Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) deny12


deny12
csendes tag

Uhh bocsi de hívni sajnos nem tudlak mert az összespénzt le telefonáltam és ez olyan ciki.
Meg adom az msn-címem pv-ba ok?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1002) Sipi16 válasza deny12 (#1001) üzenetére


Sipi16
senior tag

A telefonszámok mellett az elérhetőségeim között ott van az MSN címem is.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1003) deny12


deny12
csendes tag

felvettelek :D

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1004) ngabor2


ngabor2
nagyúr

vásárlás mellett/helyett csináltatáson gondolkodok. van egy ügyeskezű üvegtechnikus ismerősöm. mire kell odafigyelni, hogy csináltassam?

elképzelésem: az alja egy ''sima'' 500ml-es 29/32 csiszolatos lombik. ebbe menne egy szintén csiszolattal ellátott ''dugó'', amibe a szár be lenne forrasztva. a tetejére 14/23 csiszolat, ebbe menne az ugyan ilyen csiszolattal ellátott dohánytartó tölcsér, ami hőálló üvegből van. ennek a szélén esetleg lenne 3 kis ''tüske'', hogy a szélfogót tartsa, ami szintén üveg lenne.

a víztartályon 14/23 csiszolat, amibe menne a cső (legyünk igénytelenek: szilikoncső :D), a végére szipka.

jó ez így? ha igen, akkor közelítő méreteket tudnátok mondani? ha nem, hol bukik meg? 1-2 üveg jófajta vörösborért megcsinálja az öreg, mert nagyon jó haver.

(#1005) Janoska26 válasza ngabor2 (#1004) üzenetére


Janoska26
addikt

ez mire jó ez a vizipipa, ezzel kell színi a tüdőnkbe a kábítószert?vagy ez valami spéci succ ami nagyon szép és jó és überf@sza ami minden háztatrásba kell?világosítsd má fel ezt a kis tudatlan Jánoskát lécci :U :B

(#1006) ngabor2 válasza Janoska26 (#1005) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki sötét, olvasson :P majd kapsz te az igazi vizipiásoktól, hogy kábszernek minősíted...
[link]

(#1007) liquidmoon válasza Janoska26 (#1005) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Miért? Téged melyik téma érdekel? Ha a vizipipa, akkor jó topic ban vagy, akkor elég elolvasnod a két nemrég belinkelt oldalt: [link] , [link]
Ha viszont a drog érdekel, akkor ez a te topicod: [link]

(#1008) hamoody


hamoody
csendes tag

A vizipipa alapvetően nem füvezésre való! Viszont valóban nagyon szép és kellemes füstje van, valamint kevésbbé káros az egészségre!
Deny!a Sultanba a Móriczról a 4-6 ossal eljössz a Blaháig és onnan a piros metroval a Keletiig...ott pedig a Thököly úton odasétálsz! de a honlapjukon van térkép is ( www.sultancenter.hu).
Amúgy örülök, hogy másnak is tetszik a bolt:)))

(#1009) ngabor2


ngabor2
nagyúr

1 furcsa kérdés: lehet-e félig elszívni egy tömést? vagy inkább kevesebbet tömjek? nem hinném, hogy egy rendes tömést egyedül végig bírnék szívni, társaság meg nem mindig van.

(#1010) deny12


deny12
csendes tag

Szerintem inkább rakj bele kevesebbet. :)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1011) Sipi16 válasza Janoska26 (#1005) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez a drogos jelző nekem sem tetszett. Tudod guugli jó barát...

ngabor: Rakj kevesebbet ha meguntad akkor a szenet vízbe dobd bele és elalszik. (Ha pohárba rakod olyanba tedd amit nem sajnálsz mert fekete lesz.)

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1012) Hunterevil válasza ngabor2 (#1004) üzenetére


Hunterevil
tag

Magam is gondolkodtam kémia szertári eszközökből történő pipaépítésen, és felmerült bennem a kérdés, hogy a füstképzés legfőbb momentuma vajon a hevítés vagy a forró levegő átáramlása?

Hiszen ha csupán a hevítés is elegendő akkor jóval ''tisztább'' (co2,co,szénpor mentes)
pipát állithatnánk elő borszeszégő haszálatával. (Lombikban lévő dohány hevítésével)

the fun is in knowing...

(#1013) liquidmoon válasza Hunterevil (#1012) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Folyamatos forró levegő kell neki sztem.

