Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Szplöttyy válasza pronyó (#2650) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ha pesti lennél, lehet érdekelne, kókuszost még úgyse szívtam :)

Smoke & Torque

(#2652) PROti


PROti
tag

Ma qrva jót pippantottam a természetben!(Malomvölgy) :C Csak az a baj hogy 20km bringázással járt egy 7éveseknek való bringával. A 180cm-es magasságomhoz tényleg passzolt. :Y

(#2653) pronyó válasza PROti (#2652) üzenetére


pronyó
tag

Épületes látvány lehetett :C

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2654) PROti válasza pronyó (#2653) üzenetére


PROti
tag

AZ volt :C

(#2655) pronyó válasza PROti (#2654) üzenetére


pronyó
tag

Na ha már így leült a topic lenne egy kérdésem.
Közületek valakinek van Nammor vagy Razan szívócsöve? Esetleg tudna szerezni (nem vizipipavasarlas.eu-ról 12k-ért :Y ) valahonnan, vagy eladó lenne a sajátja?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2656) Szplöttyy válasza pronyó (#2655) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Akkor énis kérdezek valamit! Azok milyen csövek? Vagy csak a márka? :B Miben különbözik a "sima" csőtől?

Smoke & Torque

(#2657) Kharg válasza Szplöttyy (#2656) üzenetére


Kharg
tag

Nammor/Razan mosható szívócsövek.
Amerikában készül egyedül,onnan lehet rendelni.Egy-egy ilyen cső akár 5évig is nyugodtan használható,ha az ember vigyáz rá.Mivel nincs benne fém,nincs ami rozsdásodjon ;)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2658) pronyó válasza Kharg (#2657) üzenetére


pronyó
tag

Németországból meg egyéb nyugateurópai országból is simán lehet rendelni csak nincs kedvem a cső árát kifizetni postaköltségre! :DDD

Szplöttyy: Amúgy róluk van szó:

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2659) Kharg válasza pronyó (#2658) üzenetére


Kharg
tag

Nos én úgy tudtam,hogy nyugat európában is elvétve két helyen található csak.
Én személyes úton intézem magamnak,nagynéném USA-ban él,megrendeltem neki,ő meg tovább küldi nekem,tehát 0pk és 0pénz:) :C

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2660) pronyó válasza Kharg (#2659) üzenetére


pronyó
tag

Az korrekt! :C
Hol laksz? :DDD Mert ha megtudnánk oldani, hogy nagynénéd küldjön mégegyet, kifizetném a cső árát és elmennék érte! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2661) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Egy "sima" csövet mennyi időnként kell cserélni? Mert utóbbi időben, akármit csinálok néha furcsa ízű a füst, lehet a cső már kicsit gáz...

Smoke & Torque

(#2662) pronyó válasza Szplöttyy (#2661) üzenetére


pronyó
tag

Egy biztos, ha mosod kb 2alkalom után elkezd a fa rohadni, belül a merevítő drót pedig rozsdásodni...Ha nem mosod, akkor viszont benne maradhat az íz a csőben, de így egy fél évig minimum kibírja egy gyenge minőségű is.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2663) Kharg válasza pronyó (#2660) üzenetére


Kharg
tag

Sajna Erdély,tehát kb. semmit nem használna;)

Csővel kapcsolatban meg annyit,hogy fél év után érdemes már cserélni :)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2664) pronyó válasza Kharg (#2663) üzenetére


pronyó
tag

Uhh, akkor bukó tényleg :O

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2665) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Próbálta már vki a füstszűrőt? Használ vmit? Túl sok tapasztalatot nem találtam róla...

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2666) pronyó válasza Seraph 16 (#2665) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

A HEBA filterre gondolsz?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2667) Seraph 16 válasza pronyó (#2666) üzenetére


Seraph 16
őstag

Igazából a szűrős szipkára gondoltam (kb. 40ft/db volt), de most már ez is érdekel.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2668) CASper666 válasza Seraph 16 (#2667) üzenetére


CASper666
tag

Hali!

