Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10015) sutszi válasza mad823 (#9988) üzenetére


sutszi
veterán

1 hét intenzív használat után úgy érzem sokkal jobb mint amire számítottam. Viszont vannak zavaró ingadozások benne.
A ping 36ms. Ez nem tudom milyen értéknek számít, de a korábbi vezetékeshez képest 7-9ms érzhető késéseket okoz az online megbeszélések során.
A sávszélesség hullámzó... Lefelé 30 - 117Mbps között mértem már mindent. A feltöltés továbbra is aggasztó 2-4 Mbps...

Szóval leginkább a késleltetésen és a feltöltésen gyúrnék... Ezeken segíthet egy külső antenna?
TS9 csatlakozó van rajta...elkezdtem keresgélni és a kábellel kapcsolatos javaslatod is figyelembe vettem, de azt láttam, hogy a legtöbb esetben 2-3m hosszú kábeleket adnak 1-1 ilyen kis talpas antenna mellé. Van olyan ami merev bedugható és nincs kábel...viszont azt kevésbé érzem előrelépésnek...

Mi alapján tudom kiválasztani a jó antennát? Ja, és irányított itt értelmetlen lenne, körsugárzó játszik csak.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.