Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) 14adam


14adam
addikt

Hello.Siófon volt ma pipatali és nagyon jó volt,jó hangulat,szép lányok,szép pipák és minden ami kell.Hamarosan lesznek fent képek a pipatali oldalán :)

(#2902) jenei92 válasza 14adam (#2901) üzenetére


jenei92
senior tag

Én Szigetszentmiklóson a kék-tónál voltam.Nagyon kevés és tré ember :(
Inkább kiültünk egy dunaparti stégre...

(#2903) csimav


csimav
senior tag

Csáó!

Valaki aki jár Pesten vagy valahol valami vízipipaboltba, az legyen szives irja fel nekem a következő termékek árát:

Dohányok:
Al Fakher 250 g, 50 g
Al Sultan 250 g, 50 g
és egyéb dohányokat, amik jók, de nem ismertek

Szenek:
100 db-os öngyulladós
10 db-os öngyulladós

:R

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2904) csimav válasza csimav (#2903) üzenetére


csimav
senior tag

Jah és még kellene pár dolog:
Egyedi szívócső
100 db os alufólia.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2905) jenei92 válasza csimav (#2903) üzenetére


jenei92
senior tag

mért nem nézel webshopokat? :F
Most szerinted valaki elmegy és leír neked 100fajta 250grammos dohány árát? :U

[ Szerkesztve ]

(#2906) csimav válasza jenei92 (#2905) üzenetére


csimav
senior tag

100 fajta? :Y
2-t írtam! + még van 1-2 márka ami nem túl ismert....

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2907) Sianis válasza csimav (#2903) üzenetére


Sianis
addikt

Sultanban az Al Fakher 50g-os 1000Ft, a 250 g-os peddig 4000 Ft-nak rémlik.

Sianis

(#2908) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Masah 50g 800HUF
3db Masah 50g 2K
AF 50g 1K
AF 250g 4K
Masah 250g 2,5K
3db. Masah 250g 6K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2909) szaba19 válasza mocsanisi (#2908) üzenetére


szaba19
tag

nem igazán él ez a topic:S:(
Lényeg 3000ft-ért vettem egy pipát zsír új 2db 100gr dohánnyal minden kiegészitővel és 63cm-es :) Most már 3 pipám van:) már csak ehhez a pipához kell csövet csinálnom:) mosható csövet:)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2910) jenei92 válasza szaba19 (#2909) üzenetére


jenei92
senior tag

3kért 63cmes pipát kiegészítővel és dohánnyal? :U

(#2911) pronyó válasza szaba19 (#2909) üzenetére


pronyó
tag

Jó vételnek tűnik, képet raksz majd fel?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2912) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Gyerekek,nagy szules utan,megjott kedden a vizipipa. Egyiptomi,feher,rozsaszin arnyalatu csovel,50 g-os ragogumis Al-waha aromaval,1 kics es egy nagy tisztitoval,szentarto csipesszel,konzollal,2x10 40mm-es szennel. Marha jol nez ki,mi csak white-angelnek hivjuk :DD
szerk:Ja,es persze 35 centis :B

[ Szerkesztve ]

(#2913) szaba19 válasza jenei92 (#2910) üzenetére


szaba19
tag

jaja annyiért haverommal hozattam egyiptomból:D

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2914) szaba19 válasza pronyó (#2911) üzenetére


szaba19
tag

persze hogy rakok csak még nem igazán értem iphone 3g összekötését a géppel de már kezdek belejönni:D

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2915) pohár


pohár
félisten

Mi csak a fősulis koliban szívtuk a pipát, jó móka, de volt nem egyszer hogy olyan jó tömés lett, hogy 3 adag szénnel szívtuk el a dohányt, jóféle volt :D

Vennék én is egyet, de egyedül itthon nem olyan jó, meg hát anyámék is nyávognának érte hogy ne a házban füstöljek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2916) pronyó


pronyó
tag

Na emberek én ma olyan Al-Masah RedBull-t szívtam, hogy még mindig nem tértem magamhoz, eszméletlen finom volt! :Y :Y :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2917) pronyó


pronyó
tag

Na emberek én ma olyan Al-Masah RedBull-t szívtam, hogy még mindig nem tértem magamhoz, eszméletlen finom volt! :Y :Y :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2918) pronyó


pronyó
tag

na ezt vajon hogy sikerült 2szer elküldenem :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2919) 14adam válasza pronyó (#2917) üzenetére


14adam
addikt

Jaja,Nagyo finom izű.Mi vizipipa talin szívtuk,nem is egy tömést hanem kb 3-at és annyira jó íze van,hogy nemlehet megunni :)

