Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Napster01 válasza forceberg (#6350) üzenetére


Napster01
tag

Póbáld ki az IE View plugint. Megadhatsz oldalakat, amelyeket csak ie motort használva jelenítsen meg, gondolom a saját progijával nem durcázik be a microsoft...

_.(-.-)._

(#6352) sNORh


sNORh
addikt

mitől lehet hogy pár napja minden oldalon pl: ph-n 2percre nem vagyok fenn, és kilép.. ugyanígy a többi bejelentkezős oldalon is.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6353) WonderCSabo válasza forceberg (#6350) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vagy próbáldd az IE Tabot, az még népszerűbb.

sNORh: Töröld a sütiket.

(#6354) sNORh válasza WonderCSabo (#6353) üzenetére


sNORh
addikt

töröltemmár, 7napos win, 7napos mozi :)
nemtok rájönni milehet a gubanc..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6355) S e t h válasza WonderCSabo (#6349) üzenetére


S e t h
nagyúr

Beállításokat elmentettem, leszedtem a programot, újra telepítettem és ugyanaz a hibajelenség. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6356) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hi
ma ujra tettem os-t feltettem vissza a FF-ot ,de de amikor megprobálok kattintani az addonokra vagy ben a böngészöben akarok kereseni ez irja ki, nem tudom mi lehet a gond :U
A addons.mozilla.org érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ.
A tanúsítvány nem érvényes eddig: 2008.09.19. 19:09.
(Hibakód: sec_error_expired_certificate)

PSN:BiZzare_0 ️

(#6357) WonderCSabo válasza @rglaaf (#6356) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem nemrég be volt halva az addon oldal, próbálkozz később!

S e t h: Addonok nélkül se megy? Tűzfal, router van?

(#6358) fradi81 válasza @rglaaf (#6356) üzenetére


fradi81
veterán

Véletlen nincs elállítódva a dátum a gépeden? Akkor láttam hasonló hibaüzenetet firefoxon, olyankor sokminden nem működik.

moto g72, Ninebot d28e

(#6359) @rglaaf válasza fradi81 (#6358) üzenetére


@rglaaf
veterán

OMG : erre nem is gondoltam átálitottam a helyes időre és müködik is köszi :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#6360) fradi81 válasza @rglaaf (#6359) üzenetére


fradi81
veterán

Nincs mit főnök :)
Ezért nem érdemes pl notebookokból kivenni az akksit, mert ha áramszünet van vagy lehúzza a hálózatról akkor a pontos dátumot elfelejti a gép, aztán a gyanútlan ember csak néz hogy nem tud rendesen netezni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#6361) -KoKeSz- válasza fradi81 (#6360) üzenetére


-KoKeSz-
tag

Sziasztok!

Tud valaki egy olyan kiegészítőt a Firefoxhoz amivel tudom szabályozni, hogy mekkora sávszélességet használjon letöltéskor???

(#6362) WonderCSabo válasza -KoKeSz- (#6361) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Firefox Throttle. Letöltéséhez regisztráció, majd belépés szükségeltetik.

(#6363) €uro


€uro
őstag

Üdv!

A Fast Dial kiegészítőt használom a böngészőhöz. Úgy van beállítva, hogy ha egy új Tab-ot nyitok, akkor ott megjelennek a Fast Dial linkek/képek.

Az a problémám, hogy ilyenkor a "fókusz" az nem a link helyére kerül. Tehát ahhoz, hogy én új linket gépeljek be a böngészőbe, ilyenkor mindig rá kell kattintanom annak helyére.

Régebben tudom, hogy ez megfelelően működött. A napokban azonban többször is átmentettem az egész Firefox-ot - beállításaival együtt - új operációs rendszerre. Illetve nemrég frissítette is magát a Fast Dial.

Tudtok ebben segíteni? Lehet, hogy a kiegészítő újabb verziója már nem úgy működik, mint régebben. Vagy keressek másik hasonló programot?

(#6364) Napster01 válasza €uro (#6363) üzenetére


Napster01
tag

Ezt a frissítéssel alakították így ki, kissé zavaró, de CTRL + L lenyomásával a kurzor oda ugrik és írhatod a webcímet...

_.(-.-)._

(#6365) Avalon


Avalon
tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom Ubiquityvel. :( A map parancs nem hozza be a térképet, ha entert nyomok, akkor viszont új tabon rendesen a google maps ablakban bejelöli a címet, csak a ubiquity ablakában nem. :(
FF3, elvileg ubiquity is frissül rendesen. Gyári beállítások visszaállítása megvolt, semmi. :(
Ami a legbosszantóbb, hogy nem találtam semmi fórumot, közösségi oldalt, vagy bármilyen bug report oldalt, így nem tudok hivatalos csatornán segítséget kérni.

Ha van bárkinek bármi ötlete, akkor az ne tartsa magában. :) Előre is köszönök minden segítséget.

Üdv,
Avalon

(#6366) €uro válasza Napster01 (#6364) üzenetére


€uro
őstag

Köszönöm a választ.

