Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) zedok válasza ngabor2 (#2500) üzenetére


zedok
senior tag

és holnap? szerintetek sultancenter vagy keleti fűszeres a jobb?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2502) mocsanisi válasza zedok (#2501) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Passz.... Én jövőhét hétfőn próbálkoznék :F ....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2503) ngabor2 válasza zedok (#2501) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nyitvatartás: H-P: 10-19, Sz:10-14 óráig
Tel/Fax.:(+ 36-1) 303-91-88

imho legegyszerűbb, ha holnap 10 után megcsörgeted őket. ha felveszik, akkor meg tudod kérdezni.

ja, amúgy innen van az infó.

(#2504) lajo


lajo
senior tag

Üdv!
A holland three kings szén nálam 45 percig égett, de a végén már olyan pici volt az utolsó negyed órában, hogy alig volt füst. A szántartó konzolt púposan használtam.
Milyen szenet vegyek, hogy tovább égjen? (Ha kell inkább szarozok picit a begyújtással.)
Ha a dohány teteje picit megfeketedett, elégett az baj?
Köszi

(#2505) deny12 válasza lajo (#2504) üzenetére


deny12
csendes tag

Az nem gáz ha a dohány teteje fekete lessz,sőt,legtöbb embernél az egész dohány "elég"
Ha az nem probléma hogy pepecselni kell a begyújtással,akkor ajánlom neked a Cocobrico-t(kókusz szén :D http://sultancenter.hu/faszen/nag/DSCF2202.jpg )Több mint másfél óráig bírja,és még akkor vígan ég :DDD Rem tudtam segíteni! :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2506) deny12 válasza lajo (#2504) üzenetére


deny12
csendes tag

Ja és szerintem ne használj konzolt,mert ott szívja a legtöbb "Fars" levegőt,De ha ez neked bevállt,akkor nem szólok bele,csak 1 tipp!Az alufólia 100x jobb,mások szerint is :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2507) mocsanisi válasza lajo (#2504) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ahogy más írta cocobrico, vagy BIO szén. Nekem a bio szén sokkal jobban bevált! Szultánba lehet venni 200ft/5db. Ugyan úgy néz ki mint a sima szén, csak hiányzik róla az öngyulladó réteg, és olyan 1,5-2 órán keresztül adja a hőt egyenletesen! Mindenképp próbáld ki! Üdv: mocsanisi :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2508) Pukkancs


Pukkancs
tag

Na emberek, nakhla citromot SOHA TÖBBÉ. Milyen márkától ajánljátok a citromot, mert ez kegyetlen csalódás volt, pedig ehhez fűztem elején a legnagyobb reményt (habás kis szerencse is van, amikor haverral pipáztunk, nem sokon múlt, hogy ne azt használjam).

(#2509) mocsanisi válasza Pukkancs (#2508) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pedig nem rossz a nakhla citrom. Ha tényleg citromot akarsz akkor Massah citromot vegyél. Igaz kicsit drága de megéri!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2510) Pukkancs válasza mocsanisi (#2509) üzenetére


Pukkancs
tag

Nálam elég rossz benyomást keltett, mintha valami vegyszeres íze lett volna, ilyen wc-sprés mellékíz, nem is éreztem túl jól magam tőle, pedig első tömés volt, egyedül.

(#2511) CASper666 válasza Pukkancs (#2510) üzenetére


CASper666
tag

Hali!

Kicsit tényleg mosószeres ízű, de ha citromos ízt akarsz akkor az a lényeg hogy reszelj citomhéjat a dohányba! Mondjuk én csokis mentába szoktam reszelni, de sokkal jobban átjön a citrom mint a citromos dohányoknál. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2512) Zsadi válasza CASper666 (#2511) üzenetére


Zsadi
őstag

Én meg a csokis mentában csalódtam. :)
De kiprobálom majd keverni valami mással. Ötletek?

(#2513) CASper666 válasza Zsadi (#2512) üzenetére


CASper666
tag

Csokis menta + narancs; csokis menta + alma + citromlé a vízbe; csokis menta + vanilia

Nekem ezek bejöttek, bár a narancsot azóta kicsit meguntam, de szinte mindennel lehet keverni a mentolos dohányokat. Talán azért a kávé meg ilyenek nem illenek annyira hozzá :DDD .

