Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Winner_hun válasza Gabbana (#6300) üzenetére


Winner_hun
félisten

A beállításoknál a tartalomnál a javascript ugye engedélyezve van? Ha nincs, akkor legyen. Esetleg ami mellette van beállítás, azokat nézd át.
Ha ezek sem segítenek akkor próbából tiltsd le a kiterjesztéseket, indítsd újra a böngészőt és nézd meg úgy is. Ha úgy sem meg akkor passz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6302) Tele von Zsinór válasza sNORh (#6295) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nézd meg a Personas for Firefox kiterjesztést.

(#6303) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Winner_hun: Feltettem a filemon-t. Már 1 jó ideje futtattam de valamiért éppen nem akarja csinálni ezt a FF. Már lemondtam róla és bezártam a programot, hát nem utána nemsokkal kezdte el kajtatni a dolgait... -.- Most is fut már vagy negyed órája de semmi. El van itt ásva valami.

(#6304) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Van olyan file,amibe benne van a FF konfigja,beállítása?Amit csak simán átmásolok és felüliratom a régit?
Jó lenne! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6305) Tele von Zsinór válasza cellpeti (#6304) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Talán a prefs.js, de legjobban akkor jársz, ha mozbackuppal mented az egészet.

(#6306) Winner_hun válasza Tele von Zsinór (#6305) üzenetére


Winner_hun
félisten

A legjobban akkor jár ha az egész mappát kimásolja, elérési utak a topik első hozzászólásában.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6307) Winner_hun válasza F_Zolee (#6303) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DD
Kíváncsi leszek az eredményre:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6308) Bronzon


Bronzon
csendes tag

Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget. Gyakran látogatott oldalon ha egy linkre kattintok ezt a hiba üzenetet kapom az új megnyíló oldalon, noha az előző nap megnyitotta rendesen )és nem csak ezzel az egy linkkel van így):
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /.... és itt mindig más internet hivatkozások vannak megadva
Tudtok benne segíteni, hogy ez mi lehet?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6309) F_Zolee válasza Winner_hun (#6307) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na megvan a tettes. Ezt írkálja tele. Már most 54 mega. Documents and Settings\xy\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\tpeyn2ll.default\urlclassifier3.sqlite

(#6310) Tele von Zsinór válasza Bronzon (#6308) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Szerveroldali php hiba, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

(#6311) Tele von Zsinór válasza F_Zolee (#6309) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Elvileg a guglitól cachelt, kártékony oldalakat tartja nyilván benne. Ha nagyon akarod, tilthatod az ellenőrzést és/vagy törölheted azt aa filet.

(#6312) F_Zolee válasza Tele von Zsinór (#6311) üzenetére


F_Zolee
veterán

És ezt hol lehet tiltani, mert nem találtam konkrét beállítást rá a progin belül? Vagy a törlés egyben tiltás?

(#6313) Bronzon válasza Tele von Zsinór (#6310) üzenetére


Bronzon
csendes tag

Azért köszi.

(#6314) Tele von Zsinór válasza F_Zolee (#6312) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Options-Security lapon van két "Tell me if..." kezdetű checkbox.

(#6315) Sutty66


Sutty66
tag

Hali!
Hogy tudnám rávenni ezt a rókát hogy a kezdőoldal az legyen amit én akarok, és a mentés helye pedig az általam kijelölt helyre történjen, valamint a Welcome to firefox ablak kihagyására? Az -eszközök- beállítások-főlap alatti beállításokra nagy ívben tojik. Ja XP alatt. Volt már restart, uninstall, újratelepítés stb. Ha valaki segítene nem kellene 6xxx posztot átnyálazni. Előre is kösz. :R

(#6316) cellpeti válasza Sutty66 (#6315) üzenetére


cellpeti
veterán

Szia.

Tuti letörölted? Mindenhonnan? Lesd meg ezt,hátha vmit kihagytál. ==> Teljes uninstall XP alatt, majd rakd fel újra!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6317) Sutty66 válasza cellpeti (#6316) üzenetére


Sutty66
tag

Szia! Köszi ezt olvastam (sok forumon igazán remek a nyitó hsz.), viszont akkor az összes eddig használt könyvjelzőmet is bukom (nem kevés). Mindjárt utánnakeresek hogy lehetne ezt kiexportálni aztán rakom újra. Ha nyűgöm lessz jelentkezem :R

(#6318) Winner_hun válasza Sutty66 (#6317) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6319) Sutty66 válasza Winner_hun (#6318) üzenetére


Sutty66
tag

Köszi most már azzal küzdök hogy az aplication data könyvtárból sehogy nem tudom törölni a Mozilla könyvtár néhány elemét. Még rendszergazdaként sem ( nem rendszergazdai jogosúltság) az attributumot sem engedi átirni. Tök olyan mintha benyeltem volna valamit , csakát az explorerrel ez 11 hónapig nem sikerült a firefox meg épp 1 honapig bírta (Ha az). Asszem maradok a jó öreg explorerenél.

