Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) ambrust válasza KTU (#35648) üzenetére


ambrust
tag

Volt ilyen is olyan is. Nem csak a telenor zár nem hó végén, a másik kettő is csinálja így.
Ami előfordulhat az annyi, hogy kikötnek x napos lemondási időt. Ezt egyszer próbálták meg velem eljátszani Vodánál, rég lejárt hűség után. Mondtam oké, mennyibe kerül kártyásra átkonvertálni? Az díjmentes és 1-2 napon belül megvan. Hát kértem azt gyorsan. De azért felhívták a figyelmemet, hogy a kártyást majd 1 hónapon belül fel kell tölteni, különben lejár. Jót mosolyogtam rajta :) Legközelebb már úgy kérdeztem, hogy le tudom-e mondani MOST vagy csináljuk meg a felesleges kártyás procedúrát. Egyből le lehetett mondani... :)

(#35652) ambrust válasza 4Grider (#35650) üzenetére


ambrust
tag

A kártyacserét értem. De én nem kértem cserét! Lemondásnál meg - ezt az egy flottát kivéve - nem kell visszaküldeni, így szóba sem jön semmi extra díj. Ezért lehúzás! CSAK ezért!

(#35653) 4Grider válasza ambrust (#35652) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem értelek. Ha nem kérjük vissza a sim-et, akkor hogy a fenébe adjuk tovább az új belépőnek a sim-et? Az csak fizetős kártyacserével megy, erre még technikai cserét sem lehet kezdeményezni (mert nincs nálam a sim). Vagy gondolod, hogy flottakezelőként kapunk egy csomó halott sim-et a szolgáltatótól, és néha betelefonálunk, hogy erre az ICC-re aktiváljanak nekünk egy számot?

(#35654) ambrust válasza 4Grider (#35653) üzenetére


ambrust
tag

Pontosan úgy ahogy írod! A legtöbb flotta így csinálja ;)
Nem kérik vissza a SIM-et és az új belépők új SIM-et kapnak. Igen, a náluk lévő "halott" kártya készletből.
Több flottával van tapasztalatom!
Nyilván nálatok így az az előny megvan, hogy szinte azonnal élő kártyát tudsz küldeni. Máshol meg akár 15 nap is lehet az aktiválás.
Van aki belépési díjat kér, ti nem. De azt ott előre fizeted, nem utólag derül ki.
Persze van olyan is, aki korrekt módon leírja, hogy van kilépési díj. (Pl 6Ft-os flotta)

Ne érts félre nem a lejáratás a cél, csak a tájékoztatás!
Mert ugyan telefonban az elhangzott, hogy a plasztik részt is kéritek, de az már nem, hogy 4000+ÁFA lesz, ha nem küldjük. Ha ezt elmondod akkor biztosan több energiát fektetünk a megkeresésébe.
A sérült kártya dolgot pedig végképp nem tartom korrektnek, mert mindegyik kártya működőképes volt. Ez nem egy gépjármű, hogy rétegvastagság mérővel vizsgálod. Ez vagy működik vagy nem.

Egyébként a kártyapótlási díjról NEM esik szó a kártyabirtokosi megállapodásban. Sőt arról sem, hogy visszaküldés esetén is az egész hónapot ki kell fizetni. Egészen pontosan így szól: "A birtokos a kártyát BÁRMIKOR visszaadhatja/visszaküldheti. Ebben az esetben a birtokba adó végszámlát készít, a birtokos ezt teljesíti, ezzel minden kötelem megszűnik a felek között." A bármikor számomra nem tartalmaz havi ciklus megkötést.
Még egy! Az értesítő levélben említett ASZF-ről nincs hivatkozás sem a kártyabirtokosi megállapodáson sem a most küldött emailben. Ezek alapján bármi lehetne benne.

(#35655) csacsi67 válasza ambrust (#35654) üzenetére


csacsi67
addikt

Szerencsére megtaláltam [kép] :)

(#35656) kano válasza ambrust (#35654) üzenetére


kano
nagyúr

4Grider nem az IQ alkalmazottja. Legalább is nem tudtuk eddig. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35657) tibibi válasza csacsi67 (#35655) üzenetére


tibibi
őstag

Hát én kib@sztam a kukába :DDD végül is majdnem mindegy miért fizetek ,el nem küldött sms-ért vagy másért :U

(#35658) KTU válasza tibibi (#35657) üzenetére


KTU
addikt

:D :C
[link]
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#35659) 4Grider válasza kano (#35656) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én sem tudtam eddig. A mi zárt/céges flottánkban én vagyok a kapcsolattartó, néha én is találkozom olyan emberekkel akiknek csak jogaik vannak...