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#2514) Zsadi válasza CASper666 (#2513) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi az ötleteket! Kiprobálom majd!

(#2515) zedok


zedok
senior tag

hali! na. segitsetek pls :D nem tudok dönteni h milyen pipát vegyek 72-82-vagy nagyobb cm-ü pipát? :) és egy csövüt vagy két csövüt? (forgót semmiképp) :) előre is köszi! a vizipipavasarlas.hu-ról fogom rendelni :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2516) Sianis válasza zedok (#2515) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem 71 centis egy csöves van. Ilyet használtunk idén a PH! táborban, nem volt borulékony és 6-7 ember ha körbeülte akkor sem volt gond. Előnye, hogy a kezdők is tudják használni, mivel ha több cső is van akkor aki éppen nem szív annak be kell fognia a sajátját. Tapasztalataim szerint néha még azt is nehéz megtanítani, hogy a szipkát vegyék le... :)

Magasságot illetően, meg ahogy magasodik úgy borul egyre jobban.

Sianis

(#2517) mocsanisi válasza zedok (#2515) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem 82, és egycsövű.... Azért egycsövű, mert úgyis tudsz átalakítót venni! Viszont az egycsövesek, szvsz szebbek! :K

Sianis: Azért nem teljesen igaz.... Pl. az én 40 centisem nagyon borul.... Haver 55 centise is elég könnyen borul....

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2518) Sianis válasza mocsanisi (#2517) üzenetére


Sianis
addikt

Akkor mi vagyunk a nagyon ügyesek vagy óvatosak. :)

Sianis

(#2519) Latsza


Latsza
aktív tag

Szerintem meg éppen a kisebbek borulékonyabbak, mert kb a pipa maga olyan "nehéz" mint a cső és a húzóerő, amivel hat rá a júzer..
Nekem a nagy forgós pipám eddig egyszer sem dült el, pedig nem egy kis darab és párszor már volt használatban :))

Tipp: ananászból ne csináljatok dohánytartót; túl nagy, túl nedves, és kevésbé alakítható :DDD

(#2520) ngabor2 válasza mocsanisi (#2517) üzenetére


ngabor2
nagyúr

minél nagyobb a pipa, annál nagyobb a "váza" talpa, tehát elvielg annál jobban tudja tartani. különösen, ha az meg is van töltve vízzel.

(#2521) zedok válasza ngabor2 (#2520) üzenetére


zedok
senior tag

hát srácok :D én elmentem egy boltba (mint kiderült fater karácsonyra szervezte le stb, csak akkor nem volt) és elmentünk. egy raktár volt. telis tele pipával :D és a választásom egy 105cm-s egyiptomi pipára esett :D kegyetlen jó :) 12ezer magyar ft :) rendes volt az eladó is! kaptam hozzá sok-sok sok szipkát. szenet dohányt tisztitó kefét (noha ez alap) egy fekete szinben pompázik :) kegyetlen jó :D csak anyámat sajnálom kicsit :D

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2522) zedok válasza zedok (#2521) üzenetére


zedok
senior tag

már fel is avattuk :D hihetetlen jó ahh :D volt kólás (hennawy) meg vegyi gyümölcs(nakhla) mindkettő nagyon jó volt :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2523) zedok


zedok
senior tag

Mindenkinek pipában és dohányban gazdag és boldog új évet! :) :C

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2524) deny12


deny12
csendes tag

B.U.É.K! :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2525) zedok


zedok
senior tag

hmm kipróbáltam a nakhla sárgadinnyét. nem rossz. de a kóla sokkal jobban tetszett ;) csokisról vélemény(prince molasses)?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2526) Zsadi


Zsadi
őstag

Boldog Új Évet Kívánok Nektek!

