Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) zedok


zedok
senior tag

Hello! Engem az érdekelne h vannak azok a hosszu üvegü pipák (mint a fütyülős pálinka üvege) azok hogy működnek és milyenek? és egyáltalán mi a nevük? bocsi az offért!

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2452) CASper666 válasza zedok (#2451) üzenetére


CASper666
tag

Hy!

Lehet hogy te a bongra gondolsz. Az nem egészen ide illő téma :( , de végülis a működési elv hasonló. :DDD Itt nézz szét: http://headshop.hu/catalog/index.php :))

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2453) zedok válasza CASper666 (#2452) üzenetére


zedok
senior tag

áhá! ők azok :) és ők mennyivel károsabbak vagy milyen elven müködnek? netalán van valami infós(leírásos) honlapjuk?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2454) pronyó válasza zedok (#2453) üzenetére


pronyó
tag

Bongból általában füvet szoktak szívni, vizipipa dohányt meg nem is lehet...

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2455) deny12 válasza pronyó (#2454) üzenetére


deny12
csendes tag

Pontosan :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2456) zedok válasza deny12 (#2455) üzenetére


zedok
senior tag

áháá :D de az meg illegális! :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2457) pronyó válasza zedok (#2456) üzenetére


pronyó
tag

Na pontosan ezért nem ideillő téma ez!

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2458) zedok válasza pronyó (#2457) üzenetére


zedok
senior tag

oké nem is kérdeztem illegális dolgot sztem :) amugy sem élek drogokkal, csak kiváncsi voltam a bongra =) no mind1. azért köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2459) mocsanisi válasza zedok (#2458) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Végülis a Salvia MÉG nincs a tiltott anyagok listáján. Természetesen én sem ajánlom hogy ilyenekkel élj, ez csak egy adat volt amit megosztottam veletek! Amúgy meg semmi se jobb egy jó kis mentával megtömött vízipipánál.

Jó füstöt!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2460) zedok válasza mocsanisi (#2459) üzenetére


zedok
senior tag

hehe :) megértem am nem tudjátok kinnt egyiptomban milyen áron mozognak a pipák?:)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2461) zedok válasza zedok (#2460) üzenetére


zedok
senior tag

másik dolog: ez a salvia egy növény. és hol lehet kapni? :D és milyen áron? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2462) Latsza válasza zedok (#2461) üzenetére


Latsza
aktív tag

Ezt ha lehet ne itt tárgyaljátok ki, ez a topic nem erről szól. :o
Amúgy meg tavalyi adat: egy forgós kb 72 cm-es pipa, két dohánnyal, két szénnel, tatyóval és +1 ajándék kerámiával kb. 8000 Ft volt, de ha rámenősebb vagy, akkor kb. 6e-re is le lehet alkudni.

[ Szerkesztve ]

(#2463) mocsanisi válasza Latsza (#2462) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Okok.

Olvass vissza, már linkeltek webshoppot!

Mostantól szóljon megint mindig a gyümölcsös (vagy egyes esetekben nem :D) füstről.

Pl.: Nakhla Colat mindenki dícsérte, viszont nekem nagyon nem ízlett!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2464) deny12 válasza mocsanisi (#2463) üzenetére


deny12
csendes tag

Szentem a Waha cola a nyerő.Főőleg 1 kis citromos dohán, + víz helyett,tömény citromlevet a tartályba.Na,ez,a kombó isteni :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2465) Pukkancs


Pukkancs
tag

Üdv, a közeljövőben kapni fogok egy vízipipát (55 cm-eset), már csak a dohány márkáját és az ízeket kéne kiválasztanom, segítenétek ebben nekem? Mert rákerestem pár márkára ebben a fórumban, de csak egymással ellentmondó véleményeket olvastam. Úgy 4-5k Ft volna rá a keret.
A válaszotokért előre is köszi.

