Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) 7 válasza jobbacsabba (#2250) üzenetére


7
addikt

Akkor sajnos nem tudom, mi lehet az oka :(

(#2252) jobbacsabba válasza 7 (#2251) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Lehet oka, hogy egyetemi szerveren át kapcsolódok? (Ott sokminden le van/lehet tiltva... pl.:ftp)

[ Szerkesztve ]

(#2253) 7 válasza jobbacsabba (#2252) üzenetére


7
addikt

Elképzelhető. Próbáltad dTA nélkül tölteni, amit akarsz? (tehát csak a beépített leltöltésvezérlővel) Esetleg más böngészőről? (ami fent van a gépen, amiről vagy)

(#2254) jobbacsabba válasza tkazmer (#2208) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

És ha a kézi proxy beállítást választod?

(#2255) jobbacsabba válasza 7 (#2253) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

A beépített letöltésvezérlővel simán megy. Eddig megvoltam nélküle, de mostmár használni akarom! :((( - Mióta ezt használom IE nem jáccik... :D -

(#2256) 7 válasza jobbacsabba (#2255) üzenetére


7
addikt

Akkor próbáld meg majd máshonnan is a Portable FFox + dTA kombót, kíváncsi vagyok az eredményre. (pl. otthoni gépről)

[ Szerkesztve ]

(#2257) efi99


efi99
senior tag

Hi!
Ha a címsorban rábökök egyre a lenyíló gördülőmenüben a feldobottak közül, azt nem kellene egyből töltenie (nem pedig csak Enter / v. Go után)? Csak mert úgy rémlik az 1.5-ön még így volt, meg az IE-ben is így van. Jelenleg csak bedobja a címsorba aztán figyel.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#2258) Brutforsz válasza efi99 (#2257) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Kérdésedre válaszolva: De, kellene. Ez a 2-esben is így működik. Ötletem sincs, hogy Nálad ezt mi akadályozhatja.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2259) whitezo88 válasza canniball (#2220) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt az 1280-asítást hogyan / hova kell beírni? :B

(#2260) Brutforsz válasza whitezo88 (#2259) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ha Windows-t használsz (és a profilod az alapértelmezett helyén van), akkor a C: \ Documents and Settings \ felhasználó \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ valami.default \ chrome, ha Linuxot, akkor tipikusan a / home / felhasználó / .mozilla / firefox / valami.default / chrome mappában találsz egy userContent-example.css nevű fájlt. Vagy ezt nevezed át userContent.css-re, vagy készítesz egy sima szövegfájlt ugyanezen néven e mappába. Ebbe kell bemásolnod, majd a böngésző újraindítása után Nálad ezekkel az értékekkel fut a Prohardver! stíluslapja.

Lásd még #2210, #2211, #2213, #2214

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2261) whitezo88 válasza Brutforsz (#2260) üzenetére


whitezo88
nagyúr

működik, köszönöm :R
fura, még szokni kell :)

(#2262) whitezo88 válasza whitezo88 (#2261) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hm valamiért szétesett, pedig elején jó volt, minden hszben a szöveg előtt kihagy vagy 6 üres sort...

[ Szerkesztve ]

(#2263) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Üdv
Volna egy kis problemam az egeremmel firefox alatt.Konkretan az,hogy a görgője nem mukodik sehogyan sem firefoxban.Mindenhol máshol frankó,itt nem.Win beállításokat probaltam matyalni,semmi eredmenye.Firefoxon belül meg nem talalok ehhez kapcsoldó beállytasokat.
Valakinek egyéb ötlet?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2264) Brutforsz válasza whitezo88 (#2262) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Nem értem, ha egyszer már jól működött, mitől esett szét egy idő után, de sikerült magát a szétesést reprodukálnom, ez alapján azt javaslom, csökkentsd a .uzik .uzi {width:787px !important } sorban a szélesség értékét néhány pixellel.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2265) whitezo88 válasza Brutforsz (#2264) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sikerült, thx :)

(#2266) Tele von Zsinór válasza Brutforsz (#2264) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nálam ma ugyanúgy szétesett, pedig korábban jó volt. Csökkentettem, jó lett.

(#2267) Brutforsz válasza Tele von Zsinór (#2266) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Megtaláltam a szétesés okát: ma megváltozott (több helyen is) a PH! stíluslapja, pl. az arcképet, nicket stb. tartalmazó blokk szélességét megnövelték 5 pixellel, s így nem fért el a középső táblában mellette a szövegblokk, ezért került lejjebb.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2268) metre1


metre1
tag

Sziasztok!

