Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) P.e.t.ya. válasza ngabor2 (#1450) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Maga egy igazi ínyenc :R
Sörözés közben a legideálisabb pipázni :K

(#1452) ngabor2 válasza P.e.t.ya. (#1451) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezek általában egymást szokták hozni. ha van társaság, akkor sörözés, és pipa.

(#1453) Zewa


Zewa
senior tag

Mai nap volt a suliba "karácsonyi-ajándékozás".. Oszt. fő. csak pislogot hogy 3ból 2 ember különféle dohányokat ajándékoztak... :)
Tömítések szabványositva vannak? Vagy ha veszek vigyem magammala csövet+pipa testét? :F :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1454) Hunterevil


Hunterevil
tag

Nem tudja valaki merre lehet pécsen vizipipa dohányt kapni? Holnap arra nézek vidékről, és gondoltam feltöltöm a raktárat.

the fun is in knowing...

(#1455) P.e.t.ya. válasza Zewa (#1453) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Nem hinném,h szabvány lenne rá...sztem ahogy esik,úgy puffan :DDD

(#1456) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok! Nem tudom tudjátok-e de a vizipipacenter.hu [link] oldalon most akciós 280ft az 50grammos és 950 a nagy 250ft grammos dohány! :DD Tudom a bettynél még olcsóbb de ez nem nakhla hanem egy új márka ami szerintem jobb és késöbb ha minden igaz drágább lesz mert ez amolyan bevezető ár. Én a pipám is itt vettem és nagyon meg vagyok elégedve. Mellesleg most azoknak is csökkent az ára. :R

[ Szerkesztve ]

(#1457) deny12


deny12
csendes tag

Bakker valaki segítsen!
Még vasárnap,nagyon meg égett a dohányom,persze ezt a haverom nem vette észre,(de nem is tudom hogyan bírta,és nem érezte) és a cső teljesen magába szívta az égett dohány szagot.Vízzel nem akarom ki öblíteni,vagy 2 napot kinnt volt a szabad levegőn,hogy had szellőzzön de semmit nem tett,mert ugyan úgy érzik rajta :(((
Talán 1 ks citromlét őblögesseg át rajta?
Vagy mit :F
köszi!

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1458) Botee17 válasza deny12 (#1457) üzenetére


Botee17
tag

Szia!

Nyugodtan ki lehet öblíteni vízzel a csövet, nem lesz semmi baja. Én minden használat után ki szoktam mosni :)

(#1459) Meta válasza deny12 (#1457) üzenetére


Meta
tag

Miért nem akarod vízzel kiöblíteni? :F Nyugodtan! Egyébként meg a szellőzés nem sokat segít raja (mint már tapasztaltad is)

(#1460) deny12 válasza Meta (#1459) üzenetére


deny12
csendes tag

Mert már monda haverom,hogy neki berozsdásodott a fém spirál benne,és ilyen barna porszerűség jött ki folyton belöle :DDD hát nem tudom,hogy az az volt-e :U

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1461) Zewa válasza deny12 (#1460) üzenetére


Zewa
senior tag

Hát, nem tudom én vízzel szoktam kiöbliteteni és fuu mocskos egy lé jön ki belöle utána kifujoma cuccost atán fel akasztos száritani.. Eddig még tökéletes.

Hunterevil: Dobtam egy privit. :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1462) ngabor2 válasza deny12 (#1460) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is ki szoktam mosni, valszeg most se ártana egy alapos mosás neki.

(#1463) deny12


deny12
csendes tag

Fűűű most nagyon zsír kombináció jött össze :))
Víz helyett most citromlé de töményen,aztán kólás dohány,és bele reszeltem 1 fél manadin héjat.
Elképesztően jóóó,olyan mint ha citromos kólát innék pedig csak szívom a füstöt :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1464) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Miket ki nem találnak egyesek... ;]

(#1465) Latsza


Latsza
aktív tag

Holnap, vagy jövőhét elején megyek nagybevásárolni a sultanba, ha jót akartok előttem érjetek oda :DDD
Beraktározok a jövőévre, illetve meglepem magamat és öcsémet egy két grátisszal karácsonyra :B

deny12, ezt a szetápot én is kipróbálom majd, kiváncsi vagyok a tapasztalatra :K

Ha nagyon porosodik a szívócső, ajánlom a "benzinlopó" gumicsövet, nagyon tuti! Haverok is azt akarják mindig rárakatni velem a pipára (elegük van már, hogy a port kell minden kör elején köpködni ;] ), ráadásul átlátszó, lehet látni, mennyi dzsuva rakódik le benne, meg meddig jön fel a víz, ha jön

