Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1502) csako válasza 4Grider (#1501) üzenetére


csako
veterán

Hát igen, az valamilyen szinten jogos... Nekem az a része nem tetszik a történetének, hogy "aznap befizettem", mármint, ha be tudta fizetni, akkor minek kellett megvárni, hogy kikapcsolják a szolgáltatást (és átmenni ezen a kellemetlen tortúrán) vagy egyáltalán bármilyen határidőt? Vajon mit lehetett nyerni azzal a néhány nappal? 🤔

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1503) qnadam válasza csako (#1502) üzenetére


qnadam
veterán

én például volt, hogy szimplán elfelejtettem. és annak ellenére, hogy az én hibám volt, nem vettem volna jó néven, ha a másik oldalon nagyképűsködnek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1504) csako válasza qnadam (#1503) üzenetére


csako
veterán

Elfogadom, bár én a felszólítás első napján is ugrottam volna, de mindegy nem ismerünk minden részletet a helyzetéből.
Valamelyik évben nekem is volt elfelejtett számla, egy nyári gázszámla egész pontosan... MVM nem küldött külön emailt róla, az elektronikus számlákat nem nézegettük, aztán majdnem félév múlva léptem be az MVM fiókba, és láttam, hogy kimaradt :DDD Néhány későbbit megterheltek az összegével...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1505) mauimagic válasza csako (#1502) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Mindig időben fizetek mindent, ez most elkerülte a figyelmem, nyilván nem a 6000 Ft vág földhöz, de az nonszensz, hogy egy figyelmeztetés után, az abban szereplő határidő előtt lelövik a szolgáltatást.

Érdekes módon mindenféle hülyeséggel fel tudnak hívni, ilyenkor meg semmi.

(#1507) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Reggelt!

Netfone kártyán a telekomos végről átváltottam a Vodka netre.
De olyan szar, mint kb egy 20 éves 2G net.
Volt olyan pont a körúton és a Nagy Lajos király úton tragikus.
A 3. villamos NLK úti megállójában egy weboldal konkrétan 15 perc alatt jött be.
Panaszomra azt válaszolta a cég, hogy pontos gps koordinátát és időt, weboldalt meg mobil jelet is adjak meg.
Háááát.. Amikor a szolgáltatódat elküldöd a p.csába, majd pont ezeket a dolgokat fogod szépen lejegyezni? :D
Nem lehet tudni, hol nem lesz net. A programok csak karikáznak, töltögetnek stb ahogy megy a busz helyenként.

Ti ezzel hogy vagytok?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1508) Lewzke válasza Polarstar (#1507) üzenetére


Lewzke
őstag

Szinte az összes szolgáltatónál vannak anomáliák a 3G kivezetése miatt, ergo régóta nem volt ekkora tornyos babrálgatás. Ha mindig ezt tapasztalatod azt érdemes jelezni, de időszakosan szerintem most ez ennek tudható be. A Yettel is előre jelezte, hogy hol lesz az országban idén felújítás, mert ott előfordulhatnak kimaradások/belassulások az adatszolgáltatásban. Most az energiaválságban a fogyasztás miatt is rá kell húzzanak a 3G kivezetésre, mert nem annyira hatékony, mint a 4G. Én is tapasztaltam lassú netet időszakosan a Yettellel is helyenként, ahol a térerő még nem annyira gyenge. Gondolom a 2G valamennyivel stabilabb.

[ Szerkesztve ]

(#1509) Polarstar válasza Lewzke (#1508) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A fura az, hogy ha ezt pl kommunikálja a cég felhasználók felé, akkor nem lesz panasz, hanem alkalmazkodunk.
De ezek olyan kis titkok, amiket minden alkalommal meg kell őrizni.
:DDD
Elbaszott magyar cég ez is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1510) mauimagic válasza Polarstar (#1507) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Engem pár napja hívtak, hogy küldenek új SIM kártyát, mert sok volt a panasz és lehet hogy a SIMek miatt...
Nekem eddig sem volt gond a nettel, de lehet nálad pl. emiatt van a gond.

(#1511) Polarstar válasza mauimagic (#1510) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Érdekes. Futni kellene egy kört ennek fényében. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1512) 4Grider válasza Polarstar (#1511) üzenetére


4Grider
nagyúr

4G-n telefonálás alapból nincs ennél a szolgáltatónál, ezt pl. nem fogja egy sim csere megoldani.

