Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Shim


Shim
őstag

Al Fakher görögdinnyés: nem folyik, nagyon jó állagú, alapból finom apró darabos.
Ízre lágy, kellemes, nagyon jól érezni a görögdinnye ízt. Eddig két tucat emberen "teszteltem", osztatlan siker. Mondjuk ennyi pénzért elvártam valami hasonlót :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1802) sasa311 válasza Shim (#1801) üzenetére


sasa311
veterán

Miért ilyen rohadt drága az Al Fakher?

Szívesen kipróbálnám, de 4x annyi, mint egy "sima" :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1803) ngabor2 válasza sasa311 (#1802) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert minőségi. sokkal jobb az íze, mint az olcsóbb kommersznek.

(#1804) ---VuK---


---VuK---
csendes tag

Üdv pipások!

bedobnán ide a két elhanyagolt pipámat hátha valakit érdekelne...
-55 cm-es 2 csöves, használt de jó állapotban rendszeresen citromlével takarítva (elveszi a kellemetlen szagokat) 2db 180 cmes szinte új és 2 db 155cm es használtabb csővel, szélfogó, tisztító kellékek
-35 cm-es egyszemélyes, 90 cmes egyszer használt csővel

ha még infó vagy kép kell szóljatok, árat meg mondjatok ha gondoljátok!
Addig is jó pöfékelést mindenkinek

(#1805) tempx


tempx
tag

Na kedves emberek, tegnap megjött a shisha-world-től a pipám :)) [kinghookah.espresso] Múlt hétfőn rendeltem, szerdán már Pesten volt, de (gondolom a húsvét miatt) a magyar posta csak kedden értesített ki. Kérésre elküldték a DHL tracking numbert, teljesen simán ment minden. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Még tegnap este beszaladtam a Corvin melletti szaharába szénért meg egy 2 almás nakhláért. Pipát elmostam, úgyhogy ma volt a tesztelés. Hála a sok előzetes fórumolvasásnak elsőre tökéletes lett a tömés :) Arab netrádio (http://orientale.radio-dzair.com/) beizzít, egy kis jófajta portoi sherry és lazulás. Tökéletes.

Kérdés: ajánljatok valami jófajta Al-Fakher-t ami tuti finom, szombaton beugrok a Sultanba. Szőlősre lennék kíváncsi, próbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1806) Shim válasza sasa311 (#1802) üzenetére


Shim
őstag

Négyszer? Hol láttad te? Kétszer annyiba kerül sultánban. Sima olyan 400, én Fakhert 800-ért vettem.
Vagy azóta megint emeltek?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1807) Zsadi válasza Shim (#1806) üzenetére


Zsadi
őstag

Én 1200 körül láttam az 50grammost.

[ Szerkesztve ]

(#1808) sasa311 válasza Shim (#1806) üzenetére


sasa311
veterán

1200ért láttam az 50Gr-osat én is :(

A Zinterneten nézegettem webshopba, otthonról tudok linkelni, most "dolgozom" xD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1809) sasa311 válasza sasa311 (#1808) üzenetére


sasa311
veterán

Ittvaneni :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1810) Shim válasza Zsadi (#1807) üzenetére


Shim
őstag

Ejnye, akkor emeltek :( Egyszer azért érdemes kipróbálni :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1811) Zsadi válasza Shim (#1810) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát most van tartalék. Hála Neked! :)

(#1812) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tegnap szivtam vaniliásat, meg pisztáciásat, de mindkettő elég gyenge volt. Biztos rossz volt a dohány.

