Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) MadMancs válasza FingR86 (#1748) üzenetére


MadMancs
veterán

Lejárt tartozás nem lehet Telekomnál. Ez ugye nálad nem lesz. Ha megtörténik a hordozás megszünteti telekom a szerződésed, és vegszamlát készít, ami esetében az a pár nap lesz amíg lezajlik a hordozás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1752) FingR86 válasza MadMancs (#1751) üzenetére


FingR86
őstag

Így már értem, köszi az infót :R

(#1753) MadMancs válasza FingR86 (#1752) üzenetére


MadMancs
veterán

Viszont ahogy fentebb is írtam, számla kell elofizurol. Szóval célszerű így időzíteni hogy hónap végén váltani (Telekom mindig elsején zár) így arról a pár napról már készül számla. És ha az megvan akkor váltani.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1754) FingR86 válasza MadMancs (#1753) üzenetére


FingR86
őstag

Rendben, így fogom akkor időzíteni a dolgokat.

(#1755) petyka73 válasza hamzamark (#1718) üzenetére


petyka73
csendes tag

Hi, telekom (optika) nálam . Gyors , nincs szakadás

(#1756) ianhoward


ianhoward
tag

Helló!
Olvasgatva a fórumot nem tudom eldönteni, hogy ez a szolgáltató megfelelő lesz-e számomra.
Jelenleg Yettel előfizetésem van, a hűség lejárt. Az emelkedő árak miatt keresnék egy megfizethetőbb szolgáltatást, persze nem mindenáron.
Pest megyéből az agglomerációból Budapestre ingázom és vissza, a munka és a lakhatás miatt.
Ezen területen szereném hogy működjön a szolgáltatás.
Kb 200+ percet beszélek egy hónapban, 3-6 Gb net.
Lesz problémám ha váltok Netfone-ra?
Áltagos felhasználásra kellne. Tehát tudjak telefonálni mobilnetezni.
Ha a Netfone oldalán kötök számhordozással szerzősdést lesz egyéb dolgom?
Sim kártyát küldenek, vagy amikor életbe lép a szolgáltatás nem is kell új sim kártya?
Készüléket nem akarok venni.
10 havi hűséggel később lesz áremelés, vagy ezen idő alatt?
Jó és rossz tapasztalatokat szívesen veszem.
Köszönöm.

(#1757) giorgio77 válasza ianhoward (#1756) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Jó a netfone, de aki a Yettelhez hozzászokott lehetnek furcsaságok …

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1758) GOTiBI válasza giorgio77 (#1757) üzenetére


GOTiBI
csendes tag

Pl mi?

Üdv GOTiBI

(#1759) MadMancs válasza GOTiBI (#1758) üzenetére


MadMancs
veterán

Például működik a szolgáltatás. 😅
Viccet félretéve, pesti lefedettségről nem tudok nyilatkozni, de ez tényleg nagyon helyfüggő.
Minden szolgáltatónak vannak gyenge pontjai.

200+ perc. Milyen hosszúságuak a hívásaid átlagosan. Ez azért fontos, mert Netfone esetében a számlázás másodperc alapú, azaz simán lehet sok rövid hívás esetén elég lenne a 100perces csomag is.
Ha viszont sok sms is küldesz akkor korlátlan célszerű, abban van 100sms is.

100perc + 4gb = 2990Ft
Korlátlan + 100sms + 4Gb = 3990Ft

Ezek a Vodafone infrastruktúrát használó árak.

Telekomot használó csomagok:

100perc + 4gb = 2990Ft
Korlátlan + 4Gb = 4590Ft

Telekomos csomagra megrendelést online nem lehet leadni, az csak rajtunk Netfone partnereken keresztül lehetséges,

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1760) qnadam válasza MadMancs (#1759) üzenetére


qnadam
veterán

100 perc + 50 gb és 100+20 mennyibe kerül telekommal?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1761) MadMancs válasza qnadam (#1760) üzenetére


MadMancs
veterán

Telekom hálón 100percesből csak 1 és 4gb van.

Korlátlan + 50Gb = 7990Ft.
(Ami szerintem még mindig jó áron van, Telekomnál ugyanez, azaz mobil L + 50Gb 14970Ft lenne)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1762) qnadam válasza MadMancs (#1761) üzenetére


qnadam
veterán

köszönöm!

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1763) MadMancs válasza qnadam (#1762) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs mit.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1764) ianhoward válasza MadMancs (#1759) üzenetére


ianhoward
tag

"200+ perc. Milyen hosszúságuak a hívásaid átlagosan. Ez azért fontos, mert Netfone esetében a számlázás másodperc alapú, azaz simán lehet sok rövid hívás esetén elég lenne a 100perces csomag is.
Ha viszont sok sms is küldesz akkor korlátlan célszerű, abban van 100sms is."

