Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) deny12 válasza Tshaby (#1898) üzenetére


deny12
csendes tag

Helló!Én a kókusz "alapú" szenet ajánlom!Tisztábban érezni a dohány ízét :) Jó persze van egy kis "hátránya".De melyik szénnek nincs? ;)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1902) ngabor2 válasza Tshaby (#1898) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az igen erős túlzás, hogy a kókuszszén egészségesebb...

kényelmesség kérdése, én bevásároltam öngyulladó szénből, mert a nem üngyuszis nem jött be, túl sokat kell vele vacakolni.

viszont ha öngyulladós, akkor nem érdemes a 33-assal vacakolni, normál méretű pipához (50 centi felett) már a 40-es dukál. 35-öshöz is jobb, de ott határesetként a 33-as is elmegy.

(#1903) deny12 válasza ngabor2 (#1902) üzenetére


deny12
csendes tag

De,valamivel azért egészségesebb nem?Mindig aazt olvasom róla hogy nincs benne annyi szénmonoxid mint az öngyulladós-ban.Amúhy a 33-as szén SZERINTEM semmit nem ér.De ez saját vélemény :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1904) Psytróger válasza deny12 (#1903) üzenetére


Psytróger
tag

Nem tudom, érdekes módon nekem pl. a nagy, asszem 82 cm-es pipámra tökéletes a kicsi szén... szóval pipája válogatja. Én ha a nagyobbikat teszem rá, már túl erős a füstje, és le kell tenni a szenet a fólia szélére, hogy ne az egész felületével érintkezzen.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1905) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok! Én ezen a héten vettem kókusszenet még nem próbáltam de sok jót hallottam róla és gondoltam majd egyszer veszek és bejátszom. Az meg hogy nehezebb begyújtani ok, de problémának nem mondanám, az meg kétségtelen hogy jobban megéri mivel 1kg 1000 Ft, az önből pedig 10-et kapsz 800-ért (40-est). Ott van ez a kényelmesebb meg nem, szerintem az a +1-2 perc a gáztűzhelynél nem fog padlóra vágni :)
Végsőképp azt mondanám hogy érdemes venni ebbe biztos vok, és szükség esetén jó ha van öngyulladós is (arra az esetre ha szabadba tolod).

(#1906) PROti


PROti
tag

GYerekek meghal a topic!!!!! :Y Izibe írja meg legyen szíves minden ide látogató személy hogy mien dohányt vegyek ma(csak 1 falytát)Kösszi :R

(#1907) Psytróger válasza PROti (#1906) üzenetére


Psytróger
tag

Én csak Nakhlát tudok javasolni, a többi gyártó termékeit nem ismerem... Nakhlából pedig melegen ajánlom a sárgadinnyés, banános, mandarinos, meggyes (vagy cseresznyés???), kávés dohányokat, a teljesség igénye nélkül:)

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1908) deny12 válasza PROti (#1906) üzenetére


deny12
csendes tag

Alwaha-t :DDD Nagyon jó márka,és finom is :) Vagy fakher,de ő meg eléggé drága pár tömésre :( De ha veszel waha-t,akkor kólásat!Ha víz helyett tömény citromlevet raksz,akkor olyan ha citromos kólát innál(szívssz).Isten király! :DDD Próbáld ki nyugodtan!

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1909) PROti válasza deny12 (#1908) üzenetére


PROti
tag

ElMassah meg fakher dohányokat 800pénzért szerzem!Ok közbe beszéltem csajokkal ők dinnyét akarnak,meg vanilliát. :)

(#1910) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hi all!!!
Serbetli dohányt nem tud véletlen szerezni vki??1szer hoztak tesóm ismerősei Törökországból és azóta azt keresem.Ha vki tud vmit segíteni azt megköszönném.
előre is thx!

(#1911) PROti válasza Thürkish (#1910) üzenetére


PROti
tag

Az mi az?Vagy ez mi az? :F :DDD

(#1912) Thürkish


Thürkish
csendes tag

az egy dohánymárka.nekem eddig az jött be a legjobban.barackosat szívtam.amúgy elég "lédús" hogy úgy mondjam. :) és az tetszett az egészben a legjobban h sokkal jobban élvezhetőbb és erőteljesebb az íze mint a többi dohánynak és maga a tömés is több ideig tart h elszívd...

(#1913) Amonka


Amonka
csendes tag

szeretnem tudni, hogy Bp mennyibe kerul a 250 gr NAkhla dohany. esetleg mas markakat ha tudtok, az is erdekel. Hol a legolcsobb? Sultancenter?

