Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) eastsider válasza pronyó (#2850) üzenetére


eastsider
nagyúr

mi a Top 10?

kiváncsi vagyok már a serbetlikre :)

[ Szerkesztve ]

(#2852) mocsanisi válasza pronyó (#2850) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nakhla trópusi???? Én abból 1 tömésnyit nem tudtam elszívni :( :(

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2853) Bikerman


Bikerman
aktív tag

sziasztok!

azzal szeretném kezdeni, hogy nem ismerem a pipázás művészetét, most néztem videót, hogy hogyan kell a dohányt betenni a kerámiába, de nem ismerem a szerkezetét a pipának. láttam már igazi pipát, de még se nem szívtam, se nem tömtem. igazából itthon szeretnék pipázni, ha nyitott ajtónál teszem (erkély), akkor büdös lesz idebent? vagy jó illatú lesz az ízesített dohány miatt? ha veszek, akkor mekkorát vegyek? egy személyre kellene. minél nagyobb annál nagyobb a füst, vagy hogy megy ez?

ragazzi della curva...

(#2854) pronyó válasza mocsanisi (#2852) üzenetére


pronyó
tag

Nekünk nagyon bejött, már vagy 6kilót elszívtunk belőle, simán jó! :P
Amúgy lehet pont rossz dobozt fogtál ki, főleg az 50grammosokat szokták eltolni Nakhláék de 250esből eddig az összes jó volt! :K

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2855) pronyó válasza Bikerman (#2853) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Otthoni pipázásra én a 47-55cm pipákat ajánlanám. Büdös semmiképp nem lesz max ha beég a dohány, egyébként finom illat fog terjengeni a lakásban, ami viszonylag hamar kiszellőzik. :D A füst mennyisége pedig inkább a dohány nedvességtartalmától és a tüdőkapacitásodtól függ nem a pipa méretétől, bár igaz a nagyobb pipába több füst fér de attól még nem tudsz többet kiszívni :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2856) Bikerman válasza pronyó (#2855) üzenetére


Bikerman
aktív tag

szerinted ha vennék egyet, akkor meg tudnám csinálni? de a széntől nem lesz büdös?

ragazzi della curva...

(#2857) 14adam válasza Bikerman (#2856) üzenetére


14adam
addikt

hát azt neked kell tudni,hogy megtudnád e csinálni.Néz meg néhány videót és egyből el lehet sajátítani.A szénnek semmi szaga nincs.Csak a kellemes illat marad a szobába.

Ja tegnap kicsit nagy pipát láttam.Van egy ismerősőm aki 1,80-an magas.Oda ált a pipa mellé és még kb fél méterrel magasabb volt a pipa :Y

Mindjárt el is tolok egyet :)

(#2858) pronyó válasza Bikerman (#2856) üzenetére


pronyó
tag

Ha a szenet erkélyen gyújtod be és nem a szobában, aztán megvárod míg teljesen "lepattog" róla az öngyulladó réteg, akkor nem lesz büdös.
A tömésről pedig youtube-on csomó videó van, illetve mocsanisi kolléga is rakott fel egy ilyen jellegű okosságot, ha visszaolvasol kicsit megnézheted. :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2859) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Voltam Sultánban bevásárolni magamnak, illetve 2 barátomnak. Ez lett belőle: :C
KÉP

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2860) pronyó válasza mocsanisi (#2859) üzenetére


pronyó
tag

Szép kis pakk! :C
Még mindig él az Al-Masah akció?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2861) mocsanisi válasza pronyó (#2860) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Igen!

3*250g=6000HUF
3*50g=2000HUF

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2862) pronyó válasza mocsanisi (#2861) üzenetére


pronyó
tag

Thx! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2863) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Itt a mostani dohánykészletem: KÉP :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2864) 14adam


14adam
addikt

Na kicsit festegettem ma a pipát az egyik haverommal.És csak 1015ft-ba tellett a tuning.Mat fekete lett.Itt egy kép :)

(#2865) pronyó válasza 14adam (#2864) üzenetére


pronyó
tag

Fajin lett! :DD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2866) szaba19 válasza pronyó (#2865) üzenetére


szaba19
tag

jól néz ki tényleg de nem fog lepattogni a krómról? vagy a tiéd nem krómozott?