Hosszabbak a hívások. Rövid hívásom nincs is. Azt megírom Messenger, Viber, Skype csatornán.
Sms-ek csak parkolásra szoktak menni.
Egyszer beszéltem a Yettel ügyfélszolgálattal és visszanézete az operátor a hívásokat. Soha nem voltam 100 perc közelében. Szóval ez a 100 perces tarifa sajnos nem opció.
Korlátlan + 50Gb a weboldalon most akciós 4.990 Ft.
Nekem ez tökéletesen megfelelne. Voda hálózat lesz ezek szerint, ha jól vettem ki a fentebb leírtakból.
A váltás menete még érdekelne, hogyan zajlik?!

(#1765) giorgio77 válasza GOTiBI (#1758) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Pl. Nagyon hely függő volt a szolgáltatás , aztán volt arra példa, hogy elküldtem volna egy SMS-t, akinek elküldtem volna persze nem kapta meg, de ki lett számlázva. Mikor printscreenel bemutattam, hogy sikertelen üzenet küldés volt, jóvá írtak az el nem küldött SMS árát. Volt hogy minden ok nélkül megszakadt a hívásom, amire az volt a válasz, hogy biztosan rossz a telefonom! Bár a oldalon az volt írva, hogy bármikor változtathatók díjcsomagot, mert náluk ezt lehet, volt hogy sikerült , de volt hogy nem, és volt hogy a hűség időm hosszabodott meg, pontosabban indult újra … legalább következetesek lehettek volna!

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1766) MadMancs válasza giorgio77 (#1765) üzenetére


MadMancs
veterán

Sms, az hogy a címzett nem kapta meg, simán lehet a fogadó szolgáltató hibája.

Megszakadt hívás. Istenem, van ilyen, minden szolgaltatónál.

Díjcsomag váltás.
Valóban lehet bármikor le és fel is. Az viszont tény hogy minden módosítással újraindul a 10 hónap. (ha hűségben van az ügyfél).

De egy biztos, Yettelnél még digi is jobb (tapasztalat).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1767) giorgio77 válasza MadMancs (#1766) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Egy barátomat anno át csaltam a Vodafone-tól mert pokoli volt a Vodafone számlázása egy ügyfélszolgálata ! Az EU ban dolgozik, de a roamingot nem sikerült neki beállítani !
A netfone kártya kikerült a “rossz” telefonból és csodák csodája nem volt több hívás meg szakadás !
Háromszor váltottam csomagot , ahogyan emlékszem , de háromféleképpen ! Egyszer sikerült egyébként egy két hétig a hűség időmet “ ki töröltetni “ és gondoltam ha nincs hűségem, akkor lépek ! Vagy tízszer kérdeztem, hogy van hűségem,vagy nincs! Nem kaptam választ ! Egyszer csak újra megjelent az appban a hűség idom pontos dátuma ! Nem egy rossz szolgáltató de nem is olyan jó, mint ahogy a kereskedői mondjak! Ha a digi jobb, mint a Yettel akkor jobb! A céges előfizetésem is yettel, bár digi is lehetne: de nem az!

[ Szerkesztve ]

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1768) giorgio77 válasza MadMancs (#1766) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Holl van leírva hogy újraindul a hűség ?
Úgy érzed, hogy nem használod ki a neted vagy nem beszélsz eleget? Nálunk büntetlenül válthatsz kisebb vagy nagyobb csomagra is, nem kerül semmibe. Jól hangzik igaz? Nálunk így is van.

[ Szerkesztve ]

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1769) MadMancs válasza giorgio77 (#1767) üzenetére


MadMancs
veterán

Esetemben Te vagy az első aki ilyesmiről panaszkodik, sose volt még ilyen visszajelzés, és én se tapasztalom.
Tarifacsomag, valószínűleg benézett valamit kolléga, ezért akkor elnézést.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1770) MadMancs válasza giorgio77 (#1768) üzenetére


MadMancs
veterán

Hova van leírva hogy nem?
Minden szolgáltatónál restartol hűség csomag váltáskor.
De ez el is van mondva módosítás kérésekor. Ha ez nem történt meg, hibázott aki az ügyedet kezelte.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1771) giorgio77 válasza MadMancs (#1769) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Akkor szerencsém volt...
A roaming még áll a barátomnál, ha csak nem megszüntete az előfizetését!
Az sms küldés több esetben probléma volt nálam, nem foglalkoztam vele, imessage működött.
A hívások a Yeteles hálózaton nem szakadoznak azóta sem, akkor viszonylag gyakori vot, amikor Netfone előfizető voltam.

