Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Jinghis33


Jinghis33
csendes tag

De nagyon kéne a segítség... mert már mindent kitöröltem amit csak lehetett a Mozila fileokat, a dokumentumokból mindent még most se jó... :S

[ Szerkesztve ]

(#2902) Winner_hun válasza Jinghis33 (#2899) üzenetére


Winner_hun
félisten

Uninstall

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2903) Jinghis33 válasza Winner_hun (#2902) üzenetére


Jinghis33
csendes tag

Pontosan ezt próbáltam de semmi... ugyanaz a mocsok szar...: Időtúllépés miatt megszakítva

(#2904) Jinghis33


Jinghis33
csendes tag

De szerintem egy Windows Újranyomás lesz, de nem akarom.. mert egy csomó dolog fennvan amivel foglalkozni kéne :S

(#2905) Tele von Zsinór válasza Kalandor (#2898) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha a könyvjelzőid között van valahol egy mappa, akkor arra középső gombbal rányomva (vagy jobbgomb-open in tabs) nyitja a benne levő bookmarkokat egy-egy tabban. Ha kezdőoldalnak pedig több címet adsz meg pipe-al elválaszva, akkor azokat egy-egy fülben megnyitja induláskor.

(#2907) Winner_hun válasza Kalandor (#2906) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tab Mix Plus: Események / Lap megnyitás / Új lap megnyitása az alábbiakból: itt bejelölöd a könyvjelzőket, akkor új fülön fogja megnyitni azokat, nem az aktuálisban.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2908) ALI_G


ALI_G
veterán

Felmászott a legújabb FF, hát miért ne frissítettem volna, de most használhatatlanná tette a böngészőmet :(
balra berakott egy új ablak gombot, de nekem az nem kell. hogy tudom leszedni?
aztán meg nekem wide moncsim van és az ablakot mindig 1024-esre méreteztem kb. így volt jobb oldalt szabad helyem ahol mást tudtam csinálni, de most meg oylat csinál, hogy ha nincs full méretben az ablak, akkor nem látom végig se a címsort se semmit, még a csúszka is el van tűnve oda, ahol ha kinagyítom, lennie kéne.
Ezt is hogy tudom visszavarázsolni?

(#2909) gyiku


gyiku
nagyúr

bon echo-hoz hogy tudom felrakni a flasht? letolti, nem tudja felrakni, csinaljam maual. letolteom, installom adobe flash akarmit, es ugyanugy nem jo :(

hüllő

(#2910) Speederer válasza Kalandor (#2906) üzenetére


Speederer
senior tag

Én úgy használom, hogy a firefox indításakor az utoljára nyitva hagyott lapokat/ablakokat nyitja meg újból. Így a minden nap látogatott oldalak nyílnak + kapásból (+ esetleg amit előtte még benne hagytam). Vagy nem egészen erre gondoltál?

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#2911) ALI_G


ALI_G
veterán

#2908?

(#2912) Brutforsz válasza ALI_G (#2908) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Az Új ablak gomb a Böngésző eszköztárról annak testreszabásával (az eszköztár üres részén jobbklikk > Testreszabás > lehúzod a gombot) távolítható el.

Az átméretezéses problémára próbáld ki a Firesizer kiterjesztést - az állapotsorban található méretjelzésre (nem maximalizált módban) jobbklikk, majd a kívánt ablaknagyság beállítása (a megjelenő lehetőségeket testre tudod szabni) megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2913) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok, FF2.0.0.12-höz keresnék olyan extension-t,ami egy adott oldalat lement PDF formátumban.Tudtok ilyen kiegészítő létezéséről? A hivatalos kiegészítéseket gyűtő addons.mozilla.org-on nem találtam ilyet sajnos.Vagy ne is számítsak ilyen létezéséről és keressek valami ingyenes PDF printert?

Köszi a tippeket
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2914) ALI_G válasza Brutforsz (#2912) üzenetére


ALI_G
veterán

Ez az új ablak gomb a fülek sorában van, már próbáltam így leszedni, de nem lehet. Ragaszkodik a helyéhez. Nektek nincs ott?!

És az átméretezéssel sincs nektek gondotok? vag ymindeni full size-ban használja itt? kipróbálom a kiterjesztést, mert zavaró. Nekem nem kell 1600 pixelnyi Firefox :)

(#2915) ALI_G válasza Brutforsz (#2912) üzenetére


ALI_G
veterán

Felraktam a kiterjesztést, de továbbra is ugyanaz. Nézzétek meg, így néz ki:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2916) Brutforsz válasza ALI_G (#2914) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ha a Lapok eszköztáron van, akkor az Új lap gomb, amit a Tab Mix Plus beállításainál tudsz kiiktatni (Megjelenés > Lapok eszköztár).

Az átméretezéssel nincs gondom, ha szükségét érzem, úgy működik, ahogyan kell. Mivel Nálad nem, ezért javasoltam kipróbálásra a kiterjesztést.

