Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) racskobalazs válasza 4Grider (#850) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Be van, és az előző simmel/szolgáltatóval működött is, ezért lepődtem meg :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#852) 4Grider válasza racskobalazs (#851) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha be van, az mindig az aktuális sim mögötti szolgáltatásra vonatkozik (onnan olvassa ki a telefon). Akkor mi a kérdés?

(#853) racskobalazs válasza 4Grider (#852) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát, hogy nem működik hiába van bekapcsolva :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#854) 4Grider válasza racskobalazs (#853) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor hívni kell az ügyfélszolgálatot, majd megoldják.

(#855) bkiky01 válasza racskobalazs (#853) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ügyfélszolgálat, alapból nekem is foglaltat jelzett..

(#856) szaniszlokar válasza MadMancs (#844) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Ez az asszony előfizetése, amit hordozni akarok.
A Volte sz@r nálunk, idejét nem tudom, hogy mióta levelezek a Telekommal. Pont a házunkon megy át a cellahatár és a váltogatások miatt szakadozik, kihagy a hang. Mintha a hülyéknek beszélnék a Telekomnál, nem akarják megérteni a problémát. Az asszony azt sem tudja mi az a Vowifi 😃
5G, nálunk kis faluban 2058-ra lesz. Nevetséges, hogy a saját Telekomos előfizetésemet úgy tudom használni, hogy vagy kikapcsolom a Voltét vagy Vowifizek. Itt van 500 méterre a torony, full térerővel.
A korlátlan beszéd a fontos az asszonynak, a Volte ki van nála kapcsolva.
Nekem van Vodafoneos céges. Alig bonyolítok hívást a Telekomos kártyán.
Szóval, remélem, hogy a Netfone jó lesz, majd kiderül.

Minden ellenállás hasztalan.

(#857) 4Grider válasza szaniszlokar (#856) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha 500 m-re van a torony, akkor a VoLTE-val nálatok valami más gond lesz, nem cellahatár probléma...
A VoWiFi pont problémás helyre jó, ahol van megfelelő minőségű WiFi...
5G-hez vettek 700 MHz-es frekit, pont ritkábban lakott helyek lefedésére. Jelen pillanatban több helyen kapcsolták be 700 MHz-en, mint magasabb frekvenciákon.

(#858) szaniszlokar válasza 4Grider (#857) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Egyszerűen nem lehet velük zöldágra vergődni. Addig jó az ügyfél, amíg befizeti a számlát, ha gondja van akkor már büdös. Nincs illúzióm, egyik szolgáltató kutya, a másik eb.
Egyértelmű, hogy helyi a probléma, máshol jó a Volte. Nem akarják megoldani. Éppen a napokban dobtam ki egy nagy marék Telekomos levelet, amiben a Voltéra panaszkodom és ők írják, hogy nincs probléma, több reklamációt nem fogadnak el. Itt durrant el az agyam, hogy mi az, hogy nincs helye több reklamációnak. Na kaptak egy csodálatos levelet ezek után.
Itt a torony, full térerő én meg vowifizzek, tanácsolták. Elmennek oda, ahová én gondolom. Még van Vodafone és Telenor. A DIGI-t várom, mert vezetékes oldalról ügyfelei vagyunk, de nem nagyon bővült a lefedettség a településünkön.

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

(#859) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
A 8990 Ft-os korlátlan adat mennyire korlátlan ? Csak a reklám szerint az de az apróbetűs részben van leírva korlát ? Pl P2P tiltás, nem lehet naponta 20 gb-nal többet letolteni, stb

Ha routerben használom akkor lehet gond vagy nem kötelező hanghivast kezdeményezni / fogadni X időnként ?

[ Szerkesztve ]

(#860) 4Grider válasza Darth_Revan (#859) üzenetére


4Grider
nagyúr

Routerben nem használhatod ez beszédcélú csomag, hívogatni fognak, ha routerben használod. P2P lassítás pedig még mindig van a Telekomnál.

(#861) MadMancs válasza 4Grider (#860) üzenetére


MadMancs
veterán

Már Telekomnál sincs.
Netfone pedig amúgy se Telekom. Csak infrastruktúrát használja, egyébként semmi köze hozzá.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#862) NFT2 válasza 4Grider (#854) üzenetére


NFT2
junior tag

Sziasztok, javaslom az ugyfelszolgalat@netfone.hu mail címet, vagy ha az kényelmesebb, akkor Messengeren is jöhet az ilyen típusú kérés. Az ügyfélszámotokat mindig el fogják kérni kollégáim:-)

(#863) MadMancs válasza NFT2 (#862) üzenetére


MadMancs
veterán

Erről az Email címről mennyi idő amíg válasz is várható? A 3 hete erre a címre írt mailre azóta se érkezett válasz, az azonnali válaszon kívül hogy majd keresnek ... egyszer... .