(#35660) kano válasza 4Grider (#35659) üzenetére


kano
nagyúr

:K :K Én is voltam céges flotta kapcsolattartója a T felé és intéztem dolgokat. Ismerős... :R

ambrust
Kicsit megtévesztő volt tényleg, de Ő a saját flottájukra gondolt.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35661) ambrust válasza kano (#35656) üzenetére


ambrust
tag

A fogalmazásából következtettem rá, ezek szerint tévesen :) Sorry!

(#35662) ambrust válasza 4Grider (#35659) üzenetére


ambrust
tag

Melyik szolgáltatónál vagytok? Nekem volt közöm mindháromhoz, sehol nem volt probléma kártya cserével stb. Egyébként az szintén szerződés kérdése, hogy kapsz-e bianko simeket. Átlagos céges flottához nem kell, mert nincs napi, de még heti szintem sem sok változás. De ha mégis kell rendszerint másnap hozta az üzletkötő vagy a futár. Ez így abszolút rendben is volt szerintem!
Viszont az ilyen semi-closed flottáknál a napi szintű kártya tranzakció normális. Jellemzően új kártyákat adnak ki, cserével általában beküldenek (egy meghatalmazással) a szolgáltatóhoz.
Ami pedig a sorban állást illeti azt sem nagyon kell. Telefonon keresztül rengeteg dolgot el lehet intézni, másokat meg emailben. Persze nem bárkinek, csak a flottakezelő teheti meg. Jobb flottáknál 1-2 napon belül megoldódnak ezek a kérdések.

(#35663) Fenyi Leopol


Fenyi Leopol
tag

IQ-nál voltam én is. Lemondáskor tőlem is a nagy kártyát követelték. Nem adtam, nem fizettem. Cserébe még fél év után is kaptam a számlákat, amiken olyan szám is szerepelt, ami soha nem volt a nevemen. Reklamáltam a szolgáltatónál, azóta több számlát nem kaptam.

FL

(#35664) bul07 válasza Mikulásbá (#35637) üzenetére


bul07
nagyúr

SMS-t lehet küldeni mobil routerel is
Legalábbis voda felületén biztos(ZTE R216-Z) kép róla
Huawei E5577C 4G felületét most nem tudom megnézni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35665) Mikulásbá válasza bul07 (#35664) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az enyémmel is lehet-de még belépni sem akarok ide,nehogy véletlenül kimenjen valami : [link]
Viszont kaptam a 172-től,az Telenoros rendszerüzenet,ha jól tudom.

(#35666) #08205312 válasza bul07 (#35664) üzenetére


#08205312
törölt tag

azzal is lehet

(#35667) tyuli76


tyuli76
tag

Akinek 7gb netje van,az annyit lát a telenor appban is?Kértem,h emeljék 7gb,de csak 4gb látok az appban.

(#35668) pitju76 válasza #08205312 (#35666) üzenetére


pitju76
tag

Ha roamingos a kártya, akkor elkerülhetetlen, hogy a repülőtéren ne kapj egy üdvözlő sms-t. Aki havonta jár külföldre, annak ez szívás.

(#35669) bul07 válasza pitju76 (#35668) üzenetére


bul07
nagyúr

Bejövő sms-ért csak nem kell fizetni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35670) vatasi


vatasi
csendes tag

Sziasztok !

DPI alapcsomagot Franciaországban is ugyanúgy használhatom mint itthon ? Egy hétre megyek és néha hazatelefonálnék.

(#35671) kory24 válasza tyuli76 (#35667) üzenetére


kory24
őstag

Szia. Igen.

Először nekem se módosították, aztan kövi fordulónap előtt kb 2 héttel elküldtem újra a kérést a módosításra, amire jött is valasz, hogy kövi fordulónappal megtörtént

(#35672) 4Grider válasza ambrust (#35662) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenorosok vagyunk, különben nem szóltam volna hozzá az iqpro-s hozzászólásokhoz.

(#35673) ambrust válasza pitju76 (#35668) üzenetére


ambrust
tag

Le lehet tiltatni az üdvözlő sms-t! De amúgy a normál bejövő az díjmentes.

