Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

A D2D bugos, még nagy felbontáson is. Ez van, majd kijavítják.

Az Electrolysis valóban csak 4.0 után lesz, de a böngésző már többszálú. A bővítmények már külön szálon futnak 3.6 óta.

(#13402) pete_21 válasza WonderCSabo (#13401) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a megerősítést. Akkor electrolysisre még tényleg várni kell, pedig ez volt az egyik funkció, ami miatt nagyon vártam a 4-es FF-et. (Illetve azt nem tudod, hogy az electrolsysis-nightly build-ben miért nem megy külön szálon minden tab? Konkrétan semmi különbséget nem látok a sima nightly és eközött...)
Szerinted van értelme a 4-es FF-et használni általános böngészésre? Gyorsabb annyival, hogy megérje, vagy inkább maradjak a 3.6-nál?
Bár ezekszerint akkor a végleges 4-esik még nem lesz olyan sok változás. Legalábbis új funkciókat már nem sokat pakolnak bele... (Gondolom én.) :U

(#13403) WonderCSabo válasza pete_21 (#13402) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Melyik nightlyra gondolsz?

Lesz még benne feature, de attól tartok jóval kevesebb kerül bele, mint amennyit szerettek volna. Itt a srácok összeszedték a listát.

(#13404) pete_21 válasza WonderCSabo (#13403) üzenetére


pete_21
addikt

A stabil betakra gondolok. Most ugye a 3-as beta az utolsó. Szerinted megéri erre lecserélni a 3.6.8-amat?
Illetve nem tudod, hogy ezek mikor kerülnek bele?
Tab View(A.K.A. Tab Sets, B.K.A. Tab Candy)
Tab Animation
Status Bar Removal

Illetve a végleges 4-es Firefox téma? :)
Köszi az infokat

(#13405) WonderCSabo válasza pete_21 (#13404) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tab Animation már benne van. Tab Candy az hourly buildekben. Status bar Removal meg ki tudja mikor. Kb. a végleges téma van, kivéve a letöltéskezelő és az addon manager. Meg állítólag lesz in-content UI is.

Illetve azt nem tudod, hogy az electrolsysis-nightly build-ben miért nem megy külön szálon minden tab?

Én ezekre az electrolsysis-nightly build -re kérdeztem rá.

[ Szerkesztve ]

(#13406) bakonya78


bakonya78
csendes tag

Sziasztok! A problémám a következő és lehet bonyolult is nekem annak tűnik: - Bérelek egy seed servert ftp kapcsolattal és webui-l! Eddig betudtam lépni a webui-ra a nevemmel és jelszavammal! Két napja -sajnos- újra kelet telepítenem a PC-n a C meghajtót! Na már most új böngésző is került fel ( Firefox) és azóta nem tudok belépni a webui-ra mert nem enged! Beszéltem a seed serveres szolgáltatóval nála minden rendben! De én se firefoxal se más böngészővel nem tudok belépni! Egyébként windows xp-m van! Ha esetleg valaki tudna segíteni megköszönöm!! Már sok dolgot kipróbáltam de semmi eredménye!!

Üdv: bakonya78

(#13407) pete_21 válasza WonderCSabo (#13405) üzenetére


pete_21
addikt

Az addon manager miben fog még változni? Abban, hogy nem külön kis ablak lesz, hanem külön fülön nyílik meg?
Az in-content UI mit takar?
Utolsó kérdésedre: kipróbáltam ezt is, és megnyitottam több lapot, de ugyanúgy csak egy firefox.exe folyamat volt. Ezért nem értem, mert ez ugye külön fejlesztési szál, de mégsem láttam benne, hogy működne... (Persze lehet, hogy külön kell engedni)
Illetve mi a véleményed arról, hogy érdemes-e lecserélni a 3.6-ot 4-es FF-re?

(#13408) BullZeye válasza pete_21 (#13407) üzenetére


BullZeye
veterán

Az addon manager jelenleg TABon jelennek meg, nem külön ablakban. És Nem érdemes lecserélni, mert sajnos itt már nem müxik az ami 3.0->3.5nél volt, hogy csak átírom a MAX verzió számot az addonoknál és működik rendesen, egyszerűen csak nem megy.

10ből 3 régi kieg müxik, 2ből pedig a saját honlapján van egy új béta verzió az addonokból, de maradék 5höz még nincs semmi átlag.

Úgyhogy én is gondoltam áttérek, mert gyors és szép és jó, aztán 1 nap vele foglalkozás után maradt másodlagos böngésző.

