Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) pronyó válasza darnellsmith (#2150) üzenetére


pronyó
tag

Már nem azért de egy tömítéds 30Ft...vagy nem értem, hogy most pontosan mi történt...a tömítés szállt el?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2152) darnellsmith válasza pronyó (#2151) üzenetére


darnellsmith
senior tag

maga a pipa része is hibás volt azt mondta a nő, meg egyéb gondjai is voltak, igazából örülök hogy lett másik

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2153) pronyó válasza darnellsmith (#2152) üzenetére


pronyó
tag

Jah, így már értem! :)

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2154) deny12 válasza pronyó (#2144) üzenetére


deny12
csendes tag

Hát itt Érden nem szabad semmit vásárolni ott abban a "bolt"-ban,olyan árak vannak hogy majd kiszúrja az ember szemét.Inkább nem is sorolom :( .(De am jó csaj az eladó ;) )

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2155) pronyó válasza deny12 (#2154) üzenetére


pronyó
tag

Igen a csajszee nem rossz :C
Ne aggódj, nem is vettem semmit! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2156) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

pl plázába ma benéztem egy ajándék boltba,al/el mazag 50gr 1200huf 250 gr 2500 huf :Y
éppen szőlőssel avatom fel az új pipát, cool :C

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2157) deny12 válasza darnellsmith (#2156) üzenetére


deny12
csendes tag

Sajna nekem nem nyitja meg azt a linket,amit beraktál :(( Pedig kiváncsi vagyok az új pipádra :)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2158) darnellsmith válasza deny12 (#2157) üzenetére


darnellsmith
senior tag

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2159) eastsider


eastsider
nagyúr

itt nálunk egy 20 centi körüli pipa volt 6000 Local credit, és full műanyag volt az egész :D

haverral ezt néztük
szerintetek?

amúgy ez lesz az első pipánk, szóval majd lehet kérnék némi tanácsot, hogy "mit hogyan?" :F

[ Szerkesztve ]

(#2160) darnellsmith válasza darnellsmith (#2158) üzenetére


darnellsmith
senior tag

na

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2161) eastsider válasza darnellsmith (#2160) üzenetére


eastsider
nagyúr

ne a képeltöltést használd

(#2162) Kasza08 válasza eastsider (#2159) üzenetére


Kasza08
őstag

ilyen van nekem is csak, csak egy csöves:) Nagyon fasza pipe, merem ajánlani!

(#2163) pronyó válasza eastsider (#2159) üzenetére


pronyó
tag

Szia!

Szerintem jó pipa, vegyétek meg! :) Többiben meg biztosan tudunk segíteni! :K

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2164) darnellsmith válasza pronyó (#2163) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja nekem van rögtön egy olyan problémám hogy kis túlzással akkora a kerámia mint egy vájú. de télleg marha nagy majd lemérem vhogy aztán elején nem is jött füst mert messze volt a szén a fólián aztan leljebb kellett nyomnom kb egy centit fóliástól a szenet, és úgy jó. esetleg van erre vmi jó módszer? vagy olyan relatíve sok dohány kell bele?

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2165) Kasza08 válasza darnellsmith (#2164) üzenetére


Kasza08
őstag

Tényleg elég nagy. Lehet a tiedbe tényleg többet kell rakni. most már kerámiák között is lesz eltérés:
-A te kerámiád hány gramm dohányt fogyaszt egy menet alatt?
- Fúú, hát az enyém akkor mint egy vájú, legalább 15-t! A tied?
- Nekem kicsi a kerámiám, csak 8-at

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2166) adalbert1 válasza eastsider (#2159) üzenetére


adalbert1
veterán

Én nem tudom, hogy vennék-e két csöves pipát ha csak ketten használjátok, ott még bőven elmegy hogy adogatjátok egymásnak... Egyszerre ha jól tudom úgy se lehet szívni ketten... (persze javítson ki valaki ha tévedek), ha meg csak egyedül használod többet akkor csak útban lesz a másik cső.