(#1813) Dominguez válasza Shim (#1810) üzenetére


Dominguez
csendes tag

Tuti, h 1 hete 800 volt a Sultanba. Vettem 1 kétalmásat (aszittem sima nakhla, szerencsére az eladó is) :D naon faintos az íze, csak ne lenne ilyen csöpögős. Pl csipesszel szinte lehetetlen tömni, a csomagolásból is kifolyt, és most tiszta nedv a papír is. De az íze.... Mindent feledtet. Azóta bulifavorit a "drága" kétalmásom

(#1814) Shim válasza (Kolombusz) (#1812) üzenetére


Shim
őstag

Milyen márka? Nakhla pisztációtól én konkrétan fejfájást kaptam, íze nulla volt.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1815) Jeti1


Jeti1
tag

"Megdöbbentő fotók kerültek szerkesztőségünk birtokába. A képeken a Gáspár család legkisebb tagja, az alig ötéves Virág látható, amint éppen vízipipát szív. Szakemberek szerint ez sokkal ártalmasabb lehet a cigarettázásnál is."
[link]

[ Szerkesztve ]

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1816) CASper666 válasza Jeti1 (#1815) üzenetére


CASper666
tag

Jah, és 15-50szer annyi benne a káros anyag mint a cigiben! :DDD :U :))

Az a baj, hogy a sok birka ezeket feltétel nélkül beveszi és terjeszti, anélkül hogy utánanézne hogy mi is ez valójában. :F
És pont egy ilyen lapnak egyáltalán hogy lehet hinni?!? :W

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1817) sasa311 válasza CASper666 (#1816) üzenetére


sasa311
veterán

harmince... vagy háromszáá...ezer ... niko... a vízből vonnya ki a széndijoxid... vagy nemtudom...
Kéremkapcsojja ki!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1818) Latsza válasza Jeti1 (#1815) üzenetére


Latsza
aktív tag

Egészen vicces, mert pont tegnap is ment a fókuszban ez a nagy "botrány".
Megkérdeztek egy szakértőt, ő azt állította, hogy sokkal kevesebb káros anyag van a vízipipában, de "azért nem egy 5 éves szájába való"

Itt is a videó

Híres ember körül vadítóan nagy dioptriára állítják a nagyítót...

Aztán a Sultan főnökével csináltak egy röpke intrót :DDD

(#1819) Shim válasza Latsza (#1818) üzenetére


Shim
őstag

Zacher doktor mondja jól – sokkal kevésbé ártalmas, mint a cigaretta, de egy gyereknek akkor sem adnám oda.
Gáspár családról meg no comment.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1820) sasa311


sasa311
veterán

Al fakher 2almás dohány + kókuszszén = félelmetesen jó!.. Asszem mostantól a gatyám fogom al fakher dohányra költeni xD

Negatívum: A kókuszszenet nagyon nehéz begyújtani :( Viszont NAGYON MEGÉRI!!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1821) Shim válasza sasa311 (#1820) üzenetére


Shim
őstag

Még a sima rudas szénnél is nehezebb? Mégis mennyibel tart tovább? Mondjuk ráérek, itt nem a pörgés a lényeg :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1822) sasa311 válasza Shim (#1821) üzenetére


sasa311
veterán

Hát nálam a rudas szén begyújtása kb 1,5-2 perc a gázlángon, ennek meg kb 3,5 perc (pontosság ftw xD)
Viszont a törögetős rudas szén az nekem kb. 40-45 percet ég, ez meg többszöri tesztelés után is minimum 2 órát, de havernál mikor 2en szívtuk 2,5 óra után otthagytuk, mert még mindig égett és el kellett indulnunk :D Szal nagyon durva!
Meg ilyen jópofa kis kockákba van a dobozba, nem kell törni meg semmi, minden kocka pont egyforma.
Viszont hőtartó sapka az nagyon kell hozzá, ert nem fedi le a nagyobb fajta dohánytartót és az almumínium szénkonzol mellett bemegy a hideg levegő is. Hőtartó sapkával viszont tökéletes :)

Kisebb dohánytartónál vagy hogyha alufóliázol akkor nem gond szvsz.

Szerintem nagyon megéri, 1000 ft volt 1 kg a szultánban. A törős szén is annyi, viszont 1/3 ideig ég.