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2867) 14adam válasza szaba19 (#2866) üzenetére


14adam
addikt

Szürke színü volt.Azt lecsiszoltam és 2 rétegben ráfujtam + lakk

(#2868) pronyó válasza 14adam (#2867) üzenetére


pronyó
tag

Érdekes, nem látszik rajta, hogy lakkozva van! De faszán néz ki! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2869) pronyó


pronyó
tag

Egyébként van valakinek tapasztalata a fém dohánytartóról? :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2870) deny12 válasza pronyó (#2869) üzenetére


deny12
csendes tag

Jól átmelegszik az tuti :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2871) pronyó válasza deny12 (#2870) üzenetére


pronyó
tag

Az a dolga neki! :DDD
Meg azért is vennék fémet mert elegem van ezekből a gagyi minőségű "alap" kerámiákból, Vortexre meg nincs pénzem. :F

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2872) mocsanisi válasza pronyó (#2871) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Sztem nem jó a fém. Az egy dolog hogy hamarabb átmelegszik, de hamarabb le is hül. Én nem tartom jó ötletnek. A másik fórumon szoktak rendelni külföldről, egy phunnel kerámia, postaköltséggel kb. 3000-3500 forintra jön ki. Egy olyanra sztem érdemesebb beruházni! :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2873) pronyó válasza mocsanisi (#2872) üzenetére


pronyó
tag

Mind1 már megrendeltem a fémet is, később meg úgyis vortex lesz ebből de nem most.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2874) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Nem sokára szülinapom lesz, és a tesómtól egy 47-es pipát kapok ajándékba. Szinte mindent csináltam már, csak még nem tömtem. Nemrég volt osztálykirándulásunk, ott az egyik barátom olyat rakott össze, hogy abból tényleg dőlt a füst. :K Ő alugolyókat is tett a dohány és a fólia közé, ez mindenképpen kell? A másik, hogy dohányokból mit ajánlotok? Az első dohányom kétalmás volt, kezdésnek tökéletes, van még egy Tropim (meg nem mondom most, hogy Nakhla vagy Hennawy , de az egyik a kettő közül) , és kapok a pipa mellé Al-waha epret. Al-waharol hallottam, hogy jó a füstje és finom az íze, ezért választottam(+elfogadható ár :D ). Ti hol szoktatok pipázni? Mert ugye szobában nem mindig lehet, megmarad az illat , de pl egy nagyobb helységben pl nappaliból hamarabb elmenne szerintetek?

Az ajándékom: 47-es kék pipa, Al-waha eper, 10db öngyulladós szén , mindez 5250 Ft-ért :D (+ házhozszállítás)

(#2875) Chosen


Chosen
addikt

Valaki vegyen fel msn-re amint tud , megjött a pipa , de gondok vannak vele, hosszú lenne íde leírni. sordidus@freemail.hu

(#2876) tibi666 válasza mocsanisi (#2848) üzenetére


tibi666
senior tag

karikát milyen technikával kell fújni?
a múltkor egy barátomnál szívtam vízipipát, élveztem.
érdemes ilyen óriásit venni, mint a tied?
mivel jobb, mint egy 60cm körüli?

ja és elkezdtem nézni a tömős videód.
a barátomnak ilyen alumínium lemezt adtak a pipájához, és arra kell tenni a szenet. az nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#2877) ngabor2 válasza tibi666 (#2876) üzenetére


ngabor2
nagyúr

minél nagyobb a pipa, annál inkább lehűl a füst, illetve annál több helye/ideje van kirakódni a nem kívánatos cuccoknak.

a széntartó konzol egy jó dolog, egyszerűbb azzal dolgozni, mint folyton az egyszer használatos alufóliával.

(#2878) mocsanisi válasza tibi666 (#2876) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Karikát én 3 fajta módon tudok fújni.

Egyik az O betűs módszer. Itta nnyi a lényeg hogy úgy csinálsz mintha o betűt mondanál, de nagyon kevés levegővel kell, mert különben túl sok füst jön ki, és nem lesz meg a karika.

Van az A betűs módszer. Itt torok A hangot csinálsz, nagyobb karikákat lehet vele fújni, sztem könnyebb módszer.

Az utolsó az álkapcsos, de ezt nem tudom elmagyarázni, ez igényli a legtöbb gyakorlást.

Nagyobb pipában jobban lehül a füst, meg sztem feelingesebb pipázni vele, na meg ugye a szobám dísze is.

A széntartó konzolt nem ajánlom, mert túl nagyok a lyukak, rozsdásodik, alufólia a legjobb megoldás.

Ui.: Bocs hogy ilyen későn csak nyaraltam :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2879) tempx


tempx
tag

Sziasztok,

Vettem a Szaharában a corvinnál egy 50g-os nakhla kétalmás dohányt. Otthon vettem észre hogy nincsem rajta az a sárga kék kibontó szalag csak sima celofán. Akkor ez most hamis vagy az újak ilyenek?