(#2167) adalbert1 válasza darnellsmith (#2164) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem cserélhető a kerámia? Mert ha nem akarsz annyi dohányt elnyomni egyszerre, akkor lehet hogy az lenne a legjobb megoldás.

szerk.: Prince Molasses dohányt próbált már valaki? Valamelyik nap beújítottam 2 50-es csomaggal, egyelőre csak a többféle almásat próbáltam, hát nem nagyon vettem észre eltérést a nakhla két almásához képest. Vagy csak lehet hogy ki kellene tisztítanom a pipát. :)

[ Szerkesztve ]

(#2168) darnellsmith válasza Kasza08 (#2165) üzenetére


darnellsmith
senior tag

hát szerintem meglehetne úgy tömni hogy 20 gramm bele menjen és még akkor nem érne hozzá a fóliához :D de akkor 2 max 3 tömésre elmegy egy 50es dohány :F
adalbert1: passz erről nincs infóm de egy kisebb jobb lenne szerintem

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2169) eastsider válasza adalbert1 (#2166) üzenetére


eastsider
nagyúr

huu köszi :R

közbe Brook mester okosít, de eddig kb full nem vágtuk a témát :B

Ti mekkora méretben ajnáljátok?

[ Szerkesztve ]

(#2170) adalbert1 válasza darnellsmith (#2168) üzenetére


adalbert1
veterán

Mert hogy van rögzítve? Fixen? Mert ha nem fixen, akkor már csak találni kell egy kisebbet.

eastsider : nincs mit. Ki az a Brooks mester? :U
Szerintem egy 57 cm-es pipa kezdésnek megteszi...
Amúgy ha kell a több csöves pipa is, de sokat használnád egyedül is: múltkor láttam olyat ami alapállapotban egy csöves, másik oldalán a golyós szeleppel. Viszont a golyós szelep kivehető, és a helyére egy csatlakozó segítségével másik cső rakható be.
Nekem ez újdonságnak hatott, lehet hogy érdemes lenne ilyenben is elgondolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#2171) Kasza08 válasza adalbert1 (#2170) üzenetére


Kasza08
őstag

Brook, és én vagyok az:B
Olyan képet képet csináltam paintbe, hogy csak még:D ha valakit érdekel akkor publicálom.

[ Szerkesztve ]

(#2172) adalbert1 válasza Kasza08 (#2171) üzenetére


adalbert1
veterán

Oh sorry, elnéztem az s betűt a végén. :DDD
Milyen képet?

szerk .: közben láttam olyan szívócsövet is (még régebben írta valaki a sima gumicsövet), ami úgy néz ki mint az átlag amit adnak a pipához, viszont belülről nem a rugós kialakítású téma, hanem gumi...

[ Szerkesztve ]

(#2173) eastsider válasza Kasza08 (#2171) üzenetére


eastsider
nagyúr

elég paint pro expert lett :))

nem egyedül használnánk, haveré lenne, csak együtt használnák (ugye mily megható? :D )

amilyenre lesz keret :B , egyelőre vizipipacenter.hu-ról

adalbert: 55 vagy 47-re gondoltál amikor 57-et írtál? :F avgy avn oylanis? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2174) darnellsmith válasza adalbert1 (#2170) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nem fix, sajna itt győrbe alkatrészeket így kölön absozlút nem lehet venni, max rendelni pestről, hát majd meglátom.
ja a másik kérdésem ahova a csövet bedugom ott mind2 oldalon van 1-1 golyó. azok mire jók?

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2175) adalbert1 válasza eastsider (#2173) üzenetére


adalbert1
veterán

Pedig vacilláltam is, hogy most 55 vagy 57-e a sorozatgyártott méret, de lusta voltam megnézni. Az 55-ösre. Gondolom kézzel készítettnél bármilyen méret elképzelhető, szóval van olyan is. :D
Nagyon nagyot felesleges vennetek kezdésre, az ennél kisebbek meg jópár ember véleménye szerint rontja a pipázás élményét.

(#2176) adalbert1 válasza darnellsmith (#2174) üzenetére


adalbert1
veterán

Elméletileg ott golyós szelep van (ami állítólag jobb, mint a sima, hogy miben azt nem tudom), hogy a csőnél mire szolgál azt nem tudom.

