Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudom hogy valaki próbálta már az 1 almás dohányt de nekem nem jön be SŐT.
Az illata nem is hasonlít az almához hanem a (régen kapható volt) matricás rágóhoz illik. :(((

[Szerkesztve]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1052) RexpecT válasza deny12 (#1051) üzenetére


RexpecT
addikt

Haverék mondták hogy nekik sem ízlett.Ma cseresznyést próbáltuk az nagyon finom ;) .

(#1053) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha már megyek buliba, a jelenlegi 2 mellé még lehet, hogy veszek 1-2 ízt. most mandarin és eper van. mit érdemes? tudom, hogy hülye kérdés, és kóstoljam végig... de elég kezdő vagyok (sőt...)

(#1054) t1 válasza ngabor2 (#1053) üzenetére


t1
addikt

én ma megyek buliba elvileg...viszem is a pipát de csak 3 szenem van már :(

ajánlom neked a banánt,vegyes gyümölcsöt,fahéjt és a cseresznyéset...

dupla almát nehogy vegyél én majdnem kidobtam a taccsot annyira édes volt és fujjj

(#1055) ngabor2 válasza t1 (#1054) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ízlések és...
egyszer már próbáltam (oké, éppcsakhogy beleszívtam) a kétalmást, nekem ízlett. most vettem szőlőset és meggyeset. ma és holnap (vagy lehet, hogy csak holnap) ki lesz próbálva.

(#1056) t1 válasza ngabor2 (#1055) üzenetére


t1
addikt

szőlősről majd irhatnál pár sort :)

(#1057) YouCanCANON válasza ngabor2 (#1055) üzenetére


YouCanCANON
tag

a sultancenterbol vettem csövet, dohányt... ha szolsz hogy kell ez az hoztam volna, ott kb. fél ár mint Db-ben nagyrészt

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1058) ngabor2 válasza YouCanCANON (#1057) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha tudom, hogy oda mész...
mo majd kedden elnézek a sas utcára, megnézem az árakat. ha legközelebb mész, szólj légyszi.

no, kipróbáltuk a szőlős dohányt... nem igazán jött be. elég gyengén érrződik a szőlő íze rajta.

(#1059) RexpecT


RexpecT
addikt

Jövöhéten jön a saját pipám :D :DDD .
6300 ért házhozszállítással:2 db kicsi dohány, 10 db szén, 37 cm-es pipa.
Debrecenben a pladza mellett 18k volt egy hasonló tipusó vizipipa magában :U .
Ízek:- úgy hallottam, hogy a citromos és a barackos dohány is jó.

(#1060) lorcsi válasza RexpecT (#1059) üzenetére


lorcsi
veterán

honnan rendelted?
mondjuk a pláza extra drága hely

(#1061) RexpecT válasza lorcsi (#1060) üzenetére


RexpecT
addikt

Bolt:[link]
Nem a plaza hanem mellette lévő bolt.

(#1062) YouCanCANON válasza lorcsi (#1060) üzenetére


YouCanCANON
tag

nem a Plaza, hanem a mellette levő A-Tabak... iszonyat árak és tuskó paraszt eladók

[Szerkesztve]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1063) jasszer válasza RexpecT (#1061) üzenetére


jasszer
senior tag

Én is innen kaptam az ajándék pipámat, kimaradt belőle egy tömítőb*sz... Húszforintos tétel, de emiatt mászkálni idegesítő. :(

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1064) RexpecT válasza YouCanCANON (#1062) üzenetére


RexpecT
addikt

Velünk nem voltak parasztok de 2,5× annyiba kerül minden mint Pesten.Szóval olcsóbb rendelni a dohányt még házhozszállítással is.

(#1065) ngabor2


ngabor2
nagyúr

keverjük a dolgokat... nagyon ejön. most épp cseresznye-szőlő kombó megy, ez így bejön. tiszára mint a teánál az ízesjtett rooibos.

(#1066) CASper666 válasza ngabor2 (#1065) üzenetére


CASper666
tag

A cherry -szőlőt már én is próbáltam. Tényleg jók együtt.
Te milyen szőlővel csináltad? Én sima fehérszőlőt használtam.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1067) trecool


trecool
csendes tag

Hi all!!
új vagyok itt és a pipázásban is még csak párszor szívtam de nagyon tetszik. moat tervezek venni 1 sajátot de jót akarok és lenne pár kérdésem
sokat visszaolvastan a fórumban de bocs ha már előfordultak ezek a kérdések :)
szval : láttam a sultancenter-t sokan ajánljátok ott korrekt árak és minőség van?
én egy 2 vagy 3 slagos pipát akarok venni úgy 80-90 centis körül és érdemes 1ből mondjuk 2slagosat vagy az 1eset inkább és átalakítom? ha igen az hoyg működik?
aztán a károsító hatása érdekelne még erről is olvastam már sokat de az érdekel hogy pl a szívócsövet is kell tisztítani mert az is mocskos lesz 1 idő után szval hoyg abban a füstben is van vmi és abból a ragacsból nemjut akkor a tüdőmbe is? :F
azt hiszem egyelőre ennyi előre is köszi a valászokat:)

(#1068) t1


t1
addikt

ti használtok hozzá szipkát?