Kipróbáltam már mindkettőt, de a szűrős szipka nem jött be.
Ami nekem volt az annyiból állt hogy egy darab vatta (vagy valami hasonló) volt benne amin alig jött át még a füst is, szerintem semmi értelme. Inkább a szénszűrős szipkát használom, az legalább megfogja az esetleges fadarabokat és egyebeket amik a csőből jönnek. :DDD Elvileg a nikotint is szűri, de azt annyira nem érzékeltem.
A heba filternek annyiból veszem hasznát hogy halkabb tőle a pipa. Azt mondják azzal az ízek is jobban kijönnek, én ezt sem igazán vettem észre. Az ára miatt viszont jobban megéri egy kilyuggatott kinder tojás sárgája a cső végére! :DDD ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2669) pronyó válasza Seraph 16 (#2667) üzenetére


pronyó
tag

Elmondtak előttem mindent amit akartam! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2670) 14adam


14adam
addikt

Hello,valaki megtudná mondani hogy honan rendeljek kerámiát(35-cm-s pipához)Mert vizipipawebáruháztól nemakarok,mert min. 3000ft-ért kéne vásárólni,de nekem csak kerámia kell.A közeli boltba meg csak jövöhéten lesz :(

(#2671) Seraph 16


Seraph 16
őstag

CASper666, pronyó: köszi mindkettőtöknek.Akk majd csinálok/veszek ilyeneket... :K

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2672) pronyó válasza 14adam (#2670) üzenetére


pronyó
tag

Ha mindenképp rendelni akarsz, akkor: [vizipipavasarlas.hu].

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2673) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok! Újra itt! :C

Csövem teljesen troprára ment, full rozsda volt, már nem volt vele élvezet pipázni. Ma leugrottam az obi-ba, vettem csövet. Itthon citromlébe áztattam, hogy kimenjen a műanyag szag. Összeraktam, és ez sült ki belőle:
http://img24.imageshack.us/img24/5028/pipucso.jpg

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2674) Sianis válasza mocsanisi (#2673) üzenetére


Sianis
addikt

Teljesen pöpec! Gratula! :K

Sianis

(#2675) CASper666 válasza mocsanisi (#2673) üzenetére


CASper666
tag

Nekem is nagyon hasonlóan van megoldva, és tényleg jobb mint a "gyári" cső, mert ebből semmiképp nem jön rozsda, nyugodtan lehet vízzel mosni. :DDD Az egyetlen hibája hogy nekem 1-2 hónap alatt kicsit elsárgult/barnult a cső vége a pipa felőli oldalon (szóval azért jön ott a nikotin, nem csak a pára :P ), de ez csak szépséghiba. Majd ragasztok rá valami bársony borítást vagy ilyesmit. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2676) mocsanisi válasza CASper666 (#2675) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Énis most borításon töröm a fejem, majd lesz valami :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2677) CASper666 válasza mocsanisi (#2676) üzenetére


CASper666
tag

Szólj ha kitalálsz valami jót! ;)
Régebben a kisebb átmérőjű csővel próbálkoztam, és arra húztam az eredetit, de úgy elég keményen kellett szívni, szóval átváltottam kb a képen látható átmérőjű csőre ( pont rá lehetett húzni az eredeti farészre), de erre meg nem tudom mit tegyek hogy szép és használható is legyen. :DDD
Mondjuk egy fehér üvegű pipához menne színben meg minden, de azért nem veszek olyat. ;]

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2678) mocsanisi válasza CASper666 (#2677) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Még nem találtam ki semmit. De addig is:

Ma vettem a Betty Keleti Kincseiben:
1kg coca-coal kocka szén: 1500ft
50g nakhla meggy: 450ft
250g al-waha menta, konzerves csomagolásban: 1500ft
Még kedvezményt is kaptam hozzá, szal ajánlom mindenkinek!