Én már lassan egy éve szenvedek ezzel a jelenséggel.
Használom a freemail.hu levelezőprogit, azzal nincs gond.
Kilépés után nézném az origo.hu híreit, és 10-25 hírből mindig akad 1-2 olyan hír amitől 100%-os lesz a processzorkihasználtság. Újratelepítettem akkor is csinálja. Mitől lehet ez? CTRL-ALT-DELETE is nehezen jön elő. (ott látom hogy cpu 100%-s terhelésen van)

WinXP-SP2 van Norton Antivirussal.

Nagyon uncsi, hogy ilyenkor másik böngészővel tudom megnézni az aktuális hírt.

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#2269) Tele von Zsinór válasza metre1 (#2268) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Safe módban is ezt csinálja? Nézd meg, lehet hogy egy kiterjesztés hibája az egész. Ha úgy jó, akkor lehet egyesével tiltani az ext-jeidet, hogy kiderüljön, melyik okozza a hibát.

(#2270) concret_hp


concret_hp
addikt

hülye kérdés: hogy kell a cookikat törölni ?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2271) Brutforsz válasza concret_hp (#2270) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Itt, ízlés szerint.

metre1: Adj, légy szíves, 2-2 olyan hírhez linket, amely normálisan bejön, illetve problémás.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2272) canniball válasza Brutforsz (#2267) üzenetére


canniball
nagyúr

Megint csak hatalmas :R !

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2273) efi99 válasza metre1 (#2268) üzenetére


efi99
senior tag

Ha vígasztal nekem is előfordul, hogy elmélázik az origo egy-egy oldalának megnyitásakor, de ez szinte csakis az origoval fordul elő.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#2274) Tele von Zsinór válasza efi99 (#2273) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nálam a gmail lassult be az utóbbi ~egy hétben, néha az egész FF is fagy tőle, miert hiába kapom meg az unresponsive script ablakot, ha az ugyanolyan fehér, mint az egész FF :\

Még annyi, hogy ilyenkor cpu 100%-ra ugrik, és a memóriahasználat folyamatosan nő.

[ Szerkesztve ]

(#2275) metre1 válasza Brutforsz (#2271) üzenetére


metre1
tag

Egyelőre eltávolítottam az összes kiegészítő plugint, még nem találkoztam eddig ezzel a problémával. Ha jól emlékszem web developer és flah kiiktató volt meg.
Ha mégis lenne küldök linket.

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#2276) 7 válasza metre1 (#2275) üzenetére


7
addikt

Elég lett volna letiltani őket egyesével, hogy kiszűrd :)

(#2277) moma


moma
őstag

azt vettem észre, hogy file letöltésnél, használja az ff a temp könyvtárat. nem lehetne ezt valahogy letiltani? úgy értem, hogy eleve oda mentse a file-t ahova azt szeretném?

we all deserve a bit of luck.

(#2278) metre1 válasza 7 (#2276) üzenetére


metre1
tag

Nem baj, flash amúgy is le volt tiltva.
;]

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#2279) Brutforsz válasza DeadMeat (#2263) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A címsorba: about:config, majd keresd meg a mousewheel.withnokey.sysnumlines sort, ha false van beállítva és a mousewheel.withnokey.numlines értéke 0, akkor ez a hiba oka, kétszer kattints a sorra, átvált true-ra, és a rendszerbeállítások szerint fog görgetni (alapértelmezésben 3 sort).
Ha többet vagy kevesebbet szeretnél, akkor hagyd false-on, és a mousewheel.withnokey.numlines sorban az értéket változtasd meg ízlés szerint.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2280) Brutforsz válasza moma (#2277) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ezt minden letöltésnél tapasztalod, vagy csak akkor, ha a DownThemAll! kiterjesztést használod?

Nálam sima letöltésnél az átmeneti fájl ugyanabban a mappában van, mint a végleges, viszont a dTA alapértelmezésben a Temp mappát használja.