(#2920) deny12 válasza pronyó (#2917) üzenetére


deny12
csendes tag

Nekem,ismétlem,nekem,annyira nem jött be! :(
Van 1 kis red-bull íze,de nagyon "halvány",és a legbosszantóbb hogy csak 3!! tömésre volt elég belőle. :Y
Pedig nincs akkora "hű de nagy" kerámiám,a sima gyári van.
Szerintem többet nem veszek Masah bácsit,inkább akkor Fakher :))

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2921) pronyó válasza deny12 (#2920) üzenetére


pronyó
tag

Én 250-esbe vettem, nemtudom nekem végig erős RedBull íze volt a dohánynak, lehet rossz csomagot fogtál ki. (Egyébként al-waha dohányoknál lehet megfigyelni, hogy néhány íz 50grammos kiszerelésben teljesen más mint 250esben, elképzelhető Masah-nál is)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2922) Andras6800


Andras6800
senior tag

Hali all!

Van egy olyan problémám, hogy van nekem több mint 110db öngyulladós 33mm átmérőjű 8mm vastag szenem. Amivel nem nagyon tudok mit kezdeni, ugyanis kicsi. Ha valakit érdekelne, eladnám, illetve cserélném 40mmX10mmes szénre. :C

A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

(#2923) Sianis válasza Andras6800 (#2922) üzenetére


Sianis
addikt

Én duplán használtam a 33-asokat, úgy fogyott is és jó is volt.

Sianis

(#2924) mocsanisi válasza Sianis (#2923) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Énis ezt ajánlom, tegyél 2-őt a kerámiára+hőtartó! :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2925) adi mester


adi mester
tag

Üdv. mindenki.

Most vettem egy 72Cm-es pipát 3db 50g-os dohánnyal, és 30 szénnel együtt 7K-ért.

Szerintem ennyit megért, de az lenne a bajom hogy nem tudok olcsón szerezni a közelben dohányt, és szenet sem.

Nem tudtok véletlenül Debrecen és környékén valamilyen olcsó pipaboltot?

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#2926) ngabor2 válasza adi mester (#2925) üzenetére


ngabor2
nagyúr

péterfia utca, a hadkieggel szemben a keleti bolt (asszem szahara a neve).

(#2927) adi mester


adi mester
tag

Köszönöm. :R

Majd szétnézek arra.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#2928) Rusty


Rusty
csendes tag

Üdv.
Azt szeretném kérdezni, hogy Budapesten belül hol érdemes vizipipát venni?
Unokatesóm vmi szultáncentert emlegetett, ott jó?

Előre is köszi :R

(#2929) jenei92


jenei92
senior tag

Jó kis hely,a 40mm-es öngyulados szén csak 400FT :D .
Al Waha cóla csalodás számomra most tömtem az elsőt és nem izlik...

[ Szerkesztve ]

(#2930) 14adam válasza Rusty (#2928) üzenetére


14adam
addikt

Az egyik legjobb hely.Brutálisan olcsón vannak a minőségi dohányok szenek és egyéb dolgok.

(#2931) 14adam


14adam
addikt

Valaki tudna véleményt mondani a Nakhlas Margarita koktélról? :U

(#2932) jenei92 válasza 14adam (#2931) üzenetére


jenei92
senior tag

(#2933) imike010


imike010
újonc

(#2934) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok!

Eladnám vagy elcserélném kisebb pipára a 125cm-es egyiptomi pipámat. Bármilyen kérdés van szívesen válaszolok. Várom az ajánlatokat!

Üdv: isi

KÉP

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2935) sündör


sündör
csendes tag

www.vizipipa.eu - ahol a füst kezdődik ez egy jó oldal érdemes be látogatni mást nem tok hozzá szólni Vizipipa Forever

[ Szerkesztve ]

sündör felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#2936) Vazallus


Vazallus
tag

Szerintetek melyiket a jobb használni,széntartókonzolt vagy fóliát? Eddig konzolt használok de azzal valahogy mindig kapar a füst. :F

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#2937) Temerti válasza Vazallus (#2936) üzenetére


Temerti
tag

Hát láttam olyat hogy a kettőt kombinálták. :) A széntartó alá rakta az illető a fóliát és a széntartó lyukain át kilukasztgatta pár helyen az alut is.