Ctrl+L vagy egérrel kiválasztani a beviteli mezőt, már oly mindegy. Aki ezt így programozta, vajon erre miért nem figyelt?

Tudtok másik ilyen kiegészítőt ajánlani helyette?

(#6367) WonderCSabo válasza Avalon (#6365) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbálj itt vagy [L:mailto:ubiquity-firefox@googlegroups.com]itt[/L] segítséget kérni.

(#6368) Chili7


Chili7
őstag

hali!

Melyik az a kiterjesztés, amelyikkel a kereső mezőbe írt szöveget kijelöli az adott oldalon?

köszi

(#6369) €uro válasza Chili7 (#6368) üzenetére


€uro
őstag

Próbálj meg rákeresni find, search, text - vagy hasonló kulcsszavakkal.

(#6370) Winner_hun válasza Chili7 (#6368) üzenetére


Winner_hun
félisten

A keresésnél ráböksz az összes kijelölésére. Vagy van kiterjesztés, ami automatikusan kiemeli az összes találatot? Ha van akkor az érdekelne:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6371) Chili7 válasza Winner_hun (#6370) üzenetére


Chili7
őstag

Hogy hol? Nem értem...

(#6372) totyax


totyax
aktív tag

Üdv emberek, ezt használom nagyon régóta, de a 3-as verzióval van egy nagy gondom. Van a gyorssáv ahol könyvjelzőket ill. azok mappáit lehet elhelyezni. Tehát ha mondjuk egy éppen aktív fület el akarok tenni egy könyvjelző mappába akkor szépen odahúzom. Na ez ment is gond nélkül a 2x verzióval. 3-assal viszont ha csak egy kicsit is kikerülök a "síkból" rögtön ledobja az egész megnyitott könyvtárszerkezetet. Egy idő után ez kissé dühítő. Van tipp hogy min kéne állítani hogy újra használható legyen az FF vagy térjek vissza a 2-es verzióra?

(#6373) Winner_hun válasza Chili7 (#6371) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6374) vagamo válasza Winner_hun (#6373) üzenetére


vagamo
őstag

Winner?
Van olyan kiegészítő, ami egy könyvjelző csomagot nyit meg egyszerre?

Arra gondolok, hogy nekem reggel adott, hogy melyik oldalakat kell megnyitnom külön lapra és van mikor egyenként végig kell bökdösnöm ezeket a könyvjelzőbe. Valami olyasmi kéne, hogy csak 1 hivatkozásra keljen kattintanom és az előre beállított oldalak nyíljanak meg. Hasonlóképpen a leállításnál mikor rákérdez, hogy mentse az oldalakat? De egy olyan hivatkozás kéne amire, ha rábökök mindig azok az oldalak töltődjenek be!
Remélem érted, hogy mire gondolok :B nehézkes a magyarázatom!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6375) Chili7 válasza Winner_hun (#6373) üzenetére


Chili7
őstag

És ilyenem hogy lesz nekem? köszi

(#6376) Winner_hun válasza Chili7 (#6375) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F
;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6377) Winner_hun válasza vagamo (#6374) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az Operáéhoz hasonló módon van egy gyorshívó: Speed Dial
Valahol olvastam hogy van, ami megnyitja a beállított oldalakat (tán a böngésző indulásakor) de nem emlékszek a nevére.
A legegyszerűbb megoldás tán a kövekező:
A kívánt oldalakat felveszed a könyvjelzők közé, beteszed egy mappába, amikor megnyitnád őket akkor a könyvjelzőknél mappánként a lista legalján van egy Mindegyik megnyitása külön lapon opció, ez alkalmas lehet a feladatra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6378) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hogyan lehet rábeszélni a ff-t, hogy indítás után ne kapcsolat nélküli módban menjen? a beállítások között nem találtam semmi erre utalót. pillanatnyilag nem az aelőtt a gép előtt vagyok, ahol meg kellene oldani, de ennél az about:config-ban egy ilyet találtam:

network.online true

a másiknál ide még nem néztem be. ez arra való, vagy egész másra?

(#6379) Napster01 válasza ngabor2 (#6378) üzenetére


Napster01
tag

File menü - Kapcsolat nélküli munkánál nincs véletlen 1 pipa? :DDD

_.(-.-)._

(#6380) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segiteni, hogy FF 3.1 B2-ben hogy tudom megcsinalni ugy a könyvjelzö eszköztárat, hogy 3 soros legyen (ez még sikerült), és amik nem férnek ki kedvencek a 3 sorba, azokat jobb oldalon egy dupla nyíl ([kép) rákattintásával jelenitse meg, mint a régi FF2.
Mert az uj sajnos ilyen lapozósávot csinált. [lapozósáv kép]

Remélem tudtok segiteni :)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#6381) Winner_hun válasza cascada (#6380) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vedd ki a szöveget, sokkal több ikon elfér:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6382) cascada válasza Winner_hun (#6381) üzenetére


cascada
senior tag

Kösz :DDD
Ez amugy azér tnem jó, mert sok ikon elég hasonló. És összetévesztem :D
Ezért lenne jó valami olyan parancs a chrome fileba ami létrehoz egy nyilat a többi kedvenc-nek ami nem fér ki. :K

(#6383) WonderCSabo válasza totyax (#6372) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hogy érted azt, hogy "ledobja"? Nekem tökéletesen működik.

