Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) mocsanisi válasza hoffman_ (#2750) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Talán itt van neked való:
Nazarhookah

Ha innen akarsz rendelni siess, mert május végén bezár a bazár a nyári szünetre! Üdv: mocsanisi

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2752) hoffman_ válasza mocsanisi (#2751) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Úú, picit félek a messzi országos vásárlásoktól :B De köszönöm, egynek jó lesz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2753) pronyó válasza hoffman_ (#2752) üzenetére


pronyó
tag

Ha felsőkategóriás pipa kell, azt csak külföldről tudod beszerezni. :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2754) hoffman_ válasza pronyó (#2753) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Látod, ezzel most mondtál valamit, amire nem is gondoltam... :) Akkor valamit valamiért... Bár van egy barátom,akinek a tesója Egyiptomban él6dolgozik/tanul most, és hát, a remény hal meg utoljára. Ott is jó "szar" pipákat dobnak az ember után :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2755) pronyó válasza hoffman_ (#2754) üzenetére


pronyó
tag

Hát, igen mondjuk egy MYA pipa nem éppen a gagyiságáról híres! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2756) Enton


Enton
addikt

Gondoltam hogy itt minden van de hogy ilyen is!
Pedig már lassan két éve megvan a kis aranyos vizipipám.
Mentem is a helyet kedvencekbe, plusz tömök egy szivatot, de sajnos most csak epres dohány van kiváncsiságból vettem, de egész türhető, habár illata több mint íze.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2757) Enton


Enton
addikt

Gondoltam hogy itt minden van de hogy ilyen is!
Pedig már lassan két éve megvan a kis aranyos vizipipám.
Mentem is a helyet kedvencekbe, plusz tömök egy szivatot, de sajnos most csak epres dohány van kiváncsiságból vettem, de egész türhető, habár illata több mint íze.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2758) pronyó válasza Enton (#2757) üzenetére


pronyó
tag

Márpedig van, láthatod! :DDD
Nakhla eper? Mert akkor tényleg nem olyan jó, legalábbis eperre nem emlékeztet az íze! :F

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2759) Enton válasza pronyó (#2758) üzenetére


Enton
addikt

Igen Nakhla. Mondom szeretem az epret kipróbálom ezt is de még sok van belőle. Szóltam is tesómnak ha jön haza pestről hozzon cherry-t. Az nagyon jó mind az illata mind az íze. Asszem az is nakhla de nem vagyok 100% biztos benne.
De csak elpöfékeltem 2 órát ezt az epret is. :P

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2760) pronyó válasza Enton (#2759) üzenetére


pronyó
tag

Nakhla cherry tényleg jó, de nehogy véletlen Al-Waha cherryt vegyél mert az ritkaszar! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2761) Enton válasza pronyó (#2760) üzenetére


Enton
addikt

Akkor az is Nakhla lesz mert olyat már pár dobozzal elfüstöltünk az eddig az etalon. Legközelebb nem is tudom lmilyet kéne kipróbálni, talán valami egzotikus gyümiset. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2762) mocsanisi válasza Enton (#2761) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Neked is a Waha Mentát ajánlom. Nakhla cherry-t én is szeretetem, de messze nem etalon... Én etalonnak pl. a waha mentát, a fakher cola-t, a fakher berry-t mondanám. Nakhla-t én nem szívesen szívok... Ha már nakhla akkor tényleg cherry vagy görögdinnye :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2763) Enton válasza mocsanisi (#2762) üzenetére


Enton
addikt

Ezt szeressük cherry:
http://www.nakhla.hu/pix/products/c5.jpg

Ilyen ami most epres:

Nincsennek véletlenül olyan boltok/helyek ahol ezeket meg lehetne szaglászni és esetleg egy kicsit füstölni is velük?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2764) mocsanisi válasza Enton (#2763) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Tudom milyen :P Cherry tényleg egész jó, de mint mondtam vannak nála jóval jobbak is. Az epernek meg baromira nem eper íze van, és van egy szappanos utóíze is... :K

Szerk.: Én úgy tudom nincsenek ilyen boltok!

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2765) Enton válasza mocsanisi (#2764) üzenetére


Enton
addikt

[link]

Te meg erre gondolsz ha nem tévednék.? :K :N

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2766) mocsanisi válasza Enton (#2765) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Igen! Pontosan erre! :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2767) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Emlékeztek, én vagyok a hülye maximalista :DDD

Ez a pipa nagyon megnyerte a tetszésem, de mai árfolyamon ugye 17k, és míg ideér, megint legalább 5... Míg itthon egy 90 cenits is bruttó 13ezer...(baharia.hu)
Nem adom fel, de lehet, hogy nem jön össze, egy darabig amúgy sem, mivel anyagilag béke fenek alatt, ugye :DDD

Kérdésem a következő, Ti milyen piát használtok? Honnan lett beszerezve? :)

mod:

Ha jól néztem, akkor 332 dolcsi a pk...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2768) pronyó válasza Enton (#2765) üzenetére


pronyó
tag

Még hozzátenném, személyes kedvencem a Nakhla trópusi! Kb. 3kilót elszívtunk már belőle, sose fogom megunni! :DDD
Al-Waha menta valóban eszement finom, nekem is mocsanisi kolléga ajánlotta nekem bevált! :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2769) pronyó válasza hoffman_ (#2767) üzenetére


pronyó
tag

Én egy 84cm-s forgó pipát használok és Tesz-Vesz ről szereztem be. :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2770) mocsanisi válasza mocsanisi (#2736) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én ezeket használom!