(#2466) deny12 válasza Pukkancs (#2465) üzenetére


deny12
csendes tag

Huhh :) Szentem az alap amivel kezdened kéne: Banán,Alma(1 vagy 2),Menta,Sárgadinnye,Barack.Én pont ezekkel kezdtem,és ezek is maradtak a favoritok :DD Aztán ha már benne vagy az iparban,akkor vehetsz ezeknél különlegesebb dohányt(Rágó,nekem nagyon ízlik :C ) stb stb...De biztos hogy kihagytam 1 pár dohány amit kezdőknek szokás ajánlani.Majd a többiek is írnak neked.(Reméljük :) )

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2467) Pukkancs válasza deny12 (#2466) üzenetére


Pukkancs
tag

Milyen márkából válasszak? Mert van Hennawy, ennek csábító az ára de állítólag nem túl erősek az ízei, ellenben elég sok füstöt ad, Nakhlának meg Al-Wahának magaabb az ára de állítólag jobb íze van. Fakher-nek meg Masah-nak meg enyhén szólva borsos ára van. Amúgy ebböl a boltból kéne kiválasztani a dohányokat mert a pipa is innét fog jönni.
Ja és mégegy kérdés, az 55 centis sisához mekkora dohánytölcsért fogok kapni?

(#2468) deny12 válasza Pukkancs (#2467) üzenetére


deny12
csendes tag

Ja igen,mind Nakhla. :)) Kivéve a rágót,mert az Waha.A Hennawy az elég "gagyi" mármint amiket próbltam belőle...A bolt,az jó választás,én is rendeltem már onnan,és semmi kifogás nem volt :) Ja,és még ajándékot is kaptam :DDD Hogy mekkora tölcsért kapsz,sajnos nem tudom :( De a lényeg,hogy a célnak megfelel.Ha meg nem tetszik,akkor tudsz rendelni,vannak már szép nagy kerámiák is.Fakhert már csak akkor próbáld(szerintem) amikor ott vagy hogy majdnem minden ízt,márkát próbáltál,és nem találsz mást.Na akkor megtudod,hogy mi az a mennyország :DDD

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2469) Pukkancs válasza deny12 (#2468) üzenetére


Pukkancs
tag

Köszi, kész is van a listám, már csak várnom kell rá :D .

(#2470) mocsanisi válasza Pukkancs (#2469) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hát figyelj... Nakhlanak van 1-2 jó íze. Én ajánlom a citromot, mentát (ezt mindenképp ki kell próbálni), illetve a cseresznyét is ajánlanám. Waha-ból cseresznyét nagyon NEM, 5 stars-ot viszont annál inkább. Fakhert érdemes kipróbálni, sokkal többet nyújtanak, mint az alsóbb árfekvésű dohányok. Azt hozzá kell tennem hogy a nakhla mosatlan, ezért az a legerősebb dohány!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2471) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fú az elmúlt 2 napban kurva sokat pipáztam.

(#2472) 14adam


14adam
addikt

Hello,ti mennyit adnátok egy 37cm-s vizipipáért? amihez nemjár cső,mert tudok egyet 3500ft-ért használtan.Ha valaki tud olcsó helyet akkor küldjön

(#2473) deny12 válasza 14adam (#2472) üzenetére


deny12
csendes tag

Menj el a sultan-ba,és kb ezért a pénzért kapsz 1 vadi új 37centis pipát tartozékokkal!Szóval, nem éri meg.

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2474) mocsanisi válasza 14adam (#2472) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Helló! 3200 zsír újonan, tisztítóval mindennel: [link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2475) 14adam


14adam
addikt

köszönöm mindketőtöknek :R

(#2476) mocsanisi válasza 14adam (#2475) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nincs mit. Amúgy én az 55 centis pipákat ajánlom. Tapasztalat. Nekem 40-es van, ez nagyon könnyen borul!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2477) Vapor


Vapor
aktív tag

Van aki szívott már narancsos dohányt?
Nagyon szeretem a narancs illatát, ízét, a dohány mennyire adja ezt vissza?

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#2478) ngabor2 válasza Vapor (#2477) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a nakhla elég jól visszaadja.

