Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) csimav válasza pronyó (#2600) üzenetére


csimav
senior tag

De fakher a legjobb dohány:) és 1 kg mo-n 20 k:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2602) pronyó válasza csimav (#2601) üzenetére


pronyó
tag

Attól függ hol veszed...Amúgy tényleg a legjobb de még így sem ér 15k-t.
Arról nem is beszélve, hogy az 1kg-ból kb 150gramm nedves trutymó amivel ne igazán lehet mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2603) csimav válasza pronyó (#2602) üzenetére


csimav
senior tag

nekem megér:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2604) pronyó válasza csimav (#2603) üzenetére


pronyó
tag

Nekem 8! :))
Amúgy pontosan honnan rendelted a dohányt? Linket ha kérhetnék... :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2605) csimav válasza pronyó (#2604) üzenetére


csimav
senior tag

pontosan 1 haveromtol,akinek a haverja intézi.. nemtudom honnan lesz de azt tudom hogy 14300 ft lesz kb 1 kg.. és ugy hogy ebbe bennevan az 1500 ft os gls is...:) mert házhozhozatja nekem.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2606) pronyó válasza csimav (#2605) üzenetére


pronyó
tag

Egész tűrhető, de még azért átgondolom.
Ha már itt tartunk kérdezd már meg a haverod haverját, hogy ahonnan hozza a dohányt tud e szerezni Nammon vagy Razan szívócsövet és ha tud, mennyiért? :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2607) csimav válasza pronyó (#2606) üzenetére


csimav
senior tag

csak dohányt akarnak venni, kiegészitot nem, sorry

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2608) pronyó válasza csimav (#2607) üzenetére


pronyó
tag

Engem annyira nem izgat ám, hogy ők mit vesznek, de ahonnan veszik ott van Nammor vagy Razan cső? :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2609) PROti


PROti
tag

Huh nagyon finom a mangós dohány.Valami ismeretlen márka amit vettünk;)rince Molasses :C (elég nagy füstöt ad,az íze is fasza :K

(#2610) Kharg válasza PROti (#2609) üzenetére


Kharg
tag

Prince nem ismeretlen;)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2611) PROti válasza Kharg (#2610) üzenetére


PROti
tag

Nekem nagyon az volt,még neten se láttam,se élőbe pipa boltba,csak most :)

(#2612) pronyó válasza PROti (#2611) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Hol vetted? Prince-ből 250grammos mennyibe kerül?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2613) PROti válasza pronyó (#2612) üzenetére


PROti
tag

Pécs-Forrás,Ázsia kapuja,50g-os volt 450ft. :K Nem tudom hogy mennyi lehet 250g,mert nem is láttam hogy lett volna :)

(#2614) pronyó válasza PROti (#2613) üzenetére


pronyó
tag

Ok, azért köszi! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2615) PROti


PROti
tag

MOst szívtunk ezer éves Nakhala epres dohányt.Korához képest egész jó volt,csak kapart,mert hát eléggé száraz volt ;] Szerintem volt vagy 1-2éves :C

(#2616) csimav válasza PROti (#2615) üzenetére


csimav
senior tag

grat. ;]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2617) pronyó válasza csimav (#2616) üzenetére


pronyó
tag

Én is szívtam már egyszer másfél éves Nakhla trópusit. Kis glicerinnel feljavítottam és már jó is volt.
Igaz nem volt olyan jó íze mint alapból de tűrhető volt így is! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2618) PROti válasza pronyó (#2617) üzenetére


PROti
tag

hehe :D Ízbe nekem ugyanaz volt kb csak jobban kapart! :)

(#2619) pronyó válasza PROti (#2618) üzenetére


pronyó
tag

Minden dohány kaparós ha kiszárad! :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2620) PROti válasza pronyó (#2619) üzenetére


PROti
tag

És ki mondta hogy ez nem így van? :P

(#2621) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok végre tegnap sikerült megvalósítanom a cső javítást vagyis jobban mondva cserélést, mivel megtudtam még régebben hogy vas spirál van benne amivel rögzití a csövet hogy ne essen össze, és mindenki akit ismertem vízzel tisztította így fenállt a rozsdásodás, így haverral gondolkodtunk hogy vmi átlátszó cső kéne gumiból végül szilikon lett belőle és így nem lesz para mert ezt aztán moshatod vízzel semmi baja nem lesz, de főleg nekem, mert nem kell rozsdát szívnom. Igaz később azt is megtudtam hogy ezek a csövek 2-3 alkalmasak kb, mert kint szarér hugyért osztogatják, másrészt semmi minősége sincsen, magyarul 5 ft-ot nem ér gagyi megoldásaival meg a gyenge faminőségével. Nah de lényegre térve itt egy kép az újdonságról :)