(#2938) dudika10 válasza Vazallus (#2936) üzenetére


dudika10
veterán

A széntartó alá/fölé rakj fóliát. A széntartón mindig nagyok a lyukak, csak arra jó, hogy eltartsa a szenet a dohánytól így nehezebben tud ráégni, egyébként szerintem használhatatlan.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2939) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Én is belevágtam a pipázásba, olcsó pipát vettem, hát olyan is. Na mindegy ettől függetlenül remek dolog. Volt már hozzá szerencsém 1-2szer, most már szerettem volna egy sajátot is.:)
Ha valakit érdekelne 1-1db 250g fóliás, bontatlan Al Masah görögdinnye és Red Bull dohány 1400Ft/db-ért az keressen meg privátban. Szavatosság 2009/12, kicsit többet rendeltem postaköltség miatt és nem gondoltam volna, hogy ebben a hónapban lejárnak.:(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2940) mocsanisi válasza sündör (#2935) üzenetére


mocsanisi
senior tag

No comment. Fórum nagyon béna, 1-2 emberen kívül a többség nagyon nem ért hozzá. Ők elmagyarázzák hogy az öngyulladós szén mennyivel jobb mint a természetes szenek.
A bolt meg lehúzós.

Ha már annyira reklámozik mindenki: vizipipafan.hu és fóruma. Itt tényleg szakértő segítséget kaphattok.

Bolt: Szultán Kincsei, nagyon korrektek, jók az árak, hozzáértők az eladók.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2941) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Tervezem, hogy veszek egy vízipipát. Rövid keresgélés után erre akadtam. Ez olcsónak, drágának számít, egyáltalán ajánlott-e megvenni?
Ha esetleg nézelődjek másik után, akkor azt merre tegyem?
Az is jó, ha tudtok mondani Bpesten valami jó üzletet ahol inkább ajánlott venni.
Amúgy van vízipipa márka? :F
Üdv! :R
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2942) mocsanisi válasza Klemens (#2941) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Helló!

Egy ilyen pipáért ez a pénz sok. Pipának is vannak márkái, magyarországon viszont ezek a standard, úgynevezett TM (Top Mark) pipák az elterjedtek. Ezek a legolcsóbbak, és a leggyengébb minőségűek, bár ezekkel is lehet nagyon jókat pipázni. Én minimum 55cm-es pipát javaslok. Márkából: Aladin, Mya, KM (Khalil Mammon), de ezek már drágábbak, 10K felett kezdődnek. Szerintem nézz be a Szultán Kincsei nevezetű boltba. Budapesten van az Oktogon és a Nyugati között, az Isztambul étterem oldalában, a nyugati fele. Itt segítenek mindenben, nem fogsz csalódni. Ha bármi kérdésed van írj :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2943) orkester


orkester
senior tag

Múltkori olcsó pipa csalódásom után ma kaptam egy kicsi 30cm-es pipát(nem tudták, hogy már van :) )...ég és föld a kettő, pedig ez még made in China is. Jó vastag gumi tömítések alapból benne voltak, hibátlanul passzol minden. Szétszedhetőbb, jobban tisztítható. Rozsda sehol. 2 csöves, de minkét kivezetésnél golyós szelepes, így egyedül is használható a másik csonk befogása nélkül. A szívócső egyszerű, nem díszes, de műbőr szerű anyaggal van bevonva. Úgyhogy ha valaki most készül pipát venni, inkább kisebbet vegyen ugyanazon az áron, mert jobban megéri. Ilyen a pipa a rumliban:

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2944) mocsanisi válasza orkester (#2943) üzenetére


mocsanisi
senior tag

"Úgyhogy ha valaki most készül pipát venni, inkább kisebbet vegyen ugyanazon az áron, mert jobban megéri." Ezzel nagyon nem értek egyet... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2945) rep3at válasza mocsanisi (#2944) üzenetére


rep3at
őstag

Én sem, a minőség nem a mérettől függ.

Forward thinking. كرر

(#2946) Klemens válasza mocsanisi (#2942) üzenetére


Klemens
őstag

Jó... de én nem akarok 10K-t kiadni egy pipáért. Nincsenek nagy igényeim. 2 csöves egyáltalán nem kell, elég bőven az 1 csöves is.
:R:R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2947) orkester válasza rep3at (#2945) üzenetére


orkester
senior tag

Nem méretfüggő a minőség, de ugyanaz a típus kisebben általában olcsóbb. Ezért gondoltam,hogy pl.10E Ftért jobban megéri egy kicsi minőségibb darab,mint egy nagyobb,de rosszabb.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2948) mocsanisi válasza Klemens (#2946) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Akkor egy sima 55-ös egycsöves pipa :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2949) Klemens válasza mocsanisi (#2948) üzenetére


Klemens
őstag

És ilyen 55-ös pippanók mennyibe fájnak?
Ami linket pár hsz-szel feljebb írtam, ott több, mint 7K egy 55cm-es pipa.
Annyit nem igazán akarok kiadni érte. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2950) mocsanisi válasza Klemens (#2949) üzenetére


mocsanisi
senior tag

3,5K egy 55cm-es pipa itt: http://www.sultancenterwebshop.hu/category.php?id_category=11

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.