Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) t1 válasza ngabor2 (#1200) üzenetére


t1
addikt

kardamomos
az milyen?

Nekünk nem soká osztálykirándulás lesz...3nap... 3an viszünk pipát....asszem kifogom próbálni milyen ha vodka van a víz helyett:D

Am nem rég szívtam mentás dohányt nagyon jó volt egyik kedvenc lett :R

(#1202) ngabor2 válasza t1 (#1201) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mondhatnám, hogy próbáld ki... ha a mentolos ízlik, akkor jó eséllyel ez is fog. ez is hasonló ízű, csak a hűvös íz mellé egy kis fűszeres is társul. elmondani nem tudom, de kifejezetten finom.

(#1203) juhitomi


juhitomi
újonc

Sziasztok! csak egy kérdésem lenne, az, hogy hol lehet venni pécsen (vagy környékén) VP-dohányt??
előre is köszi!

(#1204) YouCanCANON válasza t1 (#1201) üzenetére


YouCanCANON
tag

osztálykirándulás? ezek szerint még nem is vagy 18éves... akkor mit keresel ebben a topicban kisfiam? nem kéne még se dohányt se vodkagőzt szivnod, se italoznod.18 év alattiaknak aki meg ilyen cuccokat ad el, az szabálysértést követ el ami jövőre már büncselekmény lesz!!!

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1205) jasszer válasza YouCanCANON (#1204) üzenetére


jasszer
senior tag

Igen, apa... ;] :DDD

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1206) PredatorNo1 válasza YouCanCANON (#1204) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Ebben az országban, ha rendőrt leköphetsz, következmény nélkül, nem fognak megbaszni vizipipáért... :o :W :DD

(#1207) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debreceniek: aki szeretne rendelni a vizipipa.eu-tól, de sokallja a postaköltséget, az jövő hét hétfőig szóljon, mert rendelek onnan. egyszer már rendeltem, és igen pozitív a hozzáállásuk. nem volt problémamentes a küldött csomag elsőre, de azonnal javították. (beteszem a debreceni topikba is.)

(#1208) t1 válasza YouCanCANON (#1204) üzenetére


t1
addikt

most érettségizek :) és nem sokára 18 leszek :P
a rendőrők levannak szarva meg az egész... én nem cigizem csak pipázok és ha ezért megbasznak menjenek le egy kocsmába vagy este az utcán és nézzék meg hány 12-13 éves cigizik iszik...ENNYI

ngabor2:

majd kipróbálom akkor :)

(#1209) t1 válasza juhitomi (#1203) üzenetére


t1
addikt

veszprémben a cholnokyn a spar mellet van egy kis piás üzlet televan dohánnyal illetve a buszpálya udvar mellet ahol a sütike is van :)

(#1210) PredatorNo1 válasza t1 (#1209) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Igy van helyes meglátás ;) Én sem cigizek

All : Tudtok mondani valami árat a Keleti PU-tól nem messze lévő pipaboltban /sultan Center / kapható cuccokról ? Mert felmentem az oldara, de csak képeket engedett nézegetni :S Vki linket is adhat ha tud
KÖSZI :R :R :R :R

(#1211) t1 válasza PredatorNo1 (#1210) üzenetére


t1
addikt

így van ez :)

(#1212) Latsza


Latsza
aktív tag

Ezt olvastátok?
http://blog.vizipipa.eu/2007/09/23/adot-a-vizipipazokra-is/]
Rémálmok fognak gyötörni :O

(#1213) jasszer válasza Latsza (#1212) üzenetére


jasszer
senior tag

Azthittem vicc, mikor megláttam a címét... Ilyen árak mellett nem nagyon lesz kedvem pippantani. :(

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1214) ngabor2 válasza Latsza (#1212) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem itt is raktár lesz...szépen kipróbálgatom az 50g-s cuccokat, és ami ízlik, abból 1-2 250-est berendelek hirtelen. azzal elleszek egy darabig.