[ Szerkesztve ]

(#1466) CASper666 válasza Latsza (#1465) üzenetére


CASper666
tag

"(elegük van már, hogy a port kell minden kör elején köpködni ;] )"
Ezért célszerű használat előtt is belefújni párat a csőbe! Persze mielőtt csatlakoztatod a pipa testéhez ;]

Ha már úgyis vásárolsz, ajánlom az Al Fakher görögdinnyét (persze csak ha szereted a dinnyés cucokat), nem fogod megbánni, bár viszonylag drága (700HUF/50G)!
Most is azt nyomom, a tetején kis mentollal. :P :DD

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1467) Latsza válasza CASper666 (#1466) üzenetére


Latsza
aktív tag

Már csináltam, hogy kifújkodom a csövet használat előtt, de mindig marad egy kicsi, ám annál idegesítőbb adag benne, lemondtam róla végleg, legfeljebb a teljesség igénye miatt szívom a "gyári" csővel.

Azt dinnyéset már próbáltam, valóban nagyon jóféle dohány, bár nem estem hasra tőle, az al-waha málnása jobban bejön!

(#1468) m0h0senator


m0h0senator
őstag

2 ünnep között végre nekem is lesz..:) Az lenne akérdésem h melyik dohány márka a legjobb minőségű és ízű..? előre is köszi :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1469) CASper666 válasza Latsza (#1467) üzenetére


CASper666
tag

A málnást még nem próbáltam, de ha lesz alkalmam beszerzek belőle. :)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1470) ngabor2


ngabor2
nagyúr

pénteken és szombaton kipróbáltunk pár kombót. a sárgadinnye-banán-szőlő nagyon bejövős. egyetlen "probléma". hogy az al waha szőlő tocsog a lében, így ha alulra keröl, nem ég el. a kici mennyiségek miatt nem is lettek keverve, csak egymásra/egymás mellé rakva. mindenesetre 2 nap alatt egy tizes csomag 33-as szén elégett... viszont úgy tűnik, mégiscsak 40-est kell venni, mert mindig maradt egy kis érintetlen cucc a tölcsér alján.

ami viszont nem jött be, az a pisztáciás :( még szrencse, hogy kicsit rendeltem.másnak a kardamom nem jött be, az meg nekem ízlik. az alma-fahéj is jó dolog.

por a csőben: én is tpasztaltam, de rövid úton megoldottam: megtöltöttem a csövet vízzel, majd kifújtam belőle. ezt egy párszor megismételtem. igen csúnya dolgok jöttek ki belőle. lehet, ha használat után követi el ezt az ember, akkor jobb hatásfokkal kijön.

(#1471) Spenc


Spenc
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az hogy nem érzem a dohány izét? Próbáltam már
kevesebb és több dohánnyal is tömni de mégsem érzem....viszont a füst illata nagyon jó és érezhető is. A dohány nincsen kiszáradva....eddig kétalmás és barackos cuccmót próbáltam,
az illatuk kellemes volt de a gymölcsös aromát szinte nem éreztem :(

(#1472) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

eladó egy százhusz centis, szép zöld cső! akit érdekel... privi

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1473) bmx powa


bmx powa
tag

házi vizipipa készítésnél nem gond ha a csövek nem függőlegesen, hanem vízszintesen állnak ki a pipatestből? mert ha nem, akkor íme:
kép1
kép2

a munkakörnyezetet nem nézni, az műhely:D Hozzáteszem: 15éves vagyok, és egyedül esztergáltam a pipatestet :)

a közepénél, ahol van az a díszítés nélküli síma rész, nah oda lennének rögzítve a csövek...elméletileg ugyanúgy kéne működnie....gyakorlatilag?

még egy kérdés: miből készül a szívócső? :F

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#1474) sasa311 válasza bmx powa (#1473) üzenetére


sasa311
veterán

öö én nem értem egész kristály tisztán a kérdést... :U

Azt meg végképp nem, hogy hogyan lesz a képen lévő cuccból vizipipa :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1475) bmx powa válasza sasa311 (#1474) üzenetére


bmx powa
tag

a képen lévő cuccban van egy cső, ami lemegy a jägeres üveg feléig kb. a cucc tetején van a dohánytartó, és oda megy majd egy fém cucc, amin a szén lesz. ide a tetejébe van rögzítve légmentesen a cső, ami lemegy az üvegbe. namármost. a cucc felétől kezdve a cső átmérőjénél nagyobb a lyuk, és az a légtér egyben van az üvegével. tehát a cucc közepére lesz befúrva a szívócső.szívod a füstöt. az lemegy a vízbe, és onnan meg fölszívod a cső körüli részen a szívócsőbe. szerintem ködös, de ha holnap rajzolok egy keresztmetszetet, akkor azt megérted, nem? :)

mod: a kérdés az, hogy minden tovább nélkül működik, ha a szívócsövek vízszintesen állnak ki belőle, nem?