BTW meg lehet az oldani, hogy ha menüsort eltüntetem, akkor ne jöjjön elő a "Firefox Gomb" és maradjon meg legfelül a Windows headline-ja? Vagy hogy hívják?:S Ahol oda van írva, hogy RIOS:Hozzászólás írása - Téma: Mozilla Firefox - Mozilla Firefox.
Mert ha menüből kiveszem a pipát, akkor eltűnik, és ahelyett, hogy 1 sor eltűnne, eltűnik 2 ><

(#13409) WonderCSabo válasza pete_21 (#13407) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem érdemes lecserélni, még mindig használhatatlan. Majd ha kijön a végleges.

Az in-Content UI azt jelenti, h. az összes FF ablak ezentúl tabon jelenik meg. Az Addon manager még nagyon nincs kész, csak egy szkeccs a jelenlegi dizájn.

Az Electrolysis még nem tart sehol PC-n, csak Fennec nightlyban van.

(#13410) pete_21 válasza BullZeye (#13408) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ, akkor asszem várok még vele. Elvileg ma jön ki a 4-es beta (legalábbis a tervek szerint), de nem hinném, hogy az rendberakja az összes betegségét. :)
Egyébként a 3-as verzióra váltásnál ugye nem voltak ilyen kompatibilitási gondok? Vagy én pont olyanokat használtam, amik mentek? :) De igazából az lehetett, hogy a 2-es és 3-as FF között nem voltak ilyen drasztikus módosítások, mint most.

WonderCSabo: Neked is köszi az infokat, ez az in-content UI nagyon pofásan néz ki. Feldobja az egészet.
Akkor az electrolysis ezért nem működött nálam. :) Csak hát ottvolt a Windowsos változat is, gondoltam, hogy akkor abban is működik valamennyire. :)

(#13411) BullZeye válasza pete_21 (#13410) üzenetére


BullZeye
veterán

3nál kezdtem, de rengetek kieget raktam fel annó ami 1.0 és 2.0 max volt, de azok működtek rendesen. Itt viszont tényleg egyenként vadászni kell mindent, mert nem mennek.

(#13412) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Így fog kinézni az Addon manager.

És itt vannak a bugjai:

Bug 585950
Bug 520124
Bug 562902

[ Szerkesztve ]

(#13413) pete_21 válasza WonderCSabo (#13412) üzenetére


pete_21
addikt

Jól néz ki. Hát igen, még nem ilyen a mostani verzióban. :)
És gyakorlatilag, ha ezeket a bugokat kijavítják, akkor mehet is bele ez az addon manager?

[ Szerkesztve ]

(#13414) WonderCSabo válasza pete_21 (#13413) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen. De ez nem javítás. Az új dolgokat, és a fejlesztéseket is bugnak nevezik a Bugzillán.

A 585950 épp most lett kész.

(#13415) pete_21 válasza WonderCSabo (#13414) üzenetére


pete_21
addikt

Értem. Tehát akkor minden olyat, ami nem az eltervezettek szerint működik.
Haladnak ők szépen akkor. Nagyon jó lesz ez a 4-es, ha kész lesz. (Főleg a 4-es utáni, az electrolysissel. :) )

(#13416) HZoli87


HZoli87
veterán

Mozilla Firefox 4.0 Beta 4: Link

(#13417) BullZeye válasza HZoli87 (#13416) üzenetére


BullZeye
veterán

És még mindig szutyok a D2D, és még mindig kifolyik tőle az ember szeme, még mindig van rajta egy erős élsimítás, ami nem kéne. >(
Ez az egyetlen igazán látványos hiba benne, ami sokakat zavar, és emiatt nem lehet használni huzamosabb ideig -.- nem hiszem el, hogy még mindig nem csinálták meg...oké hogy béta, de bakker 4 béta és csomó prebéta után még mindig nem csinálják meg...félek, hogy ez marad is így , mint FEATURE, és nem BUG -.-

(#13418) BullZeye


BullZeye
veterán

1)
Meg lehet az oldani 4 bétában, hogy ha menüsort eltüntetem, akkor ne jöjjön elő a "Firefox Gomb" és maradjon meg legfelül a Windows headline-ja? Vagy hogy hívják?:S Ahol oda van írva, hogy RIOS:Hozzászólás írása - Téma: Mozilla Firefox - Mozilla Firefox.
Mert ha menüből kiveszem a pipát, akkor eltűnik, és ahelyett, hogy 1 sor eltűnne, eltűnik 2 ><

2)
Avant-ban régen volt ilyen, ha Historyban ugráltam előre hátra, akkor pillanatok alatt tette, szóval 10 lapot simán visszatudtam menni 1-2 másodperc alatt. Viszont FF-ben ha backet nyomok akkor betölti az oldalt, és addig nem is tudok visszamenni. Ez ellen lehet tenni valamit?
Gyorsabb History Go-Back

(#13419) BullZeye válasza BullZeye (#13418) üzenetére


BullZeye
veterán

3)
Ismertek megoldást arra, hogy google imagesnél ha már elrontották, akkor legalább, ha fölé viszem az egeret, akkor az eredeti képet mutassa, eredeti méretben, kivéve ha nagyobb mint a monitor felbontása, akkor automatice kicsinyítse le....sokat kérek?