Elengedtem az egészet. Volt ilyen is.

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1772) MadMancs válasza giorgio77 (#1771) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem azt mondtam hogy nem igaz amit írsz, csak próbálom megfejteni az okát.

Valószínűleg Vodafone infrastrukturát használó csomagról van szó. Namost ha a hívás megszakadása annyira jellemző lenne, szerintem Voda topik is ezzel lenne tele. De nem. Azt már inkább el tudom képzelni hogy a hálózat és a telefon közösen nem jöttek ki egymással.

Barátod és a Roaming.

Ha privátban küldesz egy nevet és egy ügyfélszámot utánajárok mi történik nála.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1773) giorgio77 válasza MadMancs (#1772) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Telekom volt a hálózat anno.
Ezért írtam, hogy Yettel után fura volt. Akkor még volte sem volt a Netfonnál!
A barátomat megkérdezem hogy aktuális-e még neki, illetve akarja-e, hogy eljárjak helyette. Szerintem nagyfiú és biztosan lefutott a a köröket már .
Erre írtam hogy elengedtem!

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1774) MadMancs válasza giorgio77 (#1773) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen régen csak Telekom volt,
Arról a hálózatról annyira nem tudok nyilatkozni. Bár most is 1 vodás és egy telekomos Netfone simet használok, eddig nem volt gondom, leszámítva a Telekom egyre gyászosabb lefedettségét.

Rendben, ahogy gondolod. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1775) csako válasza MadMancs (#1770) üzenetére


csako
veterán

"Minden szolgáltatónál restartol hűség csomag váltáskor. "
Hát ez biztos, hogy nincs így :U

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1776) 4Grider válasza MadMancs (#1770) üzenetére


4Grider
nagyúr

"Minden szolgáltatónál restartol hűség csomag váltáskor."
Ehhez az eht-től el kell térni, mert az már egy ideje nem engedi még céges előfizetőknél sem, nem hogy magánszemélyeknél.

(#1777) MadMancs válasza csako (#1775) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor sorry, lassan másfél éve nincs havidíjas Telekom előfizetésem, utoljára mikor váltottam bizony újraindult hűség.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1778) MadMancs válasza 4Grider (#1776) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen már írtam eggyel korábban is. Tudnál erre írni egy konkrét paragrafust? Utánajárok ennek a dolognak hogy hogy működik, és miért van így.

De tudtommal itt tarifacsomag váltás új szerződéssel készül, ez valószínűleg kiskapu.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1779) vpeti44 válasza giorgio77 (#1757) üzenetére


vpeti44
friss újonc

Nagyon jó a netfone megbízható

(#1780) 4Grider válasza vpeti44 (#1779) üzenetére


4Grider
nagyúr

A telekomos vagy a vodás hálózata? Esetleg mindkettő jobb, mint akik adják nekik a hálózatot?

(#1781) bkiky01


bkiky01
senior tag

A Vodafone csomagoknál a sávszél az 10megabit/sec-re itt is le van korlátozva?
Más:
Díjkorrekcióra itt mikortól lehet számítani?

(#1782) 4Grider válasza bkiky01 (#1781) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az nem csak red free csomagoknál van? MVNO-nál nincs értelme sávszélességet korlátozni, hiszen nincs korlátlan netes csomag, ha itt elfogyasztod a 100 GB-ot két nap alatt, akkor így jártál...

(#1783) bkiky01 válasza 4Grider (#1782) üzenetére


bkiky01
senior tag

Jogos. Adatmegosztó sim kérhető hozzá?

(#1784) 4Grider válasza bkiky01 (#1783) üzenetére


4Grider
nagyúr

MVNO-nál ilyenekről nem álmodozunk (mint ahogy VoWiFi-ről, 5G-ről sem).

(#1785) MadMancs válasza bkiky01 (#1781) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs limit. És díjkorrekció nevű lehúzás se. A csomagokra árgarancia van, azaz a 10 hónapos hűség alatt garantáltan ezt fizeted, ha 10.honap előtt hosszabbítasz, akkor utána is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1786) MadMancs válasza 4Grider (#1784) üzenetére


MadMancs
veterán

VoWifi a 3 nagy közül is csak 1nek van.
eSIM és 5G pedig folyamatban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1787) giorgio77 válasza MadMancs (#1786) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Én szívesen visszamennék ha 4 előfizetésem egymással ingyen tudna beszélni, van mindenkinek legalább 7 GB mobil nete, és cirka 200 perc lebeszélhetősége “kifelé “ és ezért a szolgáltatásért nem kellene többet fizetni 10000 HUF nál.