(#1215) jasszer válasza ngabor2 (#1214) üzenetére


jasszer
senior tag

Kb. meddig állnak el bontatlanul?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1216) ngabor2 válasza jasszer (#1215) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bontatlanul illene pár évig elállnia. különösen száraz hűvös helyen. a datolyalé elég jó tartósító, elég tömény cukros cucc.

(#1217) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hát itt tényleg raktározás lesz... legalább 10 db. 250g-set vennem kell....
Olvassátok a commentem ;):D Lázadjunk :D :W

[lázadni kevesebb smiley-val is lehet... NG]

(#1218) Latsza válasza PredatorNo1 (#1217) üzenetére


Latsza
aktív tag

én is most tervezem nagy mennyiségű dohány beruházását, ez egy ilyen keserédes művelet lesz :(((

öcsém meg én beinvesztálunk első körben 10 kis dohányra, meg 10x10 szénre (bár az utóbbit nem az árnövekedés végett vásároljuk meg), és aztán még egy párszor eljárok ide-oda..

lázadjuuunk :]

(#1219) PredatorNo1 válasza Latsza (#1218) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Itt hirdeti egy tag 4200ft/100db szén sztem megéri !!

(#1220) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

All : Tudtok mondani valami árat a Keleti PU-tól nem messze lévő pipaboltban /sultan Center / kapható cuccokról ? Mert felmentem az oldara, de csak képeket engedett nézegetni :S Vki linket is adhat ha tud
KÖSZI :R :R :R :R

(#1221) ngabor2 válasza PredatorNo1 (#1220) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincsen kiírva az ár, de ha kérdezel konkrétat, megmondják.

(#1222) jasszer válasza ngabor2 (#1216) üzenetére


jasszer
senior tag

Akkor szvsz idejében neki kell állni pakolni, mielőtt mindenki másnak eszébejutna...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1223) Meta válasza PredatorNo1 (#1220) üzenetére


Meta
tag

Én pipát vettem ott, 55 centist 4500-ért, meg később 1000-ért új csövet hozzá :) a dohányokban/szenekben ált van akció hogy 3-at veszel 4-et kapsz, és utoljára 300-ért vettem 50grammosakat :))

(#1224) ngabor2 válasza Meta (#1223) üzenetére


ngabor2
nagyúr

uhh, ez mikor volt? én most 7k-ért tudok venni 55cm-es pipát.

(#1225) Meta válasza ngabor2 (#1224) üzenetére


Meta
tag

nyár közepén, de a héten úgyis ellátogatok arra dohányért mert szénért, és majd megnézem! Viszont a pipát nem ajánlom... nem túl minőséginek tűnik, pl a hamutartó tálca nem illeszkedik szépen hozzá, és a kivezető csövet is én reszeltem meg hogy tudjam használni... Szóval érdemesebb máshol venni minőségibb terméket! Pl 6-os villamos Budafoki út megállójánál van egy SZíR élelmiszerbolt, és ott vannak nagyon szép pipák, viszont csak nagyobbak, de ha érdekel arra is mehetek (mert hát ott lakok mellette :)) )

(#1226) ngabor2 válasza Meta (#1225) üzenetére


ngabor2
nagyúr

debreceni vagyok, úgyhogy a bp-i cuccok nem igazán tudnak megfogni... max webshopban.

(#1227) PredatorNo1 válasza deny12 (#1047) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Azért ég mert szar a tömés :D

Vagy túl kevés a dohány, nagy a szén, és ráadásul egyfolytába szivjátok rá a meleget, és túl nagy a hője, vagy csak egyszerűen nagy rá a szén próbálj kisebbet, vagy én azt szoktam ha ilyen vagy hogy leveszema aszenet megturom a dohányt a csipesszel, visszarakom és jó lesz !
Sok sikert ! :R

(#1228) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

hopp ez a raszos forúm valami 1000éves comentre válaszoltam...
ott voltam már a szírben tényleg jó pipák vannak, de majd én hozatok haverral 8k-ért kézzel gyártott 110 es pipát :DD :DD :DD

(#1229) CASper666 válasza PredatorNo1 (#1228) üzenetére


CASper666
tag

Egy olyan 110-es engem is érdelkelne! Nem tudnál kettőt hozatni belőle? ;]
Ha küldesz róla képet, és tetszik megegyezhetük hogy te is jól járj. :U

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1230) ngabor2 válasza PredatorNo1 (#1228) üzenetére


ngabor2
nagyúr

:Y basszus, ennyiért nekem is kell! :D itt ennyiért 55cm-eseket dobálnak az ember után, egy 110-es meg már tekintélyt parancsol, nem is az asztalra való, meg tud az magában állni.