(#13420) WonderCSabo válasza BullZeye (#13417) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nyugi, ki lesz javítva.

Bug 574976
Bug 517642

1) Próbáld ki a Hide Menubar egyik régebbi verzióját, nekem azzal ment.

2) Nem hiszem.

(#13421) BullZeye válasza BullZeye (#13419) üzenetére


BullZeye
veterán

3) http://userscripts.org/scripts/show/82961

és köszi, de amit látom az egyik bug report 1 éves a másik 3 hónapos :D és eléggé látványos bug ahhoz, hogy kijavítság -.-

(#13422) WonderCSabo válasza BullZeye (#13421) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azok nem csak reportok. Bas Schouten már dolgozik rajtuk. Nézd meg a másodiknál az attachmenteket. Bár tény, h. mindha felhagyott volna velük.

[ Szerkesztve ]

(#13423) Dakos


Dakos
tag

Dicséretes h ez a béta végre Peacekeeperben veri a Safari 5.0át:C

De 3 bugot is sikerült felfedeznem benne amik engem nagyon zavarnak:

1.bug Amikor eltüntetem a menüt és behozom rajta a Firefox gombot emellett beállítom h egy lap esetén ne jelenítse meg a fület akkor xp alatt a Firefox gomb összeolvad a vissza gombbal nem tudom h más platformon is így van e de xp alatt eddig min1ik betája alatt így volt.

2.bug Ez eddig csak ebben a betában jelentkezett nálam talán nem is bug de zavaró h a fülről eltűnt az új fül gomb ezt mondjuk megoldom azzal h kiteszem az új fül ikont de jobban szeretem ha nem kell kitennem mert az is foglalja a helyet a képernyőn.

3.bug Ez is eddig mind1ik bétában jelentkezett a The West nevű Online rpg játékban ha a mapra kattintasz az egérrel akkor nem lehet odébb húzni a nézetet ez nagyon zavaró legalábbis nekem mert így a nyilakkal kell navigáljak a mapon és az hosszadalmasabb mintha egérrel húznád odébb eddig a 3.6ban rendesen működött ebben viszont nem.

Akkor is királyság h már nem a firefox a leglassúbb böngésző :C

[ Szerkesztve ]

What is the browser? Is the Yahoo :DDD :D :DD :C

(#13424) WonderCSabo válasza BullZeye (#13417) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A bugok nem halottak, dolgoznak rajta.

Dakos: Akkor is királyság h már nem a firefox a leglassúbb böngésző :C

Sosem volt az.

A Firefox gombot még éppen csak ma készítették el XP-re, csak hourly bétában van normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#13425) BullZeye válasza WonderCSabo (#13424) üzenetére


BullZeye
veterán

Remélem egy hourly buildben is javítva lesz a D2D, és nem kell heteket várni béta5-re :)
És amíg van IE6 addig FF sose lesz a legszarabb/leglassabb böngésző a piacon, és még van IE6 és lesz is sokáig.

(#13426) WonderCSabo válasza BullZeye (#13425) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mindig az hourly buildben javítják először, és csak aztán kerül a bétába.

hourly build: a mozilla-central (m-c) azaz a trunk jelenlegi állapota.

(#13427) BullZeye válasza WonderCSabo (#13426) üzenetére


BullZeye
veterán

köszi az infót, remélem hamarosan belekerül :)
Az mikor lesz FF-ben, hogy kihasználja mind a 4 magot procin? google images eléggé szipkázza procit, de abból csak 1 magot használ, így elég gáz, bár D2Dvel nem olyan rossz, de azért mégis.