(#2479) mocsanisi válasza ngabor2 (#2478) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha viszont, egy lágy, tényleg narancsos krémes ízt szeretne, akkor egyértelműen Al-Fakher

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2480) Sianis válasza ngabor2 (#2478) üzenetére


Sianis
addikt

Egyik kedvencünk, de csak a citrom után.

Tényleg! Szabolcs vagy Hajdú megyében van olyan bolt ahol viszonylag jó árak mellett nagy dohány választék van? Illetve a kókuszszenet is kipróbálnám már.

Sianis

(#2481) ngabor2 válasza Sianis (#2480) üzenetére


ngabor2
nagyúr

debrecenben van egy bolt, ott ha nem is akkora a választék, mint a szultánban, de lehet válogatni.kókuszszenet még én se próbáltam.

esetleg webshop...

(#2482) Sianis válasza ngabor2 (#2481) üzenetére


Sianis
addikt

Webshoppal annyi a gond, hogy ha nem rendelek elég sokat akkor egészen drága a szállítási díjj. 1 doboz dohányt mondjuk vennék, de más most nem nagyon kell. Így meg ne, éri meg. Megnézem városunk dohányboltjai mennyire felkészültek. Lehet, hogy pipa nincs, de dohány attól még lehet ... (szép álom)

Sianis

(#2483) Sianis válasza Sianis (#2482) üzenetére


Sianis
addikt

Ollé. Van bolt Nyíregyházán. Van pipa és van dohány is. Nincs túl nagy választék, de legalább már van valami.

Sianis

(#2484) mocsanisi válasza Sianis (#2483) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én aztat mondom, hogy érdemes webshop-ból rendelni. Átlagosan 5-10K felett már nincs postaköltség. Többen összeálltok és rendeltek. Vagy ha véletlen Pesten jársz, nézz be a Betty Keleti Kincseibe. 300 forint 50g dohány, (lehet már 350), a 250g-s meg aszem 1500 volt. Szultánba tényleg nagy a választék de SZVSZ drága. Kókusz szén: Egész jó szén, de én ajánlok egy bizonyos "BIO szén" nevű szenet. Csak a szultánba lehet beszerezni, 200forint 5db., viszont 2 órán át izzik, egyenletes hőt ad. Úgy néz ki mint a sima öngyulladós szén, csak nincs rajta öngyulladó réteg!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2485) ngabor2 válasza mocsanisi (#2484) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez igaz, ha az embernek van épp szabad 5-10k-ja, amit vízipipára és kellékeire költhet. de nem ez az általános.

(#2486) Sianis


Sianis
addikt

[link]

Ezek szerint lesz jóféle árakkal átvevőhely. Akkor remélem, hogy ez postaköltség nélküli átváteli lehetőséget jelent majd.

Sianis

(#2487) mocsanisi válasza ngabor2 (#2485) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ezért írtam azt, hogy haverokkal össze kell állni, és akkor oszlik a postaköltség! :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2488) Xaero88


Xaero88
tag

Sziasztok!

Mától én is vizipipa user vagyok, barátnőmtől kaptam :)
Mindenféle utánaolvasás, fórumbujkálás nélkül nekiálltam megtömni almás cuccal, a szenet gázlángnál kellett izzitani kb fél percig, nagyon jól ég.
Úgy fél órája történt mindez és még most is nagyba pöfékelek.

Nagyon tetszik a cucc, azt hiszem átolvasom ezt a topicot és kipróbálom amiket írtok! :)

P.S: én cigarettázok is aktívan, kiváncsi vagyok a pipa milyen hatással lesz eme szokásomra, ugyanis nagyon szeretnék megválni tőle :)

(#2489) ngabor2 válasza Xaero88 (#2488) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ahogy láttam, a dohányosok ezután is rágyújtottak, hisz a pipából nem jutottak nikotinhoz. a cigire "bárhol, bármikor" rá tudsz gyújtani, 2-3 perc, és lehet eldobni a csikket, mert leégett. a pipához kell hely, idő, alkalom, jó esetben társaság. azt nem lehet csak úgy elpöffenteni.

