Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) luw2win


luw2win
őstag

up!

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2952) Hawk1979 válasza luw2win (#2951) üzenetére


Hawk1979
őstag

Fórumban nem UP-olunk, hsz-t meg ne gyűjtögess,ez nem az ovi...

(#2953) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Mozilla-val nem tudok iwiw-re menni (minden más böngészővel igen), és a következő hibaüzenet jelenik meg:
(régebben tudtam, most valamiért nem megy. legújabb java, minden...) thx

HTTP Status 500 -

type Exception report

message

description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

exception

java.lang.NumberFormatException: For input string: ""
java.lang.NumberFormatException.forInputString(NumberFormatException.java:48)
java.lang.Long.parseLong(Long.java:424)
java.lang.Long.parseLong(Long.java:461)
com.virgo.projects.iwiw.application.general.session.SessionManagementFilter.checkCookieLastHitRecent(SessionManagementFilter.java:574)
com.virgo.projects.iwiw.application.general.session.SessionManagementFilter.createTicket(SessionManagementFilter.java:309)
com.virgo.projects.iwiw.application.general.session.SessionManagementFilter.doFilter(SessionManagementFilter.java:153)
com.virgo.projects.iwiw.application.general.filter.ServingParametersFilter.doFilter(ServingParametersFilter.java:72)
com.virgo.core.server.servlet.filter.RequestEncodingFilter.doFilter(RequestEncodingFilter.java:50)
com.virgo.projects.iwiw.application.general.filter.RequestTimePerformanceFilter.doFilter(RequestTimePerformanceFilter.java:59)
com.virgo.core.server.servlet.filter.ResponseHeaderFilter.doFilter(ResponseHeaderFilter.java:83)

note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.23 logs.
Apache Tomcat/5.5.23

free your mind

(#2954) Brutforsz válasza luw2win (#2922) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A rögzített szélességű stílussal rendelkező oldalak (például a Prohardver) középre igazítására általános megoldást nem ismerek - ez természetesen nem zárja ki azt, hogy létezik ilyen.

Egy adott weboldal esetében a stíluslap módosításával érhető el a kívánt hatás. A Prohardver esetében a következőt kell a userContent.css fájlba (fájlrendszerbeli elhelyezkedéséről, illetve létrehozásáról bővebben) írni:

@-moz-document domain('prohardver.hu')
{
#fo, #top, .menu_foot, .vlista, .vmenu, .xabre {margin-left: auto !important; margin-right: auto !important; }
}

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2955) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Sziasztok!

Mozilla Firefox 2.0.0.11 magyar verziót használok.

A kérdésem, hogy vannak bizonyos oldalak, amelyeket ha megnyitok, akkor teljes képernyőből (nem F11-es) visszaváltanak előző méretbe. Hogyan lehetne az oldalakat teljes képernyőre kényszeríteni?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#2956) Brutforsz válasza benjoe1 (#2955) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A Firefox beállításai > Tartalom > a JavaScript engedélyezése melletti Haladó párbeszédablakban a Létező ablakok áthelyezése vagy átméretezése engedély megvonásával.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2957) Jazz válasza Jazz (#2953) üzenetére


Jazz
veterán

Valaki, valami ötlet?
thx

free your mind

(#2958) Jazz válasza Jazz (#2957) üzenetére


Jazz
veterán

Továbbá Mozillával, ha kettőnél több Javá-s alkalmazás/ablak van megnyitva, 3.-at már nem hajlandó. IE-el ez is működik. Nem értem.
Nem akarok IE-t használni, pls. help!

free your mind

(#2959) Macka


Macka
veterán

Sziaszok!
A 2. Beta van fennt, és ha meg akarom nyitni a Prohardvert, akkor a "sikeres belépépés..." után a főoldalra tesz ki bejelentkezetlenül? HELP!

(#2960) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Sziasztok!Ezekről szeretnélek kérdezni titeket,mi a véleményetek,érdemes-e használni őket?Ha igen melyiket?Kösz =Web Security Guard=McAfee Site advisor

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2961) Hasaggymeg válasza Macka (#2959) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Allow cookies? :Y(sütik engedve?!)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2962) Macka válasza Hasaggymeg (#2961) üzenetére


Macka
veterán

Engedve volt.

(#2963) canniball válasza Macka (#2962) üzenetére


canniball
nagyúr

Sütik törlése.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2964) Tele von Zsinór válasza Jazz (#2957) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha megnézed a hibaüzenetet, látod, hogy ez a szerveren történt hiba, nem nálad, nem tudsz vele mit kezdeni.