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#864) zala005


zala005
tag

Sziasztok!

Két csomag között gondolkozom, az egyik a korlátlan beszéd és 4 GB adat a másik pedig a 20 GB-os nagytestvére.
A problémám az, hogy 12 hónapból 10-szer elég a 4GB net, csak nagyon ritkán lépem túl.
Próbáltam az ÁSZF-et böngészni, de nem találtam egységes árakat az adatbővítőkre, ezekben tudnátok segíteni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#865) sifarr válasza zala005 (#864) üzenetére


sifarr
senior tag

...nem találtam egységes árakat az adatbővítőkre, ezekben tudnátok segíteni?
Ha szerződsz, akkor az egyedi szerződésedben szerepelnek majd az eseti bővítők díjai. Ez lesz az érvényes, nem az ÁSzF-ben szereplő díjak.
+1 GB 1.090.-
+2 GB 1.490.-
+4 GB 2.890.-
+8 GB 4.490.-
+12 GB 4.990.-

(#866) zala005 válasza sifarr (#865) üzenetére


zala005
tag

Köszönöm szépen! :)

(#867) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok
most már több mint egy hónapja használom a netfone-t. Telenorról váltottam. Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van. A számhordozás, és az ügyintézés simán ment, ami a netfone-t illeti.
Én nem érzékelek a VoLTE-hez képest hangminőség romlást se készüléken, se headset-en. Aminek örülök, hogy nincs VoLTE, hogy nem 0,05mp-em van lenyomni, ha véletlen nem azt hívtam fel, akit akartam :D
Ami rossz, hogy telefonálás közben nincs net. De szerintem ez túlélhető.
Az internet minősége is kiváló. Kicsit talán lassabb mint a telenoré volt, amit egyébként speedesten kivül nem veszek észre, viszont sokkal stabilabb. Nekem pl a munkahelyre beutókázás közben a telenornál 3-4 helyen simán elment a net, de itt nincs ilyen.
Én bátran ajánlom mindenkinek az eddigi tapasztalatok alapján

(#868) onetwo válasza Pulsar (#867) üzenetére


onetwo
tag

Szia!

Köszi, szerintem a leírásod sok mindenkinél pozitív löketet ad a szolgáltató fele...
Igen, amúgy a volte-t ezért nem használom én sem

<-ajánlom magamat->

(#869) nagyj74


nagyj74
senior tag

Üdv mindenkinek!
Tulajdonképpen mi az apróbetűs rész?
Miért éri meg a szolgáltatónak ilyen nyomott áron kínálni a díjcsomagokat?
Váltanék, de sok a kérdés bennem.

(#870) 4Grider válasza nagyj74 (#869) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert ha bérelsz egy infrastruktúrát, akkor ennek fix és mozgó költségét is ki kell termelned minden hónapban. Ez csak n-nél nagyobb előfizetőszámmal fog menni, addig csak ráfizetés az egész. Magas előfizetési díjjal az n persze csökken, kérdés, hogy ki fizet többet, ha egyszer vannak a piacon hasonlóan kedvező ajánlatok (persze főleg flottáknál).

(#871) csacsi67 válasza 4Grider (#870) üzenetére


csacsi67
addikt

Mind1 én a GVH-nál feljelentettem Öket .helyt uis adtak a panaszomnak vizsgálodnak.

(#872) juve600 válasza csacsi67 (#871) üzenetére


juve600
nagyúr

??????????

(#873) OPiiPO válasza csacsi67 (#871) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Öket .helyt uis" - ez mit jelenthet :F

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#874) csacsi67 válasza juve600 (#872) üzenetére


csacsi67
addikt

Ki hagy a billentyüzet öreg már mint én Helyt is adtak a panaszomnak mert meg jött a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#875) gabor9991 válasza csacsi67 (#874) üzenetére


gabor9991
őstag

Kit jelentettél fel és miért azt lehet tudni?

(#876) csacsi67 válasza gabor9991 (#875) üzenetére


csacsi67
addikt

A Nettfone KFT vűsűrépk megtévesztése cimszó probálj náluk ujj elöfizetüként bármilyen mobilt venni tudsz elmondom nem tudsz. Csak abban az esetben ha beviszel egy elöfizetéses számot ami 6 honapnál régebben a nevedn van akkor adnak. A másik pedig ez

Ez sem igy van ám ahogy itt le van irva plussz errre jön még a mobil elöleg.