(#1069) CASper666 válasza trecool (#1067) üzenetére


CASper666
tag

Üdv!
A sultan azért is jó, mert nagyobb a választék mint általában máshol.
Azt hogy hány csöves pipát akarsz venni , úgy döntheted el hogy egyszerre hányan akarjátok szívni :DDD . Az 1személyesből tudsz 2személyest csinálni egy kis átalakítóval amit a szelep helyére csavarsz (kb. 300 HUF). A 2-3 személyesből még egyszerűbb 1személyest csinálni, mert csak bedugózod a többi kimenetet. :D

Természetesen ki kell tisztítani a csövet is, mivel abban is rakódik le mindenféle szenny a füstből.
Nem állítanám hogy nem jut a tüdődbe a füsttel együtt a többi anyagból is. :F Sajnos erről nem sok infó áll rendelkezésemre, mint arról sem hogy mennyire káros a vízipipa. :F Bár nekem mind1 mert cigizek is, és az tuti hogy előbb előbb lennék attól rákos mint a pipától. :DDD


t1: Szipka nélkül még nem is használtam. ;] Vagyis egyszer próbáltam, de elég fura volt a fémet szívni, és gyorsan tettem rá szipkát. ;) A füstszűrős szipkát még nem próbáltam, de kíváncsi lennék rá. :U

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1070) Jeti1


Jeti1
tag

Hasznos lehet: [link]

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1071) trecool


trecool
csendes tag

köszi a választ CASper666!
érdekelne még ez az átalakítós...most ittvan nálam haverom pipája :D és a csőnél nincs zárószelep szval ha a szelepet átalakítom és ott szívom akkor az eredeti csövet be kell fogni? :F a többcsövesben meg elvileg mindegyknél kellene lenni oylan szelepnek nem?

(#1072) CASper666 válasza trecool (#1071) üzenetére


CASper666
tag

Nekem a 2 csövesen nincs ilyen, ezért aki nem szív az befogja a csövét hogy a másik ne levegőt szívjon.
De azt hallottam a sultanban ezt a szelepet is beszerelik a csőbe, de még nem jártam arra mióta megvan a 2 személyes pipám. :F Lehet hogy én is megcsináltatom, mert úgy mégiscsak egyszerűbb használni. ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1073) RexpecT


RexpecT
addikt

Minden pipához adnak táskát?Netről rendeltem remélem van hozzá minden cucc :DDD .

(#1074) trecool


trecool
csendes tag

honnan rendelted? én szeptembertől pestre járok suliba már alig várom hoyg szétnézhessek mien a kínálat :)

(#1075) RexpecT válasza trecool (#1074) üzenetére


RexpecT
addikt

Innen: [link]

[Szerkesztve]

(#1076) ngabor2 válasza CASper666 (#1066) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem ez is sima fehérszőlő volt, mert vörösnek kicsit fakó lenne.

kipróbáltunk egy négyes kombinációt is: cseresznye, szőlő, eper, mandarin. ez is bejövős. a vízbe tettem egy kis citromlevet is, ez tovább szelidítette a füstöt, valszeg a nikotin nagyrészét is kikötötte (utána igen érdekes színe lett...)

én meg lehet, hogy más irányba is nyitok: nem kall a pipában feltétlenül ízesített dohánynak lenni. vannak más, alapból illatos füvek (zsálya, ánizs, menta, levendula, stb), meg egyéb növényi részek (narancshéj, citromhéj, aszalt gyümölcsök). ezt egy kicsit megnedvesítem vagy vízzel, vagy mézzel (esetleg hígított mézzel), és próba. aki még ilyen kísérletező szellemű, az is mondhatna, próbálgathatna hasonló dolgokat, biztos nem lenne rossz némelyik.

(#1077) t1 válasza ngabor2 (#1076) üzenetére


t1
addikt

ez egy jó kezdeményezés.
írd majd le a tapasztalatokat :)

(#1078) Jeti1


Jeti1
tag

Van valami lényeges különbség az üveg és az egyéb anyag között azon kívül, hogy az egyikben látszik a füst a másikban meg nem?
És még egy kérdés: valaki arra esküszik, hogy le kell tüdőzni valaki arra, hogy nem (úgy, mint a szivart). Most akkor melyik az igaz? Vagy mindegy? :)

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1079) t1 válasza Jeti1 (#1078) üzenetére


t1
addikt

én kedv szerint csinálom de legtöbbször tüdőre ameddig bírom :)

(#1080) liquidmoon válasza t1 (#1068) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

én pl sohasem használok szipkát

(#1081) trecool


trecool
csendes tag

rendelt már innen valaki? [link] vmi tapasztalat? én nagyot akarok venni 3csöveset

