Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) deny12


deny12
csendes tag

Ja igen ma kipróbáltam hogy belereszelek a dohányba egy kis citrom héjat írtózatosan jó(nekem legalábbis nagyon bejött) :D

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1102) trecool


trecool
csendes tag

hali sztetek ha olyan csövet tisztítottam vízzel amiben vannak fémgyűrűk akkor lesz vmi baja? mert vhol ilyet olvastam
csak párszor átfolyattam rajta a vizet

(#1103) liquidmoon válasza trecool (#1102) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

én tegnap mostam át pont az egész pipát. háááát, hogy a csőből milyen víz folyt ki... :Y először vizzel, majd citromlével átöblítettem, majd megint vízzel. szerintem kell néha neki a mosás.

(#1104) jasszer


jasszer
senior tag

Próbálgatom már lelkesen a pipámat, egyetlen apró gondom van vele: ritkán apró dohány / széndarabkák jutnak a számba. Nektek is szokott lenni ilyen? :F (lehet h kellene vmi apró szűrőt keríteni vmelyik cső végére?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1105) RexpecT válasza jasszer (#1104) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is vízzel takarítom a sajátomat.Multkori pipázásnál ingerelte valami a torkunkat,aztán a pipázás végeztével kimostam a csövet, elég csúnyán nézett ki.Valszeg szén/dohány került a csőbe.

(#1106) liquidmoon válasza jasszer (#1104) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

nekem semmi sem szokott a számba menni a füstön kívül, pedig nincsen semmilyen szűrő cucc a pipában. ott a csőben lehetnek vmi lerakódások talán, lehet azokat szívod ki... :)

(#1107) jasszer válasza liquidmoon (#1106) üzenetére


jasszer
senior tag

Én is erre gyanakodtam első körben, de kitisztítottam kétszer is, ennek ellenére előfordul... Csak azért furcsállom, mert ha egy széndarabka át is jut a dohányon sztem bele kellene h ''ragadjon'' a vízbe...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1108) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

majdnem elfelejtettem. hétvégén nagy pipázás volt, hajnali 4ig bírtuk. tudom ajánlani, hogy öntsetek a vízbe valami erős alkoholt. mi absinth-ot öntöttünk bele, már inni nem tudtuk... de elég kellemes volt a hatás ;]

(#1109) jasszer válasza liquidmoon (#1108) üzenetére


jasszer
senior tag

Na ezen már én is gondolkoztam... ;]
Nem jobb vmi ''semleges'' ízű? Vodka, v hasonló... Mennyit tettetek bele?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1110) liquidmoon válasza jasszer (#1109) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

fogalmam sincsen, hogy mennyi került bele. talán fele-fele arányban... de ki tudja már :D
mi is gondolkodtunk már régen erről, de csak most próbáltuk ki. amúgy akarok venni vmi gagyi tesco vodkát, és azt akkor higítás nélkül bele...

[Szerkesztve]

(#1111) jasszer válasza liquidmoon (#1110) üzenetére


jasszer
senior tag

Azige'. Sztem egy jóféle Tacskós vodka csak fejfájásra jó, akkor már tiszta etil+aroma bele. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1112) liquidmoon válasza jasszer (#1111) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

én azért a bacardi-t vagy absolut vodkát sajnálnám bele. az absinth-ot is, de már nem érdekelt akkor. ;] nem meginni akarom, csak, hogy legyen vmi kis extra benne

(#1113) t1


t1
addikt

tegnap havernál a munkahelyén jót pipáztunk... kint ülünk éppen fahéj,cseresznye,banán kombó ment erre az egyik magyar nagyon tehetős vendég ilyet szólt haveromnak ( ő pincér) h ő is kér egy pipát még pedig dupla almásat :DDD mondja neki haverom h a pipa a miénk de ő csak nem nyugodott bele de aztán elmagyaráztuk hogy ez privát és az étterem nem tart pipákat :)

(#1114) Louies válasza t1 (#1113) üzenetére


Louies
tag

sűrgiben be kell szerezni a vendéglátó helyiségnek egy pipát. Én voltam az éven a balcsin ott az 1-2 esti szorakozó helyen volt is a kiszolgáló pult mögött. Szal. Még a végén valami megindul Magyarországon is.