(#2177) eastsider válasza adalbert1 (#2175) üzenetére


eastsider
nagyúr

mondjuk a 47-est nézzük szettbe

(#2178) HERR Z válasza eastsider (#2173) üzenetére


HERR Z
veterán

forgó vizipipa szultán 5k, ennyiért az best buy, ha 1-2 ember nyomja akkor nem kell 2 csöves mert 1 csövet hogy szívj mindig be kell fogni a másikat, ezt meg csak adogatod ha már elég.
illetve fémsége miatt kisebb a sérülés veszélye is mint egy tiszta üveg cuccnak
méretileg kb 55 centis

(#2179) adalbert1 válasza eastsider (#2177) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem semmi gond nincs vele. Kérdés hogy dohányt milyet adnak mellé, gondolom jobb esetben is erős közepest.
Viszont én inkább az 55-öst venném, más is megerősíti ezt a nézetet.
Ja, amúgy van 57-es is :P , csak a török pipák között keresd.

HERR Z : szerintem a szultán nem játszik nála az adatlapját elnézve.

[ Szerkesztve ]

(#2180) pronyó


pronyó
tag

Na ma elmegyek szenet venni, holnapra legkésőbb leírom milyen volt a glicerines dohány! :DD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2181) zombizomba


zombizomba
csendes tag

hello!
a 6os villamos budafoki megállójánál van 1 bolt 1300 az 500g-os nakhla vegyétek amíg van:) jó pipázást :D

(#2182) pronyó válasza zombizomba (#2181) üzenetére


pronyó
tag

THX az infót, megnézem! :D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2183) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

ma sárgadinnyéset szívtunk a barátnőmmel, már az illata is nagyon kellemes és tisztán lehet érezni az ízét, finom :K

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2184) pronyó válasza darnellsmith (#2183) üzenetére


pronyó
tag

Az tényleg jó bár a mangósat jobban szeretem! :P

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2185) deny12 válasza darnellsmith (#2160) üzenetére


deny12
csendes tag

Szép pipa! :) A 2 golyó meg arra szolág ha mind a kettő szívócső rá van rakva akkor nem kell befogni az 1 csőnek a végét,mert az a golyó "elzárja" a másik csonkot.Vagy ha csak 1 van rárakva,akkor nem kell bedugaszolni az eggyik csatlakozást. :))

Holnap csinálok házi dohányt :DDD
Íme a recept.:http://www.vizipipablog.eu/2008/06/06/homemade-vizipipadohany/
Aztán majd lessz beszámoló róla.De én Redbull helyett sima Spar-os energiaitalt fogok használni :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2186) darnellsmith válasza deny12 (#2185) üzenetére


darnellsmith
senior tag

köszi az infót ;)
az előző pipámon nem voltak ilyen golyók, vhogy az ízek se voltak az igaziak. volt olyan dohány amit a koponyás pipával meg most az újjal is kipróbáltam, hatalmas a különbség :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2187) pronyó válasza deny12 (#2185) üzenetére


pronyó
tag

Hú, arra én is kíváncsi vagyok! :K
Sokat gondolkdtam már sajátkészítésű dohány gyártásán csak valahogy mindig féltem tőle! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2188) eastsider


eastsider
nagyúr

na megvolt az első vizipipálásunk :))

huuu nagyon flesh volt :D bár utána pöppet bekészültünk

az miért volt, hogy a dohány teteje totál megszenesedett? közel volt a szén?

am kétalmásat szívtunk

(#2189) Latsza válasza eastsider (#2188) üzenetére


Latsza
aktív tag

Üdv a klubban! :D

A dohány megfeketedik miután a szén rajta van kb. 50 percet, ha nem kapart a füst akkor semmi gond nem esett.

