Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) pronyó


pronyó
tag

Én ezért vettem egy jó nagy kerámiát, abba lehet tömni rendesen.
És csakis 40mm-es szénnel tolom, illetve kókuszkockából 2-t rakok rá mindig.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2102) ipavlidu! válasza pronyó (#2101) üzenetére


ipavlidu!
tag

Öhm, annyi van a cuccon egyszerre?

Az táp lehet. :K

(#2103) pronyó


pronyó
tag

Kókuszszén kicsi, csak azért kell rá 2 hogy ne kelljen 5percenként helyezgetni, hogy a hő mindenhol érje a dohányt.
Amúgy 2óráig izzik.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2104) adalbert1


adalbert1
veterán

Ehh, nem lett jó ez a tömítés sem, szerintem hétfőn elmegyek az egész pipával hogy vadásszak egy hozzá valót. Igazából tömítés nélkül belemegy, viszont nagyon kis hely marad az üveg és a test között. Szigszalaggal meg nem akarom mindig körbenyomni.

(#2105) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Holnap megy egy pipas haverom pestre, van szerintetek olyan specko dolog amit csak szultanba' lehet kapni? Csak mert akkor szolok neki...

(#2106) Kasza08 válasza ipavlidu! (#2105) üzenetére


Kasza08
őstag

Szultán centeres blokk:C:D

(#2107) pronyó válasza ipavlidu! (#2105) üzenetére


pronyó
tag

Szultánban kb minden van ami vizipipához kapcsolódik de még azon túl is :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2108) #72042496 válasza ipavlidu! (#2105) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha biztosra akar menni, akkor irány a Szultán! :K

(#2109) pronyó válasza #72042496 (#2108) üzenetére


pronyó
tag

Bizony, Szultánénál nagyobb választékkal rendelkező bolttal még nem találkoztam! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2110) adalbert1 válasza Kasza08 (#2106) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért, ti kaptatok ott blokkot? :D

(#2111) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hát akkor van egy olyan előérzetem hogy egy kiló dohánnyal, és ilyen-olyan plusz alkatrészekkel fog visszajönni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2112) Kasza08 válasza adalbert1 (#2110) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem emléxem, de mondjuk a Vizipipa Centerben nem hiszem, hogy adnának Szultános blokkot:D

(#2113) pronyó válasza Kasza08 (#2112) üzenetére


pronyó
tag

Alapjáraton sehol nem szoktak adni blokkot :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2114) ngabor2 válasza pronyó (#2113) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én a szultánban mindig kaptam, mindig beletette a szatyorba az eladó.tehát mégcsak nem is mellé, hogy otthagyd, hanem bele.

(#2115) adalbert1 válasza ngabor2 (#2114) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet hogy ellenőrnek nézett. :DDD

(#2116) Kasza08 válasza adalbert1 (#2115) üzenetére


Kasza08
őstag

naugye :P

(#2117) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Uramisten, milyen 'blokkadasi' lavinat inditottam el. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2118) Latsza


Latsza
aktív tag

Ma hazafele az egyik aluljáróban az egyik üzlet ablaka mögött láttam egy már zárjegyes csomagolású dohányt, 690 Ft-os árral :R :W Ezaaz!

(#2119) adalbert1 válasza Latsza (#2118) üzenetére


adalbert1
veterán

A zárjegyen volt az ár, mint a cigiknél?

(#2120) pronyó válasza ngabor2 (#2114) üzenetére


pronyó
tag

Nekem soha nem adtak blokkot sehol, bár nem túlzottan érdekel a dolog. :D
690Ft 50Gramm? Jézus ereje!!! :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2121) Latsza válasza adalbert1 (#2119) üzenetére


Latsza
aktív tag

Nemsok látszik a képen, de az volt ráírva, hogy egyéb felhasználású dohány zárjegy, és az előző hsz-ben írt ár rá volt írva.

