Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) NFT2 válasza Madycsa (#1296) üzenetére


NFT2
junior tag

Igen, amennyiben emailben rendelted meg, és hangszerződést kötöttünk. Az emailben add meg az ügyfélszámod, telefonszámod, személyes adataidat.
Azért jobban örülnénk, ha maradnál...miért mész?

(#1302) NFT2 válasza GrandS (#1297) üzenetére


NFT2
junior tag

korlátlan beszéd esetén 100 db SMS ingyen van, utána 25 Ft. 100 perces beszédet tartalmazó csomagnál minden SMS 19 Ft. Természetesen belföldi, alapdíjas SMS-ek.

(#1303) sifarr válasza NFT2 (#1301) üzenetére


sifarr
senior tag

...miért mész?
Én is megyek, elviszem mindkét számom. Hogy miért? A díjemelés miatt!!! :W
A magán előfizetéseknél emeltetek, az üzleti előfizetéseknél csökkentettetek. Miért is? Az üzleti előfizető pénzt keres vele, a magán nem. A magán előfizetéseknél ráadásul kisebb a költség! Elég, ha csak a telekomadó jelentős különbségére utalok.
Akkor miért is volt ez az egész emelés? Infláció miatt. Persze ...

Az egyik számom már a KÜF-nél van, magán előfizetőnek az már sokkal olcsóbb, mint ti.
A másik hordozásomat elutasítottátok. Holnap hívom az ügyfélszolgálatotokat, hogy miért is, ha a másikkal nem volt gond. Ha nem megy simán, panasz -> NMHH lesz a vége.
Elvégre a díjemelés is megérne egy misét. Még gondolkozom, hogy kipakolok ide mindent.

Eddig a pártotokat fogtam, többszörösen is. De most berágtam. :W

(#1304) NFT2 válasza sifarr (#1303) üzenetére


NFT2
junior tag

szia, üzletinél most nem csökkentettünk...mire gondolsz pontosan?

(#1305) sifarr válasza NFT2 (#1304) üzenetére


sifarr
senior tag

üzletinél most nem csökkentettünk...
Azt nem írtam, hogy most.
Régebben néztem az üzleti csomagokat. Az új honlap, az összeválogatós csomagok megjelenéséig az üzleti csomagok lényegében így néztek ki: bruttó lakossági csomafdíj +ÁFA (27 %). A különbség a nagyobb forgalom, a nagyobb telekomadó miatt indokolt. Most alig van különbség a a lakossági és az üzleti között (kb. 10-15 %). Azaz az elmúlt évben az üzleti csökkent, a lakossági 2 kisebb csomag 1-1 ezressel nőtt, korlátlan netesnél a korlátlanság lecsökkent (ez is a drágulás egy formája).
De a legjobban a lakossági emelés "lebonyolítása" a bosszantó.
Necces lesz az jogszabályilag ...! De ti tudjátok ...

(#1306) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Elköszönök tőletek. Ma este lesz a hordozási időablak. A KÜF-höz hordozom a számot.
Most egy évig kötött lesz a számom, de majd figyelem, hogy hogyan alakulnak a Netfone dolgai.

Minden ellenállás hasztalan.

(#1307) juve600 válasza szaniszlokar (#1306) üzenetére


juve600
nagyúr

+1
nekem tegnap este volt

[ Szerkesztve ]

(#1308) accofil válasza szaniszlokar (#1306) üzenetére


accofil
újonc

+1 Nekem holnap este lesz a hordozás, szintén a KÜF-höz

(#1309) z67 válasza szaniszlokar (#1306) üzenetére


z67
őstag

Szerintem ez a Telener nevű cégen, esetleg a 4ig-n múlik.

[ Szerkesztve ]

(#1310) zoli62


zoli62
addikt

Én már ezelőtt két hónapja elköszöntem.

(#1311) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Én pedig szerencsére be se léptem, áldom az eszemet.
Kaptam egy jó Vodás ügyfélmegtartót, azzal el vagyok most egy évig.

[ Szerkesztve ]

(#1312) nagyj74


nagyj74
senior tag

Tudna valaki segíteni, hogy hol tudok utánanézni a KÜF-nek?