Találkozott már valaki más is a Wahet Al-Jazeera nevű dohányokkal?
Két fő jellemzője van: rossz ízű és nincs füstje :o várok egyéb tapasztalatokat róla ;)

(#2190) eastsider válasza Latsza (#2189) üzenetére


eastsider
nagyúr

néha kapart, akkor kifújtuk belőle a füstit

(#2191) pronyó válasza Latsza (#2189) üzenetére


pronyó
tag

Még soha nem hallottam erről a dohányról! De jó, hogy mondtad, mert ezentúl ha látnék is akkor se vennék! :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2192) ipavlidu! válasza eastsider (#2188) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hat mit mondjak, "udv a klubban". :D

(#2193) eastsider


eastsider
nagyúr

köszi :))

milyen dohányokat ajánlotok?
2almásat próbáltunk :)

(#2194) Kasza08 válasza eastsider (#2193) üzenetére


Kasza08
őstag

gratula!:R

következő kötelező: sárgadinnye, menta, citrom, vanília. Aztán mehetnek a keverések:) Citrom-menta, cola-vanília...

(#2195) pronyó válasza eastsider (#2193) üzenetére


pronyó
tag

Nakhlából: Trópusi, Mangós, Mentás, Colás, Epres az én kedvenceim.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2196) deny12


deny12
csendes tag

Na megvolt ma a próba.Az íze nagyon jó,édes(sajnos meg vagyok fázva elég rendesen ,ezért egy picikét haloványan éreztem,de legalább éreztem az ízét:DDD )füstje kb anyi mint a rendes bolti dohánynak és kb 1 óráig elég az 1 tömésnyi.Én azt olvastam a készítőjétől hogy neki 1 picikét kaparós lett,és azt írta hogy jobban át kell mosni.Szóval én azt csináltam hogy 1 befőttes üvegbe beleraktam a dohányt,majd forróvízet öntöttem bele és jól összeráztam(ne tudjátok meg milyen sötétbarna víz jött ki belőle :Y ).Ezt megcsináltam kétszer majd megint forróvizet öntöttem bele és hagytam másnap délutánig ázni.Másnap kiöntöttem belőle a (még így is nagyon sárga)löttyöt és vizet forraltam.A forró vizet beleöntöttem és hagytam kb fél óráig ázni majd belenyúltam a vízbe és kinyomkodtam a dohányt.Ezután a leírás szerint csináltam mindent.Így nem volt erős a dohány,se kaparos,és azoknak ajánlom csak igazán akik azt a dohányt szeretik amitől nem szédülnek meg.Mert ettől nem lehet :DDD A energia itallal van egy kis macera,de megéri.A legközelebbi szörpös lessz,azzal nem kell annyit vacakolni :) Amit vettem Spar-os Fitt energiaital 100ft ,kék GoldenGate dohány300ft,Végül lett a 30 g dohányból 80-90g.Szerintem nagyon gazdaságos :)) .Egy jó tipp.Miután megtömted a dohányal a kerámiát,önts bele egy kis Glicerint mert nekem hamar kiszáradt és kb a közepe fele le kellett szednem az alufóliát hogy meglocsoljam Glicivel.A dohány nem volt fekete,egyszerűen kiszáradt.Lehet hogy amikor csináltam,a végén nem raktam bele elég Glicerint.Szóval jó főzőcskézést mindenkinek ;)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#2197) pronyó válasza deny12 (#2196) üzenetére


pronyó
tag

Gratulálok, szép munka! :C
Ha továbbra is így emelkednek az árak, én is ráállok a házi dohánykészítésre! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2198) sasa311


sasa311
veterán

vettem glicerint a patikába ( 120 ft az 50 ml + az üveg ára).

Receptúra:

1 tömés dohány + 3 csepp glicerin = nem ég oda a dohány 2 óra alatt sem, végig kellemes íz. Több füstöt nem vettem észre.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2199) pronyó válasza sasa311 (#2198) üzenetére


pronyó
tag

Közben én is kipróbáltam a glicerint, talán egy picivel több füstje lett mint alapjáraton, viszont tényleg több ideig bírja a dohány! :K

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#2200) pronyó


pronyó
tag

Lenne egy kérdésem a jelenlevőkhöz! :)

Nakhla banános dohányról kinek mi a véleménye?

előre is köszönöm a válaszokat! :K

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.