Hogy kerülhet a csöbe valami, nekem ez felfoghatattlan?Mert a Víz megszűri. A füst meg nem áll úgy össze. Mikor megkaptam a pipát 1 használat elött alaposan kimostam, mert az uncsi azt mondta,h lehet benne ez-az. homok, pók. Scorpio stb. ÉS szerencsére nem volt.
De mindenkinek ajánlom ezt a müveletett Mert szörnyű belegondolni,h miket szívhatunk be. föleg az akinek külföldről van.

[Szerkesztve]

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1115) t1 válasza Louies (#1114) üzenetére


t1
addikt

jaja jól járnának...
volt veszprémben 1 hely a szeráj ott lehetett pipázni de kampec neki...ott van az íródeák ott még mindig van 8-10 asztal és kint lehet pipázni nagy választékban vannak dohányok, 1 töltés 1100 ft szóval nem nagy összeg :)

(#1116) Docter válasza t1 (#1115) üzenetére


Docter
csendes tag

hát 1100 kicsit drága érte... ahol én pipáztam először(pest) ott 800 volt 1 tömés..

(#1117) t1 válasza Docter (#1116) üzenetére


t1
addikt

aham... mi 3-4en szoktunk bemenni ha éppen nem viszem magammal a pipámat :)

(#1118) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

egyik ismerősöm kint van egyiptomban. mondtam neki, hogy alkudjon már egy pipát nekem. remélem tud hozni, csak elfér a csomagjában...
nem tudjátok véletlenül, hogy ott mennyibe kerülnek? én 5-6eHuf-ot mondtam neki, hogy annyiért nézzen kb.

(#1119) Jeti1 válasza liquidmoon (#1118) üzenetére


Jeti1
tag

Én úgy tudom kb. fele annyiba, mint itthon.
Egyébként a szesz nem rongálja meg a vizipipa alkatrészeit?

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1120) liquidmoon válasza Jeti1 (#1119) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

köszi, akkor elvileg annyiért elég szép pipát tud hozni. remélem hoz is...
a szesz az üvegbe kerül, esetleg a dohányra lehet pár cseppet csepegtetni. a fém vég, ami meg belelóg az üvegbe, az réz. azzal főznek pálinkát is, szal nem hiszem, hogy kárt tesz bennük.

(#1121) Louies


Louies
tag

Egyiptomban nem , de Kenyában 25Euro, Szenegálban 30Euro a pipa ez egy 70cm-es kb. Jóval olcsobbak és sokkal több gagyi van.

TIPP: nem tom volt -e már ötlet, de én jég kockákat szoktam tenni az üvegbe és igy hűvősebb a füst amit beszívok. Alcoholal még nem probáltam, de a csoptársak ugy nyomják és...nagyon beállnak. Persze azért mellette isznak is.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1122) t1 válasza Louies (#1121) üzenetére


t1
addikt

én sörözni szoktam mellete de az is megüt :) jég hm... gondolom víz és abba bele a jég vagy csak sima jég víz nélül?

(#1123) liquidmoon válasza Louies (#1121) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

egy pipában mi lehet gagyi?

(#1124) Jeti1 válasza t1 (#1122) üzenetére


Jeti1
tag

Víz és abba 1-2 jégkocka.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1125) Jeti1 válasza liquidmoon (#1123) üzenetére


Jeti1
tag

Szerintem maximum a tömítés lehet szar vagy valahol lehet repedés. Más nem nagyon jut eszembe.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1126) t1 válasza Jeti1 (#1124) üzenetére


t1
addikt

következőnek ki prószálom

(#1127) Louies válasza liquidmoon (#1123) üzenetére


Louies
tag

ha turista városban jársz,sok árus éjszaka kinálja a portékékat nem véletlen. Apró repedések az üvegen, horpadások a pipán.
A tömités rendszerint rossz, igaz az boltban is.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1128) liquidmoon válasza Louies (#1127) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

őszintén egyiptomban még nem jártam és eszemben sem jutott, hogy sz@r is lehet egy vizipipa. ha hoznak egyáltalán, akkor remélem nem lesz semmi baja :B
más: megint rákényszerültem, hogy Szfváron vegyek dohányt... kib@szott drága. 50g 600Huf. webshopban 300Huf. mondjuk a szén is ''csak'' 600Huf. biztosan ráálltak erre a értékre. namind1. végül csokis-mentát, és cherryset vettem. egyiket sem próbáltam még, kíváncsi vagyok rájuk.