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#1476) Meta válasza bmx powa (#1475) üzenetére


Meta
tag

A levegőt ugyan úgy fogod szívni szerintem, az a minimális légellenállás amit az generál hogy pár fokkal többet fordul a levegő nem árthat szerintem... egyébként ha ilyen szép testet faragtál, akkor miért jägeres üveg a tartály? :F

(#1477) bmx powa


bmx powa
tag

így szerintem már meg fogod érteni.

Meta: egyrészt mert emlék, másrészt meg tartályt nem tudok esztergálni. mármint a külsejét meg tudom csinálni, csak azt nem hogy üreges legyen :)

MOD: amúgy szabvány menet, tehát csomó üvegre rámegy, akár a sima 1,5l-es ásványvizesre is :D

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#1478) Meta


Meta
tag

Viszont tudsz esztergálni köré burkolatot ami szintén szép lehet :)) no mindegy, ha emlék akkor pont így a jó! :)

Egyébként ami nagyon bejött most: citromlé (100%) vegyes gyümi + tetejére szórva kis fahéj. Nagyon kellemes telt aromát biztosított a sárga lötyi a dohány meg... jajj! Nem az a tipikus beszédülz (bár az ágyból még most sem keltem fel :) ) hanem az a felfrissítő, nyugtató, kellemes na! :))

(#1479) bmx powa válasza Meta (#1478) üzenetére


bmx powa
tag

nem lehetek ilyen hülye hogy ez idáig nem jutott eszembe...nem az hogy burkolatot esztergálok rá, hanem az, hogy csinálok egy üreges hengert, és a tetejére kupakot...kb 5század mm eltérés, és összeütöm kalapáccsal. az eléggé légmentes.... ;)
de köszi a burkolatos ötletet, anélkül nem jutott volna eszembe:D

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#1480) Zewa válasza bmx powa (#1473) üzenetére


Zewa
senior tag

Ügyes. Házibulikba is kiváló. Ha esetleg baleset történne egyből van másik "váza".
Ha netalán meg kéne védeni magadat akkor még jól jóhet a pipa teste. :)

Nekem még nem volt ien hogy "porosodás". Én minden alkalom után szépen átmosom a cucccost. (cső,("szép" sárgás-barnás lötyi jön az elején) töltcsér, pipateste, váza)

2 Ünnep között vhonnan be kéne vásárolnom. Sztetek hol érdemes dohányt venni?

ps.: Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt! :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1481) elgato válasza Zewa (#1480) üzenetére


elgato
csendes tag

hi.
az mér van srácok hogy ha kevés szént teszek akor jó ize van de alig van füstje ha több szenet akor van füstje büszkén de megég a dohány az meg ugye nem előnyös:) hogy lehet a sok füst jó izt elérni? :))
üdv mate

(#1482) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudja valaki,hogy lehet-e kapni,al-waha-ból,250g-at?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1483) Sipi16 válasza elgato (#1481) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kevés szén vagy több szén? Én mindig 1-et raktam rá. Az pont elég volt a kerámiára. Neked hogyan fér rá 2 szén kényelmesen?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1484) deny12 válasza Sipi16 (#1483) üzenetére


deny12
csendes tag

Lehet hogy ő zsákos szenet használ :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1485) Sipi16 válasza deny12 (#1484) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ennyire nem érdemes spórolni mert az ember saját magával baszik ki.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1486) Zewa válasza deny12 (#1484) üzenetére


Zewa
senior tag

Zsákos szán akkor a nyerő ha zárt térben vagytok. Nekem is van egy kcsit bekészitve.
Lekásban nem gyújtom meg az öngyulladósat mert qrva büdös. :U

BettiKK-ben bnézd meg a 250Al-Wahát. Én 50-st vettem onan 300ft/csomag áron. :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1487) deny12 válasza Zewa (#1486) üzenetére


deny12
csendes tag

300ft-ért vettél 50g-at.Hát az rohadt olcsó :Y .Ahoz képest hogy mindenhol 450ft .

