Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13881) WonderCSabo válasza scope2007 (#13879) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ki mondja, h. nem lassú a Mozilla? :D LOL.

BullZeye: Egyáltalán nem akartalak szidni. Bár kimondottan Fx fan vagyok, de nekem is nagyon sok dolog szúrja a szemem, szidom Beltznert, a Mozillát, és ezt le is írom a fórumban.

A legújabbb buildben az új fül nyitása már nem szaggat. Alapból. Ha vmi másik tabon köznben vmi durva feladat van, akkor beszaggathat még mindig, sajna. Smooth scrolling tökéletes, és u.a. gyors mint IE9ben nálam. A canvas-ra sajna vagy egy regression, ha be van kapcsolva a hardveres gyorsítás. :(

A hardveres gyorsítás fejlesztőit ne szidd, ők gyorsan, és jó munkát végeztek. Az MS-nek könnyű dolga van: ők fejlesztik a D2D-t, így könnyü jól berakni a böngészőbe. Illetve a Vista előtti platformokat leszarják... A Chrome hardveres gyorsítását még nem ismerem, még be sem került a dev buildbe.

Az IE9 egy jó böngésző lett. Az UI nekem egyszerűen nem tetszik, és egyáltalán nem áll kézre, egyébként rendben van.

Az Fx4 indulása valóban sokat gyorsult, de még nem eléggé. Egyébként ha újrarakod az addonjaidat, még jobban begyorsul.

Ahogy mondani szoktam mindig: "ismert bug, már javítják". Nos, ez az egész Fx teljesítménéyre igaz. Csak javíthatnák gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.