(#1129) noémika válasza Dilikutya (#31) üzenetére


noémika
újonc

szasztok! :)
Én vizipiput szeretnék venni valami elfogatható áron és mondjuk olyan 60cm körülit minimum!
NAgyon szeretem fú de még mennyire és most baráti társaságból kiszakadt a pipatulaj mert felmegy pestre tanulni így pipahiányban maradtunk ami nem könnyű sokáig...ugye!
Szal ha valakinek van eladó vagy tud eladót akkor kérem jelezzen vagy itt vagy iwiw-en a nevem Borsi Noémi és nyíregyházi vagyok!
előre is nagyon köszi! ;)

(#1130) noémika válasza liquidmoon (#1128) üzenetére


noémika
újonc

szió
csak annyit ,hogy a cherrys az nagyon klassz nekem az egyik kedvencem szal kellemes pipulást!! ;)

(#1131) liquidmoon válasza noémika (#1130) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

dekoratív fiatal csaj és pipázik :D csak gratulálni tudok a szüleidnek :R

(#1132) YouCanCANON válasza noémika (#1130) üzenetére


YouCanCANON
tag

szia kedves! szeretsz pipázni? jó dolog az... ;) ha van kedved néha átruccanhatnál hozzám egy laza pipára! :B van pisztácia, cherry és kétalma dohányom is!

a pipám meg szép, dekorativ... nemrég vettem, egész hosszu csővel, kényelmes szívni... ;)

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1133) liquidmoon válasza YouCanCANON (#1132) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

;] :C

(#1134) jasszer


jasszer
senior tag

Kipróbáltam ma a már emlegetett szeszelős dolgot:

Egy 37-es pipába belenyomtam egy feles Jagert, elég effektív volt, fájdalom h azóta is enyhén sajog a fejem... Legközelebb 3 centivel fogok próbálkozni, hátha úgy jó lesz. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1135) Latsza válasza jasszer (#1134) üzenetére


Latsza
aktív tag

jägert a pipába, eszednél vagy te, fijjam? :DDD kommersz vodka, az való bele, az olyan drága szeszt amit elpazaroltál, azt mellé kell inni! áááh :Y

9 szó mint száz, megtapasztaltad te is az elsöprő erejét az alkohol gőznek ;)
most hétvégén lesz egy szülinapi banzáj, oda viszem a kinevezett partipipát, a szetáp az órák múlásával vadulni fog :))

Más:

Most este sétáltam a körúton, és a keleti fűszeres az utamba esett; nyitva volt este 8 után is! szal ha valakinek sűrgős szén- vagy dohányhiánya kerekedne, az megtalálja az üllői út és a baross utca 4-6-os villanyosmegállók közötti részen!

a varieté még igen kezdetleges, de motiváljuk az üzletecskét, hogy oda járunk vásárolni ;)
az árak is jók: 50gr Nakhla 350.- a 250gr meg 900.-

szép estét

(#1136) jasszer válasza Latsza (#1135) üzenetére


jasszer
senior tag

Mivel ki nem állhatom a jagert még annyira sem kár érte mint a kommersz vodkáért. :) Neked nem szokott fájni tőle a fejed amúgy?

Viszont mikor kiönöttem a füstös vizet... iszonyú szaga volt.

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1137) Latsza válasza jasszer (#1136) üzenetére


Latsza
aktív tag

Őszintén: nem emlékszem, hogy fájt volna a fejem valaha is a jégertől :D
Viszont az ilyen alkoholos pipáktól nehezen kelek fel a székből :B
A füstös folyadék (víz,szesz,kombó) meg mindig büdös, a buké meg változik..