(#1513) Polarstar válasza 4Grider (#1512) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Olyan 10 percet használom egy hónapban a telefonálást kb. De volt hónap, hogy egy fél perc ment el - véletlenül.
A net a fontos. Az pedig vodafonon fos.
Amíg telekomos rendszerhez kötött kártya volt benne, észre sem lehetett venni a döccenőt.
Tehát nem a 4G hívás a probléma.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1514) Lewzke válasza Polarstar (#1513) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát azért a Telekomos hálózat sokkal jobb mint a Voda, roamingban is jobb tornyokat kapsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1515) radamsky válasza Polarstar (#1507) üzenetére


radamsky
senior tag

Ugyanez a problémám... Már 2 elofizetést el lesz vive... Mit nem lehet erteni nincs jel... Idiota ügyfélszolgálat.. ua nekem is, vagyis gyerkocnek.. van t-mobil kartya benne.. lefényképeztem képernyöfotoval.. tcom full térerő.. netfone voda kártya meg 0... De okoskodás van, mint te is irtad... Semmi gond megy mashova a srác.. én is ahogy lehet megyek.. nálam is ua a probléma.. bp XIII. Kerület.. egyre szarabb az ügyfélszolgálat.. most jutottam oda, nem ajánlom a céget.. ergo mikor dolgozunk, nem tudjuk hasznalni se hivast se netet, de azert fizessem a számlát a semmire

[ Szerkesztve ]

(#1519) maxikaa


maxikaa
csendes újonc

Sziasztok.

Próbálnám elérni a Netfone ügyfélszolgálatát lassan 1 hete, de se kép se hang, csak a háttérzene szól. Ilyen cégnek kicsit nonszensz, hogy lehetetlen elérni őket.
Más is járt már így? Van egy fő telefonszám valakinek, aki fel is veszi?

(#1520) Polarstar válasza maxikaa (#1519) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Engem a 45 perces várakoztatás is zavar. Mondjuk itt van a keruletben a központ. Elég ha besétálok hozzájuk személyesen. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1521) viktorhu válasza #23310336 (#1495) üzenetére


viktorhu
veterán

Elvileg a roamingnak nincs köze ahhoz, hogy itt kinek a hálózatát használják. Nekik kell a roaming partnerekkel megállapodniuk.

(#1522) radamsky válasza maxikaa (#1519) üzenetére


radamsky
senior tag

Koklerek.. nem ok nélkül váltok... Ez is el lett szurva😁

(#1523) #27070592


#27070592
törölt tag

Nem túl pörgős a topik, de tapasztalatok alapján ajánlja valaki ezt a céget?
Olyan mobilnet szolgáltatót keresek ami jó lefedettséggel dolgozik (lakott területen 4G) havi 30-50Gb adatforgalomhoz. A beszélgetés harmadrangú kérdés, nagyon keveset beszélek telefonon.
Jelenleg korlátlan telekom mobilnetem van, hűség nélkül 10k/hó. Ezt a költséget akarom csökkenteni úgy hogy a sebesség/lefedettség ne legyen rosszabb.

(#1524) Polarstar válasza #27070592 (#1523) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem telekommal nem volt gondom. Szerintem bátran.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1525) 4Grider válasza Polarstar (#1524) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez már vodás szolgáltató.

(#1526) Polarstar válasza 4Grider (#1525) üzenetére


Polarstar
nagyúr

puff neki.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1527) Pulsar válasza #27070592 (#1523) üzenetére


Pulsar
veterán

Ha jó feléd a voda hálózat, én amúgy tudom ajánlani őket.

(#1528) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sziasztok!
Család vett egy kártyát, aminek a számhordozása és aktiválása is sikeresen megtörtént, viszont az ügfélkapura történő regisztrálást nem találom.
Ebben tudtok segíteni? Hogyan kell az ügyfélkapura regisztrálni?

(#1529) radamsky válasza #27070592 (#1523) üzenetére


radamsky
senior tag

Semmi gond nincs velük igazából.... csak annyi telekomrol voda hálozatra váltottak.. és ez miatt nekem igy bukta... ügyfélszolgálat meg .. engedjük el.... ott ahol egy képernyőfoto elég, ott én tesztelgessem, másik telefonba, ki be kapcsoljam, frissitsem a telefont stb stb....

pedig képlett egyszerű.. képernyőfoto és ennyi.. :D

(#1530) Lavar


Lavar
aktív tag

Hali, pár napja vettem észre, hogy bizonyos weboldalak nem töltenek be, míg páromén igen (ő vodafoneos). Most néztem csak be a topikba és látom voltak/vannak problémák. Megnéztem és beállításoknál nekem még az apn az internet.telekom és hálózatnak is telecomot ír. Itt meg kell változtatni valamit?

(#1531) Lavar válasza Lavar (#1530) üzenetére


Lavar
aktív tag

Lekapcsoltam a hálózatról a telefont, majd vissza és most jónak tűnik. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#1532) kubista85 válasza Lavar (#1531) üzenetére


kubista85
csendes tag

nalam idonkent visszavalt az apn a vodafone-ra a netfone-rol, de erdekes modon semmi kulonbseg nincs...lehet, hogy csak a statisztika kedveert kell nekik.

(#1533) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, face elkezdett bombázni a Netfone hirdetéseivel. Korlátlan+50gb 5e, korlátlan+100Gb 6e. Van valakinek tapasztalata a térerővel kapcsolatban? Régebbi hsz-kbe többen írták, hogy kritikán aluli a lefedettség, ez még a mai napig fennáll? Leírásban ha jól emlékszem azt olvastam, hogy a Yettel és a Tmobile tornyait használja, így nem értem miért van/volt probléma a lefedettséggel. Több mint 10 éves számomat vinném át csak megmondom őszintén félek tőle, hogy ha mégsem válik be és leakarnék lépni, akkor behúzzák a számomat és nem tudom tőlük visszakapni. Jogosak a félelmeim? Számom a saját nevemen fut tovább?