Sárgadinnyét érdemes/lehet valamivel keverni?
(Van belőle nagy adag, gyorsabban fogyna :) )

(#2527) Xaero88 válasza Zsadi (#2526) üzenetére


Xaero88
tag

Jahajj BUÉK nektek, tegnap nakhla almát tömtem, szilvapálinkás-energiaitalos hidegvízbe, hát valami isteni volt! :)

(#2528) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát aztán mégsem lett tójegén vizipipázás, mert nem akartunk 30-40 percen át ott fagyoskodni, de azért remek szilveszter volt. Év első pipázása pedig viccesen indult, megtömtem a tölcsért, szenet beizzítottam, hőtartó felrak, elkezdem szívni és nem bugyborékolt a cső, szétkaptam a pipát, újra összeraktam, még mindig ugyanaz történt, a végén kiderült, hogy haver elbambult és nem fogta be a másik csövet :W .

(#2529) Sianis válasza Pukkancs (#2528) üzenetére


Sianis
addikt

Hát igen, ilyen ez a több csöves pipa :DDD

Sianis

(#2530) pronyó


pronyó
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki közületek, hol lehet itthon Nammor vagy Razan szívócsövet venni? Vagy akár másfajta mosható csövet?

Mint kiderült se Szultánba se az általam ismert helyeken nem lehet kapni egyáltalán mosható csövet mivel mindegyikben fém spirál van ami rozsdásodik!

Ha tudtok olyan boltot ahol kapható mosható cső vagy a fennt említett 2 közül bármelyik pls írjatok!

Üdv: pronyó

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2531) zedok válasza pronyó (#2530) üzenetére


zedok
senior tag

Helló! Hm itthon kapni ilyet? :D asszem bár lehet rosszul tudom h lesz RAzan cső a vizipipa.eu-n (ennek a webshopjában) de csak ha jól tudom :) de esse biztos még :(

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2532) pronyó válasza zedok (#2531) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Az jó lenne mert nagyon nincs kedvem külföldről rendelni! :(
Hallottam valakitől, hogy állítólag pesten is lehet kapni valamelyik boltban de nem tudom melyikben...

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2533) Sianis válasza pronyó (#2532) üzenetére


Sianis
addikt

[double]

[ Szerkesztve ]

(#2534) Sianis válasza pronyó (#2532) üzenetére


Sianis
addikt

Vizipipablog-osok írták, hogy most év elején lesz majd nekik.

Sianis

(#2535) pronyó válasza Sianis (#2534) üzenetére


pronyó
tag

Ja, most néztem én is! :)
Remélem nem lesz több 7k-nál! :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2536) mocsanisi válasza pronyó (#2535) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én arra tippelek hogy 6K lesz. Ha ennél drágább lesz, akkor jobban megéri külföldről rendelni!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2537) lajo


lajo
senior tag

Szasztok!
Hol érdemes dohányt venni? (ár+választét)
Epresből és citromosból milyen márkát?
Köszi

(#2538) pronyó válasza lajo (#2537) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Pesten Szultánban, vagy Betty keleti kincseiben érdemes, illetve vizipipavasarlas.hu-ról érdemes rendelni.

Citromot és epret is Nakhlában tudom ajánlani, bár a citrom kicsit érdekes ízű szokott lenni.

Ha igazán jót akarsz, akkor Al-Fakher-dohányt veszel, ott minden íz tökéletes csak az a bibi, hogy eszméletlen drága.

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2539) mocsanisi válasza pronyó (#2538) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ezzel vitatkoznék... Al Masah is nagyon jó, ezen kívül epret nem ajánlom nakhlából, sztem nagyon rossz. Dohány meg ha választék: Sultán Ha ár: Bettykk

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2540) pronyó válasza mocsanisi (#2539) üzenetére


pronyó
tag

Nakhla eperből már sikerült elszívnom úgy 1kilót és szerintem jó dohány, de kinek a pap kinek a paplan :DDD

Masah-ból milyen ízű dohányt ajánlassz? Ha jól tudom kb egy árban van a Nakhlával szal lehet azt veszek legközelebi bevásárláskor! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2541) mocsanisi válasza pronyó (#2540) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Rosszul tudod :) Masah Al-Fakher kategória kb. Amúgy masah-ból citrom, az nem az a wctisztítós citrom, hanem a finom citrom :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2542) pronyó válasza mocsanisi (#2541) üzenetére


pronyó
tag

Kösz a felvilágosítást! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2543) dodesz_whis