A kis kék a Sultanba lett véve 4K-ért, a nagy 125centis meg a vizipipavasarlas.hu-ról, pk nem volt, szal 15K volt cukk-pakk :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2771) hoffman_ válasza pronyó (#2769) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az a nem kicsi, deréék :DDD

(az a 332 csak 32 dolcsi akart lenni)

Ha eljön az ideje, és nem jön össze külföldi pipper, akkor szerintem ez lesz.

Ezekről, valaki valamit tud? :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2772) Enton válasza hoffman_ (#2767) üzenetére


Enton
addikt

Nekem egy szimpla 50 cm -s kék színű van nem találtam hozzá hasonlót már a jelenlegi kinálatban. De semmi baja nincs, kerámiát már vagy 5-öt eltörtünk, mindig mikor utaztatuk, de teljesen jó ez is. Még anno két éve karira kaptam tesóméktól.

De pár hónapja kinéztem magamnak egy faja kis 30cm lehet kb ilyesmit:

A szine lehet hogy más lesz majd még kiderül először a sárgát néztem nagyon. :C

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2773) mocsanisi válasza hoffman_ (#2771) üzenetére


mocsanisi
senior tag

"Ezekről, valaki valamit tud?"

Ha dohánnyal használod nem tud a füst rendesen lehülni, meleg lesz, hamarabb kapar stb. Amúgy engem ez bongra emlékeztet amiből nem dohányt szoktak szívni.... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2774) pronyó válasza hoffman_ (#2771) üzenetére


pronyó
tag

Hát nemtom, olyan mintha bong lenne de mégsem az :D
Még senkinél nem láttam ilyet.

Enton: Igen a régi 55cm-es pipámon én is sokszor cserélgettem a kerámiát :DDD
Még van egy jóféle kerámiám arról, az alja lepattant de szigetelőszalaggal körbetekertem és lehet használni, néha azzal tolom még most is bár a 84centishez fajin kerámiát adtak alapból! :K

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2775) hoffman_ válasza mocsanisi (#2773) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát ez az, nem bong, de akkor mi? Amúgy a bong-ok nekem nagyon tetszenek, szerintem rohadt jól néznek ki. Kár, hogy nem alkalmas olyan, minden napos használatra, mint a pipa :DDD

Kövezzetek meg, de volt már valaki itt, aki "pipával nyírt füvet" ? Már nem mintha tervezném, de evidens a kérdés. Legalábbis az én köreimben elsőként vetődött fel.

Én, ha veszek, és itthon, akkor biztos, hogy minimum 70 centi lesz. Ennek az az alapja, hogy azt hallottam, hogy annál jobb a füst, minél hosszabb az útja. Namost, valaki rá tud cáfolni erre? Mert akkor nem is olyan biztos a 70-90cm :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2776) ngabor2 válasza hoffman_ (#2775) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem is van egy ehez hasonló kispipám, de valóban nincs olyan jó, mint egy nagy. unalmas téli estéken azért "el lehet viselni" a különbséget.

a vízipipából füvezés meg nagyon nem a topik témája, kerüld itt, ha lehet.

tapasztalatból mondom, hogy valóban minél nagyobb a pipa, ezzel a füst útja, annál jobban lehűl, annál kevésbé karcos. legalábbis a 15-35-65cm-es összehasonlításban mindenképp.

(#2777) hoffman_ válasza ngabor2 (#2776) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elnézést, és kösz az infót :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2778) mocsanisi válasza ngabor2 (#2776) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nagyobb pipa, ugye akkor nagyobb tartály is, több víz. Jobban szűr, jobban hül, és még sok jég is fér bele :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2779) 14adam


14adam
addikt

Ma szívtam rózsás dohányt.Nagyon elnyerte a tetszésemet,eleinte olyan mintha a csőbe benne maratt vólna egy kis szappan,de utána nagyon ízletes :)

(#2780) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Érdekes tesztet csináltam, de az eredmény nagyon szubjektív. Sokan ezt a mondatot használják: "A pipa kb. annyira káros mint hogy sétálsz egyet a városban"

A teszt így nézett ki:
Én taekwondo-zom. Taekwondo előtt futottam kb. 5 km-ert a városban út mellett, illetve edzés előtt pipáztam egy másik napon. Az 5km-es futás után, edzésen az orrom és a torkom is égett, szúrt, bizsergett. Nagyon rossz érzés volt... A pipázás után, edzésen, kicsit hamarabb kifulladtam, teljesítményem kicsit rosszabb volt.

