Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) csimav válasza Sianis (#2550) üzenetére


csimav
senior tag

köcce mester:D :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2552) pronyó válasza csimav (#2551) üzenetére


pronyó
tag

Még annyit hozzátennék, hogy ha alugyűrűt raksz a dohány és a fólia közé, a beégés esélye minimálisra csökken! :K [alugyűrű]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2553) csimav válasza pronyó (#2552) üzenetére


csimav
senior tag

Kocce:) :R

ILYET hogykell csinálni? És milyen trükkök vannak még?
Üdv.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2554) Latsza válasza csimav (#2553) üzenetére


Latsza
aktív tag

mezei füstkarikák ezek :)
gyakorolni kell, annyi a titka, hogy mintha az A betűt mondanád, csak hang nélkül és garatból engeded ki a levegőt... jó muri haverok között :D

(#2555) mocsanisi válasza csimav (#2549) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nakhla-t nem kellett volna venni 600-ért, PM dohány 350-ért jó. Füstkarikát meg tényleg A vagy O hanggal lehet csinálni, úgy hogy nem rezgeted meg a hangszálaid XD Máshogy nem tudom elmondani :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2556) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én mióta megvettem a kókusszenet azóta nem igazán pipázok, meg amúgy se, de eléggé gyenge ez a kókusszén, én is azért vettem mert sokan ajánlottak, hogy olcsó meg sokáig ég, ez a kettő igaz, viszont alíg van füstje, 3-5 percig rajta hagyom a gáztűzhelyen forgatgatom hogy mind1ik oldala izzon, de simán belaszik és olyan meg sosincs hogy az egész kocka izzana, rárakom az egyik izzó részét egy kis ideig jó azt utána bealszik, nemtudom ehhez tényleg lágngszóró kéne hogy tartós maradjon az izzás, meg az a gáz hogy a kocka szélei szoktak izzani és nem a közepe pedig fújom is hogy terjedjen de semmi.

csimav: Én is ott vettem durván 1 éve a pipámat, az oldal volt tulajdonosát ismerem, de nyáron eladta egy haverjának (az oldalt).

[ Szerkesztve ]

(#2557) csimav


csimav
senior tag

eza vizipipacenter nem tul megbizhato.... csutortokon rendeltem,nem hivtak,nem irtak mailt... hivtam oket de fogyatékosok.. szarnak bele...
véleményeket kértek a vizipipacenterrol.
:R

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2558) anxius


anxius
aktív tag

Nos sziasztok.Én is beléptem immáron a pipások táborába egy 35ös mini pipával.
Igazából már picit régebb kezdtem,de akkor még csak home made pipával,ám most vettem egy picit itthonra :C

(#2559) csimav válasza anxius (#2558) üzenetére


csimav
senior tag

csácsá:D :C :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2560) pronyó válasza csimav (#2559) üzenetére


pronyó
tag

Vizipipacenter tényleg megbízhatatlan, ráadásul elég gagyi cuccaik vannak nem ajánlom senkinek...Én is anno megjártam egy vizipipaüveggel amit tőlük rendeltem.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2561) norbalia87


norbalia87
tag

Egy kis jatek vizipipazas kozben :) [link]
Azokat a fust gomboket hogy csinalhatja? En arra tippelek, hogy szappanbuborekokat fuj tele fustel. Vagy valami erosebb anyagot hasznal szappan helyett.

(#2562) pronyó válasza norbalia87 (#2561) üzenetére


pronyó
tag

Szappanos víz is megteszi, mi is csináltunk ilyet! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2563) norbalia87 válasza pronyó (#2562) üzenetére


norbalia87
tag

Ez nagyon nagy :) Nekem is ki kell probalni. Amugy nehez vizipipa fustbol karikakat fujni? Nem dohanyzom, csak neha vizipipat szippantok, es jo dolog lenne ha megtanulnak karikakat fujni :) Gondolom konyebb mint cigifustbol, csak surubb a vizipipa fust. Vagy az nem szamit?

(#2564) pronyó válasza norbalia87 (#2563) üzenetére


pronyó
tag

Ugyanúgy kel mint cigifüsttel csak ez sűrűbb ahogy mondod és éppe ezért látványosabb is! :)
Lentebb írták, hogyan próbálj karikákat fújni, szerintem egy pipázás alatt meg lehet tanulni simán! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2565) csimav


csimav
senior tag

Megjott a cucc:D de nemtetszik ez nekem:S szédülök és hányingerem van a pipázáskor/utána :( :F

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2566) Kharg válasza csimav (#2565) üzenetére


Kharg
tag

Ha egyedül szívod,akkor ne mohón tedd.
nyugodtan kell pipázni,hisz ez relaxáció:)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2567) csimav válasza Kharg (#2566) üzenetére


csimav
senior tag

nyugodtan csinálom:) meg a másik baj hogy a dohány hozzáég az alufoliához.. pedig teszek oda alugyurut.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2568) pronyó válasza csimav (#2567) üzenetére


pronyó
tag

Ha túl gyorsan és túl sokat szívsz egyszerre az is lehet a gond.
Oxigén hiány léphet fel és ezért szédülsz. Két szívás közt ha egyedül pipázol hagyj kb 10másodperc szünetet.