Itthon megcsináltam a mixet, ami így néz ki:
30% menta
70% meggy

Pár szó a mentáról: Baromi finom illata van, baromi nedves, baromi jó :C

Szal cső jól vizsgázott, nagyon jót pipáztam, közben a hangfalakból üvöltött DAMIAN MARLEY! Ajánlom mindenkinek Damian-t!

Ha valaki hasonló cső kivitelezésén gondolkodik, elmondom, hogy a csőt ajánlott feltölteni citromlével (50%-ossal minimum), lezárni a 2 végét, és 3 órát hagyni minimum ázni. Így teljesen kimegy a műanyag szag/íz, és semmi mellékíz nem lesz pipuzás közben.

Üdv: mocsanisi :DD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2679) sasa311 válasza mocsanisi (#2678) üzenetére


sasa311
veterán

Steril csövet kell venni (gyógyszertár?; orvosi ellátó bolt) és annak egyáltalán nincs semmilyen szaga.

Mondjuk könnyen beszélek én hozzá tudok jutni :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2680) mocsanisi válasza sasa311 (#2679) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Rajta van hogy nem tartalmaz káros anyagokat, vagyis étkezésre is (????) lehet használni... Jóez így, a citromlé árába nem haltam bele :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2681) PROti


PROti
tag

Srácok valaki aki Pécsi nem tud eladni nekem pár szenet+dohányt? :B

(#2682) mocsanisi válasza PROti (#2681) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem van eladó, igaz pesti vagyok, de elpostázom ha kell XD

Nakhla erdeti gyümölcs kb. 50g
Nakhla alma kb. 100g
Waha cseresznye kb. 50g

Ha érdekel írj.... :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2683) PROti válasza mocsanisi (#2682) üzenetére


PROti
tag

Már tárgytalan...arra az estére kellet volna! :C De holnap meg van az új pipám,egy csöves de veszek átalakítót és máris 2 csöves.(45cm-es karc mentes alig használt 2500pénzért :DDD )
Majd rakok képet ÜDV

(#2684) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdv !
Egy kis segítség kéne...hogy tudnám meggyőzni apámat, hogy a pipa nekem jó lesz ?:DDD
Van pénzem, tudnék venni egy szépet, már ki is néztem.

(#2685) Sianis válasza MmDorian (#2684) üzenetére


Sianis
addikt

Töltsd be a 18-at, utána azt csinálsz a pénzeddel amit csak akarsz.

Sianis

(#2686) MmDorian válasza Sianis (#2685) üzenetére


MmDorian
őstag

Erre nem is gondoltam... :U :DDD

(#2687) Szplöttyy válasza MmDorian (#2684) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Meggyőzni esélyes, hogy sehogy... Magyarázhatsz nekik, hogy örüljenek, hogy nem dohányzol, mert itt hideg a füst, meg kevés nikotin, meg nem káros meg stb. Én egyszerűen bejelentettem, hogy Vízipipázok... Nem örültek neki, de hát mit csináljanak? :)

Smoke & Torque

(#2688) MmDorian válasza Szplöttyy (#2687) üzenetére


MmDorian
őstag

Mennyi idős vagy ?

Volt idő, mikor dohányoztam néha, azt jól vették, csak kitalálták, hogy 18 éves koromig azért mégse, azóta nem nagyon gyújtok rá, viszont a pipára rá vagyok állva, nagyon jól esik, amikor néha, haveréknál pipulunk egy kicsit. Ha úgy kapom el apám, hogy jó kedvében van, akkor nincs akadály szerintem :DD
húú..ez nagyon off :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2689) Szplöttyy válasza MmDorian (#2688) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Holnap leszek 16 :DDD Nekem, azt hogy dohányzom azt nem tudták... Csak multkor eléggé összebalhéztam velük, és a pofájukba vágtam, hogy már lassan 3éve... Kicsit kiakadtak, de nem tudnak mit csinálni, ua ez van a VP-vel is, ha megtiltják hogy itthon, akkor megyek máshova, szal kénytelenek belenyugodni. Bár a VP-t még anyám is ki akarja próbálni :))