(#1014) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, vettem egyet. olcsó volt, és ránézésre is eléggé gyenge minőségű, de hirtelen nem akarok rászánni az egészre 10k-nál többet. tudom, hogy lehetne rendelni, és a teljes cucc alatta is kijönne, de ismét működött a nekem most kell efektus :D ezen volt kifejezetten széntartó, nem kellett alufóliával szórakozni.

mandarin és eper ízű dohányt vettem, mindkettőből egy keveset összekevertem. egész jó volt, különösen, ha számításba vesszük, hogy utálom a dohányfüstöt (különösen a cigit). ez kifejezetten más. a füstből pont az a maró, keserű íz hiányzik, amit utálok a cigifüstben. egy darabig szívtam, majd mikor úgy éreztem, hogy elsőre elég, a szénre vizet csepegtettem. a dohány nagyrésze még nem pirult meg, azt egyelőre elcsomagoltam alufóliába, meglátom, milyen, ha ''újrahasznosítom''.

holnap beviszem a melóhelyre, megmitatom az üvegtechnikusnak, hogy hogyan is néz ki, és mikorra tudna egyet csinálni :D nem lesz díszes, de hogy működni fog, az biztos.

Hunterevil: mivel a dohánynak el kell égnie, ezért nem elég a melegítés, a forró (izzó szén hőmérsékletű) levegőnek kell átáramlania rajta. a borszeszégő az nudli, pár100 fok. az izzó szén 5-800 fokos is lehet. olyan sok co nem képződik, a co2 meg a legkevésbé ártalmas anyag a füstben, szerencsére másból sincs sok benne.

(#1015) t1 válasza ngabor2 (#1014) üzenetére


t1
addikt

én is így voltam vele

ezért lett 2 szívos helyett 1 :)

(#1016) ngabor2 válasza t1 (#1015) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezen 1 szívó + 1 szelep. tehát ha nagyon akarom, ezt is 2-szívósra át lehet alakítani egyszerűen.

(#1017) t1 válasza ngabor2 (#1016) üzenetére


t1
addikt

nekem is dettó... de hogyan?

(#1018) ngabor2 válasza t1 (#1017) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az 1-szívósnál a szívóágban nincs visszacsapószelep. a 2-szívósnál mindkét ágban ott van.
tehát veszel 2 szelepes szívócsövet, meg a szelep helyére egy csatlakozót, és kész.
vagy ha fordítva akarod (2-ről 1-re), akkor a szívócsövet lecseréled egy visszacsapó-szelepre.

(nagyon állat, az illata még mindig itt van az orromban, és egyáltalán nem emlékeztet dohányra :D)

(#1019) t1 válasza ngabor2 (#1018) üzenetére


t1
addikt

na az zsír most nem tervezem h átlesz alakítva majd...


cseresznyéset próbáld ki az nagyon durva :R

(#1020) ngabor2 válasza t1 (#1019) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1 kis doboz dohány 600 píz. nálam nagyon sokáig elég. nem igazán akarok sokfélét felhalmozni, mert akkor évekig kitart. majd veszek szép sorban mindenfélét, különösen, ha lesz társaság.

holnap beviszem a melóhelyre, hadd örüljünk egy kicsit :D

(#1021) t1 válasza ngabor2 (#1020) üzenetére


t1
addikt

hol veszed?
neten az 50g-os 300ft én vp-ben 450-ért veszem most van 5 fajta és már 2 ő majdnem elfogyott :(((

(#1022) ngabor2 válasza t1 (#1021) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, a neten 300-ért adják. csak arra rájön a posta, ami olyan 1200ft körül van. tehát vagy sokat kell rendelni, vagy drága lesz fajlagosan. egyszerűbb bemenni egy helyi boltba, és 600-ért megvenni egyet, mint neten rendelgetni.

én igen ritkán fogom használni szerintem, úgyhogy még lassabban fog fogyni.

(#1023) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Vigyázzatok! Én ma magamra borítottam a pipám, az izzó szén meg a szobám szőnyegén landolt... szép lett... :( Mondjuk csak saját magam okolhatom, nem figyeltem oda egy pillanatra.

(#1024) ngabor2 válasza liquidmoon (#1023) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tanulság: az éghető dolgokat el kell távolítani az izzó parázstól. szőnyegen ne pipázzunk.

(#1025) t1 válasza ngabor2 (#1022) üzenetére


t1
addikt

hát nálam fogy rendesen heti 4 alkalom kb

(#1026) Hunterevil válasza ngabor2 (#1014) üzenetére


Hunterevil
tag

Jóesetben a dohány nem ég el, ha ég akkor kesernyés ízű, élvezhetetlen a füst.
A co2 miatt szédülsz bele a hosszú szívásokba (hypoxia) és a co miatt lehetsz rosszul hosszu szeánszokon.