[ Szerkesztve ]

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1788) MadMancs válasza giorgio77 (#1787) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos a lakossági családi csomag már nem értékesített csomag. Üzleti előfizetéssel viszont van majdnem ilyen, Üzleti csapat csomag. 2500Ft/SIM. 4 sim esetén összesen 800perc lebeszélhetőség belföldi nem emeltdíjas hívásokra ami kereten a 4 SIM osztozik. Mindegyik simhez 4Gb adatkeret tartozik. 4 sim között díjtalan beszélgetés, nem használja a keretet. Szóval ez 4 kártya esetén kereken 10000Ft. Telekom hálózatot használó csomag.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1789) sifarr válasza MadMancs (#1785) üzenetére


sifarr
senior tag

A csomagokra árgarancia van, azaz a 10 hónapos hűség alatt garantáltan ezt fizeted, ha 10.honap előtt hosszabbítasz, akkor utána is.
Na, na! Vagy re tudod rosszul, vagy a honlapon megtévesztő a szöveg.

A honlapon az árgaranciánál ez szerepel:
"Mi is hűséget fogadunk neked és biztosítunk téged arról, hogy az ár nem változik a hűségidő alatt sem és utána sem. "
Ez a mondat azt jelenti, hogy a hűség lejárta után és újabb hűség vállalása nélkül sem változik az ár. Ennek a mondatnak nincs más értelmezési lehetősége. :N
Szóval: ki mondja rosszul, te vagy a honlap?

(#1790) giorgio77 válasza MadMancs (#1788) üzenetére


giorgio77
csendes tag

A csomag jól hangzik, szinte tökéletes !Az a 4 GB adat keret kicsiit ma már karcsú , főleg ahogyan a lányaimat ismerem… Ha jól érzem az üzleti csomaghoz nem céges előfizető nem juthat hozza …

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1791) MadMancs válasza sifarr (#1789) üzenetére


MadMancs
veterán

Jogos.
Részben. Én is jól mondtam, meg a honlap is. Hűség után nem emelkedik, ha amúgy maradtak az árak. Ha változnak a tarifaárak, akkor az aktuális nem akciós ár lesz a mérvadó.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1792) MadMancs válasza giorgio77 (#1790) üzenetére


MadMancs
veterán

A4x 4Gb felosztható, azaz kérhető (csak 1x szerződés kötéskor) hogy pl 3,3,5,5 GB felosztásban legyen.
Így van, csak jogi személy szerződhet rá. Adószámmal rendelkező cégek, vállalkozók stb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1793) giorgio77 válasza MadMancs (#1792) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Nem vagyok jogi személy, így nem játszik...

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

(#1794) Sirdna94


Sirdna94
friss újonc

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy nem tudja esetleg valaki hogy az iMessage és FaceTime hívásért számít fel plusz díjat a Netfone? A 3000 forintos 20GB/ havi 100 perces csomag érdekelne

(#1795) Polarstar válasza Sirdna94 (#1794) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valszeg annak okán, hogy már nem ingyenes. Vége a marketinges promonak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1796) INGJOKE válasza Sirdna94 (#1794) üzenetére


INGJOKE
veterán

Plusz díjat nem, csak használja az internetet, hisz mind kettő net alapú.

(#1797) MadMancs válasza Polarstar (#1795) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezt kifejtenéd bővebben? Mi nem.imgyenes és milyen promóbak van vége? :F

Sirdna94 , írtam privát.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1798) Polarstar válasza MadMancs (#1797) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez nagyon egyszerű pedig. Az ilyen-olyan adathasználat sosem volt ingyenes. Csak promo(gyártó állja, hogy te regisztrálj) és egyéb megfontolások miatt ezt nem számlázták ki.
Na most - ezek a megállapodások lejártak, így az adatért fizetni kell,

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1799) 4Grider válasza Sirdna94 (#1794) üzenetére


4Grider
nagyúr

Plusz díjat semelyik szolgáltató sem számít fel ezek használatáért. Csak a használatuk csökkenti az adatkeretedet (mostanában már mindegyik szolgáltatónál) ha nem wifin használod őket.

(#1800) 4Grider válasza Polarstar (#1798) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem jártak le semmilyen megállapodások, az EU-nak nem tetszett, hogy a szolgáltatók ingyenes adatforgalmakat biztosítottak bizonyos irányokba. Vagy mindenhova fizetős a net használata, vagy sehova sem az, ebből a kettőből választhatnak a szolgáltatók. Logikus, hogy nem akarják a teljes netet ingyen adni, így fizetős lett az összes irány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.