A hőmérséklete is el van találva, sűrű, tejfehér füstöt ad.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1823) Shim válasza sasa311 (#1822) üzenetére


Shim
őstag

Ez nagyon jól hangzik, ha sultan körül járok bedobok egyet. Kösz a jó kis leírást ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1824) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én is terveztem ilyet (kókusz kocka szén) venni még be is linkeltem képet róla hogy mi a vélemény róla, én olyat is hallottam itt hogy lehet érezni a kókusz ízét, ebből mennyi igaz?
Csak mert az ugyebár el is tudja rontani az ízét szerintem (ha pl egy sima dinnyés dohány + kókusz íz), persze ha ez igaz.

[ Szerkesztve ]

(#1825) sasa311 válasza BalaNce87 (#1824) üzenetére


sasa311
veterán

nem érezni semmiféle kókusz ízt.
Normális szénnek amúgy sincs íze :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1826) kem


kem
addikt

Vettünk nemrég citromos dohányt, és azt azóta is itthon bűzölög.
Borzalmas íze van, olyan mint ha szappant nyalogatnék.
Mindenki gondolja meg 2x ha eszébe jut citromos vp dohányt venni!

Köszi!

(#1827) Shim válasza kem (#1826) üzenetére


Shim
őstag

Milyen márka? Nagyon nem mindegy! Pl. egy Nakhla citrom nagyon finom, a Mazag/Hennawy citromja meg mosogatószer ízű. Úgy általában a citromosról lebeszélni nem kéne senkit, nekem egyik kedvencem :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1828) deny12 válasza Shim (#1827) üzenetére


deny12
csendes tag

Szerintem is jó a nakhla citromos.De a többi márkában még nem próbáltam :)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1829) deny12


deny12
csendes tag

De a cappucino-s a leges legjobb :D

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1830) sasa311


sasa311
veterán

Az új drágaságom

:D
A szultánból

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1831) (Kolombusz) válasza Shim (#1814) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Valószínűleg valami gagyi, nem saját dohány volt, hanem egy vendéglátóhelyen kértünk egy pipát.

(#1832) ngabor2


ngabor2
nagyúr

utoljára múlt szombaton pipáztam, úgyhogy most megint rágyújtok egy adag pisztáciásra. annyira nem húdefinom dolog, asszem nem is veszek többet.

(#1833) Latsza


Latsza
aktív tag

Én kedden kipróbáltam a waha kivis dohányt, naggyon fincsa, hasonlít az íze az instant teák ízéhez. Be fogok egy ilyen újítani :)

Szombaton összeengedtem egy kis szőlőst meg egy 'egyalmás' dohányt, nem volt rossz íze.
Aztán pedig egy kis citromosat meg a nyárról maradt egy narancsos gubacs, nem volt semmi szétszedni, atomkemény volt :D de a füstje kárpótolt!

Asszem ma is ilyen maradékokat összekeverek..

sasa: szép kék :C

[ Szerkesztve ]

(#1834) Dominguez válasza sasa311 (#1830) üzenetére


Dominguez
csendes tag

Ugyanilyenem van, csak fehér-ezüstben. Én is meg vok vele elégedve, ugyan nem egy remekmű, de fűbe, vinni ide-oda tökéletes.

(#1835) CASper666


CASper666
tag

UP! ;]

Ma érkezett meg a rendelésem. Olyan dohányokat rendeltem amiket eddig még nem próbáltam: szilva , málna-szeder (Al Fakher); görögdinnye , redbull (Al Massah); "narancs krém" , szeder (Al Waha)

Véleményeket várnék azoktól akik ismerik valamelyiket, esetleg mindet. :)

(Al Fakher görögdinnyét már szívtam, az nagyon jó volt. Ennél az íznél a márkák közti különbség érdekelne(Al Fakher vs. Al Massah))

-Ha szépen egyenként mindet kipróbáltam, én is megírom majd valamikor a személyes tapasztalataimat :DDD , esetleg egyenként kifejtem melyikről mi a véleményem. Persze csak ha édrekel valakit. ;]

-A Füst legyen veletek!