Szal egy kisérletet megér, majd megprobalom csak havernál van a teljes pipás felszerelés.

szerk: lehet ezek csak az én problémáim, de mi 4-5 órás pipázásokat csinálunk és ott mér megérzed ezeket

[Szerkesztve]

the fun is in knowing...

(#1027) #84087296


#84087296
törölt tag

Blaha Lujzán milyen keleti bolt van? Úgy hallottam ott lehet venni jó áron cuccokat.

(#1028) Sipi16 válasza #84087296 (#1027) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha már a Blahán vagy menj át inkább a Keletibe a sultancenterbe. [link] Ez a legjobb és legolcsóbb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1029) deny12


deny12
csendes tag

Köszi sipi16 a pipát naon zsír :R
Csak hát igen ezért 5200ft-os pipa.
Pl: a szívócső tetején ha befogom a végét lehet érezni amikor fújok bele 1 kis levegőt hogy ereszt de NO problem már meg van csinálva :DDD a második hogy van az a kis golyós szelep ott ha ráteszem a tenyerem a dohánytartó kerámiára jönnie kell 1 kis levegőnek?
Mert akkor nekiállok holnap megnézni és megcsinálni de télleg nagyon minimális levegőt ereszt be.
A másik hogy az üveg és a hósszú cocc között volna 1 gumi tömítés hogy ne jöön be a levegő az üveg és a cucc között :DDD
De nincs és csak ilyen sebkötözö van körbe tekerve hozzá.
Ahoz lehet kapni gumi tömítést?
Na jó nem fárasztalak titeket tovább :DD
De szerintem naon meg éri na jóvan elzsibbadt a kezem :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1030) CASper666 válasza deny12 (#1029) üzenetére


CASper666
tag

Hi.
A szelepnél ha szívod nem szabadna beengedni a levegőt, de ha fújod akkor ki kell engednie.
Gumi tömítést itt is tudsz venni: [link]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1031) YouCanCANON válasza ngabor2 (#1024) üzenetére


YouCanCANON
tag

hali! Sas utcán van nagy választék és az árak dohányból ugyanolyanok mint Bp-n... tehát kb. 300Ft/50g és 1200Ft/250g

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1032) ngabor2 válasza YouCanCANON (#1031) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi, megnézem a térképen, hogy hol van, és elnézek.

mod: úgy látom, ez a faraktár és a kossuth utca közötti rész. itt nagyjából hol van?mostanában nem voltam arrafele, de ha a közelében mondassz valamit (a vöröstemplomtól merre, vagy esetleg egyéb támpontot), az jó volna.

(#1033) YouCanCANON válasza ngabor2 (#1032) üzenetére


YouCanCANON
tag

ez pontosan az az utca, ami a polgármesteri hivatal mögött van (macis kút, rendőrségi iroda, kinai étterem... teázó/kvzoo és ilyesmik)

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1034) ngabor2 válasza YouCanCANON (#1033) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az nem a dósa nádor tér? vagy a folytatása? mert így már sejtem. a kossuth utcából nyílik, ha jövünk befele a városba, a színház után jobbra kell fordulni, és az elejénél van. ott tudok egy dohányboltot.

no, meg is találtam, tényleg az a sas utca, az útvonalterv egészen máshova tette. de a lényeg: szabadság miatt zárva. nyitás: aug. 21. nekem meg 19-ére kellett a cucc, úgyhogy elmentem a pláza mellé az á-tabakba, és vettem pár apróbb cuccot. drágább, sőt, sokkal drágább, de legalább van :U

(#1035) CASper666


CASper666
tag

Hi all!
Egy kis olvasni/nézegetnivaló a Nakhláról:[link]

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1036) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, egy hirtelen támadt ph-s talin fel lett avatva rendesen a cucc. összeültünk 6-an, nemdohányosok, és elszívtunk egy tömést. pontosabban az egyikőnk nem szívta, de nem mondta, hogy büdös lenne a füst. szerintem nem volt az. 1 nagy szénnel 2 órán át tartott ki a teli dohány, sacc/kb olyan 3g lehetett. az eleje tisztán gyümölcsös volt, mikor az egész szén átizzott, akkor bekeményített, a végén megint gyengébb lett. a közepéből én keveset szívtam, mert az elég csípős/savanyú volt, azt meg nem szeretem. ami érdekes, hogy a végén a víznek kátrányszaga volt, a füstben nem érződött.

asszem holnap a melóhelyen csak kis szénnel fogunk nyomulni, néha dolgozni is kell... ha úgy tetszik, ez egy kis orrbavágás a cigiseknek, akik naponta 6x10 percet vannak a dohányzóban. mi 1x60-at leszünk.