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1488) lorcsi válasza deny12 (#1487) üzenetére


lorcsi
veterán

ünnepek előtt le voltak akciázva sok helyen, lehet még most is

(#1489) Zewa válasza deny12 (#1487) üzenetére


Zewa
senior tag

Bevásároltam ezt azt hogy kiprobáljam mi-mien ízű. Majd karácsony után jól bevásárlók jó féle dohányokból. :))

Asszem hogy a jövő évi fogadalom az lesz hogy megtanulom rendesen kezeli a bill.-t. :D

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1490) ngabor2 válasza elgato (#1481) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem kell nagyon megtömni a tartót, és néha hagyni kell "hűlni" a dohányt. ha folyton szívjátok, akkor valóban nagyon bemelegszik, és megég. ha már nem füstöl, kicsit meg kell piszkálni a szenet (hamut lekaparni, megfordítani).

(#1491) Spenc


Spenc
csendes tag

1471-es kommentemre mit tudnátok mondani? :B

(#1492) deny12 válasza Spenc (#1491) üzenetére


deny12
csendes tag

Háát erre nem nagyon tudok válaszolni mert nekem még nem volt ilyen :DDD
Azt mondták már nekem hogy a barackosnak dobozon kívűl nagyon jó az illata de füstben meg már alig lehet érezni.
A kétalmásat nem ismerem nekem csak az 1 almás van de azon nagyon jól érdződik az aroma mind dobozon mind füstben.
Jha és majd kifelejtettem.Boldog Karácsonyt és sok sok dohányban gazdag új évet kivánok minden eggyes pipásnak!!!!! :)) :DD

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1493) ngabor2 válasza Spenc (#1491) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen gyártmányú és ízű dohányokat próbáltál? mert egyes olcsóbb dohányoknak önmagukban valóban semmi íze nincs.

erre több megoldás van:
- drágább, és/vagy mások által erős ízűnek mondott dohányok (narancs, mandarin, eper, kókusz, al waha szőlő, stb)
- a gyengébb ízűeket mással, erősebbel keverni. sőt, gyengét gyengével is lehet keverni, felerősítik egymást. tapasztalat.

(#1494) Spenc válasza ngabor2 (#1493) üzenetére


Spenc
csendes tag

eddig nakhla dohányokat próbáltam.....majd a héten megyek dohányt venni...a cola és a csseresznye eddig bizztos és akkor még veszek valami erősebb izűt is :) jah és kétalma meg őszibarack ízűeket vettem eddig....nem olyan régóta van még pipám

[ Szerkesztve ]

(#1495) ngabor2 válasza Spenc (#1494) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a fahéj igen erős ízű, almával érdemes keverni. kardamom és pisztácia. eddigi tapasztalatom szerint van, akinél az egyik, van, akinél a másik jön be, olyat nem tudok, akinek mindkettő ízlene. nekem a kardamom bejött, a pisztácia nagyon nem.

(#1496) sasa311


sasa311
veterán

Új próba:
Mentol + banán.
A mentol magában elég gyengécske (Nakhla), a banán meg simán íztelen magába, de a kettő együtt kellemes, hűs a mentol, és valahogy kiemeli a banán ízét, így érezni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1497) Latsza


Latsza
aktív tag

Na végre sikerült bevásárolni:
Al Waha dohányból 6 kicsi: "két"szőlős, narancsos, kólás, mentolos és két kókuszos, 2 nagy: dobozos citrom és küblis málnás :D
Nakhla favoritból is betáraztam: kétalma, egyalma, vanília, csokismenta és karamel, ezek kicsik persze.
Elfelejtettem nagy cserkósat venni, ez most jutott eszembe :O
Ezek mellé vettem még 6rúd szenet (bár ezt nem emelik árilag), de kell ilyen mennyiségű múlásszhoz :DD
Beszereztem még egy-két tömítőgunyit (hogy passzoljon a benzinlopó a nagypipába is ;] ), meg egy ilyen szilikontalpat a kis kék pipám üvegtestére, pont passzol rá, nagyon tuti (egy ilyen véletlen leejtéstől megvédi)

Na most már emelhetik az árakat, fél évig nem fog érinteni :P

[ Szerkesztve ]

(#1498) deny12 válasza Latsza (#1497) üzenetére


deny12
csendes tag

Fúú nekem a csokismenta annyira nem jön be hogy az már elképzelhetetlen :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1499) bmx powa


bmx powa
tag

nah kész lett a vizipipa, fél órán belül próba, majd utána írok, és képek is lesznek :D

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#1500) Latsza válasza deny12 (#1498) üzenetére


Latsza
aktív tag

Kell hozzá egy kifinomult ízlésvilág, nem mondom :D Nekem ízlik mindenesetre.
Bmx: sok képet kérünk, makrósat is! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.