(#13428) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ma én is kipróbáltam a 4-es bétát (beta4) és sajnos számomra még nem alkalmas a mindennapi használatra, ugyanis két, számomra nagyon fontos kiegészítő nem működik vele, így megvárom a véglegest.
A Javascript amúgy tényleg gyorsult, ezt a Sunspider teszt igazolta, de amit nagyon nem értek az az, hogy a Peacekeeper tesztben a grafikus résznél sokkal rosszabbul teljesít, mint a 3.6.8. :F
Reméltem, hogy ez javulni fog és egy kicsit közelebb kerül az Opera-hoz renderelésben, de pont, hogy távolabb került. :(
Remélem a végleges jobb lesz e téren!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13429) WonderCSabo válasza BullZeye (#13427) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fúú, még amikor bejelentették a sok kis verzió megjelentetését (amiből eddig csak a 3.6.4 OOPP-je lett) akkor mondták, h. az új procikra optimalizálják az FF-et. Azóta semmi hír erről. Nem hiszem, h. nagyon foglalkoznak most ezzel, még az Electrolysis sem tart sehol. Azért egy böngésző általában nem zabál sokat. És a D2Dvel még kevesebbet fog!

huskydog17: Baromság a peacekeeper teszt, csak meg kell nézni, a D2D miatt is sokkal gyorsabb jelenleg a Fx 4 mint az Opera...

(#13430) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#13429) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Közben rájöttem, h. Te valszeg nem használsz D2D-t. Mindegy, akkor is gyorsabbnak kell lennie. Egyébként vhogy a Peacekeeper egyáltalán nem veszi figyelembe a hardveres gyorsítást. :S

(#13431) scope2007


scope2007
addikt

hali!

azt hogyan lehet megoldani, hogy van egy aktuális oldal amit éppen nézek.. de azt az oldalt be szeretném valahogy húzni a total commanderbe is.. hogy itt is meglegyen, tehát ne könyvjelzőként birtokoljam, hanem egy mappába ahova éppen be szeretném húzni TCbe...
mert egyesével elég lassú művelet.. sőt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13432) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tiszteletem a Firefox-ot használó uraknak, illetve hölgyeknek (mert lehet vannak) :)

Szóval a kérdésem a következő. Állandó használatra mennyire megbízható már a 4-es változat? Most kipróbáltam a b4-et, egészen tetszetős számomra, és gyors. Így lehet visszatérnék a jó öreg rókára Chrome-ról, feltéve ha megbízható a béta használata.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

Véleményem szubjektív...

(#13433) WonderCSabo válasza hackeeeee (#13432) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze h. vannak hölgyek, hiszen itthon is piacvezető böngésző. :D

A béta megbízható, nem omlik össze meg ilyesmi, de a kiegeket még nem csinálták meg rá. Persze ha eddig Chromeoztál, Neked nem fognak annyira hiányozni.

scope2007: Mit is szeretnél pontosan? :F

(#13434) hackeeeee válasza WonderCSabo (#13433) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapból nem vagyok nagy kiegészítő párti, ami nekem van egyedül az gugli reader plugin. Ezt esetleg nem tom, hogy működésre lehet e bírni benne, bár max marad mind2 böngésző addig. :)

Biztonság szinten gondolom nincs vele baj. Gondolok itt a "béta nem megbízható" hülyeségekre.

A végleges megjelenés mikorra várható?

Véleményem szubjektív...

(#13435) BullZeye


BullZeye
veterán

WebGL bekapcsolása

about:config
webgl.enabled_for_all_sites -> True

Itt pedig vannak hozzá tesztek
http://www.khronos.org/webgl/wiki/Demo_Repository

(#13436) huskydog17 válasza WonderCSabo (#13430) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Persze, tudom, hogy nem a Peacekeeper a mérvadó, sosem az alapján értékelem az adott böngészőt. :) Mivel én WinXP user vagyok, nincs D2D. A renderelés (kirajzolás) szemre ugyanolyan, mint a 3.6.8-ban, de az Opera-hoz képest nálam még mindig nagyon lassú. Az Opera-nál valami fantasztikusat dobtak össze, ugyanis ott reklámokkal együtt ugyanolyan gyorsan betölti az oldalakat, mint a FF aktív reklámblokkolóval és ezt az Opera sokkal kisebb CPU terheléssel teszi.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13437) WonderCSabo válasza hackeeeee (#13434) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A végleges majd év végén. Talán november. Megbízható.

BullZeye: Nekem alig meg egy pár.

huskydog17: D2D nincs, de van D3D9!

Parancssorba: set MOZ_ACCELERATED=11

(#13438) scope2007 válasza WonderCSabo (#13433) üzenetére


scope2007
addikt

tudtam előre hogy nem sikerült leírni érthetően :D

szóval van egy böngészőben megnyitott lap, legyen az a prohardver.hu.... és én azt szeretném hogy egy *.html linket csináljon nekem ha a megnyitott fület (ph.hu)t áthúzom az asztalra akár vagy a total commanderbe... most azt csinálja ha át akarom húzni valahova akkor egy új böngészőt nyit külön annak az oldalnak amit TCbe át akartam volna húzni.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13439) WonderCSabo válasza scope2007 (#13438) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Erre megoldást nem ismerek, és nem találtam.