(#1313) Fifi válasza nagyj74 (#1312) üzenetére


Fifi
őstag

(#1314) ajapi


ajapi
tag

Alkalmankint, ha kell, lehet plusz adatot vásárolni, és ha igen milyen feltételekkel?
köszi

(#1315) nagyj74 válasza Fifi (#1313) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#1317) ajapi


ajapi
tag

A kauciót automatikusan levonják a 7. havi számlából. vagy kérni kell? (csak előfizetés, nem vettem telefont)
köszi

(#1318) Lewzke válasza ajapi (#1317) üzenetére


Lewzke
őstag

Elvileg kérni kell az eltelt idő után, én is feljegyeztem, hogy nyáron kérni fogom ha letelik a fél év. Eddig jól megy minden náluk, a 4G hívást leszámítva. De annyira nem érvágó, ha nem akarsz internetet megosztani közben. Nyáron a Telekom lekapcsolja a 3G-t és marad a 2G hívásokra, aminek nemcsak hátránya, előnye is van: nagyobb lefedettség és stabilabb hívás (nem fog váltogatni odavissza a hálózat, hanem stabilan a 2G szolgálja ki a hanghívást), de persze a minősége nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#1319) #90184448 válasza Lewzke (#1318) üzenetére


#90184448
törölt tag

Én most egy kártyával Netfone-nál maradtam, és kértem a VOLTE tesztelés lehetőségét. Ha ennyire zavar, írj az NFT2-nek, és tesztelj te is, mint én! Eddig príma minden.

(#1320) 4Grider válasza #90184448 (#1319) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem merült fel benned hogy megkérdezd, miért kell egy ilyen szolgáltatást ennyi ideig tesztelni?

(#1321) Lewzke válasza #90184448 (#1319) üzenetére


Lewzke
őstag

Kértem már a tesztet, de visszaírtak, hogy hivatalosan nem támogatott a telóm. Habár van benne VoLTE, sőt dual VoLTE és wordwide sávos 4G, használtam a Telenornál, ment a VoLTE. Nem erre való a teszt, hogy ilyen készüléket is kipróbáljanak? Ha meg támogatott készülékkel tesztelnek, azok már tesztelve vannak, akkor meg minek a teszt? :DDD Én már lemondtam a VoLTE-ről, nem fogok ezért ismert gyártótól venni, jó lesz nekem 2G hívás is amíg ez a csomag nekem kedvező.

[ Szerkesztve ]

(#1322) 4Grider válasza Lewzke (#1321) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kínai telefonok egy részének a VoLTE támogatása tényleg elég nagy gáz. Volt olyan VoLTE képes telefonunk, amivel cellákat tudtunk kiakasztani...

(#1323) #90184448 válasza 4Grider (#1320) üzenetére


#90184448
törölt tag

Nem! Amúgy miért kell?

(#1324) 4Grider válasza #90184448 (#1323) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt ők tudják megmondani...

(#1325) Bestx válasza Lewzke (#1318) üzenetére


Bestx
csendes tag

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérd, hogy kapcsolják be. Február 1-én hívtam őket, pár órára rá jött egy mail, hogy mivel nem támogatott a telefonom (Umidigi S5 Pro), így nem garantálják a működését, de aktiválva lett, onnantól használni is tudtam hibátlanul. Két napra rá jött egy sms tőlük, hogy az én telefonomon is elérhető a 4G hang szolgáltatás :D Amúgy korábban nekem is volt már kérésem NFT2 felé, hogy kapcsolják be tesztként nekem is, de akkor elutasították.

[ Szerkesztve ]

(#1326) inferno88 válasza Lewzke (#1321) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem is bekapcsolta(Poco X3 Pro) és teljesen jól működik.

Semper fi!

(#1327) Lewzke válasza inferno88 (#1326) üzenetére


Lewzke
őstag

Persze, hogy működik, az egyedi cellakiakasztós hibákra ezért lehetne blacklistet alkalmazni, whitelist helyett. Vannak keleten szolgáltatók, pl Indiában, ahol mindenre aktiválják és megy az. Tudtommal ott is blacklist van csak IMEI szerint. Túl van tolva nyugaton ez a para, mert simán beazonosítható milyen telefonok voltak bajosak.

[ Szerkesztve ]

(#1328) Lewzke válasza Bestx (#1325) üzenetére


Lewzke
őstag

Felhívtam őket és most ezennel nekem is bekapcsolták. Személyesen hajlamosabbak. :R

(#1329) csibor


csibor
őstag

Van némi túlfizetésem. Gondolom nem küldik vissza automatikusan, és kérnem kell?

(#1330) Lewzke válasza csibor (#1329) üzenetére


Lewzke
őstag

Nem küldik vissza, nekem is volt ilyen. írj az ügyfeleseknek, hogy a következőből vonják le.
Az ügyfélkapun nem fog látszani a levonás valamiért, de ha megnyitod a havi hivatalos dokumentumot ott már korrekt lesz, tehát van egy kis felületi apróság amire figyelni kell. Jó lenne, ha weben is javítanák a számot.