Már töltöttem kékkurásszót meg citromlikőrt a pippába, na annak erősebb íze volt mint magának a füstnek, phü de rossz volt *bloáh*

(hopplá, fanatikus tag lettem ;] )

[Szerkesztve]

(#1138) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

na kipróbáltam a csokismentát. nagyon kellemes, csak ajánlani tudom. hoztak nekem vizipipát egyiptomból, ezaz. :)) ma kapom meg. de csak este... tök kíváncsi vagyok milyet vettek. majd linkelek egy képet róla vmikor.

(#1139) Louies válasza liquidmoon (#1138) üzenetére


Louies
tag

szuper, majd készitek én is képet a piperól és belinkelem. A csokismenta szerintem is az egyik legjobb. olyan mint az aftereight-->legalább is nekem.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1140) CASper666 válasza Louies (#1139) üzenetére


CASper666
tag

Nem is rossz, de szerintem kevés benne a csoki. :DDD
Sima csokoládés vagy kakaós dohányt próbált már valaki? Érdemes megvenni?
(Már régóta vadászok csokisra, de eddig még nem kaptam :O )

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1141) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

na itthon vagyok. ittvan az új és a régi pipám.
[link]
[link]
hihetetlen az új. hatalmas és iszonyat nehéz. viszont kaptam hozzá epres dohányt, hát az iszonyat sz@r. :(
de nagyon boldog vagyok :))

(#1142) t1 válasza liquidmoon (#1141) üzenetére


t1
addikt

itt az én szerelmem :)
[link]

(#1143) Louies


Louies
tag

hi!
ha valaki szeretne Deberecnben rendelni a webshopok valamelyikéböl az jelleze már itt, mert én is beszánék a rendelésbe és akkor ösztanánk a posta költséget is.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1144) Taurin válasza CASper666 (#1140) üzenetére


Taurin
csendes tag

Hétvégén voltam Amsterdamban, próbáltam a csokis dohányt. Kva jó volt. :D

(#1145) ngabor2 válasza Louies (#1143) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jelentkezem. hogy mikor tudjuk összeírni, azt valamikor megbeszéljük, mert a héten nem igazán leszek debrecenben, és hogy nethez hogy jutok a köv. 3 napban, az elég bizonytalan.

(#1146) CASper666 válasza Taurin (#1144) üzenetére


CASper666
tag

:Y
És nekem meg nem hoztál?!? :O :W
Akkor jövő héten én is kinézek, de akkor lehet hogy megint besütizek, és elfelejtem a csokis dohányt. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1147) liquidmoon válasza CASper666 (#1146) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

igen, valszeg Taurin nem a csokis ízesítésű dohányra gondolt, hanem magára a csokira dohánnyal hígítva ;] amúgy az sem rossz, bár vizipipában nem próbáltam még
hát meg persze hozzá a jó kis sütikék :)) csak az íze miatt...

(#1148) deny12


deny12
csendes tag

Valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahova csatlakoztatni kel a csövet el van dugulva vagy nem toom mi a fene csak azt vettem észre hogy amikor vízben volt a cső és jó erősen belefújtam magába abba a csatlakozóhoz és ilyen nem is toom mik úszkáltak a vizben elég gusztustalan volt
De még mindig nem jó és nem lehet vele szívni csak 1 kicsit de azt ís úgy hogy majd ki szakad a tüdöm :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1149) CASper666 válasza liquidmoon (#1147) üzenetére


CASper666
tag

;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1150) liquidmoon válasza deny12 (#1148) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

kompresszorral fujasd ki, ha nincsen otthon, akkor vidd el egy benzinkúthoz. majd mosdd át citromlével alaposan, hagyd benne állni egy ideig(óra,nap), öblítsd le vízzel, szárítsd meg, és jó lesz. majd elmondhatsz egy ilyet : [link] :C

CASper666:Taurin névvel Amsterdamban....hehehe :DDD



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.