(#877) nagyj74 válasza 4Grider (#870) üzenetére


nagyj74
senior tag

Értem. Tehát a kérdés az, hogy belemerjek vágni egy számhordozással, vagy sem?

(#878) Zoltan84 válasza nagyj74 (#877) üzenetére


Zoltan84
csendes tag

Vágj bele bátran, mivel nincs hűségidő ezért nincs kockázat sem. Ha nem tetszik akkor bármikor válhatsz. Egyébként Január óta van náluk 4 előfizetések is és összességében teljesen meg vagyok elégedve. Ha bármi problémám is volt azt sikerült gyorsan és hatékonyan megoldaniuk.

(#879) szaniszlokar válasza nagyj74 (#877) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Én tegnap indítottam el a számhordozást, ma már hívtak is.
Egy próbát megér, ha nem lesz jó, akkor tipli. Nincs kockázat!

Minden ellenállás hasztalan.

(#880) gabor9991 válasza csacsi67 (#876) üzenetére


gabor9991
őstag

Telenorhoz vittem át a kb 15 éve a nevemen lévő előfizetéses számot, rögtön kértek 4 havi díjelőleget és 1 havi telefon részletet azonnal plusz 4 havi részletet előre :D
Úgyhogy a 12 havi részletből 5 havit ott azonnal kifizettem...
De emiatt eszembe se jutott feljelentést tenni mivel új előfizető vagyok ott.
Feltételezem a netfone is így próbálja megszűrni azokat akik eleve csak a telefont akarják minimális önerővel elvinni, gondolom akinek gondot okoz néhány ezer forintot előlegként kifizetni az nem biztos hogy többszázezres telefont kell vegyen részletre.

(#881) nagyj74 válasza Zoltan84 (#878) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszönöm szépen Mindenkinek!

(#882) csacsi67 válasza gabor9991 (#880) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt nem pár ezer forintrol van szó tisztába vagyok a dolgokkal még egy sima elöfizetös simre is kérhet elöleget .Olvasd el mit irtam nézd meg a fényképet és értelmezd . Ha ez nem vásárlok megtévesztése akkor micsoda. És arra mit irsz hogy csak annak adnak teleefont aki elöfizetös számot visz át és 6 honapja a nevén van.Ez igy van rendjén szerinted? Persze szürje is egyetértek de akkor meg nem kell ez a reklám .

[ Szerkesztve ]

(#883) 4Grider válasza csacsi67 (#882) üzenetére


4Grider
nagyúr

Honnan tudják, hogy prepaid vagy postpaid számot viszel hozzájuk? Erre tudtommal nincs nyilvántartás...
Vagy mutogatni kell nekik a számlákat?

[ Szerkesztve ]

(#884) gabor9991 válasza csacsi67 (#882) üzenetére


gabor9991
őstag

17499 előleget kérnek a kép alapján plusz azt írod kérnek mobil előleget amit nem tudom hogy mennyi.
Ez a probléma?
Telenornál sincs a flotta árlistájában hogy ki kell fizetni 4 havidijat és 4 havi készülék részletet előre és ezt nem is mondták ám előre :D csak amikor végeztünk akkor derült ki hogy közel 50 ezret fogok fizetni.
De valahogy nem is jutott eszembe hogy feljelentést tegyek.
Majd a 4. hónaptól jóváírják és kész.

[ Szerkesztve ]

(#885) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !

Valaki hív akkor a hívő félnek azt mondja hogy nem vagyok elérhető, én meg sms-t kapok hogy nem fogadott hívásom van. Szolgáltató már mindent megnézett és sim kártya csere is volt ,sim1,sim2 slotban próbálva de nem jó.
Feleségemnek, szolgáltató ugyanaz, eddig egyszer sem fordult elő ez a hiba fél év alatt, én is január óta vagyok itt és random,havi 1-2 alkalom szokott lenni,de most már naponta szinte az összes hívásom ilyen, 10-ből 8 kb,a másik két alkalommal jól működik.