Koszi

(#1914) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát szerintem a Sultanba pont nem érdemes dohányt venni mert ott elég drága, max szenet vegyél ott, a Serbetlit meg én is kérdeztem már itt hogy lehet e kapni de nem kaptam választ, én abból a vegyes gyümölcsöset próbáltam többször is (de volt más is amit nála próbáltam ugyanebből barack, sárgadinnye és banán) az még havernak volt amikor törökbe vette pipáját és adtak hozzá egy ilyen dohányt.

Üdv Balázs!

[ Szerkesztve ]

(#1915) Tshaby


Tshaby
csendes tag

gyerekek; a szultáncenterben lehet kapni kókuszos szenet? ;)

Egyszer Volt, máskor Watt.

(#1916) Thürkish


Thürkish
csendes tag

A serbetli sztem igazi kuriózum.Én a barackosat próbáltam,de mondjuk ugyanabból a márkából egy mentásat szívesen megkóstólnék... :DDD találtam olyan oldalakat ahonnan lehet rendelni de most 1-2 dobozért nem fogok rendelni. főleg úgy h 50g-os a max kiszerelés.

(#1917) PROti


PROti
tag

Uh tegnap nagyon jó volt.Le mentünk Malomvölgybe haverral,ki próbáltuk az új dohányokat.Megy 3 tag megkérdik holland?Mondjuk,nem teljesen,inkább Egyiptomi! :DDD Aztán oda jöttek kipróbálták,aztán bele akartak keverni egy packal! :) Hátmondom majdd máskor,aztán elmentekékelni.ENNYI :C

(#1918) Tshaby


Tshaby
csendes tag

szultánba most akciós az al waha dohány :)

Egyszer Volt, máskor Watt.

(#1919) Dobarca


Dobarca
újonc

szeretnék venni 1 nagyobb vizipipát, de semmiképpen se egyiptomi stílusút...
amiket eddig láttam, pipákat mindet abszolút igénytelenül készítették: vagy összecspott virágokkal, vagy egy pár igénytelen arany csíkkal a futószalagról.

szerintem vagy jó, díszítést kapjon, v semmiet.

ha tudtok esetleg valami boltot ahol olyan pipák vannak, mint amiennel az Arabok, Törökök ... nyomulhatnak, szóval nem azok a darabok vannak csak amiből a legjobban lehet tömeggyártani,
kérlek írjátok meg nekem!

(#1920) Psytróger válasza Dobarca (#1919) üzenetére


Psytróger
tag

Szerintem szinte bárhol találsz igényesebb pipákat is... Mondjuk Nekem egy szintén "egyiptomi", összecsapott pipám volt, és egy kis átalakítással, tisztítással ezt hoztam ki belőle... Szerintem sokkal igényesebb, szebb lett:)
Amúgy nagyon szép (és gondolom drága) pipákat láttam a Szír élelmiszerboltban (6-os villamos budafoki úti megállójánál).

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1921) Thürkish


Thürkish
csendes tag

Sztem is sokkal szebb lett,szép munka.szt hiszem én is átalakítom az enyémet :D

(#1922) P@trick


P@trick
tag

Valaki tudna segítséget nekem?

Arra lennék kíváncsi, hogy a nem öngyulladő szenet meg lehet-e gyújtani gáztűzhely igénybevétele nélkül is? :DDD
Mert mennék ki haverommal a rétre pipázni, és oda csak zsebbe férő cuccokat tudunk vinni.

Remélem van valaki aki tud nekem segíteni :R

semmi

(#1923) ngabor2 válasza P@trick (#1922) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt illik pár percig lángba tartani. tehát min. egy borszeszégő, petróleumlámpa vagy túrista gázégő nem árt. gyufa, öngyuszi esélytelen.

(#1924) P@trick válasza ngabor2 (#1923) üzenetére


P@trick
tag

esetlen 2-3 gyertya? :)

semmi

(#1925) ngabor2 válasza P@trick (#1924) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az is opció, de elég lassú lesz.

mi a baj az öngyulladó szénnel? én nem vettem észre lényegi különbséget a nem öngyuszissal szemben. csak annyit, hogy nehezebb begyújtani, ami nem előny.

(#1926) P@trick válasza ngabor2 (#1925) üzenetére


P@trick
tag

csak annyi vele a bajaom, h éppen nincs öngyuszis szenem :DDD csak 2 adagnyira való nem öngyuszis :O

semmi

(#1927) Latsza


Latsza
aktív tag

Haveromnak is pont ilyen problémája van, megyünk Velencére, de csak kókuszszene van, nagyon rákapott.Ha lenne tűzrakó hely, akkor nem lenne para, de mivel nincs, és gáztűzhelyt nem viszünk magunkkal marad a rendes tablettás szén :D
Tényleg ennyire jó a rudiszén?