(#1231) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Ajjjajj :D Hát amíg a mostani pipám el nem kel addig nem veszek újat, de amint ez megtörtént, beszélhetünk róla :)) :))

(#1232) t1


t1
addikt

Ma nagyon jót pippantottam :R Mentol :R
Vettem a pipához széntartó konzolt végre nem kell aluzni..
Most vettem meg a 4 csomag szenemet vagyis 30 szénnyi anyag van elszívva eddig :)

(#1233) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudja valaki milyen a kókuszos,szölős,őszibarackos a vanilliás dohány?
Hát sajnos ezeket még nem próbáltam és még sok sok olyan van ami ki maradt a listábol. :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1234) t1 válasza deny12 (#1233) üzenetére


t1
addikt

öszibarack nekem nem ízlik eléggé gyenge ize van

(#1235) PredatorNo1 válasza t1 (#1232) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Peace tesó, én is azt toltam ma, az a kedvencem !!! :C :R :R :R

(#1236) Latsza válasza deny12 (#1233) üzenetére


Latsza
aktív tag

őszibarack: dobozában, zacsijába tökre hasonlít az olcsó, 98%-ban vizet tartalmazó wc-illatosítóra, a füstje ugyanolyan halvány ízű, eddig még kemény átláthatatlan füstöt ezzel a dohánnyal nem sikerült alkotnom.
szőlő: dobozban nagyon intenzív, nyálcsorgatásra kiváló dohány. a füstje vajmi kevés hasonlóságot mutat ahhoz képest, de még így is finom.
másik kettőről öcsöm tud nyilatkozni

a mentolt illetően felavattam vasárnap a csokismenta dohányt...nagyon baresssz :DD
valóban csoki és egy gyengébb mentolos dohány keveréke, és nagyon finom!

(#1237) ngabor2 válasza deny12 (#1233) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a szőlő tipikusan a keverékbe valók egyike. sőt, aminek gyengének találjátok az ízét, keverjétek össze más, akár szintén gyenge ízű dohánnyal. nagyon kihozzák egymás ízét.

(#1238) Meta


Meta
tag

Nem tuzdom Ti hogy vagytok vele, de a vegyesgyümölcsnek is csak a dobozban van ellenállhatatlan illata! :) Viszont köszi a tanácsot, majd keverek :))

(#1239) Latsza válasza Meta (#1238) üzenetére


Latsza
aktív tag

a vegyi mix rémrossz, nekem nem ízlik, és ráadásul van egy egész bontatlan 250gr-os dobozom belőle, eladó!

(#1240) ngabor2 válasza Latsza (#1239) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem ízlett. mondj egy baráti árat, meg hogy nov 10-én jössz-e az őszi talira.

(#1241) Latsza válasza ngabor2 (#1240) üzenetére


Latsza
aktív tag

öccá és egy pofa sör a találkozón ;)
köszi, hogy ily módon meghívtál!
a félreértések elkerülése végett te [ilyet] keresel?

(#1242) ngabor2 válasza Latsza (#1241) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az enyém nem így néz ki (valahova linkeltem egy képet, az a doboz is rajta van, az fekete), de imho az se lehet olyan rossz :D majd rápróbálunk a talin, ami előreláthatólag ne mis 10-én lesz... de lesz, az biztos.

no, meg is van. itt bal alul az a fekete dobozos.