úgyhogy attól tartok, hogy a pipa "segítségével" nem fogod tudni a cigit letenni. ahoz akaraterő kell. szerencsére nekem nem kell ilyen döntést hoznom, mivel nem cigiztem soha :D

(#2490) Xaero88 válasza ngabor2 (#2489) üzenetére


Xaero88
tag

olvastam hogy van aki a pipa miatt tette le, szeretnék ide tartozni :D
akarat az most megvan :)

(#2491) ngabor2 válasza Xaero88 (#2490) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezesetben sok sikert, várjuk az eredményt :) remélem sikerül letenned.

amúgy ha itt még nem volt: idén a ph-táborban igen nagy sikert aratott a vízipipa, úgyhogy a jövő évire is ott lesz. sőt, lehet, hogy már nem is egy :C

(#2492) Sianis válasza ngabor2 (#2491) üzenetére


Sianis
addikt

Hát, lehet, hogy 2-n fog folyni a füst... nehogy kevés legyen :)

Sianis

(#2493) Pukkancs


Pukkancs
tag

Boldog karácsonyt!
Megvolt az első itthoni pipázás, nagyon király volt, faterom is kipróbálta :D , utána pedig kiment cigizni :DDD . Epres dohánnyal kezdtem, remek íze volt, ma reggel pedig egy eper mellé kipróbáltam a sárgadinnyéset, a dohány nagyon jó volt, de jóból is megárt a sok, a kettő tömés együtt már túl sok volt. Mind1, levontam a tanulságot, ezentúl óvatosabb leszek, és egyedül nem próbálok kettőt is elszívni. Egyébként van egy olyan problémám, hogy amikor szívom, hallom, hogy valahol szívja a levegőt a pipa. Megpróbáltam szigszalaggal betekerni a pipatest és az üveg közti részt, de a probléma megmaradt. Szerintetek merre lehet a probléma?

(#2494) Zsadi válasza Pukkancs (#2493) üzenetére


Zsadi
őstag

Én amikor kifújom a pipából a füstöt a szelepen keresztül, akkor általában kiszúrom az ilyen nem jól tömítő helyeket, onnan is jön a füst.

Kellemes Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#2495) Sianis válasza Pukkancs (#2493) üzenetére


Sianis
addikt

Érdemes úgy csinálni ahogy írják. Összerakod, tenyered ráteszed a tölcsérre és szívod. Ha bugyog a víz akkor valahol rosszul zár a tömítés. Füllel érdemes körbehallgatni a pipát miközben szívod. Meg lehet találni elég könnyen a problémás helyet.

Sianis[OFF][/OFF]

(#2496) Pukkancs


Pukkancs
tag

Köszi a segítséget, holnap megpróbálom megkeresni a problémás helyet.

(#2497) Sianis


Sianis
addikt

Hennawy menta: Nagyon jó íze van, hosszú szívásnál lefagy a torkom. A füst is jó sűrű, 2 db 33-as öngyulladós szenet égettem el rajta, majdnem végig bírta füsttel. Szóval erősen ajánlott a kipróbálása.

Sianis

(#2498) mocsanisi válasza Sianis (#2497) üzenetére


mocsanisi
senior tag

A Nakhla és az Al Fakher erre csak rátesz :D. Amúgy próbáld ki úgy, hogy használat előtt az egész pipát be a fagyasztóba, úgy hogy a tölcsér már megvan tömve. Persze legyen száraz a pipa. 1 üvegbe tölts vizet, és hűtsd le a hűtőben. Fél óra múlva pipa ki a fagyóból, hideg víz bele, összerak, izzít. Hát olyan jó lesz a menta hogy csak na :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2499) zedok


zedok
senior tag

Hali! Szerintetek a keleti fűszeres nyitva van ma? :) vagy a sultan center?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2500) ngabor2 válasza zedok (#2499) üzenetére


ngabor2
nagyúr

közel 0 az esélye. a karácsony országosan karácsony.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.