Valakinek ötlet hogy mi lehet a gond ?
Ha preferált 3G -re állítom akkor jók a hívások viszont a mobilnet csak EDGE
:R :R :R

(#886) MadMancs válasza juve600 (#885) üzenetére


MadMancs
veterán

Dobd ki a telefonod.
Megkérdezted mind a 4 szolgáltató topicjában, egyikben válaszoltam is hogy mit kellene kipróbálni. Nem nagyon érdekelt a dolog téged. 3G módban amúgy is 3G/H/H+ kellene lenni. Ha 4G ről nem tud leváltani hívás miatt, és 3G ről is csak 2G lát az bizony telefon hiba.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#887) juve600 válasza MadMancs (#886) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#888) OPiiPO válasza gabor9991 (#884) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez szerintem is teljesen rendben van, valahol szűrniük kell azért nekik is. Nem is értem erre miért kell feljelentgetni :W

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#889) csacsi67 válasza 4Grider (#883) üzenetére


csacsi67
addikt

Igazolni kell számlával. 2019 digis számot vittem volna át. Ebben az igazad van mivel a Netfonnal az ügyintézö az sem tudta hogy a Diginél nincs feltöltös kártya.

[ Szerkesztve ]

(#890) NFT2 válasza csacsi67 (#882) üzenetére


NFT2
junior tag

Szia, nem tudom mivel bosszantottunk fel ennyire, hogy a GVH-hoz kellett fordulj, szerintem egy olyan esettel, ami abszolút általános a telco piacon, de nem is csak itt, hanem általában, hogy egy hirdetés nem tartalmaz minden feltételt, ellenkező esetben "élvezhetetlen" és sok esetben értelmezhetetlen lenne az üzenet. Minden más szolgáltatóhoz hasonlóan nekünk is van egy ügyfélminősítési rendszerünk, ami alapján kérünk akár még egy SIM kártyához is kauciót, és ahogy a hirdetésbe le is van írva, készüléket részletre új ügyfélnek eleve csak előfizetéses szám hordozása mellett biztosítunk. Valószínűleg te egy jogkövető ember vagy (hiszen ezt az ügyet is elvitted ilyen útra), de sok mindenki nem az, és nagyon szívesen "kihoz" egy telót 0 Ft-ért, majd elfelejti azt fizetni...sajnos ezt a kockázatot nagy mértékben nem tudjuk viselni, szabályrendszert kell felállítsunk, aminek egy negatív mellékhatása, hogy olyan ügyfeleknek sem adunk telefont, akikkel egyébként minden rendben menne.
Egyébként senkit nem vezetünk félre, telefonon mindent gyorsan elmondunk, interaktívan más ez, esetenként még megoldást is találunk.

(#891) NFT2 válasza NFT2 (#890) üzenetére


NFT2
junior tag

Még annyi kiegészítés, mert kikívánkozik belőlem:-) : egyes flottáknál lehet a legjobban jogászkodni, ha valaki az igazságot keresi, ott fordulnak elő rejtett feltételek, különösen ha el akarsz tőlük menni. Ez nem igaz minden flottára, de láttunk már sok mindent...

(#892) csacsi67 válasza NFT2 (#890) üzenetére


csacsi67
addikt

Ebben igazad is van ez más szolgáltatonál is igy van . Ezért barátom mert ez vásárlok megtévesztése itt a másik

Más szolgáltató nem igy hirdet . Az a baj evvel.

[ Szerkesztve ]

(#893) OPiiPO válasza csacsi67 (#892) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Ezért barátom mert ez vásárlok megtévesztése itt a másik" - ezt leírnád magyarul is légyszi? Most hirtelen az lett a barátod akit feljelentettél a GVH-nál :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#894) juve600 válasza csacsi67 (#892) üzenetére


juve600
nagyúr

Oda van írva :
a tájékoztatás nem teljeskörű

(#895) jose999 válasza csacsi67 (#892) üzenetére


jose999
senior tag

Mi a bajod ezzel a hirdetéssel? Mi nem úgy van rajta, ahogy csinálják? Amúgy olvastad az utolsó sort a képen?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#896) csacsi67


csacsi67
addikt

Téma részemröl lezárva majd meglátjuk kinek lesz igaza. A második képnél már okosabbak voltak . Menj fel a honlapjukra nézd meg a telefonokat részletre és nézd meg, hogy a hirdetés szerinted jol van -e megfogalmazva.

(#897) bkiky01 válasza csacsi67 (#896) üzenetére


bkiky01
senior tag

Végre :)

(#898) xcsabo válasza bkiky01 (#897) üzenetére


xcsabo
senior tag

:R

(#899) DrBubo77 válasza csacsi67 (#896) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mondjuk a készülék keresőjük elég használhatatlan.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#900) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Ez a csomagom van:
Korlátlan beszélgetés, 4 GB adatforgalmi keret 4990 Ft
,kérdés az lenne hogy a hívásátirányítás mennyibe kerül ?
nem találok róla infót
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.