(#1037) jasszer


jasszer
senior tag

A mai napon boldog tulajdonosa lettem egy vízipipának. A XIII. ker. közelében tudtok olyan bótot ahol tudnék szerezni hozzá szenet / dohányt?

P.s.: ha vannak tapasztalatai vkinek ''kevésbé legális'' fogyasztással kapcs az írjon egy privit legyen oly jó... :B

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1038) ngabor2 válasza jasszer (#1037) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amire te gondolsz, az a bong. egész más az alakja, nincs csöve, és ott maga az anyag izzik. itt a dohány fölött a szén izzik, és a hosszú csőnek is van szerepe.

(#1039) jasszer válasza ngabor2 (#1038) üzenetére


jasszer
senior tag

Hja, utána néztem már a dolognak (a felépítésbeli különbségeknek), de gondolom dohánnyal keverve ''rendes'' vízipipával is lehet...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1040) t1 válasza jasszer (#1039) üzenetére


t1
addikt

persze h lehet ;]

(#1041) Louies válasza ngabor2 (#973) üzenetére


Louies
tag

hi all! tök jó. Én is Pöffékelös vagyok. és most találtam rá erre a topicra .Debrecenben esetleg tudtok boltott ahol lehet szereni alapanyagot?

[Szerkesztve]

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#1042) jasszer válasza t1 (#1040) üzenetére


jasszer
senior tag

Najó. ;]

De van vmi trükkje? Nem célszerű egyenletesen sem elosztani gondolom, meg asse jó ha közvetlenül éri a hő, mert akkor pillanatok alatt odavész.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1043) CASper666 válasza jasszer (#1042) üzenetére


CASper666
tag

Úgy érdemes tömni sztem hogy 1 réteg dohány, 1 réteg más ;] , 1 réteg dohány, 1 réteg ...
Az alján és a tetején dohány legyen. :D -Így elvileg íze is lesz, és hatása is. Ráadásul így nem ég el egyszerre a zöld, végig hat. :))

Legalábbis én így csinálnám. :DDD ;]

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#1044) Latsza


Latsza
aktív tag

Nemtom ki mit hallott a találkozóról, de én mindvégig 18-át, szombatot hírdettem :Y
Ha van kedvetek tapasztalatokat megosztani egymással, trükköket ellesni a másiktól, akkor a Margitszigeten a helyetek szombaton 13:00-tól, a nagy réten!
Hozz pokrócot, barátot, pipát (s a kellékeket), vizet!

Csak a dohányillatot kell követni ;)

I wish you a pleasant day :)

(#1045) ngabor2 válasza Louies (#1041) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] csak egy kicsit kell visszaolvasni. ha te se tudnád elsőre, akkor az utána levő néhány hsz-ban le van írva.

(#1046) t1 válasza Latsza (#1044) üzenetére


t1
addikt

ilyenkor sajnálom h nem pesti vagyok :(((

(#1047) deny12


deny12
csendes tag

Hali.
Mért kapar a torkom a füstöl?
Nem ég a dohány mert alu golyócskákat rakok alá de nem értem.
Sok a víz?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1048) ngabor2 válasza deny12 (#1047) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amúgy dohányzol? úgyértem, cigizel? mert én nem, és azt hittem, hogy a füst ''közepe'' azért mar, mert szokatlan. monnyuk én leginkább az elejét, meg a végét szeretem, mert az nem tömény. a közepét, amikor a leginkább izzik a szén, nem szeretem. próbáltam ''hígítva'' beszívni, hogy sok levegő is menjen mellette, úgy elviselhetőbb volt, de a gyümölcsíz már megkopott benne. a végén megintcsak nem olyan durva.

(#1049) deny12 válasza ngabor2 (#1048) üzenetére


deny12
csendes tag

Nem nem cigizek.Jaja nekem is az eleje meg a vége jó de a közepe :(
Valahogy akkor elmegy tölle a kedvem.De azután visszajön csakhát 1 kicsit szar :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1050) RexpecT


RexpecT
addikt

Nah nekem is megvolt az első élményem.Nagyon bejön, főleg hogy 4 karú a vizipipa igy egyszerre többen is tudják szívni.Egyszoval haverok,buli,vizipipa :D.Amugy Egyiptomban nagyon olcsón lehet venni vizipipát, a haver is onnan vette az övét(4 karú) valami 3000 ft körüli összegért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.