Ha ráég, hát ráég annyi baj legyen, ha ez az ízt nem befolyásolja. Egyébként nem kell túltömni, a fólia és a dohány közt legyen 2mm minimum és úgy rakd az alugyűrűt.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2569) csimav


csimav
senior tag

Csáó:) Kocce az ötleteket. A vizipipa.eu -s csomagban találtam hibákat :Y

Pl: Azon a tányérszeru vmin van 1 dudor, nem passzol rendesen miatta a helyére:
Tányér1
Tányér2

Akkor ottvan a kerámia. Nagyon rosszat kuldtek!( Tesomnak normális méretben kuldték és jot,nekem 1,5 x akkora és sz*r)
Van a kermámiám belsejébe vmi cucc... mintha szétfolyott kerámia lenne. Igy kaptam meg..
Képek róla:
Keramia1
Keramia2
Keramia3
És ezek a képen láthato ,hogy az a trutyi minden lukat eltom,csak 1 et nem:
Keramia4
És még szépséghibás is a kerámia(nem ilyet rendeltem):
HIBA1
HIBA2

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2570) Zsadi válasza csimav (#2569) üzenetére


Zsadi
őstag

Az én kerámiámon is volt ilyen 2db eltömődés, de azt egy kis vékony fúrószárral át tudtam furni/ütni. De azért nem volt ilyen állapotban, mint amit Te kaptál.
Itt nálunk kecskeméti boltban is nehezen tudtam ép kerámiát szerezni. Minden volt valami kis hiba. Nem tudom hogy, de lehet szállítás közben ütődik, verődik.

[ Szerkesztve ]

(#2571) pronyó válasza csimav (#2569) üzenetére


pronyó
tag

Szerintem reklamáld meg mert ez elég gáz! :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2572) Shim válasza csimav (#2569) üzenetére


Shim
őstag

Egyszerű – sérült árut küldtek, cserét kérsz. Legközelebbi postázáskor gondoskodjanak a megfelelő csomagolásról. Kérj új tányért és (megfelelő méretű) kerámiát.
Sokat rendeltél tőlük, ez a minimum, hogy cserélik.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2573) csimav


csimav
senior tag

Beszéltem velük. Hétfőn jön a futár:) Küldenek nekem 1 kerámiát:) Nagyon rendesek. Kaptam egy 2000 Ft os utalványt és 2 vizipipás öngyujtot:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2574) mocsanisi válasza csimav (#2569) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Írjál nekik e-mailt, szerintem készségesen segíteni fognak! Sok embernek cserélték már ki a hibás cuccait! Szóval bátran írj nekik! :K

Szerk.: Látom már megoldódott! :C

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2575) csimav


csimav
senior tag

Találtam megint hibát :Y
szivócsőben:
KÉP1
KÉP2
KÉP3

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2576) BalaNce87 válasza csimav (#2575) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az nekem is ilyen lett mostanra már mindenhol reped, most már elég gáz, utána az a része amit fogsz az lejött, nah mind1 szar csövet adnak ennyi, de csak a felső része repedezik, amit beledugsz a pipába az nem. Persze valljuk be ezek nem minőségi darabok, szarér hugyért osztogatják kint, itthon meg van pofájuk elkérni érte 1000-3000-ig terjedő összegeket, elég vicces. Haveromnak meg mondom ez mi, azt nem adott újat csak visszarakta a leesett részt, szóval ennyit az ismerettségről megbízhatóságról nah meg a segítőkészségről :((, lehet a mostani tulaj van olyan rendes és kicseréli.
Egyébként adnak rá vmi garanciát pl 1 évet, vagy ilyen nincsen? De ahogy látom a sérült alkatrészeket kicserélték (kerámia) és még nem is ismered a srácot, én nekem meg ilyen téren előnyömre nem vált az ismerettség, szépen vunk...

[ Szerkesztve ]

(#2577) sasa311


sasa311
veterán

Ilyen 3-4 ezres pipáktól azért nagy minőséget ne várjatok...

A kerámián az eltömődés a máz bevonat, simán útszúrhatod.
A szívócsövek úgyis szarok, én évek óta szilikon csővel használom, az sokkal jobb.

Viszont a horpadás meg a szépséghiba tök jogos, azt cseréltetsd ki!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2578) BalaNce87 válasza sasa311 (#2577) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ilyen szilikon csövet hol vettél, OBI-ba vettél másfél métert azt kész, mert pipás boltokban én még nem láttam olyat hogy átlátszó gumi/szilikon cső.