(#1534) 4Grider válasza Sakab (#1533) üzenetére


4Grider
nagyúr

Most a Vodafone hálózatát használják.

(#1535) kubista85 válasza Sakab (#1533) üzenetére


kubista85
csendes tag

Vodat hasznal es semmi problema nincs vele.

(#1536) Polarstar válasza Sakab (#1533) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Viszed szépen a számodat és nem új előfizetőként. Nálam is ez volt. Nem kellwtt hűséget sem aláírni.

Közben jut eszembe! A netes gondok amiről sok helyen beszámoltam - enyhültek. Szerintem észrevették és korrigálták.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1537) 4Grider válasza kubista85 (#1535) üzenetére


4Grider
nagyúr

Semmi probléma nincs vele? Van már VoLTE legalább ott, ahol már megszüntette a voda a 3G-t? Vagy még mindig 2G-n kell telefonálni?

(#1538) kubista85 válasza 4Grider (#1537) üzenetére


kubista85
csendes tag

Nekem aztan teljesen mindegy, hogy hany G-n telefonalok. En Budapesten hasznalom, meg soha semmilyen problemat nem tapasztaltam, barmerre jarok.

(#1539) 4Grider válasza kubista85 (#1538) üzenetére


4Grider
nagyúr

Attól, hogy neked nincs igényed a hangminőséggel kapcsolatban, az még nem jelenti azt, hogy másnak sincs. Ráadásul ezek a korlátlan csomagok csak reakciók egy másik szolgáltatónál (yeti) normálisabb minőségben elérhető és több extra szolgáltatást (pl. 5G) tartalmazó flottás csomagra.

(#1540) xts válasza Polarstar (#1536) üzenetére


xts
csendes újonc

Telekom hálót is használ.

(#1541) Polarstar válasza xts (#1540) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jól tudod. De bizonyos csomagokhoz csak azt, más csomagokhoz csak vodkát. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1542) xts válasza Polarstar (#1541) üzenetére


xts
csendes újonc

Aki a kedvezőbbet ajánlja, azt használják az adott csomaghoz.

(#1543) 4Grider válasza xts (#1542) üzenetére


4Grider
nagyúr

És ez hol derül ki a weboldalon? Mert helyenként nagyon nem mindegy, hogy voda vagy telekom hálót használ az ember...

(#1544) Polarstar válasza 4Grider (#1543) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Majd tájékoztat az az üzletkötő, akivel szoktál beszélni. :R
No persze, ha felhívod és megkérdezed. :)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1545) xts


xts
csendes újonc

Megmondja az, aki intézi a váltást.
Nekünk Családi csomag van, 7500 Ft/fő/3 személy (az egész lebeszélhető, utána jön a tízenvalahány Ft-os percdíj) 3 főre, egymással korlátlan ingyen beszéd , mindenkinek 1 GB adat van. Ez csak Telekom hálón megy.
Most 8000-9000 Ft körül van a havidíj, előtte valami más havidíj volt+családi kedvezmény (890 Ft/hó/fő), akkor 12000-15000 között volt a havidíjunk.

[ Szerkesztve ]

(#1546) kl122


kl122
tag

Bocs, ha féloff, de használja valaki ennek a cégnek a vezetékes internetszolgáltatását? Ha igen, van nekik saját kapacitásuk (belföldi, nemzetközi) és BIX csatlakozásuk, vagy viszonteladói valamelyik nagynak?

(#1547) Polarstar válasza kl122 (#1546) üzenetére


Polarstar
nagyúr

1250, ügyfélszolga, vagy mail. :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1548) xts válasza xts (#1545) üzenetére


xts
csendes újonc

Hülyeséget írtam, a Családi csomag nem "7500 Ft/fő/3 személy", hanem 7500 Ft/3 fő" és teljesen lebeszélhető - akár 1 személy is - utána jön a percdjas számolás.

(#1549) ACE-


ACE-
addikt

multiSIM ugye csak a Telekom-nál van, ha nekem ilyen csomag kellene akkor honnan tudom meg hogy van-e erre lehetőség? Vagy ezt felejtsem el csak a Telekomnál direktben fogok ilyet kapni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1550) giorgio77 válasza xts (#1548) üzenetére


giorgio77
csendes tag

Ha lejár a Netfone-nál a hűségem, akkor 4 előfizetés fog belekerülni 10900- Ft-ba, úgy, hogy egymás között ingyen beszélünk majd, egyesével 275 perc kimenő hívásunk lehet, és 7 Gb net lesz mind a négy előfizetésnek! Már lassan a vágom a centit, hogy lépjek tőlük.

Az a legjobb OS, amiről nem veszel tudomást géphasználat közben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.