(#6320) cellpeti válasza Sutty66 (#6319) üzenetére


cellpeti
veterán

Én sztem az IE egy szar!! Aztán persze,kinek a papp,kinek a paplan! :U
A róka az igazi böngésző! Sokáig használtam IE-t is FF előtt,de ég és föld. Annyi írható az IE számlájára,hogy talán szebb,de nem praktikusabb.

Ha jól tudom ezt a füles dolgot is az Opera,meg az FF nyomatta,oszt most meg már az IE is. Nincs saját ötlet!

Miért nem tudok OFF-olni? Néha tudok,néha nem!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6321) Sutty66 válasza cellpeti (#6320) üzenetére


Sutty66
tag

Visszatértem! :K Sikerált újbol felrakni megy is elsőre úgy mint mikor elősször raktam fel. Most azért irok mégis IE6 alatt mert miután beléptem az oldalra akárhová mennék (pl ez a válasz is) állandóan beakar léptetni a rendszer. Igaz már beléptem 3x de ez nem elég . Az hogy szerinted kaka az IE lehet, csakhát itt meg ez müködik. Egyébként egy ősöreg Avanttal használom az IE-t amiben van jónéhány dolog amit megszoktam és hiányolok a FF-ből de végül is ez is szokható. Mindenesetre köszike a segítségeteket mert meglett a megoldás (a kérdés az marad, hogy mitől ment tönkre)! Ja mégegy kérdés. Van olyan kiegészítő akármi hogy ha piros X-et nyomok felül akkor csak tegye le ikonméretben a sarokba? Ezt azóta keresem mióta használom. Üdv :Laci

(#6322) Sutty66 válasza Sutty66 (#6321) üzenetére


Sutty66
tag

Úgy látom sikerül újból egyenesbe rakni, visszaolvasva a sütik törlése után rendesen tudom ezt az oldalt is használni. Hasznos volt az este sokat okosodtam a topikból . :R Köszi a helpet.

(#6323) Winner_hun válasza cellpeti (#6320) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért nem tudok OFF-olni? Néha tudok,néha nem!

Pl? Mi lesz? Szöveg elején ott az OFF, szöveg végén meg a per OFF és kész?
Ha igen (márpedig igen:D) akkor az azért van mert 2 enter van egymás után a bekezdésben, erre az a megoldás ha azt a részt Bekezdés-be teszed.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6324) cellpeti válasza Winner_hun (#6323) üzenetére


cellpeti
veterán

Nagyon köszönöm a segítséget,ezentúl majd figyelek rá! :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6325) capafog23


capafog23
őstag

Downthemall nevű addon-al egy oldalról több videót töltenék és 403-as hibát mond és egyszerre csak 1-et akar tölteni, de ha beteszem firefox sima letöltőjébe, akkor szedi.

(#6327) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Van-e ötletetek arra, hogy a PC-s Firefoxból hogy lehet a jelszavakat áttenni a MAC OX-es Firefoxba? Nem találtam rá eddig megoldást és kb 300 db jelszavam van, amit át kellene tennem....

(#6328) Winner_hun válasza mimi_bacsi (#6327) üzenetére


Winner_hun
félisten

signons2.txt és a key3.db file-okban vannak a mentett jelszavak, azokat másold át.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6329) mimi_bacsi válasza Winner_hun (#6328) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Melyik könyvtárban vannak? Mi az út?

(#6330) Winner_hun válasza mimi_bacsi (#6329) üzenetére


Winner_hun
félisten

Operációs rendszertől függően az első hozzászólásban le van írva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6331) Kombat


Kombat
őstag

Hi!

A problémám az, hogy a FF nem jegyzi meg a beállításaimat!
pl. feljövök ide a PH-ra, a főoldalon rákattintok egy topikra és azt állandóan "időben növekvő", első hsz-tól jeleníti meg.
Hiába állítom át a listázási beállításokat "időben csökkenő, utolsó hsz-ra" a következő indításnál megint elfelejti.
Sütik törlését és személyes adatok törlését is próbáltam, de nem segített egyik sem.