(#2579) sasa311 válasza BalaNce87 (#2578) üzenetére


sasa311
veterán

Nem is pipás boltban, obiban / barkácsboltban.

Én a vékonyabbat szeretem, ráteszem az eredeti szívócsőhöz adott tömítést és kész.
Haverom a vastagabbat szereti, az tömítés nélkül is illik a szívócsonkba (benzin "lopó" cső).

El lehet mosni, nem törik meg, nem rozsdásodik, fogaddal rá tudsz harapni és a 2 kezed tudod pipázás közben használni ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2580) csimav


csimav
senior tag

Megjott a kerámiám:D A hibásat meg furoval megcsináltam:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2581) csimav


csimav
senior tag

upsz. 2x ment el

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2582) MIK3MAN


MIK3MAN
csendes tag

Eladó vizipipa !

[link]

:)

[ Szerkesztve ]

Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld!

(#2583) pronyó válasza MIK3MAN (#2582) üzenetére


pronyó
tag

Szép pipa, ennyiért simán megéri! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2584) pronyó válasza csimav (#2580) üzenetére


pronyó
tag

Ingyen kihozták vagy futárt kellett azért fizetned?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2585) csimav válasza pronyó (#2584) üzenetére


csimav
senior tag

Teljesen ingyen volt:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2586) pronyó válasza csimav (#2585) üzenetére


pronyó
tag

Akkor elég korrektek voltak, ezt is vártam tőlük! :K
Amúgy nagyon sok megrendelésük van épp ezért néha a sok kapkodás eredménye képpen előfordulhatnak ilyen bakik de ezekszerinte korrekt módon ki is javítják ezeket ha netán előfordul! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2587) csimav válasza pronyó (#2586) üzenetére


csimav
senior tag

A csőre aztmondták hogy nem cserélik ki még,mert nem befolyásolja a füstöt,de ha jobban elrepedne akkor cserélnék. ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2588) pronyó válasza csimav (#2587) üzenetére


pronyó
tag

Amit alapból adnak a pipához az amúgy se túl jó minőségű cső, 1500ért ennél 3szor szebbet, jobbat lehet venni bár az se mosható.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2589) csimav


csimav
senior tag

Nemtudtok vmi nemtul hires,de olcso,megbizhato netes boltot?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2590) csimav


csimav
senior tag

Hali! Hol olcsobb az al fakher dohány? Szultán? vagy bety? hol mennyi az 50,250 grammos? Jár vki arra?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2591) mocsanisi válasza csimav (#2590) üzenetére


mocsanisi
senior tag

betty-be nincs fakher úgy tudom! Legalábbis mikor én voltam akkor nem volt.... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2592) PROti


PROti
tag

Sziasztok.Valaki tudja hogy mióta akciós a vizipipawebaruhaz.hu-n a 2csöves pipa?meddig szoktak tartani náluk az ilyen akciók?Remélem még egy darabig várnak,mert még nem tudtam eladni a bmx-em(mongoose mischief),akit érdekel vagyen fel!Küldök képet,vedd meg,és akkor hamarabb meg van a pipám. :C amúgy most is van egy 37-es csak havernál beleszerettem a 2csövesbe,társaságba sokkal jobb az! :K

(#2593) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szerintem az egy csöves is jó társaságba szerintem a kettő felesleges nem hogy 3, a több csövűeknél az a baj hogy ha az egyik szívja akkor másiknak be kell fognia a cső végét és ezt vmikor elfelejtettük és akkor nem jön rendesen a füst, szóval kissé idegesítő befogdosni és figyelni rá.

(#2594) PROti válasza BalaNce87 (#2593) üzenetére


PROti
tag

Nekem nem volt zavaró.És jó az egy csöves is persze én is egy éve élvezem :K De a kettes jobban tetszik és igen is van értelme :P

(#2595) PROti


PROti
tag

reggel suli előtti tömés,kevertük az epret és a mézes dohányt,egész finom. :DD

(#2596) pronyó válasza PROti (#2595) üzenetére


pronyó
tag

Milyen márkájú volt a dohány?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2597) PROti válasza pronyó (#2596) üzenetére


PROti
tag

Az eper az Nakhala,a méz pedig El Mazag.Egész finom.Amúgy sok dohányt kipróbáltam már és szerintem a méz top3-as. :)

(#2598) pronyó válasza PROti (#2597) üzenetére


pronyó
tag

Köszi, Nakhla epret önmagában is szeretem szal ki fogom próbálni ezt a mixet! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2599) csimav


csimav
senior tag

Sziasztok! Kell vkinek Al Fakher dohány ? Most rendelünk kulfodrol. kb 1 kg=14-15 ezerbol kijon postával 1ütt...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2600) pronyó válasza csimav (#2599) üzenetére


pronyó
tag

Feldobom az ötletet haveréknak bár ennyi pénzből 3kiló Nakhlát veszek ami azért már nem kevés! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.