[ Szerkesztve ]

(#1331) csibor válasza Lewzke (#1330) üzenetére


csibor
őstag

Ez volt az utolsó :( Akkor írok nekik.

(#1332) nagyj74


nagyj74
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Tudja valaki, hogy Netfone-n belül hogyan lehet előfizetést más névre átiratni?
Valaki csinált már ilyet?

(#1333) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Mostanában ha telefonálok, folyton elmegy a mobilnetem. Ha max hsdpat engedek a telefonon, akkor hívás közben is marad net, de ugye így le kell kapcsolnom az ltet. Várható valamikor volte a közeljövőben?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1334) DjBlero válasza Bdanyy (#1333) üzenetére


DjBlero
őstag

már van volte, kérd az ügyfélszolgálaton a bekapcsolást,
telekom hálózatot használóknál müködik

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#1335) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Köszi! Beszéltem velük, holnap bekapcsolják, de nem biztos, hogy működni fog.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1336) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nem nyert, de számítottam rá (nincsen hivatalosan forgalmazva itthon a típus).

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1337) Lewzke


Lewzke
őstag

Megújult az ügyfélkapu oldala: szerepel benne már az adatforgalom mennyiség és lehet helyben extra adatot rendelni. Ez már nagy előrelépés. Valószínű az app is jön ezzel hamarosan.

(#1338) jose999 válasza Lewzke (#1337) üzenetére


jose999
senior tag

Már egy ideje megújult..

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1339) Pulsar válasza jose999 (#1338) üzenetére


Pulsar
veterán

Én is csak tegnap vettem észre :D

(#1340) Lewzke válasza Pulsar (#1339) üzenetére


Lewzke
őstag

Gondolom nem egy dátumon számláz mindenkinek, hanem elvan szórva a hónap napjaira.

(#1341) Pulsar válasza Lewzke (#1340) üzenetére


Pulsar
veterán

Nekem anno azt mondták hó végén van zárás mindig. Először jött is egy tört hónapom. De lehet azóta ez változott :)

(#1342) adam1400


adam1400
tag

mától van vezetékes netük is, gondolom a T kábelét használják...

(#1343) bkiky01 válasza adam1400 (#1342) üzenetére


bkiky01
senior tag

Vajon ez versenyképes lesz így? Kb ennyiért ott a flip.. Itt ha kevesebb lenne mondjuk a sávszél, de kedvezőbb az ár szerintem akkor tudna versenyképes lenni.. Fura..

(#1344) csako válasza bkiky01 (#1343) üzenetére


csako
veterán

Ha valaki csak internetet akar, Magenta vagy egyéb kedvezmény nélkül, akkor jó lehet, Flip nincs minden optikai területen. Mondjuk erről sem tudom, hogy hol elérhető, csak valószínűsíthető.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1345) bkiky01 válasza csako (#1344) üzenetére


bkiky01
senior tag

Oké, de digit sem említetted..

(#1346) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ma dobta fel hirdetésbe a netfonet a facebook, és érdekelne a gigabites netük

Jelenleg telekom optikám van, és mellé gondoltam ezt is bekötni, így lehetne 2/2gbites netem összesen 2 kábelről vajon?

Településlistát nem találok sehol

ÁSZF ezt írja

Szolgáltatás Szolgáltatási terület
Adsl, optika Magyar Telekom Nyrt. egyetemes szolgáltatási területe

Írtam nekik emailt, hogy a két szolgáltatás egybe mehet-e, telekom és netfone

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1347) jose999 válasza enginev3.0 (#1346) üzenetére


jose999
senior tag

Ez jó kérdés, eléggé új még a 'vezetékes' net náluk.. De egyáltalán nem elképzelhetetlen... (Biztosan válaszolnak..)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1348) enginev3.0 válasza jose999 (#1347) üzenetére


enginev3.0
félisten

Írtak is, kértek pontos címet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1349) jose999 válasza enginev3.0 (#1348) üzenetére


jose999
senior tag

Az ügyfélszolgálatuk nagyon patent

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1350) enginev3.0 válasza jose999 (#1349) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azóta se kaptam választ, FB-n is írtam nekik üzenetet, ott is írták hogy majd szólnak, de valahogy nem sikerült kideríteni 1 nap alatt ezt a könnyűcske információt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.