(#35674) ambrust válasza 4Grider (#35672) üzenetére


ambrust
tag

A fogalmazásodból sejtettem, hogy flottázol, később viszont úgy válaszoltál mintha IQpro-s lennél ;)

(#35675) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

IQpro-nál mikor van most hóforduló, amikor nullázzák az adatforgalmat?
Nem szoktam nézni, mert korlátlan, de a gyereknek 4 GB-os csomagja van, beállítanám neki watchdog-ban.

#?*@&!

(#35676) Mikulásbá válasza zeon.hu (#35675) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

25.-ről 26.-ra ha jól tudom.Gondolom az összesé ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#35677) kory24 válasza zeon.hu (#35675) üzenetére


kory24
őstag

25 éjfél

(#35678) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#35679) rankesz


rankesz
veterán

Sziasztok

Telekom lakossági előfizum van, amihez anno kértem a korlátlan böngészés h mail opciót, ami tegnaptól ugye bereccsent...
Párszor belefutottam ebbe az eq, iqpro csomagba, de az összefoglalót gyorsan végigfutva csak mail címet említő linket találtam. Mielőtt jönne a kövezés, elég sok a dolgom a napokban, nem tudok erre jelenleg sok időt szánni, de ha valaki lenne olyan kedves és megszánna annak nagyon örülnék mondjuk egy pár soroa howto, vagy link formájában akár privátban...

Korlátlan net lenne a lényeg, ha van mellette hang opció az hab lenne a tortán

(#35680) 4Grider válasza rankesz (#35679) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért nem jó a hello data, ha már úgysem érsz rá?

(#35681) rankesz válasza 4Grider (#35680) üzenetére


rankesz
veterán

Mert úgy hallottam hogy az iq olcsóbb

(#35682) torrente777


torrente777
tag

EQ flottánál az ő nevükön marad a szám én csak a számlafizető leszek és a telenor nekem számláz saját névre?

(#35683) 4Grider válasza torrente777 (#35682) üzenetére


4Grider
nagyúr

Így van.

(#35684) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

iQpro-val kapcsolatban lenne kérdésem. Ez a korlátlan net ez, hogy van náluk?
4 GB-ig full sebességen megy, majd utána limitálnak 60 kbps-re?

Falunet, csak 1 szolgáltató. Brutálisan drága, és brutálisan sz@r. A maximum 25/3 Mbit/s-os net 8000 Ft havonta. A letöltési sebességgel még nem is lenne baj de az a feltöltés semmire nem elég. (2 asztali gép). Ezt váltanám ki valamivel. A telenor volt kint nemrég, 100+100 Gb-os csomagot tudnának adni. A sebesség elég jó lenne, de ott meg a 200Gb nem lenne elég. a Februári forgalmam 217 Gb volt.... :(

(#35685) PBA válasza rankesz (#35679) üzenetére


PBA
aktív tag

Sültgalamb. :) A szerződést ne kössem meg helyetted? :) Komolyan nem értem az embereket :) Egy 5 perces telefonnal minden kérdésedre választ kapnál tőlük. De nincs rá idő. Hallod, nem szeretnék a helyedben lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#35686) placebo2018 válasza bucihost (#35684) üzenetére


placebo2018
csendes tag

íQpro korlátlan nem írok semmit beszéljenek a számok havi adatforgalom
1 963 063 060.48 kB

(#35687) rankesz válasza PBA (#35685) üzenetére


rankesz
veterán

Én meg azt nem értem mi bajod ? Elmondtam hogy kb. a héten meghalni nincs idöm, mert a melóm a hó elején a legzúzósabb, ráadásul most 2 ember munkáját végzem betegség miatt. Erre jött a pofon tegnap reggel hogy a megszokott módon nem tudom használni mobilról a netem. mert változott a T ászf és elég hátrányosan érint. Azt is írtam hogy próbáltam keresni amikor időm engedte de egyelőre amit találtam az összefoglalóban az egy mail címre vezető link volt

De maradj meg az inkább nem jellemezném milyen mentalitás mellett, legyél tipikus magyar, éreztesd hogy ez itt egy elit kör, ide nem lehet ám csak úgy pórnak bekerülni... :U :U

(#35688) gabor9991 válasza bucihost (#35684) üzenetére


gabor9991
őstag

3900 és korlátlan.Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#35689) placebo2018 válasza bucihost (#35684) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Hello!
Szintén falusi vagyok nálunk is csak egy kábelnetes 20mbit lehetet ezt váltottam le 2 hónapja erre mivel más nincs de majd talán lesz optika ajánlom neked is a linket itt megtudod nézni mikor kezdik épitteni
[link]
Ha jó helyen laksz 80-90/30 mbit meglesz,torrent is megy 10Mbyte-al,mindenre jó időjárás nem befolyásolja ,nincs lassitás,egy 4g routerbe használom gép+tv kábellel rákötve telefonok wifin,hűség nincs bármikor lemondható,fizetés utalással....szerintem ha lesz optika ez is marad telefonba majd voip lesz telefon előfizetés helyett,ajánlom méregetni telenoros net sebességet utána előfizetni...