(#1082) t1 válasza liquidmoon (#1080) üzenetére


t1
addikt

én csak akkor ha van vagy ha megtalálom :DDD

(#1083) CASper666 válasza ngabor2 (#1076) üzenetére


CASper666
tag

Próbáltam már reszelt almát. Lereszeltem és kb olyan állagúra szárítottam mint a vízipipadohány.
Nem volt rossz, sült alma íze volt a füstnek :)) , csak az volt a gáz hogy 1 tömés kb 15-20 perc alatt elégett.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1084) trecool


trecool
csendes tag

szárított alma? hmm nemrossz keverd kis lekvárral azse lehet rossz:)
sztetek a vizipipa füstje beindítja a füstjelzőt? mert a kolimban lesz úgy meg gázos :(((

(#1085) Jeti1 válasza trecool (#1084) üzenetére


Jeti1
tag

A füst beindítja a füstjelzőt, attól függetlenül, hogy mi a füst okozója. Persze az is lehet, hogy van füstjelző, de ki van kapcsolva. Felszereltség nem jelenti azt, hogy működik is.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1086) t1 válasza trecool (#1084) üzenetére


t1
addikt

kikell próbálni :R

várom az estét a sötétséget és megyek pipázni :R

(#1087) RexpecT


RexpecT
addikt

Ma is toltunk két tömés cseresznyéset :D .Egyik cső úgy elvolt tömődve h rendesen kellett szívni h jöjjön belőlle egy kis füst :( .
Amugy a végén milyennek kellene lennie a dohánynak(neekunk fekete szinű egybeálló)?

(#1088) t1 válasza t1 (#1086) üzenetére


t1
addikt

baszhatom nincs szén :(( :( :O

(#1089) ngabor2 válasza RexpecT (#1087) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig a cső úgy a jó, ha szabad az átjárás. valami dróttal próbáld meg kitisztítani. a dohány a végén összeáll, és rásül az alufóliára, vagy a parázstartóra.

(#1090) RexpecT válasza ngabor2 (#1089) üzenetére


RexpecT
addikt

Pedig mindig átmossuk a csövet vízzel, majd valamit alkotni kell mert elég nehéz szívni.

(#1091) deny12


deny12
csendes tag

Valaki próbálta már pl almával vagy valami mással a dohányt mert akkor holnap alkotok 1 adagot? :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1092) ngabor2 válasza deny12 (#1091) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] bár dohányt nem írt bele. ki kell próbálni. valszeg hétvégén én is veszek a piacon némi nemű szárított gyümölcsöt, sé adok a kultúrának.

(#1093) CASper666 válasza ngabor2 (#1092) üzenetére


CASper666
tag

Nem is volt benne dohány, mert ezt pont azért próbáltam ki hogy megtudjam működik-e a dohánymentes töltelék. :)) -Amit nem írtam le róla csak annyi hogy elég kicsi volt a füstje. :F Ezért többet nem is próbálkoztam ilyen megoldással. ;]

A dohányba reszelhetsz citrom, narancs, mandarin hélyat, és elkevered vele. Elég intenzív íze lesz a reszeléknek! Nekem 1 közepes citrom ( csak a hélyának a sárga részét reszeltem bele :DDD ) teljesen elvette a vegyesgyümölcs ízét, de nagyon jó lett úgy is :D .



[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1094) t1


t1
addikt

tegnap pippantottam....2 töltetet

elöször fahéj volt de az nekem nagyon édes volt vagy hogy is mondjam csak sörrel együtt ment, aztán jött a cseresznye de még lehetett érezni rajta a fahéjt és úgy nagyon kellemes volt :)

(#1095) Sipi16 válasza trecool (#1081) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nyugodtan rendelj. Nekem jó tapasztalatom van velük. Ha személyes találkozás akkor népliget...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1096) Jellyfish


Jellyfish
csendes tag

Debrecenben van egy egész használható bolt ... az Ibolyával szemben (toborzóiroda)
Már rég voltam de nem sokkal drágább mint Pesten

(#1097) deny12


deny12
csendes tag

Ma vettem epres dohányt de ma már nem tudtam ki próbálni.
Valakinek van véleménye róla mert nekem az első benyomásom az illatára hogy elég intenzív és édes?
Jó?-rossz?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1098) ngabor2 válasza deny12 (#1097) üzenetére


ngabor2
nagyúr

meg fogsz lepődni: eper ízű a füstje :D de tényleg, édeskés, és aromás. az intenzívebb, érezhető típusok közé tartozik, amik képesek más, gyengébb ízt is kihozni más dohányokból. magában, vagy keverve is finom.

(#1099) Louies


Louies
tag

tegnap kiprobáltam a sárga dinynéset, erős intenziv illata van, csak ajánlani tudom mindenkinek. A menta&csoki keveréket valaki probálta már?
Deberecniek a Kálvin téren is lehet PIPE-t venni. az ár valamivel olcsobb mint a Sas úti tabakban.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1100) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudja-e valaki hogy vizipipához lehet-e kapni olyan fém tálcát amit a dohánytartó alá kell rakni mert nekem be vízkövesedett én persze rányomtam 1 kis vízkő oldót :DDD és le marta a nikelezett cuccot róla vagy lehet hogy nem is az volt :((

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.