(#2965) Jazz válasza Tele von Zsinór (#2964) üzenetére


Jazz
veterán

De, mondom, más böngészővel, pl. IE simán megtudod nyitni....na ott akkor hogy hogy?

free your mind

(#2966) Tele von Zsinór válasza Jazz (#2965) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha FF-vel IE-t hazudsz, akkor mi van?

(#2967) Jazz válasza Tele von Zsinór (#2966) üzenetére


Jazz
veterán

Mi van? Mit csináljak?
Amúgy jöttek újabb gondok Mozzilla alatt:
- 3 ablak van megnyitva, 170Mb memória foglalás, és CPU 50% !!!
- Hiába állítom be az oldalakat hogy maradjak belépve, mint pl PH!-n, legközelebb akkor is be kell loginolni. (régebben működött rendesen)
- Miután leszedtem Keriot mert folyton ledobta a nete, FF felugró ablakok ellen nem sokat csinál. Felugró oldalakat enged tovább.

Most így hirtelen ennyi. Nem tudom mit csináljak, miért zakkant meg FF. :(

free your mind

(#2968) Relevance007 válasza Jazz (#2967) üzenetére


Relevance007
csendes tag

Esetleg FF reinstall? Java reinstall/frissítés? Netán valamilyen FF kiegészítő nem okozhatja a gondokat esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#2969) emre33 válasza Jazz (#2967) üzenetére


emre33
addikt

Futas egy spybot-ot. Lehet hogy bekaptál valamit

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2970) Brutforsz válasza Jazz (#2967) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Csatlakozva emre33 javaslatához: szerintem onnan kellene végiggondolnod a történetet, hogy "leszedtem Keriot mert folyton ledobta a netet".
Érdemes lenne tehát első körben meglátogatnod átolvasás céljából a vírus / spyware / adware témákkal foglalkozó topikokat.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2971) Jazz válasza Brutforsz (#2970) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi a tippeket, megpróbálom.
FF reinstallt nem merem, mert ha kiüti könyvjelzőimet, akkor :W
De ha azt mondjátok hogy tutira megmarad, akkor meg lehet próbálni. Meg kiszedem egyesével kiegészítőket, hátha...

free your mind

(#2972) Brutforsz válasza Jazz (#2971) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Mielőtt bármilyen szerelésnek nekiállnál, erősen javallt biztonsági mentést készíteni a jelenlegi profilodról - nem egy bonyolult dolog, egyszerűen lemented valamely más helyre a profilmappát. (Itt elolvashatod azt is, hol találod meg.)

Ha a könyvjelzőidet különösen nagy becsben tartod, akkor időről időre érdemes legalább azokról másolatot készítened, vagy valamilyen kiterjesztés segítségével - akár webes tárhelyre is - (a topikban a keresőt használva találsz ilyen megoldásokat), vagy a profilmappában található bookmarks.html fájl más adathordozóra másolásával.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2973) Jazz válasza Brutforsz (#2972) üzenetére


Jazz
veterán

Kösz a tippet, nagyon hasznos, megtörtént...
Kiszedtem kiterjesztéseket, letöröltem Operát, még mindig ilyen. :( tán reinstall után...

free your mind

(#2974) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,olyan kiegészítésről tudtok-e,ami ha véletlenül bezárom vagy hiba miatt bezáródik a FF,akkor újraindulásnál listázza az utolsó betöltött oldalakat és ki lehet választani,hogy melyik megtekintett oldalt akarom, hogy újra betöltse. Anno régen AvantBrowser tudta ez.Itt nem találom.
Köszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2975) canniball válasza Balinov (#2974) üzenetére


canniball
nagyúr

Használj munkamenet kezelőt, az az említett esetekben a böngésző újraindítása után visszaállít(hat)ja a bezárás előtt nyitva lévő tabokat.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2976) Balinov válasza canniball (#2975) üzenetére


Balinov
félisten

ha véletlenül,valami miatt bezáródik a ff,köv. indításkor felajánlja,nekem az kell(ene),hogy kiválaszthassam,mondjuk a ~10 oldal közül melyik nyiljon meg ujból.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2977) #54715584 válasza Balinov (#2976) üzenetére