#2915: Ez nem a normális viselkedés, de nincs tippem, mi okozhatja.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2917) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

►Firefox alá keresek normális pop-up blockert, mert ami alaból benne van az nem sokra jó. Azokat, amik totál új ablakban nyílnak meg, simán átengedi.
►Továbbá webszűrő/reklámszűrő-t ha van.
Régen ezeket Kerio-m csinálta profin és maradéktalanul, de lekellett szednem. :(
(→ha valaki beírná válasznak hogy használj külön progit: most csak ezért nem akarok felrakni sok kicsi vackot, inkáb extensionnal oldanám meg ha lehet
(→ha valaki humorosan válasznak belinkelné mozzilla extension lapját: (finger:) ), másodszor meg nézgettem de kismillió féle van...)

Thx!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2918) Brutforsz válasza Jazz (#2917) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

► Külön popup-blokkoló helyett / mellé érdemes kipróbálnod a NoScript kiterjesztést, ez - többek között - a javás cuccok letiltásának módszerével eredményesen használható az általad kívánt célra is. Betanításáig megzavarhatja a napi rutint, de jól belőve felettébb hasznos kiegészítő.

Adblock Plus - vannak hozzá szűrőcsomagok is, de alapvetően szintén tanítgatni (és tanulni) kell; viszont az eredmény megéri a befektetett munkát, nem véletlen, hogy ez a legnépszerűbb kiterjesztés.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2919) dbius


dbius
veterán

A ff 2.0.0.12-es verzió nekem Kubuntu Linux 7.04 alatt rendszeresen lehal, amikor az otp netbankba akarok belépni :F Minden hibaüzenet nélkül egyszerűen összeomlik.

Általában akkor, amikor a mobilomra küldött belépéshez szükséges szám kódsorozatot megadom, de van úgy is, hogy csak egyszerűen amikor tölti be az otp oldalát :W

Az előző verziókkal nem volt semmi gond :U (Jelenleg operát használom otp netbankra)

(#2920) odrif


odrif
MODERÁTOR

Hi
Gmail managerben beállítottam uj levél érkezésekor a hangjelzést, és nem ad hangot.
Tudtok valami megoldást erre a problémára?
Thx

20 éve a Prohardveren

(#2921) Hawk1979


Hawk1979
őstag

szerk:közben megoldodott amit írni akartam :B

[ Szerkesztve ]

(#2922) luw2win


luw2win
őstag

most vettem 1 22" os monitort és h lehet firefox-t beállitani h középre legyen igazitva, ezt hogy tom megcsinálni?
thx

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2923) Thrawn


Thrawn
félisten

Vállalkozó kedvűeknek Mozilla Firefox for Windows (Gran Paradiso) 3.0 Beta 3
szerk: Ha jól nézem ez a magyar verzió: Link

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2924) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Ahh, felrobbanok. :(( Elég sűrűn frissülnek a pluginjeim és mos a speed dial-om nem hajlandó a megnyitott oldal fülét automatikusan aktiválni. Magyarán a háttérben nyitja meg. Van még tabmixplus-om is, de ott is minden jól van beállítva! Van valakinek hasonló gondja? (Nem tudom hogy melyik frissült utoljára. A Cooliris, A SpeedDial, meg a Tabmix valamelyike. A mozilla oldala éppen: Repair in Progress)

(#2925) frames válasza Thrawn (#2923) üzenetére


frames
tag

Üdv! Feldobtam a Beta 3-at próbaképp, és meglepően gyors, stabil, a legjobban a címsor tetszik, ami a weboldal gépelésekor a kedvencekből ad tippeket...

[ Szerkesztve ]

(#2926) Thrawn válasza frames (#2925) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is, de nem a telepítős verziót, hanem a portable-t.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2927) ALI_G válasza Brutforsz (#2916) üzenetére


ALI_G
veterán

tab mix plus fosta magát össze :) bepipáltam, kipipáltam és eltűnt végre, meg még nyomtam vmit és az ablak átméretezés is műxik :) ejjjjj

(#2928) luw2win


luw2win
őstag

Erre vmi(láttam már valahol csak nem tom hol :DDD :((( )

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2929) frames válasza Thrawn (#2926) üzenetére


frames
tag

Uhh tényleg! ki is ment a felemből a portable vörzsön, kössz, hogy emlékeztetsz:D
Már csak egy kérdés: Hova tűnt a Home gomb :F

[ Szerkesztve ]

(#2930) G.I.JOE válasza G.I.JOE (#2924) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Megvan. A 0.7.0.8-as speedial hibája. Már észrevették és javítják.
>Itt< van 0.7.0.9 ha kell valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#2931) Thrawn válasza frames (#2929) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott van a Smart Bookmarks mellett, a visszanyíl alatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2932) frames válasza Thrawn (#2931) üzenetére


frames
tag

Köszi :R , ki van kapcsolva a könyvjelző eszköztár, azért nem találtam

(#2933) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Sziasztok!

