Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Latsza válasza szaba19 (#2700) üzenetére


Latsza
aktív tag

Így szép élni barátom :D
Azért Kandó Springfield-i kampuszában a nagyelőadó felett a tetőn, magas tűzfalak árnyékában sem olyan rossz pöfékelni :DDD

A világító golyókat illetően szvsz nem ér annyit árban, sokkal jobb érzés ha te csinálsz valami egyedi világítást a pájpra :)

(#2702) szaba19 válasza Latsza (#2701) üzenetére


szaba19
tag

Jaja igy szép élni:)

Amúgy tudom hogy lehetne egyedit csinálni tudnék is csak most szép a pipám felújitottam kicsit nem akarok mókolni vele ha már gyártanak ilyet:) Azt is tudom nincs semmi haszna de mégis feelinges este mikor begyujtok egy pipát szobában sok mécses:) halk zene aztán belezuhanok a relax fotelba és pöfékelek kell az a kis fény:) lámpafénynél nem az igazi pipázni:) :D

Van egy olyan történetem is hogy bulizni mentünk egyszer nyáron egyetemhez közeli bulihelyre aztán nem volt olyan jó a buli és gondoltuk kiülünk egyetem parkolójába kicsit pipázni (ugyanis mindig kocsimba ott volt a pipa szépen elcsomagolva egy laptoptáskába dohánnyal szénnel stbstb-vel együtt) be is gyujtottuk és alakitottunk egy kis kört barátaimmal meg pár lánykával .Igy sikerült ezt a kicsi lapos bulit feldobnunk:)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2703) szaba19 válasza PROti (#2690) üzenetére


szaba19
tag

Ez a csöátalakitós dolog érdekelne engem is tudsz linkelni nekem oldalt ahol megtudom nézni milyen meg wie viel kostet? :)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2704) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Hol lehet mostanság jó áron dohányt venni ? Hol vannak akciók?

(#2705) lajo válasza mocsanisi (#2673) üzenetére


lajo
senior tag

Lehet venni csak csatlakozót meg szívórészt valahol? Vagy mennyibe kerül egy legalapabb/rövidebb cső? A mostani kellene még.
Nagyon tetszik egyébként!

(#2706) Vapor válasza Blaise (#2704) üzenetére


Vapor
aktív tag

Én csütörtökön voltam a szultáncenterben, ott akkor akció volt az Al Masah dohányokra: 1db - 1000Ft, 3db - 2000Ft
+ Az al fakher dohányok is 1000Ft-ba kerültek, ami sztem viszonylag jó ár...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#2707) pronyó válasza Vapor (#2706) üzenetére


pronyó
tag

Ahhoz képest, hogy nyáron 900Ft volt akció nélkül szerintem elég gáz ár :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2708) Vapor válasza pronyó (#2707) üzenetére


Vapor
aktív tag

Jaja, azért írtam, hogy viszonylag jó, mert máshol most csak 1200-1400 között láttam :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#2709) pronyó válasza Vapor (#2708) üzenetére


pronyó
tag

Húzós. Ráadásul nekünk nagyon nem éri meg mikor 1500 egy 250-es Nakhla és az is kb 3hét alatt elfogy ha nagyon spórolunk...(3 hét=3 alkalom)

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2710) mocsanisi válasza lajo (#2705) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Olyan 1000ft-ért már lehet venni egy nagyon alap csövet... Amúgy azóta is tesztelem a csövet, nagyon jó, semmi mellékíz, semmi darabka, ajánlom mindenkinek!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2711) mocsanisi válasza Blaise (#2704) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Helló!

Betty Keleti Kincseit ajánlom!

250g-os dohányok 1500ft: Nakhla, Waha
50g-os dohányok aszem 450ft: Nakhla, Waha, PM

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2712) pronyó válasza mocsanisi (#2711) üzenetére


pronyó
tag

Móricznál a 6-os végállomásánál is van egy Keleti Fűszerek/édességek bolt ahol 1500Ft a Nakhla.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2713) pronyó


pronyó
tag

Amúgy Szultánban most mennyi a Nakhla? Mert március 9.-e óta minden dohányra akció van de azóta nem voltam ott.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2714) pronyó


pronyó
tag

Sziasztok!

Al-Waha-ból 5stars és Gueva-n kívül milyen ízt ajánlotok?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2715) CASper666 válasza pronyó (#2714) üzenetére


CASper666
tag

Hali!
A görögdinnyét érdemes kipróbálni, nekem bejött.
Igaz, a második doboz nem volt annyira jó mint az első, de lehet hogy csak meguntam :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2716) mocsanisi válasza pronyó (#2714) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Konzerves menta! Nekem a kedvencem!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2717) pronyó


pronyó
tag

Köszi a válaszokat, veszek mind2ből 50grammot! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2718) mocsanisi válasza pronyó (#2717) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Konverves mentából csak 250g-s van :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2719) pronyó válasza mocsanisi (#2718) üzenetére


pronyó
tag

Azt vágom, de gondolom nemkonzerves50grammos van nem?
Amúgy konzerves és nem konzerves közt minőségbeli különbség van?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2720) mocsanisi válasza pronyó (#2719) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Konverves: Le lehet zárni, ergó nem szárad ki a dohány, és ahogy észrevettem a konvervesben nedvesebb a dohány!