(#1243) Latsza válasza ngabor2 (#1242) üzenetére


Latsza
aktív tag

igen igen, láttam a képeket, szíp pipa, jó dohányok, ha közös tubák lenne, nem vesznénk össze mit tömjünk :DDD
Az a fekete a trópusi gyümis dohány, olyanom is van, bontott. Szo-szo, nem rossz dohány, de ha lehet nem sűrűn tömök olyat. Ha kell, adok pár adagot belőle, nálam csak elszáradna :(

talit olvastam, 17-e jó lenne, másnap szülinap :C
(eleinte azt hittem, hogy valami papneveldében lesz a tali, aztán utánanéztem)

esetleg vihetem én is a mobilpájpomat? eddig 2 volt tervezve :U

(#1244) t1


t1
addikt

R.I.P a pipám kerámiájának... haver részegen összezúzta....

mentolos dohány + abszint a vízbe nagyon ott van :))

(#1245) ngabor2 válasza t1 (#1244) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem van egy felesleges, igaz, a dohánytartó tálca nem igazán megy rá, tehát fóliával kell használni.

tegnap este volt egy hirtelen ötlettől vezérelt grillezés, ment a pipa is. most a vegyi gyümi valahogy nem jött be, pedig mikor először szívtam, nagyon jó volt :F

mindenesetre kiderült, amit eddig is sejtettünk, hogy a csirkemell nem grillezésre való.

(#1246) t1 válasza ngabor2 (#1245) üzenetére


t1
addikt

haver kifizeti annyira erösködik mert nagy büntudtata van hát akkor hajrá :)
rakjatok abszintot a vízbe és mentolos dohány egyszerűen a legjobb :)) :)

(#1247) PredatorNo1 válasza ngabor2 (#1245) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én megvettem abból 250 g-ot, régebben egy szibás lett tolva vele, akkor is majd behánytunk....annál rosszabbat még nem toltam..ki is lett dobva :F :C :R :W :W

(#1248) deny12


deny12
csendes tag

Ma vettem a kókuszból meg a fahéjből 250g dohányt de elsőre jó volt az illatuk úgy a 2 csomagoláson kívül.
De mikor felbontottam és kicsomagoltam a fóliábol akkor beleszagoltam(jó erősen)és majd le estem a székről mert rámjött a hányinger és a szédülés mert egyszerűen mind a 2 annyira erős az illata hogy nem maradok meg a házban(szelőztetni kell).
Nincs valakinek valamilyen ötlete hogy mivel kéne a 2 keverni?
Mert most elment tölle a kedvem hogy magábasz szívjam őket :F
De kidobni nem akarom. :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1249) Latsza válasza deny12 (#1248) üzenetére


Latsza
aktív tag

Ejj, minek vettél 250grammost, ha nem tudod, mit veszel?
A fahéjast próbáld ki narancsossal, kb karácsony érzésed lesz tőle, a kókuszt meg..használd fel v add el ha nem jön be :U

(#1250) ngabor2 válasza Latsza (#1249) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is emiatt veszek először 50g-s csomagokat. ami ízlik, utána is beruházhatok egy 250-esre, de ha nem ízlik, akkor 300ft-ot könnyebb szívvel dobok kukába, mint 1000-t. ráadásul az én pipázási szokásaimmal egy 50-es is sokáig kitart, különösen, hogy csak társaságban szoktam szívni, akkor is mindig másféléket. most szombaton is kb. 4-5 adag ment el, de az annyi féléből, és nem is nagy adagok.

ja, még valami eszembe jutott. a széntartó konzol. az nem valami csodaszer, vagy mindent megoldó cucc, könnyen lehet, hogy visszatérek az alufóliához. túl nagyok a lukak rajta, és túl sok is van. szélen túl sok falslevegőt kap, ezáltal elég gyenge marad a dohány íze, félig nedves, mikor kidobom. másrészt a hamu beleszóródik a tölcsérbe, onnan pedig a vízbe. az alufóliát csak a szén alatt lyuggatom ki, tehát az összes levegőnek át kell mennie a szénen, és utána a dohányon. oldalról a hamu fennmarad a fólián, mikor meg eléggé elizzott, akkor is oldalra lehet húzni, minimális a behullás.

viszont a szélfogó sapka az egy jó dolog, sokkal tovább tart a cucc, különösen, ha nyílt téren pipázik az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.