Következtetés: Égő orrar, és torokkal, szinte lehetetlenség volt eddzeni, míg pipa után ez lehetséges volt.

Mindenki vonja le a következtetést, véleményt várok!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2781) pronyó válasza mocsanisi (#2780) üzenetére


pronyó
tag

Az kemény! Bár az antipipások így is kitalálnának rá valami hülyeséget vagy valami logikusnak tűnő magyarázatot. :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2782) hoffman_ válasza mocsanisi (#2780) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ott a gond, hogy a város az állandó, több millió embernek, a pipa meg csak erre tesz rá. De egy party a haverokkal, vagy csak beülni valahova, annyi dohányfüstnek tesz ki amúgy is, mint 1 hét non-stop pipa... Nem abba a heti pár pipába fog belehalni az ember... :(((

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2783) pronyó válasza hoffman_ (#2782) üzenetére


pronyó
tag

Ezért jó ha valaki nem nagyvárosban él...többet pipázhat! :DDD :C :R

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2784) hoffman_ válasza pronyó (#2783) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pest agglomerációja is tökéletesen megfelel már erre a célra :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2785) pronyó válasza hoffman_ (#2784) üzenetére


pronyó
tag

Így van! :DD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2786) #97544192


#97544192
törölt tag

Ma jött meg a 55 cm-s fehér vízipipám. Még nem tudom, mi a legjobb tömés, de ma elszívtam 2 töltetet... Nem jött valami sok füst, de nagyon kevés sem. Egy szóval: jó volt. :)

(#2787) 14adam válasza #97544192 (#2786) üzenetére


14adam
addikt

Énis most akarok beruházni egy 55-re.Vagy lehet,hogy egyel nagyobba.Én a 2almás dohányt szeretem a legjobban,próbáld ki teis :)

(#2788) #97544192 válasza 14adam (#2787) üzenetére


#97544192
törölt tag

Én is szeretem, vettem is belőle 250g-ot. :DD

(#2789) pronyó válasza #97544192 (#2788) üzenetére


pronyó
tag

Jó a kétalmás de csak nakhlában :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2790) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sztem az alma és a 2 alma sz*r. 2 almán semmi alma nem érezhető, csak valami ánizsos íz. Az 1almán pedig mint a rodhadt alma... Ez szubjektív vélemény, de én NEM ajánlom. :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2791) pronyó válasza mocsanisi (#2790) üzenetére


pronyó
tag

Hennawy-ban ez igaz, de Nakhlában jó szerintem! :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2792) #97544192 válasza pronyó (#2789) üzenetére


#97544192
törölt tag

Olyat vettem, ehh! :DDD
Nakhla forever. :)

(#2793) 14adam válasza pronyó (#2791) üzenetére


14adam
addikt

Nekem is Nakhlám volt,és bejövős.

Érdekesen fog hangzani,de procihütőmet(Scythe kama cross-t) elcserélnék egy 55-ös pipára.Link az aláirásomban

[ Szerkesztve ]

(#2794) pronyó válasza 14adam (#2793) üzenetére


pronyó
tag

2hónapja adtam el az 55ösömet, meg amúgyis már van egy Zalman 9700led-em, de azért kösz hogy szóltál! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2795) 14adam válasza pronyó (#2794) üzenetére


14adam
addikt

Ja nem neked szántam,csak nem akartam 2 hszt irni :)

[ Szerkesztve ]

(#2796) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Félig kész a nagy pipámhoz a szívócső. Már csak valami borítás hiányzik :)
Szívócső

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2797) szaba19 válasza mocsanisi (#2796) üzenetére


szaba19
tag

enyém is hasonló:) én is megoldottam ilyen csöves megoldással igen jó mert könnyen lehet mosni

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#2798) Latsza


Latsza
aktív tag

Ma öcsémmel kipróbáljuk, hogy egy kávéfőző daratartója mennyire jól válik be dohánytartó gyanánt :))
Képek soon!

(#2799) pronyó válasza Latsza (#2798) üzenetére


pronyó
tag

Az érdekes lesz, kíváncsivá tettél! :C

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2800) Latsza válasza pronyó (#2799) üzenetére


Latsza
aktív tag

Megvolt a próba, a zacctartó nagyon jól funkcionál, mint dohánytartó!
A pipám fém felsőrészének csövébe pont belepasszolt a darab, így nem kellett semmiféle rögzítést alkalmaznom!

Kis szénnel is jó füstöt adott annak ellenére, hogy nagy volt a távolság a dohány és a fólia között, szóval bártan lehet alkalmazni, ha valakinek neadjisten eltörik az agyagtölcsére! :)

Képek telóval készültek, bocs a gyenge minőségért: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.