Módosítása:
DownThemAll! Beállítások > Haladó beállítások > Átmeneti fájlok - vagy kiveszed a pipát a Szeletek letöltése átmeneti mappába elől, vagy megadsz egy számodra szimpatikusabb könyvtárat.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2281) moma válasza Brutforsz (#2280) üzenetére


moma
őstag

Fura, most kicsit tesztelgetni akartam és most meg nem csinálja. egyébként úgy általában csinálta. És igazából úgyvettem észre, hogy az a partíció ahol a temp van, megtelt amikor egy 700megás file-t töltöttem... most akkor nem tom mi van. fura :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#2282) Thrawn


Thrawn
félisten

Kijött a Firefox 2.0.0.8!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2283) WonderCSabo válasza Thrawn (#2282) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És szinte semmi újat nem tartalmaz. :) Ja de: fontos biztonsági frissítést. :o

[ Szerkesztve ]

(#2284) Thrawn válasza WonderCSabo (#2283) üzenetére


Thrawn
félisten

8-at ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2285) WonderCSabo válasza Thrawn (#2284) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:) És román meg kurd meg georgian (ez mi?) nyelven is elérhető :)

(#2286) student


student
őstag

csaó be lehet valahogy állítani fox-ban hogy ne tudjon egy bizonyos betölteni amit megadok neki? tehát hogy blokkolja.

(#2287) cousin333 válasza WonderCSabo (#2285) üzenetére


cousin333
addikt

Azt hiszem, örmény.

"We spared no expense"

(#2288) Brutforsz válasza student (#2286) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Adblock Plus kiterjesztéssel be lehet.

WonderCSabo: georgian = grúz

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2289) cousin333 válasza student (#2286) üzenetére


cousin333
addikt

Adblock (Plus) kiterjesztést kell feltenni. A tiltólistába meg beteszed a megfelelő domaint. Gondolom ezt akarod, mert kissé hiányos volt a mondatod.

"We spared no expense"

(#2290) student


student
őstag

kösz

(#2291) DeadMeat válasza Brutforsz (#2279) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sajnos igy sem mukodik.Mindenhol mashol szuperal a gorgo,itt nem akar :O

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2292) WonderCSabo válasza Brutforsz (#2288) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2293) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv!

Uraim kéne egy kis segítség :U Eddig explorert használtam, de bedobta a törölközőt és fel kellett rakjam a firefox-ot... Nem igazán van tapasztalatom vele,épp annyi hogy elvitrolázzak rajta. De a következő problémával ütközöm:
Nem tudok megnyitni semmiféle flas videót és az az oldal ahol vannak ilyen nemű cuccok,jóformán be sem jön. Valami quick time plug-in vagy mifene hiányzik neki. Ezzel mit tudnék kezdeni? Nameg azt sem akarom hogy a flash-eket quick time-al kezelje mert annál rosszabb nem is létezik :F pls segítsetek :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2294) Brutforsz válasza hoffman_ (#2293) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Innen egyszerűen fel tudod telepíteni úgy a Flash Player, mint a Quicktime plugint.

Ezek elvileg szépen beállítgatják magukat a saját fájltípusaikhoz, ha valami mégsem lenne kerek, akkor a Beállítások > Tartalom > Fájltípusok menüben lehet igazítani.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2295) hoffman_ válasza Brutforsz (#2294) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R Lekötelezel,arra pedig hogy ilyen gyorsan jön válasz,gondolni sem mertem :D Remélem sikerrel járok :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2296) dbius válasza DeadMeat (#2291) üzenetére


dbius
veterán

Szia!

Igaz, nekem Linux alatt nem akart menni a görgőzés firefox alatt, végül ez segített:

mousewheel.withnokey.sysnumlines értékét false-ra kellett állítanom, így már müxik a görgetés is a beállított értékre!

Bár most látom, hogy Brutforsz-tól ugyanezt a leírást kaptad kb... :(

(#2297) Brutforsz válasza DeadMeat (#2291) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Indítsd el a Firefoxot biztonságos módban (firefox.exe -safe-mod), így nem töltődnek be a kiterjesztések, hátha valamelyikük az elkövető.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2298) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Lenne egy érdekes kérdésem.

Az a helyzet, hogy a firefox csak egy oldalon nem hozza be a képeket. A többin működik rendesen. Személyes adatok törölve lettek de még úgyse akarja az igazat. Gondolom a legújabb verzió (nem az én gépemen van a probléma, és elég távol van az a gép)

Találkozott már valaki ilyennel?

Üdv: Bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2299) Winner_hun válasza Bazsesz (#2298) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen kiterjesztések vannak az adott gépen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2300) Bazsesz válasza Winner_hun (#2299) üzenetére


Bazsesz
őstag

Teljesen alap firefox, amit a telepítő felrak, semmien kiterjesztéssel.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.