Persze ha csak az ízre vagy kíváncsi, akkor vegyél egy 50g-s mentát! De én merem ajánlani egyből a 250-est, mert eddig akiknek mutattam, mindenkinek bejött! :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2721) pronyó válasza mocsanisi (#2720) üzenetére


pronyó
tag

Értem. Nakhla menta amúgy is bejött, szal lehet akkor egyből 250est veszek.
Árban ugyanannyi egyébként mint a nem konzerves?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2722) mocsanisi válasza pronyó (#2721) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Passz! Betty keleti kincseibe vettem 1500-ért, vizipipavasarlas.hu-n 2000.... Szal ebben az árban lesz valahogy...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2723) pronyó válasza mocsanisi (#2722) üzenetére


pronyó
tag

Ok, én is Bettyben tervezem a bevásárlást, kösz az infót! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2724) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok!

Most tervezem a beruházást nagyobb pipura. Sajnos a mobilomra a vevő visszamondta, de ha meglesz a vevő, egy 125cm-es pipácska fog füstölni a szobámba :D A 40cm-es megmarad "partypipának", vagyis azt fogom ide-oda hordozgatni :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2725) pronyó válasza mocsanisi (#2724) üzenetére


pronyó
tag

Huhh az már méretes darab lesz, képeket feltétlenül rakj fel ha meglesz! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2726) mocsanisi válasza pronyó (#2725) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kedden vagy szerdán már itt lesz a futár a pipával! Már alig várom :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2727) mocsanisi válasza mocsanisi (#2726) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Addig is itt egy kép hogy milyen lesz:

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2728) pronyó válasza mocsanisi (#2727) üzenetére


pronyó
tag

Zsírállat! :C

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2729) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy kis Vp-t, 35-37centiset!
Azt szeretném kérdezni, hogy melyek azok a pesti vízipipaboltok, amelyeknek van webshopjuk? És jók is? Mert azt akarom, hogy most megrendelem, holnap érte megyek, csak bemegyek meg kijövök a boltból. Linkeket megköszönnöm!

Hosszú csövet, finom füstöt!

Smoke & Torque

(#2730) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#2729) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Remélem hamar idetalál valaki, sürgős lenne :B

Smoke & Torque

(#2731) mocsanisi válasza Szplöttyy (#2729) üzenetére


mocsanisi
senior tag

vizipipawebaruhaz.hu

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2732) Szplöttyy válasza mocsanisi (#2731) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm szépen!

Itt lehet személyesen is átvenni, vagy mindenképp házhoz szállítással?

Smoke & Torque

(#2733) mocsanisi válasza Szplöttyy (#2732) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lehet személyesen! Megrendeled, és telefonon egyeztetsz a krapekkal, és Budapesten át tudod venni személyesen ingyen! :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2734) Szplöttyy válasza mocsanisi (#2733) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Zsír! Megrendeltem már :R Csak azt nem tom, hogy hogy lesz, mert nekem holnap kéne már a cucc, és megnéztem a címüket a honlapon, ott van a népliget környékén... Csak kérdés, ha odamek ott át vehetem-e, attól függetlenül, hogy még nem hívott az ember

Smoke & Torque

(#2735) mocsanisi válasza Szplöttyy (#2734) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem! Várd meg amíg hív! Haverom tőlük vett pipát, és egy házba van egy úgynevezett raktár, és ott kapod meg a cuccot, de előzetes egyeztetés nélkül oda nem jutsz be :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2736) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Megjött a pipám! Itt van a 2 büszkeségem:

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2737) pronyó válasza mocsanisi (#2736) üzenetére


pronyó
tag

Szép darab :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2738) Sianis válasza mocsanisi (#2736) üzenetére


Sianis
addikt

Nem borulékony?