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1836) sasa311 válasza CASper666 (#1835) üzenetére


sasa311
veterán

Én most vettem Nakhla mandarint és narancsot.
A narancs jó, a mandarin szvsz eléggé íztelen :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1837) CASper666 válasza sasa311 (#1836) üzenetére


CASper666
tag

Nálam a mandarin majdnem teljesen ugyanolyan volt mint a narancs, talán kicsit édesebb.
Ami érdekes az egészben hogy magában és csokis-mentával is szívtam mindkettőt, és jó volt. Aztán egyik napról a másikra megutáltam a narancsot, egyszerűen rosszul vagyok tőle. :F
Már vagy 3 hónapja nem is szívtam belőle, lehet hogy újra megszeretném ha tömnék. :DDD Este ki is próbálom. ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1838) Somika


Somika
újonc

Hello!Az egyik barátunk hónap végén megy ki törökországba és megkértem hogy hozzon nekem a következő dohányokból: -Serbetli:málna,citrom,szőlő,kókusz és -hayyam:vanillia,tuttifrutti.
Valaki tud valamit mondani a fent felsorolt dohányokból és hogy odakint milyen árban van?

[ Szerkesztve ]

(#1839) PROti válasza Somika (#1838) üzenetére


PROti
tag

Megjött a pipánk 37-es vizipipa.eu-ról és kibaszott jók mert 20 órán belül itt volt :DD
7 dohánnyal minden faszán becsomagolva!Ugyhogy mindenki nyugodtan rendeljen onnan!
Mindegyik dohány El.mazag volt.Az epres fasza,likőr szintén,sárgadinnye is jó,őszibarackeper,jó cucc nagyon! :) Csak a pisztáciától készültünk be!Nagyon filinges volt lementünk Malomvölgyi Tóra,pipa közbe néztük a tavat!Nagyon fazsa! :) Üdv

(#1840) CASper666 válasza PROti (#1839) üzenetére


CASper666
tag

Bár pipát még nem rendeltem onnan, tényleg korrektek, bárki bármit mond; volt a rendelésben egy 250grammos málna, de 5x50-be küldték ki ami amúgy több lenne forintban, de a végösszeg mégsem emelkedett! És még emelett ugyanúgy megkaptam a gyújtót is ajándékba+ 2 szipkát :D

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1841) CASper666 válasza CASper666 (#1835) üzenetére


CASper666
tag

Ma kipróbáltam a Fakher (Fucker :DDD ) szilvás dohányt is, de az hanyagolható. Nem éreztem igazán az ízét, sem az illatát. Nem volt rossz, csak többet vártam volna tőle. :s
A többi ízzel meg vagyok elégedve fakeréktól, kivéve a mentolt(abból a Nakhlától még nem szívtam jobbat), és a citromot, de lehet hogy a citromnál csak az én hibám: nem annyira édes mint a Nakhla, inkább olyan mintha a N citromhoz[vagy akármlyen gyengébb ízhez reszelnék kis citromhélyat (és ez azért lényegesen olcsóbb megoldás!).Bár lehet hogy ez a tökéletes citrom íz, de nekem jobban tetszett a Sprite szerű édeskés N citrom. ;]

Nálam a kb 900HUF-os 100 db-os alufólia ami méretre van vágva elég jól szerepelt, pedig én is azon agyaltam hogy ennyiért 2 20méteres tekercset veszek és abból sokkal több kijön, de ezt nem kell duplázni, és nem ég meg(amit sokan észre sem vesznek csak a vége felé olyan "Vas"íze van a cuccnak) Azért az alugyűrűt oda is beszerkeszettem a biztonság kedvéért;)

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1842) sasa311 válasza CASper666 (#1841) üzenetére


sasa311
veterán

50 forint egy fém széntartó oszt az sose ég el ér méretre se kell vágni :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1843) CASper666 válasza sasa311 (#1842) üzenetére


CASper666
tag

Az is igaz, de nekem akkor nincs rendes füstje, mert túl sok levegőt kap a dohány. Szal a széntartó konzolra ugyanúgy kell alufólia ha elfogadható ízt és füstöt akarok. :P
De lehet hogy én vagyok a béna, bár a környezetemben mindenki fóliázik, mert nekik sem jön be a széntartó cucc.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1844) sasa311 válasza CASper666 (#1843) üzenetére


sasa311
veterán

A szénhez kell konzolt venni.