[link]

A link alapján hamis, viszont a gyártó képén [link] sincs. :F

(#2880) mocsanisi válasza tempx (#2879) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem feltétlen hamis... Próbáld ki, ha az íz stimmel akkor ne is foglalkozz vele! :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2881) tibi666


tibi666
senior tag

köszönöm a válaszokat! :)

(#2882) pronyó


pronyó
tag

Na voltam szultánban.
Vettem 3*250gr Al-Masah-t: RedBull,Feketeszőlő,Hawaii.
Legközelebb Al-Wahából is betárazok, abból 3db 250es 4600HUF.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2883) mocsanisi válasza pronyó (#2882) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Feketeszőlő finom, és még a masah-khoz képest is nagyon nedves! :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2884) tibi666


tibi666
senior tag

karikafújásban már profi vagyok, nekem az o-betűs vált be.
pipát még nem vettem, csak a barátaimén gyakoroltam.

(#2885) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hétfőn én is belépek a klubba. Ma rendeltem egy 55 centis vízipipát citromsárga színben.

Ilyen:

Már csak dohányt és szenet kell szereznem. :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2886) pronyó válasza mocsanisi (#2883) üzenetére


pronyó
tag

Finom ám! :))
Masah-ból mit ajánlassz még?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2887) mocsanisi válasza pronyó (#2886) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Citrom mindenféleképpen. Igazából ez egy citromos keverék. Sokak szerint a Strepsils szopogatótablettára hasonlít. Mindenesetre mentával bekeverve, 30-70-es arányban a citrom javára nagyon finom. 250-eset nyugodtan megveheted, el fog fogyni tuti :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2888) pronyó válasza mocsanisi (#2887) üzenetére


pronyó
tag

Köszi, ki fogjuk próbálni! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2889) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Szolgálati közlemény:

NE mossátok ki a szívócsöveteket, amennyiben nem Nammor, Razan, vagy házikészítésű szilikoncsőről van szó! :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2890) Atis707


Atis707
tag

Lehet buta kérdés, de 18 év alatt tiltott a vizipipa? :D (mellesleg nem cigizek, sose próbáltam, vizipipát se)

(#2891) jenei92 válasza Atis707 (#2890) üzenetére


jenei92
senior tag

vizipiát(szén,tartozékok) vehetsz csak dohányt nem..dehát tod ez is hogy van... :U

[ Szerkesztve ]

(#2892) mocsanisi válasza jenei92 (#2891) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Elméletben igen. Gyakorlatban viszont ha nem dohányboltról van szó, akkor szó nélkül odaadják. Egyes dohányboltokban is....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2893) Snowy_owl válasza mocsanisi (#2889) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Miért? :F

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2894) mocsanisi válasza Snowy_owl (#2893) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mert fém spirál van benne, ami víz hatására rozsdásodik. Szal amikor kimosod, azok a darabok nem lerakódott szennyeződések, hanem rozsda. Szóval NE mossátok a csöveteket!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2895) Snowy_owl válasza mocsanisi (#2894) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Akkor hogy lehet kitakarítani? Mondjuk gondolom akkor időnként ki kell cserélni.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2896) Atis707 válasza mocsanisi (#2892) üzenetére


Atis707
tag

Sejtettem... :U :)

[ Szerkesztve ]

(#2897) mocsanisi válasza Snowy_owl (#2895) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hát legjobb ha van kompresszorod, akkor átfújod levegővel és kész. Ha nincs akkor 2-3x földhöz csapod a csöved, úgy hogy fogod a 2 végét. Utána belefújsz 5x jó nagyokat. De legjobb ha beszerzel szilikon csövet, és csinálsz házi szívócsövet....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2898) Chosen válasza mocsanisi (#2897) üzenetére


Chosen
addikt

Tegnap mostam ki :DDD De mindegy, első használat előtti mosás volt , ugye nemrég vettem meg, és kis fadarabkák jöttek ki a csőből :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2899) Snowy_owl válasza mocsanisi (#2897) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Értem köszönöm.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2900) Psytróger válasza mocsanisi (#2897) üzenetére


Psytróger
tag

Egy kis kapcsolódás az informatika és a vízipipa témakörben :)
Lehet kapni néha a porszívó "hosszabbításaként" használható billentyűzet tisztítókat. Ez egy ilyen kis "plug", aminek egyik vége a porszívó csövére megy, a másik pedig beszűkül, és lehet kis kefés-szívókákat, és különböző formájú cuccokat pakolni rá... Nos ugye van vízipipán a cső és a test között egy gumitömítés, az nekem pont passzol a billentyűzettisztítóm végére... Általában arra szoktam rátolni a pipacsövet, beindítom a porszívót, aztán hagyom tisztulni egy 10-15 percet.

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.