Egy kérdés:

napokban felkéredzkedett egy flashplasyer frissítés a firefox alá, azóta nincsen hangja a youtube/indavideo/stb videóknak és nem is játsza le őket normálisan...

Más is találkozott ilyennel? :F Most megpróbálom a régit "visszatenni"... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2934) Thrawn válasza bolondember (#2933) üzenetére


Thrawn
félisten

Szia!

Nálam nincs ilyen gond, mondjuk én a Firefox 3 beta 3-at használom már (Portable), de a legfrissebb Flash van fent. Kipróbáltam most a 2-essel is, ott is jó.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2935) bolondember válasza Thrawn (#2934) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

leszedtem az adobe oldaláról a cuccot, most jó (egyelőre)...

Jó az FF3? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2936) #41133696 válasza bolondember (#2935) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát félig meddig magyar... de vannak olyan kérdések, amiket természetesen még angolul tesz fel...

(#2937) Thrawn válasza bolondember (#2935) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó! Ajánlom kipróbálásra a Portable verziót, nem kell telepíteni ezért nem zavarja össze a rendszered. Mellesleg egy esetleges újratelepítéskor nem kell újra beállítani :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2938) -FreaK- válasza Thrawn (#2937) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tudsz adni egy linket a portable verzióhoz? Kipróbálnám itt melóban is, de eddig csak az installos verziót találtam. Addonok mennek mind?

(#2939) Jadro válasza -FreaK- (#2938) üzenetére


Jadro
veterán

[link]

Itt megtalálod. Igen, ugyanúgy megy vele minden ami a telepített verzióval is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2940) -FreaK- válasza Jadro (#2939) üzenetére


-FreaK-
veterán

Dehülye vagyok.. naponta nézem azt az oldalt otthon most meg eszembe se jutott, pedig már láttam h fenntvan a portable és a sima is az új betából.. köszi azért:)

hoppá, mégsem ff2ből volt portable, ff3b3-ból itt is csak a telepítős van fennt. Nah mindegy felrakom itt melóban ezt, de otthon ff2 miatt kéne mindenképpen a portable.

[ Szerkesztve ]

(#2941) Brutforsz válasza -FreaK- (#2940) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Mozilla Firefox, Portable Edition 3 Beta 3

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2942) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

nincs a firefox-hoz vmi msn add-on vagy plug-in?
guglizom mar fel oraja, de semmit nem talaltam meg :(

(#2943) Brutforsz válasza #54715584 (#2942) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Mai hír az IT cafén: 2. helyezést ért el a kiterjesztések versenyében a SamePlace. :)

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2944) #54715584 válasza Brutforsz (#2943) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaah, ugy tunik lassu kicsit az rss frissites :D
koszi :R

(#2945) #54715584 válasza #54715584 (#2944) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem jo, msn nem muxik vele...

(#2946) Brutforsz válasza #54715584 (#2945) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ezt észrevetted?
"ATTENTION: it REQUIRES the xmpp4moz extension. Get it from https://addons.mozilla.org/firefox/3632/, or get an all-in-one package from http://sameplace.cc/download"

Én nem használom ezt a kiterjesztést, csak a lapján olvastam.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2947) #54715584 válasza Brutforsz (#2946) üzenetére


#54715584
törölt tag

vaksi vagyok :D
bocsi, koszi :R

(#2948) Laslow


Laslow
senior tag

Az miért van, hogy FF v2.0.0.12 alatt nagyon hosszú oldalnál egyszercsak vége van az oldal tartalmának, de olyan szinten hirtelen, hogy az utolsó sor betűi félig látszódnak, onnantól meg csak a háttér és a szöveg helye fehérlik. A konkrét oldal: [link]
Az oldal kódját rendben letöltötte, Oldal forrása menüponttal végig mutatja. IE6 remekül behozza az oldalt.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#2949) Laslow válasza bolondember (#2933) üzenetére


Laslow
senior tag

Pár napja nekem is volt hasonló: minden oké, elkezdek mailt írni.. Hogy közben települt-e flashplayer-frissítés a háttérben, nem tudom, de amikor megírtam a levelet, irány a youtube.com, és semminek sem volt hangja! Miközben semmilyen változtatás nem történt a gépen. Sőt, a Volume ikon is eltűnt, hiába volt kijelölve a Hangok tulajdonságai között, hogy jelenítse meg a tálcát. Hangkártya-driver újratelepítés, meg hasonló nem segített, eszközkezelő szerint minden OK. Végül egy rendszervisszaállítás megoldotta. Azóta sem értem, mi történt... Amúgy pl. Winampnak meg volt hangja rendesen. (Amúgy nem FF függő lehetett a probléma, mert IE alatt sem volt hangja a youtube videóknak, csak erről a postról jutott eszembe az eset.)

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#2950) Laslow válasza Laslow (#2948) üzenetére


Laslow
senior tag

Amúgy ha keresek az oldalon levő szövegre, akkor kiadja találatnak azt is, ami a nem megjelenített részen van (odaugrik..). Csak épp semmi sem látszik.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.