(#2622) pronyó válasza BalaNce87 (#2621) üzenetére


pronyó
tag

Mi is most fogunk csinálni mosható csövet gégecsőből+műanyag végű szívócsőből. Ez a legolcsóbb és legjobb megoldás. A fa meg sajnos el fog rohadni ha sokat mossátok szal egy idő után nektek is műanyagra kéne cserélni.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2623) BalaNce87 válasza pronyó (#2622) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jaja a fa kurva szar :D de még anno haver vett egy csövet az is ilyen vas spirál belülről, amit beledugsz pipába az fa, viszont amit fogsz az műanyag, 4 gyémánt alak van egymáson piros fehér piros fehér sorrendben :) szóval fasza a cső egy 1000-es volt, igazság szerint nekem csak az a része reped amiből szívom a témát a vége az egyáltalán nem, csak az a gáz hogy külön nem adják el, hanem csak mint cső, egyébként sultanba vettük.

(#2624) pronyó válasza BalaNce87 (#2623) üzenetére


pronyó
tag

Azt vágom, mi úgy fogjuk megoldani, hogy egy vékony gumicsövet rakunk a fa rész belsejébe így az nem fog a mosás során vízzel érintkezni szal elég tartós és jó lesz remélem! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2625) pronyó


pronyó
tag

Sziasztok!

Közületek valakinek van forgó vizipipája? Van valami hátránya? Csapágy nem kezd el nyikorogni egy idő után? Pótüveget lehet hozzá kapni valahol?

Előre is köszi a válaszokat! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2626) Latsza válasza pronyó (#2625) üzenetére


Latsza
aktív tag

Csaó!

Nekem van forgós pipám! nincs igazán hátránya, elég stabil, a talpazatában homok van, nehezen tud megbillenni, viszont amerre kanyarintod a csövet, az arra áll irányba :D
ami talán bosszantó tud lenni -ha olyan a kialakítása mint nekem-, hogy ha az üvegre úgy van a felsőrész rácsavarva (üveg is menetes, meg ami rámegy az is, és így kapcsolódnak), akkor az nem légmentes lezárás, eléggé szelel, de azt én mindig megoldom két zsepivel..

(#2627) pronyó válasza Latsza (#2626) üzenetére


pronyó
tag

Köszi a gyors választ! :R
Tudnál képet felrakni a pipádról(ha lehetne szétszerelt állapotában is)?

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2628) PROti


PROti
tag

http://www.vizipipa.eu/pipatali/
Minden pippantani vágyót szeretettel várunk!!
(légyszi küldjétek szét,hogy a lehető legtöbb emberhez eljusson)

Ti is rakjátok ki iwiw-re,meg ahova csak tudjátok!Egyszer legyen már jó levegő az országban! :DD

(#2629) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Fúúú, de jó kedvem van :) Szobába tök sötét, agymosott zene, és Al. Massah Redbull dohány :)

Smoke & Torque

(#2630) PROti válasza Szplöttyy (#2629) üzenetére


PROti
tag

És engem nem is hívsz? :U :C

(#2631) Szplöttyy válasza PROti (#2630) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Jössz? :DDD

Amúgy, keletinél a Sultán Centerben szokott valaki vásárolni? Al. Massah dohány kació van, 1csomag 1000ft 3csomag 2ezer ft... És adnak ajándékot, nemtudom direkt, vagy véletlen de csak itthon vettem észre, hogy a zacsiba volt 3süti... Ilyen lapos süti, kb mitnha vp dohány lett volna beletöltve, de finom volt :)

Smoke & Torque

(#2632) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Elég új vok a témában, de szeretnék egy pipát. Tudnátok nekem segíteni, h mekkora legyen és, h hol a legolcsóbb, v itt a ph! n árul-e vki (nem igen találtam). Olyan 5-6k-t szánnék rá, haverokkal szívnánk kb. havi egyszeri használatra kellene. A boruláson kívül jó vmire a mérete? Csak dohányos cuccok vannak, vagy van amiben csak aszaltgyümölcsök vannak?
Előre is köszi a segítséget.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2633) Shim válasza Szplöttyy (#2631) üzenetére


Shim
őstag

Én csak ott szoktam vásárolni, jó hely (meg közel is van hozzám). Ajándékot mindig adnak, ha többet veszel, akkor alkudhatsz is :)

Seraph 16
Méret nem számít, nagyobb az csak jobban néz ki. Én nem láttam "dohánymentes" dohányt, de ki tudja...

[ Szerkesztve ]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2634) PROti válasza Shim (#2633) üzenetére


PROti
tag

Ha a méret mind1 akkor miért nem láttam még sosem 2csöves 30-37cm-es pipát?Amugy jó lenne ha megtudnátok győzni arról hogy jó a 2 csöves kialakítás kis pipához,mert most szeretnék venni egy újat,és akkor átalakítóval megoldom!köszi Üdv

(#2635) pronyó válasza Szplöttyy (#2631) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Az 50grammos vagy a 250 grammos kerül 1000pénzbe? :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2636) Szplöttyy válasza pronyó (#2635) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Szia!