(#6384) vagamo válasza Winner_hun (#6377) üzenetére


vagamo
őstag

Köszi!
Akkor marad ez a megoldás! Bár eddig ezt sem vettem észre :B Köszi

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6385) Winner_hun válasza cascada (#6382) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet elválasztókat betenni, azokat meg kategóriánként. Nekem is több google-s van és mégsem keverem össze őket:)
Bár annyi google kedvencnél mint ami a képen van azért már gondolkodóba esnék én is:D
Esetleg csinláj saját favicon-t és tedd be azt, én jópár kedvenc oldallal megcsináltam ahol nincs favicon.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6386) vagamo


vagamo
őstag

Segítenétek megérteni, hogy ez pontosan mire jó nekem?
delicious book

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6387) cascada válasza Winner_hun (#6385) üzenetére


cascada
senior tag

Köszi a választ, de sajnos nem segit semmit az elválasztó. Mégcsak meg se jelenik :D
A 2-es ForeFoxban megjelent, de itt nem.
Természetesen nem Google-ök vannak az eszköztáramon :DDD
Valami kód kellene a chrome-ba, hogy 70pixelnyi magasságnál több kedvenc ne jelenhessen meg. Hátha beteszi akkor a nyilat. (Alapból ugye ha egy sornyinál több van benn akkor beteszi a nyilat és a többi akkor jelenik meg ha rákattintok a nyilra. Erre lenen szükségem csak 3 sornál :D )
Probáltam keresni ilyen kódot de még nem találtam :(

(#6388) Chili7 válasza Winner_hun (#6376) üzenetére


Chili7
őstag

Köszi! De a te kérdésedre visszatérve nem tudom, hogy ff-nél van-e ilyen automatikus kiemelés, de amit én használok általában Avant Browsernél viszont van ilyen.

(#6389) Winner_hun válasza Chili7 (#6388) üzenetére


Winner_hun
félisten

Keresésnél rá kell bökni az összes kiemelésre és akkor van. Persze ha lenne automatikus megoldás azt én is szívesen venném:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6390) Winner_hun válasza cascada (#6387) üzenetére


Winner_hun
félisten

Napokban tettem és nekem kitette. Egyszer volt hogy nem tette ki, böngésző újraindítása után viszont kikerült:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6391) ngabor2 válasza Napster01 (#6379) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hogy indítás után ne kapcsolat nélküli módban menjen?

kiemeltem a lényeget. épp az a bajom, hogy minden indítás után ki kell onnan venni a pipát. azt szeretném, ha nem kellene még ezt is megcsinálni ahoz, hogy böngészni tudjak.

(#6392) Napster01 válasza ngabor2 (#6391) üzenetére


Napster01
tag

Értem, bocs :)
Szerintem úgy oldották meg, ha a firefox nem kap netet, akkor kapcsolat nélküli munkával indul. Talán a tűzfal blokkolja a 80-as portot és így azt észleli a mozilla, hogy nincs kapcsolat, de lehet más egyéb probléma is, a lényeg, hogy indításkor nem fedez fel működő hálózati kapcsolatot.

_.(-.-)._

(#6393) ngabor2 válasza Napster01 (#6392) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha van indításkor net, akkor is ezt csinálja.

(#6394) Napster01 válasza ngabor2 (#6393) üzenetére


Napster01
tag

A tűzfalat nézted? kapcsold ki egy időre, hátha az a baja, több ötletem egyelőre nincs

_.(-.-)._

(#6395) cellpeti


cellpeti
veterán

azt hogy tudom kiküszöbölni,hogy mikor bezárom ne mentse el az ablakokat és ne azok jöjjenek vissza mikor indítom?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6396) Winner_hun válasza cellpeti (#6395) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eszközök / Beállítások / Főlap / A Firefox indításakor: Üres oldal megjelenítése

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6397) cellpeti válasza Winner_hun (#6396) üzenetére


cellpeti
veterán

:R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6398) bme


bme
tag

Sziasztok!

Vistáról szeretném átvinni a beállításaimat Linuxra, de Linuxon nem találom a Mozilla mappáját. Olvastam az első hozzászólást, de még így sem találtam meg. Valaki tudna segíteni?

bme

(#6399) bme


bme
tag

Megvan. Vak voltam :U

(#6400) totyax válasza WonderCSabo (#6383) üzenetére


totyax
aktív tag

Úgy hogy tenném be a könyvjelző mappa - almappa struktúrába az elmentendő oldalt egérrel, fogd és vidd módszerrel, és ha valahol kicsit kicsúszik az egér már el is tűnik az egész megnyitott struktúra, kezdhetem előröl.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.