogy jogilag megáll a lábán, de ez így a rosszabb flottákat idézi, egyáltalán nem bizalomgerjesztő, iszonyú hiányosak a honlapok.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1600) MadMancs válasza qnadam (#1599) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebben egyetértünk hogy lenne mit csiszolni honlapon.
Én 1 dolgot mérlegeltem.
Voda hálózattal maradéktalanul elégedett vagyok amerre járok a legstabilabb. Viszont tele lett a tudatom a káoszos ügyviteli rendszerükkel, az összes vissza számlázással és nem számlázással. Flottázni nem akartam, így esett Netfonera választás ismét. Így ugyanazt a stabil hálózatot kapom mint eddig, csak rendben van a rendszer és a számlázás.

Abban ugye akkor egyet értünk hogy rendbe rakhatnák a honlapot és ÁSZF.
Viszont ha az ember ezeken túllép és leszerződik, onnantól azt kapja amit ígernek és az rendben működik is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.