[ Szerkesztve ]

(#2122) adalbert1 válasza Latsza (#2121) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ha fix áras lesz mint a cigi, akkor legalább annyi előnye lesz, hogy nem kell mindenfele rohangálni hogy olcsóbb-e ott vagy sem... Mondjuk biztos nem kis idő lesz, amíg a zárjegy nélküli kipörög, meg gondolom jócskán fog feketén is bejönni.

(#2123) pronyó válasza adalbert1 (#2122) üzenetére


pronyó
tag

Nem kell?! Kíváncsi vagyok mennyire lesz jó akkor mikor 1000körül lesz egy 50grammos dohány...Feketén meg 100%, hogy hamar be fog jönni a cucc

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2124) #72042496 válasza pronyó (#2123) üzenetére


#72042496
törölt tag

Még ezzel együtt is kb. annyiba kerülhet egy tömés, mintha meginnál egy korsó sört egy normálisabb helyen. Nem örülök az áremelkedésnek, nyilván nem, de azért a zárjegy nem fogja luxuscikké minősíteni a vízipipát.

(#2125) pronyó válasza #72042496 (#2124) üzenetére


pronyó
tag

Az az igazság, hogy ez a sokat vizipipázóknak gáz (mint amilyen én vagyok :D) mert naponta van, hogy 2szer is megtömöm a pipát, ha meg átjönnek haverok többször is...Ebből adódóan én kb 2-3 nap alatt elszívok egy 50grammos dohányt ami viszont elég költséges :(

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2126) adalbert1 válasza pronyó (#2123) üzenetére


adalbert1
veterán

Az áremelkedést én is gondnak tartom. Viszont ha fix áron lesz mindenhol mint a cigi, az valamennyivel jobb lesz, mint a mostani helyzet.

(#2127) #72042496 válasza pronyó (#2125) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na ilyen fogyasztással valóban nem számoltam, így tényleg megdobja a költségeket! Nekem pl. akkor is eltart két hétig egy 50 grammos, ha rákattanok, s magamhoz képest sűrűn szívok.

Jó is hogy írom, lassan ideje lesz tömni egy adagot! :D

(#2128) deny12


deny12
csendes tag

Valaki próbálta már a Glicerint?Holnap szerintem veszek,mert az olvastam hogy több füsje lessz tőle a dohánynak.Én meg úgy szeretem ha sok van belőle :P

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2129) pronyó válasza deny12 (#2128) üzenetére


pronyó
tag

Én úgy tudom, hogy a kiszáradófélben lévő dohányt szokták glicerinnel átitatni és így tudják megmenteni, de nem lesz olyan jó mint originalban. Hogy ettől több füstje lenne, arról én nem tudok.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2130) deny12 válasza pronyó (#2129) üzenetére


deny12
csendes tag

Sok helyen azt olvasom hogy ha (egy tömésre kell kb 1ml glici)a dohányra azt rakják akkor majdnem 2szer annyi füstje lessz,mint magában. :)) Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül,és nem is drága.Holnap próba lessz :DD

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2131) Psytróger válasza deny12 (#2130) üzenetére


Psytróger
tag

Várjuk az élménybeszámolót :))

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#2132) pronyó


pronyó
tag

Az lehet, hogy töb füstje lesz, de biztos, hogy jobb lesz attól neked? :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2133) pronyó válasza pronyó (#2132) üzenetére


pronyó
tag

Egyébként kissé késve bár, de vasárnap arra a következtetésre jutottam, hogy a trópusi+kóla összeállítás (1-1pipából egyszerre szívva :DD ) irdatlan finom tud lenni :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2134) deny12


deny12
csendes tag

Na megvolt a próba :) Iszonyatos jó cucc ez a Glicerin.Annyi füst lessz tőle hogy nem igaz,én is csak néztem nagyokat :DDD Ízre tényleg nem dob semmi,mint ha nem is lenne rajta semmi.Ja,és az ára is elfogadható!100ml kemény 250 magyar forint.Csak ajánlani tudom! ;]