Smoke & Torque

(#2690) PROti


PROti
tag

Itt van az új pipám! :C 2500ft-ért vettem(kivétel az egyik cső,plusz átalakító hogy 2 csöves legyen,de akkor is jó vásár) :Y 45cm magas és egy karcot nem találtam rajta!
http://kepfeltoltes.hu/view/090414/948407494K_p022_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#2691) Szplöttyy válasza PROti (#2690) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Grat!

Ugyanolyan gépházam volt :DDD Ugyanúgy le volt törve az USB ajtó... Hogy utáltam azt a házat, de egykét lefagyás után, egyénire szabtam, hullámos volt a teteje és az oldala :DDD

Smoke & Torque

(#2692) PROti válasza Szplöttyy (#2691) üzenetére


PROti
tag

Hát én is csapkodtam már párszor de nem a gépházra voltam mérges..nincs semmi bajom vele..azért van kicsit ki húzva a dvd olvasó mert annyira rákúrtam hogy nem nyílott ki meg nem olvasott semmit :DDD aztán visszafeszítettem :Y

(#2693) Szplöttyy válasza PROti (#2692) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:DDD

Smoke & Torque

(#2694) szaba19 válasza mocsanisi (#2673) üzenetére


szaba19
tag

Helloka!
Az én szivócsövem is ilyen:) vettem mezőgazdasági boltba 80ft/fm áron:D3 méter igy akár a másik szobából is pipázhatok:)

Másik kérdésem egyik pipás webshopba láttam világitó golyócskákat a vázába 1480ft-os áron sztetek lehet benne cserélni az elemet vagy ha kimerül kakukk. mert ha lehet benne cserélni már hozatom is haverommal ugyis pesten tanul:)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2695) szaba19 válasza CASper666 (#2677) üzenetére


szaba19
tag

nekem is kisebb méretű a csövem de én meg pont nem ráhúztam hanem beledugtam csöbe megfurtam a két favégét és jó lett:)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2696) mocsanisi válasza szaba19 (#2694) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Egyszerűbb ha veszel ledes öngyújtót, kiszereled belőle a ledet és beledobod. Semmi baja nem lesz, én már kipróbáltam XDXD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2697) szaba19 válasza mocsanisi (#2696) üzenetére


szaba19
tag

Igen tudom én is kipróbáltam már igy, de ez a golyó csak akkor világit ha szivom szóval nem mindig , meg most elég szép a pipa nem akarok mókolni ha már lehet kapni ilyent gyárilag lényeg lehessen benne elemet cserélni 1500ft nem vág földhöz . Posta ugysincs haverom pesten tanul lehozza nekem .

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2698) pronyó válasza szaba19 (#2697) üzenetére


pronyó
tag

Szerintem ezek már csak ilyen marketing fogások, hogy jajdeszépenvillog ezeröccázé, de másra nem igazán jó :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2699) mocsanisi válasza pronyó (#2698) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pontosan! Ez csak desing, gyakorlati haszna NINCS! :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2700) szaba19 válasza mocsanisi (#2699) üzenetére


szaba19
tag

Tom ,hogy az srácok csak tetszik :) ugyis megvan mindig pipámhoz minden mert haverom ugye pesten tanul mindig hozza györbe a pipacuccokat:) 1700ft körül van nagydohány 500a 40-es 3kings.:)

Amúgy én is szoktam pipázgatni kicsit szabadban nálunk itt egyetem körül van egy aranypar nevű hely ami végülis egy szabadstrand amit két részre egy töltés választ el ott szoktunk pipázni.:) Kellemes hely meg futnak arra szép egyetemi lánykák;) :B :B :C :C :D :D

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.