dodesz_whis
újonc

Sziasztok!
Nagyon sürgős választ kérnék!
Szeretnék vásárolni a Westendbe vizipipát a barátnőm szülinapjára.
Tudom, hogy lent a kajáldás résznél van az üzlet. Nem járt már valaki ott? Milyenek a pipák? Sajnos csak 3500 Ft-ot tudok áldozni rá. Tudom, hogy ezért csak kicsit lehet venni, és annak túl sok értelme nincs, de nekem is kicsi van, és 2 óráig húzza. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha valaki járt már ott, és körülbelül tudja az árakat, meg a pipákról tud felvilágosításd adni az írjon! Nagyon nagy szükségem lenne rá. Sajnos ide nem tudok mindig feljönni, mert elfelejtem:(
Aki tud segíteni az vegyen fel msn-re vagy írjone-mail. Nagyon fontos!
e-mail: dodesz.nao@gmail.com
msn: dodesz_whiskas_nao-chan@windowslive.com
Előre is köszönöm(:

(#2544) pronyó


pronyó
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy -látva Szultánban és egyéb helyeken az árakat,- tud még valaki olyan helyet ahol 2000Ft alatt van a 250-es Nakhla? :F

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2545) deny12 válasza pronyó (#2544) üzenetére


deny12
csendes tag

Próbáld meg a Betty k-k ben.
Úgy tudom ott még mindig olcsó az 50grammos dohány.Persze a mai árakhoz mérve.Ebből gondolom hogy a 250-es se lehet ott 2e Ft :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2546) pronyó válasza deny12 (#2545) üzenetére


pronyó
tag

Ok, köszi meg is nézem jövő héten megyek arra! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2547) pronyó válasza deny12 (#2545) üzenetére


pronyó
tag

Most néztem Betty Keleti kincsei honlapját!

250gr Nakhla: 1300Ft!!! Ha 3at veszel, kapsz mellé egy tizes szenet.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2548) deny12 válasza pronyó (#2547) üzenetére


deny12
csendes tag

Elég korrekt ár/üzlet ez :C

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2549) csimav


csimav
senior tag

Sziasztok! Asszem elkezdek vizipipázni:) Vettem pár dolgot ITT
Ezeket:
-37 cm kék 1csövű vizipipa
-50 grammos karamell ízesítésű dohány(El Nakhla)
-50 grammos kóla ízesítésű dohány(Prince)
-50 grammos narancs ízesítésű dohány(Prince)
-50 grammos csokoládé ízesítésű dohány(Prince)
-3King öngyulladós szén(33mm)
-3King öngyulladós szén(40mm)
-Szűrős cső végébe dugható szipka 5 db 40Ft/db
-Műanyag cső végére húzható szipka 5 db 20Ft/db
-Hőtartó sapka 800 Ft

A prince dohány: 350 Ft/db volt, az El Nakhla 600 Ft/db, a vizipipa 2900 Ft volt.

Sztetek jo áron vettem? Jokat választottam? Vki irja le hogykell megtömni!
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2550) Sianis válasza csimav (#2549) üzenetére


Sianis
addikt

Tömés:

Nézd meg, hogy a test meddig ér bele a tartályba. Úgy kell majd megtöltened a tartályt, hogy a csövet kb 2-3cm víz ellepje. Tartályt tölts, test bele, dohánytölcsér rá, szívócső be. Kezedet tedd rá a tölcsérre és szívd meg a csövet. Ha túlzottan szelel, akkor valahol ereszt a pipa, nézd meg a tömítéseket. Ha minden ok, akkor jöhet a tömés. Nem kell túl teletömni viszont azért legyen benne, hogy legyen mit szívni. A dohányt úgy tedd bele, hogy szétszeded rostjaira. Jöhet a széntartó, ami lehet a „gyári” fém vagy alufólia is, ez utóbbi talán jobb. Jöhet a szén, te tudod milyet vettél, a sima szenet egyszerű begyújtani, a kókuszszénhez pedig irány a tűzhely. Ha beizzott a szén, akkor tedd rá a széntartóra, hőtartósapka rá az egészre és irány szívni. :)

Ha kapar a füst akkor vagy száraz a dohány, ami ritka, vagy túlzottan megtömted a tölcsért és közel van a dohány a szénhez, így beég. Ennyi az egész. Néha szedd le a hamut a szénről, de főleg csak élvezd a füstöt.

Sianis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.