(#13440) djcsaba


djcsaba
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy XP alatt egyszer csak nem akar elindulni a firefoxom, amint betöltődik a kezdőlap rögtön kilép a programból. Próbáltam már reinstallálni, megnéztem a virusírtót, tűzfalat, de semmi nem jelez gondot, hogy lehetne megoldani oprendszer reinstall nélkül?
Segítséget előre is köszi.

(#13441) WonderCSabo válasza djcsaba (#13440) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Clean reinstall volt? (beállítások megjegyzésénél kivenni a pipát)

(#13442) huskydog17 válasza WonderCSabo (#13437) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Parancssorba: set MOZ_ACCELERATED=11"

Ez működik a 3.6.8-as verzióval?

Hogy tudom leellenőrizni, hogy működik-e?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13443) huskydog17 válasza huskydog17 (#13442) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Csináltam egy BAT fájlt, amibe a következő két sor került:

set MOZ_ACCELERATED=11
start firefox.exe

Eleinte ugyanolyan lassú volt, de aztán rájöttem, hogy a SmoothWheel miatt. Miután azt deaktiváltam, bizony piszkosul begyorsult és ugyanolyan gyors lett, mint az Opera, fantasztikus! Azonban az hogy lehet, hogy egyszer megy egyszer meg nem? Van amikor mintha kikapcsolná magától a hardveres gyorsítást, mert a görgetés nagyon belassul. :F

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13444) BullZeye válasza huskydog17 (#13443) üzenetére


BullZeye
veterán

FF-ben kapcsold ki azt, és tedd fel ezt a kieget.
Ezen be lehet állítani, hogy ha lassan görgetsz milyen gyorsan menjen, ha gyorsan milyen gyorsan, és természetesen nem ugrálósan, hanem simán, ahogy azt kell, és ahogy be is rakták FF-be csak ugye itt eléggé lassúka :)

(#13445) djcsaba válasza WonderCSabo (#13441) üzenetére


djcsaba
csendes tag

Szia!
Igen olyan volt, de semmi haszna, esetleg vmi egyéb ötlet??

(#13446) huskydog17 válasza BullZeye (#13444) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem rakom fel a SmoothWheel-t, mert azzal sokkal nagyobb a CPU használat. Most, hogy működik a hardveres gyorsítás (D3D9), teljesen jó a gyári finom görgetés is, sokkal gyorsabb, mint eddig volt.
Még egyszer nagy köszönet WonderCSabo kollégának!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13447) WonderCSabo válasza huskydog17 (#13443) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A görgetés nem tom bug-e. Mivel az MOZ_ACCELERATED környezeti változót 11-re állítottad, ezért mindig lesz hardveres gyorsítás (amennyiben van megfelelő kari, Dx, driver, meg Fx). Magától nem kapcsolja ki. Egyébként ha az Operások is beraknák a gyorsítást, akkor az meg még gyorsabb lenne...

(#13448) dqdb válasza djcsaba (#13445) üzenetére


dqdb
nagyúr

Próbáld meg felrakni a 3.6.3-at. Ha az megy, akkor a vírusirtó - tűzfal - plugin-container.exe környékén kell nézelődni.

WonderCSabo: az FF4b3-at próbáltam, ez volt az első Firefox, ami hozta az Opera GUI sebességérzetét általános használat közben. Jobban nem tudom megfogalmazni, de látszott, hogy szépen alakul a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13449) huskydog17 válasza WonderCSabo (#13447) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A 11-es érték mit jelent? Mi történne ha ezt kisebbre vagy nagyobbra állítanám?

Amúgy az Opera-nál ha jól tudom majd a HW VEGA rendszer lesz a hardveres gyorsítás, ami OpenGL alapú lesz. Lehet, hogy jelenleg a SW(Software)VEGA rendszer miatt ilyen gyors. Ezt az Opera topic-ban kell megkérdezni.

Ezen az oldalon például tetű lassú a görgetés pedig semmilyen flash cucc nincs az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13450) fenergie84


fenergie84
addikt

Kis segítséget kérnék :R :
Vettem egy ssd-t, és raktam rá win7-et. Az ssd-s topikban le van írva, hogy a böngészési előzményeket át kell helyezni vinyóra, viszont én nem ismerem annyira a firefoxot. h be tudjam állítani.
Ebben kérném a segítségeteket, mit és hol kell állítanom? :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.