Mit lehet tenni? :F

(#6332) Kombat válasza Kombat (#6331) üzenetére


Kombat
őstag

Újraraktam a Firefox-ot!
Megoldódott! :)

(#6333) birno válasza birno (#6147) üzenetére


birno
addikt

Erre akkor senki nem tud megoldást?

(#6334) S W A T


S W A T
senior tag

Hali.

Van olyan kiterjesztés a FF-hez ami mutatja hogy egy nézett weblap mekkora :F Mint az operába.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6335) cellpeti


cellpeti
veterán

XP alatt:

X:\Documents and Settings\felhasználói név\Local Settings\Application Data\Mozilla

Hát át akartam hozni másik XP-re,de nem csinált semmit,pedig ezt másoltam ki.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6336) forceberg


forceberg
veterán

Ha engedek a FF3 csábítáasának, akkor az ugye semmivel sem lesz rosszabb, mint a jelenleg fent lévő 2.xx? THX!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#6337) Winner_hun válasza forceberg (#6336) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jobb a 3-as.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6338) Winner_hun válasza cellpeti (#6335) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fura:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6339) forceberg válasza Winner_hun (#6337) üzenetére


forceberg
veterán

Ok! Kösz.
De gondoltam, hogy azért megkérdezem, mielőtt engedek a feljövő telepítőablaknak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#6340) fradi81


fradi81
veterán

hali

ha ezen az oldalon rákattintok a belépés gombra, csak bekereteződik a gomb, de nem történik semmi, nem állítottam semmit minden a régi. Help. Minden jó csak ez nem működik firefoxban, IE-ben ok.

moto g72, Ninebot d28e

(#6341) S W A T válasza fradi81 (#6340) üzenetére


S W A T
senior tag

Próbáld ki operával ;) ;)

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6342) WonderCSabo válasza fradi81 (#6340) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld kiterjesztések nélkül (safe mode), nálam alapból (is) megy. És nem csak O/A-val. ;]

(#6343) fradi81 válasza WonderCSabo (#6342) üzenetére


fradi81
veterán

Kösz a tippet.
Meg lett a hiba oka, az Adblock Plusban ki kellett kapcsolni ezt a külső szűrőt: Filter von Dr.Evil (Deutschland). Lehet frissítették valamivel ami a bank belépés gombját is reklámnak nézi.

moto g72, Ninebot d28e

(#6344) bentsze88888


bentsze88888
tag

Segítséget szeretnék kérni!
Firefoxot használok és mikor zip vagy rar fájlokat töltök,úgy kb 20%nál megáll a töltés. Pause,újra eéindítom,ekkor kiírja ,hogy a forráasfájl nem olvasható. Mi lehet a gond?

(#6345) Tele von Zsinór válasza S W A T (#6334) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Beépítve tudja ;)
jobbgomb-view page info-size

(#6346) Tele von Zsinór válasza cellpeti (#6335) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Rossz mappát másoltál. Nem a local settingsbeli appdata kell neked, hanem a felhasználónéven belüli. Vistára és XPre egyaránt érvényes: futtatásba írd be, hogy "%appdata%\mozilla" és enter.

(#6347) papa1


papa1
tag

Hello mindenkinek.
A problémám a következő:Egy napja van fennt a vista és a firefox nem hajlandó letölteni semmit.Csináltam egy teljes törlést,ez megoldotta egy időre,de már megint előjött.
A válaszokért thx.

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#6348) S e t h


S e t h
nagyúr

Az utóbbi időben szinte minden oldalon a következő hibaüzenetet kapom:

A kiszolgálóval való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

A gond csak az ,hogy más böngészővel ez a probléma nem jelentkezik.
Mi okozza ezt és hogyan lehetne megszüntetni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6349) WonderCSabo válasza bentsze88888 (#6344) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld safe módban, hátha egy kieg. okozza a hibát. Ha úgy sem megy, akkor teljes reinstall, előtte elmenteni a beállításokat (1.hsz.).

S e t h: Dettó.

papa1: Tűzfal, router nem zavar be?

[ Szerkesztve ]

(#6350) forceberg


forceberg
veterán

Üdv! Felengedtem a FF3-az a 2 helyett, de mintha nem lenne teljesen kompatibilis. A munkahelyi leveleket néha itthon is megnézem Outlook Web Access-szel, de mióta a FF3 van fent az olvasási sáv lekeskenyedett. Lásd a képen! Mit lehet ezzel csinálni? Kösz a segítséget!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.