#54715584
törölt tag

nalam a 3-as masodik betaja alapbol az utoljara megnyitott oldalt nyitja meg

(#2978) Balinov válasza #54715584 (#2977) üzenetére


Balinov
félisten

jaaaj.nemtom,lehet nem tudok ma kérdezni? nem az a gond,hogy nem ajánlja fel,hogy megnyissa-e a crash/bezárás előtt megtekintett oldalakat,hanem hogy van-e olyan lehetőség,ami enged az utolsó +nyitott oldalak közül választani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2979) Winner_hun válasza Balinov (#2978) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs. Megnyitod újra, ami nem kell bezárod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2980) Balinov válasza Winner_hun (#2979) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm.Kár.AvantBrowserben elég kényelmes volt ennek a megvalósítása.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2981) #54715584 válasza Balinov (#2978) üzenetére


#54715584
törölt tag

:D azt hittem te valaszolsz, nem kerdezel :)

(#2982) Balinov válasza #54715584 (#2981) üzenetére


Balinov
félisten

magamnak,monstre,magamnak? :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2983) cousin333 válasza Jazz (#2973) üzenetére


cousin333
addikt

"letöröltem Operát"

Ez nem volt szép tőled :). Az Opera biztos nem okozza a Firefox gyengélkedését...

"We spared no expense"

(#2984) netboy


netboy
senior tag

hol lehet beállítani, hogy ftp kapcsolat esetén ne passzívan hanem aktívan próbáljon meg csatlakozni

(#2985) chungee


chungee
addikt

HELP!!!
Nálatok is ilyen sokat eszik az FF 2.0.0.12:F
[link]

(#2986) cousin333 válasza chungee (#2985) üzenetére


cousin333
addikt

Mióta fut? Hány ablak van nyitva? Meg vannak nyitva pl. nagy képek, videók... stb. ?

Szerintem ennyi RAM mellett ez egyáltalán nem sok. Én 3-400 megánál kezdenék el aggódni...

"We spared no expense"

(#2987) Balinov válasza cousin333 (#2986) üzenetére


Balinov
félisten

nekem is kb annyit eszik,mint chungee-nél,csak nálam a melóhelyi masinán 256mb ram van és ebből még a 32mb-ra belőtt shared memory-s onboard S3 unichrome is lefoglal..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2988) chungee


chungee
addikt

Jah értem, pedig azt hittem, hogy sok :)

(#2989) pilota


pilota
tag

Helosztok nekem egy olyan kérdésem lenne ha a könyvlyelzöket elakarom a firefoxbol menteni mit tegyek következö telepitésnél csak bekelllyen másolni ésmár legyenis könyvlyelzö?

(#2990) Brutforsz válasza pilota (#2989) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2991) netboy válasza netboy (#2984) üzenetére


netboy
senior tag

nekem senki nem tudna segíteni?

(#2992) Relevance007 válasza netboy (#2991) üzenetére


Relevance007
csendes tag

Pontosan mi nem működik, van valamilyen hibaüzenet?

(#2993) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sziasztok.

Firefox 2.0.0.12-t használok. Az lenne a problémám, hogy az addig minden gond nélkül megynyitott lapokat nem nyitja meg. Nem mindegyiket, de jó néhányat. A "problémás oldalakat kipróbáltam IE7-l és müködtek.
A hiba annyi, hogy töltés közben megfagy.

Az észrevételeket, tanácsokat, javaslatokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2994) Relevance007 válasza Gyuri27 (#2993) üzenetére


Relevance007
csendes tag

Pontosan melyek ezek az oldalak? Megpróbálhatnád esetleg kezdetnek letiltani a scripteket a Firefoxban, és úgy megpróbálni megnézni ezeket az oldalakat.

(#2995) Gyuri27 válasza Relevance007 (#2994) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bármelyik (azt nem próbáltam). Most felraktam a 3 bétát és muxik. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2996) Integra


Integra
titán

van egy új probléma, pár napja merült fel, eddig azt hittem rosszak a videok.. de...
szóval amikor ff-ben videot nézek, youtube etc..
egyszerűen sokszor eltűnik a hang, megakad etc...
és eddig ilyen nem volt.
ie7 simán játsza mindet, de ff nagyon keheg..
ez miért van?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2997) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Melyik az a kiterjesztés ami csak a kiválasztott képet tölti be újból, nem az egész oldalt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2998) Winner_hun válasza Integra (#2996) üzenetére


Winner_hun
félisten

Legfrissebb flash player van fent? [link]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2999) Integra válasza Winner_hun (#2998) üzenetére


Integra
titán

ja...
és néha media player is megakad, aztán haver mondja hogy nála hibátlanul játsza le a zenéket... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3000) Winner_hun válasza Integra (#2999) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezért kérdeztem. Akkor passz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.