(#1929) Psytróger válasza Latsza (#1927) üzenetére


Psytróger
tag

Szerintem P@trick problémájára simán jó a tűzrakóhelyes megoldás:) Egy kis sebbenzin a zsebbe, meg egy öngyújtó (tűzifa a réten tuti van), és már kész is a széngyújtó:)

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1930) Psytróger válasza ngabor2 (#1925) üzenetére


Psytróger
tag

Szerintem egyetlen baj van az öngyulladós szénnel... az ára:) Mondjuk azért ilyen alkalmakra (ha nincs tűzhely a környéken) nem árt ha van belőle készleten :U

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1931) P@trick


P@trick
tag

Hmmm... megyünk haverokkal 6 napra nyaralni.

Be is vásároltunk :DDD 3 csomag 40-es szén, meg 1 csomag mentás, és egy csomag ribiszkés dohányt :DD remélem élményekben, sörözésekben és nem utolsósorban pipázásokban gazdag Balatoni hetünk lesz :))

semmi

(#1932) zombizomba


zombizomba
csendes tag

Hi! én most próbáltam a banánost nekem bejött :) de tesóm mesélt hoyg törökben ő szívott vmi tejszines vagy joghurots banánost tud vki oylat mert sehol nem láttam szívesen megkóstolnám:)

(#1933) Tshaby


Tshaby
csendes tag

Nah gyerekek megvettem a pipumat a vizipipa.eu tól, juli 30án este 6kor rendeltem és aug 1jén 10 órakkor jött a GLSes csávó, kis sisha-s dobozzal :))
Minden rendben van, ajándék öngyujtó, matricák, és használati utasitás :)
Egy pici hiba hogy a dohánytölcsérben az egyik lyuk kicsit el van 'mélyülve' vagyis nagyobb de nem befolyásol semmit :)
elsö dohány nakhla mentol
második dohány hennawy cherry
mind a kettö finom volt.. ha ki tudtam venni anyám kezéből a szívócsövet :DD
pedig ő nem tartotta vmi nagyra a pipát .. :DDD

Egyszer Volt, máskor Watt.

(#1934) #84087296


#84087296
törölt tag

Sziasztok! Nyár végén valószínűleg megyünk Tunéziába, ott milyen pipa,dohány,szén árakra lehet számítani? :DD
Jó füstölést mindenkinek! :)

(#1935) Psytróger válasza #84087296 (#1934) üzenetére


Psytróger
tag

Hát, ha az a helyzet mint Egyiptomban, akkor kb. huszadáron meg tudod venni a dohányt pl. én kinnt a kisméretű (50 g) nakhla dohányokat 40 forintnak megfelelő valutáért vettem... Elvileg fejenként 250 gramm dohány hozható be térítésmentesen, de ha többet hozol, és kifizeted az adókat, még mindig nagyon jól jársz (bár nem tudom hogy mennyit/hogyan kell fizetni, amióta a dohány jövedéki termék lett...)

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1936) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Hali,

Sajat pipat szeretnek.
Tudnatok ajanlani nekem egy jo ar/ertek aranyu pipat?
Mekkora meretűt erdemes legalab venni?
Dohanyt hol lehet a legjobb aron beszerezni?
Bocsi a sok kerdesert

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1937) ngabor2 válasza ReFleXx (#1936) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szultán center, bp., thököly út.
netről: vizipipa.eu

én ez a kettőt ismerem, ezt tudom ajánlani.

méret? én az 55-75cm-est ajánlanám, mert bár drágább, mint a 35-ös, de annyival jobb is. nagyobb mennyiségű víz, több füst, egyenletesebb, meg normálisabban körbe lehet adni társaságban a csövét.

(#1938) deny12


deny12
csendes tag

A szultancenter-ben tök jó akciók vanak most. :DD Tegnap vettem egy 60cm-es vizipipát (forgósat) kemény 5e ft-ért és sok sok dohányt (nakhla) 300ft-ért ami nagyon olcsó a mostani árakhoz képest.T :D ehát aki megteheti az ugorjon el oda,mert biztos hogy nem fog üres kézzel hazamenni :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1939) deny12


deny12
csendes tag

Ejjj,nagyon kihalt a fórum :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1940) ngabor2 válasza deny12 (#1939) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mindenki nyaral, vagy épp vízipipázik. ha egy topik nem pörög, az nem feltétlenül baj.

(#1941) ReFleXx válasza deny12 (#1938) üzenetére


ReFleXx
addikt

Masfelhete vettünk egy olyan akciosat mi is, hát nem a legjobb minőségű mert folyik, ferdén áll, a dohánytölcsér is billegett rajta...
Nekem nem tűnik olyan nagynak, inkabb olyan 50 max 55 cmes lehet.
Emelett vettünk kokusz szenet + öngyulladosat + dohanyt.
Tapasztalataink alapjan a kokuszszennel sokkal izesebb a füst, de annyival macerasabb begyújtani. Legjobban akkor sikerült amikor grillezes közben dobtuk be a faszén közé.