[ Szerkesztve ]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2135) pronyó válasza deny12 (#2134) üzenetére


pronyó
tag

Az valóban olcsó! :Y Lehet mégis kipróbálom! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2136) #72042496 válasza deny12 (#2134) üzenetére


#72042496
törölt tag

S hogyan csináltad? Megtömted a kerámiát, s rácsöppentetted a glicerint, vagy előtte "gyúrtad bele" a dohányba?
Nem fog felgyulladni az egész? :D

(#2137) deny12 válasza #72042496 (#2136) üzenetére


deny12
csendes tag

Nekem van itthon 1 kis csészém amiben a dohányt szoktam kevergetni mindennel.No abba bele 1 tömésnyi fekete vegyesgyümi szétválogatva,darabokra szedve,és ezután öntöttem rá az 1 ml Glicerint.Jól összekevertem a kettőt,és beleraktam a kerámiába. :))'1ml bőven elég mert jó "ragacsos" lesz tőle a dohány,és nem is folyik le a kerámiából ;)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2138) pronyó válasza deny12 (#2137) üzenetére


pronyó
tag

Mostmár biztos, hogy kipróbálom! :DD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2139) pronyó


pronyó
tag

Ma elmegyek és veszek glicerint. ;)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2140) pronyó válasza pronyó (#2139) üzenetére


pronyó
tag

Na most úgy áll a dolog, hogy vettem glicerint csak épp szenem nincs... :O

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2141) deny12 válasza pronyó (#2140) üzenetére


deny12
csendes tag

Az nem jó :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2142) Kasza08 válasza pronyó (#2140) üzenetére


Kasza08
őstag

(#2143) pronyó válasza Kasza08 (#2142) üzenetére


pronyó
tag

Nem illik más nyomorán nevetni! :(( :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2144) pronyó


pronyó
tag

Ma borzalmas dolog történt velem!!! Lementem itt Érden az egyetlen vizipipás boltba, mit sem sejtve.(Mondanom sem kell életemben nem voltam ott.) Kérek 10db 40mm-es szenet. Aszongya az eladó bula: 990Ft!!!
Úgyhogy muszály lesz bemennem a Szultánba mert ekkora traumát valamivel kompenzálni kell! :(

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2145) ocsikeee


ocsikeee
csendes tag

Sziasztok! Nem tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol van Tiszafüred közelében vízipipa bolt? Előre is köszi :DD

(#2146) pronyó válasza ocsikeee (#2145) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Sajna nem vagyok ismerős arrafelé (bár egyik kedvenc együttesem a Linx odavalósi ;) ), így nem tudok segíteni túl sokat.
Azért találtam egy linket, ahol vizipipás webáruházak vannak felsorolva, hátha! :)[link]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2147) pronyó


pronyó
tag

Viszont most nekem is lenne egy kérdésem. Valakinek lenne egy fölös 150cm-nél nagyobb szívócsöve? Csak mert Szultánban mostanában elég gyatrák vannak és a mostani csövem elég megviselt! :( 1200körül megvenném a csövet, ha esetleg lenne valakinek és tetszik is.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2148) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

új pipám
+ 2 csomag szén + 9 doboz dohány, holnaptól tesztelések.
sajna elromlott a koponyás pipám, aztán választottam helyette ezt, a kulonbozetet meg levásároltam :K

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2149) pronyó válasza darnellsmith (#2148) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Hogyhogy elromlott? :Y Szép pipa, gratula! :K

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2150) darnellsmith válasza pronyó (#2149) üzenetére


darnellsmith
senior tag

tömítés mindkét csőbe elment mert a pipa részen ahol be kull dugni a csövet ott is eresztett :(
de ez valahogy jobban tetszik kis szolid, meg 2x akkora a kerámia része mint a koponyásnak ;]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.