Nekem 2 fajta konzolom van, egy nagyobb és egy kisebb. Illetve inkább úgy mondanom, hogy mindkettő egyforma méretű, de az egyiken a szénnek kialakított lyukacsos rész átmérője kisebb, mint a másikon. A nagyobbat használom a törős faszénhez, a kisebbet meg a kókuszszénhez meg az öngyulladóshoz. És így nem kap mellette levegőt :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1845) ngabor2 válasza CASper666 (#1843) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a hiba az ön készülékében van. nekem is konzol van, meglehetősen nagy füstöt képes produkálni a pipa.

(#1846) Latsza


Latsza
aktív tag

Részt vettem a hétvégén a KIN-kupán,annak örömére,hogy másodikak lettünk (:((( ) szakkolléga srác tömött egy csillapítósat, dinnyés-citromos, aztán járt körbe a pippa :))

sokat kellett javítani, mert az íráskészségem a fáradtság végett elveszett :D

[ Szerkesztve ]

(#1847) PROti válasza CASper666 (#1843) üzenetére


PROti
tag

Szerintem meg nem.Csak normálisan kell rá rakni a szenet!Vagy nekem jó nagy a szenem? :) Mert pont befedi az összes lyukat.De szerintem a következő tömésnél ki próbálom alufóliával!Jah és az El.mazag sárga dinnye szerintem nagyon rossz!Mosószer íze van!A kávéjuk nagyon jó,a likőr meg mindennél jobb! :) Jah és a kókusznak meg alig van füstje de viszont nagyon finom.röviden ennyi jó pipázást! :K
Jah igen és hogyha én hideg vizet rakok az üvegbe akkor mi lesz?Hideg lessz a füst vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1848) CASper666 válasza PROti (#1847) üzenetére


CASper666
tag

Nekem is pont befedi a szén a lyukakat, de mégsem megy úgy mint fóliával. Húgomnak viszont konzollal is szépen füstöl. Lehet hogy a kerámia és a széntartó között surran be túl sok levegő. :F Meg is nézem valamelyik nap hogy melyik kerámiára passzol valamelyik konzol szépen, és teszek még egy próbát. Idő és anyagtakarékosabb megoldás lenne ha rendesen tudnám így használni. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1849) PROti válasza CASper666 (#1848) üzenetére


PROti
tag

Nekem úgy füstöl miunt a gyárkémény. :) Iszonyat jó!

(#1850) CASper666 válasza PROti (#1849) üzenetére


CASper666
tag

Nah, összeválogattam a kerámiát és a konzolt, és így tényleg elég szép eredményeket értem el, bár úgy tűnt hogy hamarabb "elfogyott" a füst, pedig még izzott a szén, és a végén a dohány madnem fele sértetlen maradt. :F Így kb fél óra aktív füstölést sikerült elérnem. A fóliával 1 óra körül adja a cucc ugyanannyi dohánnyal, és akkor el is ég a 90%-a.
Nem halott az ügy, de még gyakorolnom kell a tömést, úgy látszik konzollal teljesen máshogy kéne pakolni a dohányt hogy ne vesszen kárba a fele. :U

-Az egyben kapható kerámia-széntartó-hösapka (3in1) cuccal majdnem kibírta az 1 órát, de annak a hőtartó része sokkal kisebb mint amit most használtam, lehet h csak azért jobb, mert jobban tudja tartani a hőt a kis sapival? Na majd ezt is letesztelem valahogy. Csak kell egy kisebb szélfogó. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.