Legizletesebb dohany eddig a sultanban 400ft-s (50gr) tropusi gyümölcsös. Azért irom igy mert nem emlexem a nevére, talan az Al-Fakher, de biztos hogy nem a Nakhla volt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1942) #72042496 válasza ngabor2 (#1940) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jómagam mostanában inkább az utóbbit! :)

Bár lassan közbe kéne iktatni egy nagygenerált, főleg a cső az, ami szenved. Egy csomó szutyok lerakódik benne, s nem tudom egy átfolyatással kitisztítani. Újabban pipázás után közvetlenül, majd egy nap elteltével is tisztítom, ez úgy látszik, segít.
Majd visszaolvasok tisztítási praktikák ügyében, de mivel viseletes a cső, valószínű, veszek egy újat. Úgyis el "kell" mennem a Szultán Centerbe, mert egyrészt még sosem voltam, másrészt pedig elfogyott a szén és a dohány is! Ha pedig arra járok, körülnézek, cső fronton mi újság! :)

(#1943) Latsza


Latsza
aktív tag

Az nyár engem is elhúzott a gép elől, és nem nagyon volt időm írni a tapasztalatokat :)

Na sorjában: volt szerencsém haverom által a kókuszszenet kipróbálni; nem sok különbséget sikerült tapasztalnom, ellenben tovább kell sütni és kevesebb ideig bírja (mert nem olyan nagy koceka).
Tegnap(előtt) másik ismerősöm vett a körúton (itt Bp-n) Piňa Coladas Al Waha dohányt, finom nagyon, tényleg olyan íze van, és a füstje is kellemes.
Egyiptomból hoztak haza pár csomag El.Mazag dohányt, eddig a kólásat próbáltuk ki, nagyon sok köze nincs a kólaaromához se. A citromos so-so. Viszont ezek is jóó lucskosak.
Többek között Nakhla pisztáciás is jött a csomaggal; érdekes íze van, egy kis megbúvó mandulaíz mellett leginkább a méz ízét véltem felfedezni, keverékbe ill. önmagában is jó!

Kertben a fűben háton fekve egy fa alatt pipázni a nyári melegben kicsit dob a hangulaton olykor :))

Balika911: Ha egy kis kompromisszumot tudsz kötni a pipa imidzse és a kellemes élmény között, akkor ajánlom inkább a Hermes kertészeti(/borász) üzletet a körúton szintén, ott vehetsz átlátszó slagot, én is azzal küldöm, szerintem ideális megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#1944) Psytróger válasza Latsza (#1943) üzenetére


Psytróger
tag

És mitől ideálisabb, mint a direkt erre a célra gyártott szívócső?:) Sultan Centerben már 1000 ft-ért is lehet kapni, a legdrágább asszem 3000, de az talán már beszélni is tud :DD

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1945) Zsadi válasza Latsza (#1943) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezzel a szívócsővel én is gondban vagyok. Alapos tisztítás után is, mindig találok benne valamit. Valahol olvastam, hogy nem fém belsős csővet lehet kapni, az talán jobb lenne. Ötlet?

(#1946) #72042496 válasza Psytróger (#1944) üzenetére


#72042496
törölt tag

Abban, hogy látod, hol maradt retkes a belseje! ;)
Köszi a tippet Latsza, becsekkolom azt is!

(#1947) Latsza válasza Psytróger (#1944) üzenetére


Latsza
aktív tag

Attól, hogy nem kezd el porosodni, büdösödni, és akár kérhetsz sokméteres hosszúságút belőle ;) (Nincs műanyag íze, rajta van a pohár-villa emblémácska is). Az árával nem vagyok tisztában, mert én ismerős garázsából kaptam ;] De már egy embert rászoktattam erre.

(#1948) Psytróger válasza Latsza (#1947) üzenetére


Psytróger
tag

Az enyém nem büdös, meg nem is poros :U Általában 2-3 szívás után rá szoktam csatlakoztatni a porszívóra 5-10 percre, az meg elvégzi a piszkos munkát:) (állítólag a szívócsövet nem előnyös vízzel tisztítani).
Amúgy valószínűleg az esztétikum miatt idegenkedem ettől a megoldástól...
Esetleg egy home-made befőttesüveg pipán tudnék slagot elképzelni :K

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1949) Latsza válasza Psytróger (#1948) üzenetére


Latsza
aktív tag

Ez is a valamit-valamiért kategóriába tartozik sajnos, én az élvezetnél maradok :D
Már nagyon érik nálam a home-made pipa, igazából csak egy kerámiatartó kell, és készen is van :U

(#1950) deny12 válasza Latsza (#1949) üzenetére


deny12
csendes tag

Én nagyon sok hom-made pipát csináltam,és nagyon jól sikerültek. :) Legtöbbet eladtam :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.