Sianis

(#2739) mocsanisi válasza Sianis (#2738) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem! Figyelni kell, és nem borul... Amúgy a 40 centishez képest, atomstabil :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2740) pronyó válasza Sianis (#2738) üzenetére


pronyó
tag

Ennyi vízzel a talpában alap, hogy stabil. :DDD
Bár az én 84centis forgó pipámat semmi sem űbereli! :D
Egyszer nagy lendülettel oldalról telibekaptam lábbal mikor le akartam ülni és rosszul mértem fel a pipa távolságát. Annyi történt, hogy pörgött a tengelye körül, kicsit megbillent majd vissza és ennyi na akkor akadtam ki mert biztos voltam benne, hogy ezt nem éli túl! :DD
Amúgy a régi 55centis pipám biztos odébbrepült volna egy olyan fél métert aztán darabokratörik! :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2741) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Lenne két furcsa kérdésem!
1: Betegen(torokfájás, stb.) nem nagyon kell pipázni, igaz?
2: Mitől lehet az, hogy mostanában nincs íze a dohányoknak? Tök mindegy milyen dohány, régi, vadi új pipámmal se érzek semmi ízt... Tulképp csak azt hogy egyre nehezebb a tüdőm, de amúgy sehol semmi... Vagy én tömöm nagyon lámán, vagy én nem értem a dolgot, de ha valami van a baj, akkor én abbahagyom a pipázást, mert így nem sok értelme van :DDD

Smoke & Torque

(#2742) Latsza válasza Szplöttyy (#2741) üzenetére


Latsza
aktív tag

Gondolod, hogy a két kérdés összefügg?
Ha beteg vagy, valszeg az orrod is be van dugulva, ezért nem érzed az ízeket!
Én se erőltettem amikor tüdögyuszmám volt, kb levegőt alig kaptam alaphelyzetben, nem hogy pipáztam volna :(

(#2743) Szplöttyy válasza Latsza (#2742) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem-nem!
Most kezdett el fájni a torkom ,stb, de eddig se éreztem ízeket, nem függ össze a kettő.

Smoke & Torque

(#2744) mocsanisi válasza Szplöttyy (#2743) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Vegyél Mentát, ha azt nem érzed akkor valamit nagyon elronthatsz.... Mentából naklha,waha,pm is jó! :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2745) pronyó válasza mocsanisi (#2744) üzenetére


pronyó
tag

Amúgy vettem Al-Waha mentát, tényleg rohadt jó, egyáltalán nem kapar mint a Nakhla, sokkal lágyabb és kellemesebb az íze is, köszi az ajánlatot! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2746) Szplöttyy válasza mocsanisi (#2744) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Majd kipróbálom azt is!

Én így csinálom:
Összerakom a pipát, rárakom a kezem a tetejére, megszívom, érzem hogy ne mereszt sehol. Víz úgy van benne, hogy 1,5-2centit lepi el a cső végét. Utána kiveszem a dohányt most épp Al. Massah van, kiveszek egy "darabot" belőle, és szétmorzsolva beleszórom a pipába, úgy hogy a peremig legyen, utána 2réteg alufólia, kilyuggatva, rá a szén, és mehet. Ha valamit szarul csinálok, szóljatok. Régen úgy csináltam hogy beletömködtem a dohányt, és a szélén picit beljebb húztam hogy a tölcsér szélénél legyen kis hely. Nemtom, akkor jó-e volt még.

Smoke & Torque

(#2747) mocsanisi válasza Szplöttyy (#2746) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na szóval. Tömés: Úgy tömj, hogy szétszeded a dohányt rostjaira, bele a kerámiába, és kicsit!!! lenyomkodod, hogy ne púposodjon. Egy alufóliadarabot 4 rétegre hajtogatsz, és ráteszed kifeszítve! Sok pici lyukat csinálj rá. Ez után rázd meg a kerámiát! Megvan akkor mehet rá a szén, + a hőtartó sapi, és élvezd a füstöt!

A tartályba tegyél jégkockákat, így mégjobban kijönnek az ízek! A pipát mosd el alaposan! Ha így sincs semmi íze akkor passz. Masah pedig jó dohány, de mondom, mentával próbálkozz! :R

Ui.: Csövet ellepheti jobban is a víz, nehezebb szívni, de a füst finomabb lesz.... Ki kell tapasztalni!

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2748) mocsanisi válasza pronyó (#2745) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nincs, mit, örülök hogy finom!

Nekem megmaradt 100g nakhla alma, de nagyon rossz dohány szvsz. Kevertem hozzá narancsteát(filterből kiszedtem), rum aromát, mézet, és egy kis mentadohányt! Most áll 1-2 napig, majd megírom milyenre sikerült feljavítani :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2749) pronyó válasza mocsanisi (#2748) üzenetére


pronyó
tag

Huhh, kicsit bizarr keveréknek tűnik így elsőre, de attól még lehet finom lesz ha beérik! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2750) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Kellemes hely ez, szeretünk pipázni :D

Sajnos csak alkalmanként nyílik rá alkalom(ez vicces lett, nem javítom ki :D ), de nagyon szeretem. Pláne, ha nem a szar standard almás 300ft-os nakhla dohányt tolja bele mindenki...
Nem mondom, hogy szakavatott vagyok, de tudom mi hol van, és kérdésem a következő.

Ha igazán komoly, minőségi pipát szeretnék, olyan 70cm körül, amiben nincs 50 cm talp... azt hol keressem? Gondolom nem az általános netes 10k-s kategória lesz.

:R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.