50gr.

Shim:

Én is mindig ott szoktam. Nagyon megszálottak ott az emberek :) December 25ödikén hívtuk fel a boltot, hogy nyitva vannak-e és mondták, hogy természetesen :DDD Bár nemtudom, náluk van-e karácsony :)

Smoke & Torque

(#2637) Shim válasza PROti (#2634) üzenetére


Shim
őstag

Attól, hogy nem láttál, még létezik: 33 centis.
Méret nem befolyásol semmit, maximum erősebben kell szívni a másfél méteres darabokat :)

Szplöttyy
Én is vettem karácsonykor ott vmit. Köszönéskor mondták, hogy "boldog karácsonyt!", én meg reflexből vissza, hogy "köszi, viszont". Utána jött a felismerés, hogy lehet ezt nem kellett volna :-)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2638) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Hát nem pörög a topic :DDD És még szenem sincs :O

Smoke & Torque

(#2639) Kharg


Kharg
tag

Én már szövöm a dicső terveimet.Nyáron megyek BP-re(Erdélyi volnék;)) és eddig már egész szép összeget tettem félre(eddig 27k HUF) és még jön ehez remélhetőleg.
Ha meg már úgyis megyek,akkor meglátogatom a Leileneát egy új 70cm körüli pipáért meg a Sultánt is és jól bevásárolok dohányból,szénből :D

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2640) PROti válasza Shim (#2637) üzenetére


PROti
tag

JÉÉ tényleg! :)Akkor remélem jön Pécsre is kicsi pipa 2csővel,nekem annyira nem jönnek be a nagyok!Max 50cm,de ha nincs más jó a nagy is! :D

(#2641) pronyó válasza Szplöttyy (#2638) üzenetére


pronyó
tag

Ahhoz képest, hogy 3naponta 2 hsz.-t írnak ide, szerintem egész jól pörög mostanság! :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2642) Kharg válasza Kharg (#2639) üzenetére


Kharg
tag

Szóval már is kérdeznék olyant,hogy mik azok a dohányok, és nem csak dohányok,amiket érdemes a Sultánban venni?;)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2643) Szplöttyy válasza Kharg (#2642) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Cseresznyéset, sárgadinnyéset, redbullosat tudom ajánlani! Most vettem görögdinnyéset, és two apple-t is, de kipróbálni nem tudom, mert nincs szenem :DDD

Smoke & Torque

(#2644) Kharg válasza Szplöttyy (#2643) üzenetére


Kharg
tag

Eddig úgy gondoltam,hogy veszek majd egy Fakher Berry,Fakher Szilva,Masah Citrom,Nakhla Menta ill. Waha Kólát 250esbe.
Ezeken kívűl vennék még valamit a megmaradó pénzből(50g-kat) ,illetve vennem kéne még legalább 2*3kg Cocobricot is és egy 100as csomag 3kings öngyulladóst :U

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2645) Szplöttyy válasza Kharg (#2644) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Menthásat még nem használtam, de állítólag kaprja a torkod, és nem jó. Kávésat se vegyél, mert az rohadt fos :DDD Amúgy, hogyhogy ennyi mindent veszel? Nálatok nem lehet kapni?

Smoke & Torque

(#2646) Kharg válasza Szplöttyy (#2645) üzenetére


Kharg
tag

Nálunk leginkább csak Nakhla dohány van,meg kevés Prince.Tehát ezekből itthon is kapok,ezért terveztem úgy,hogy jól bevásárlok majd,hogy kitartson egy ideig.
Szén csak ilyen rudas omlós faszén,ill. belga öngyulladós van.

Hiába,gyenge errefelé a vizipipás társadalom.Bár lesz majd lassan egy normális webáruház is,minőségi termékekkel :))

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#2647) Szplöttyy válasza Kharg (#2646) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Belga öngyulladós alatt azt érted, ami ezüst alu csomagolásba van, és narancssárga körök vannak rajta? Mert én azt használom :)

Smoke & Torque

(#2648) Seraph 16 válasza Shim (#2633) üzenetére


Seraph 16
őstag

Értem. köszi.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2649) pronyó válasza Szplöttyy (#2647) üzenetére


pronyó
tag

Nakhla menta nagyon jó, nekem nem kaparja a torkom legfeljebb hűsít mintha 3csomag vinterfrest betoltál volna! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2650) pronyó válasza pronyó (#2649) üzenetére


pronyó
tag

Amúgy nem kell valakinek egy 50grammos Hennawy kókusz? Tegnap vettem egy új pipát és ahhoz adták ajándékba de ez a fajta dohány nem tartozik a kedvenceim közé! :N

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.