(#35690) KTU válasza gabor9991 (#35688) üzenetére


KTU
addikt

Akkor semmi.
törölhető

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#35691) gabor9991 válasza KTU (#35690) üzenetére


gabor9991
őstag

Ezt miért nekem írtad?

(#35692) PBA válasza rankesz (#35687) üzenetére


PBA
aktív tag

Lehet hogy magyar mentalitás, de elegem van azokból az emberekből, akik képteleknek 5 percet az életükből rászánni (ebédidőben, vagy útközben, vagy bármikor), hogy a problémájukra megoldást keressenek. És itt most egy 5 perces telefonbeszélgetésről beszélünk. Igen, én azt mondom, aki életképtelen, és ennyit nem bír megtenni a saját életének menedzseléséért, az rám ne számítson. Akin látom, hogy hajlandó is tenni valamit, és nem csak a sültgalambot várja, annak meg szoktak is segíteni, itt is, privát üzenetben is. Ennyi.

(#35693) bucihost válasza placebo2018 (#35689) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi a választ mindenkinek!

Tehát ha jól értem, akkor havi 1575 + 3882 = 5457 Ft (ez nettó vagy bruttó?) a fizetendő? Csak kártyát adnak vagy esetleg kedvezményesen lehet tőlük venni 4g routert is?

Sokszor olvastam már, hogy kérnek oda többen ajánlást. Ennek mi az oka? Csak így lehet bejutni, vagy akkor jár valami kedvezmény? :R

(#35694) huoc


huoc
csendes tag

Sziasztok.
1-2 hónap múlva olyan helyre költözöm, ahol nagyon gyenge és drága vezetékes internet szolgáltatók vannak (jelenleg 1000 Mbites Digim van 2200 forintért :(( ). Ezért keresek korlátlan, gyors mobilnetet. Elolvastam a itt téma összefoglalót, az összehasonlítót, meg néhány száz hozzászólást is :) Az itt olvasott IQPro tűnik a legjobbnak.
1. ez tényleg annyi, hogy szerződök és kapom a (maximum) 150/50 Mbitet (telenor lefedettség szerint) és fizetem a havi 3900 forintot? mindezt hűségidő nélkül?
2. bármire, korlátozás nélkül fel és le (ftp, fájlcsere, streaming, stb.)? pár hozzászólással ezelőtt láttam, h egy fórumtárs kb. 2 terrát forgalmazott egy hónapban :Y
3. itt a fórumban lehet "meghívót" kérni?
4. a kapott sim kártyát csak beteszem egy 4g/lte routerbe és ennyi, mintha vezetékes lenne? telenornál láttam olyan korlátlan csomagot, hogy ez tiltott.
előre is köszönöm a segítségeteket.

(#35695) placebo2018 válasza bucihost (#35693) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Korlátlan net havi bruttó 3882FT ha nincs hozzá hang akkor csak ennyi nincs más költség
iQpro Kft.
1118 Budapest, Budaörsi út 60 <székhely>
1112 Budapest, Repülőtéri út 6, R/2 <raktár>
7624 Pécs, Szigeti út 124 <ügyfélszolgálat>
1507 Budapest, Pf. 47 <postacím>
+36203333300 <értékesítés>
+36204666200 <pénzügy>
+36205210000 <műszaki segítség>
+36205515050 <logisztika>
Ügyfélszolgálatunk minden hanghívást rögzít, joghatást kiváltó kérelmet csak írásban fogadunk el.
Előfizetőnk, vagy néhai ügyfelünk ajánlása szükséges a csatlakozáshoz, felelősséget vállalni nem kell!
Személyi+lakcím kártya fotó szükséges a megrendeléshez, a többi postán érkezik az aktív SIM kártyával.
*************************************************************************************
Adat & NET tarifa árak a jelenleg hatályos 5%-os ÁFA tételt tartalmazzák:
4 GB adat+net (150 Mbps): br.1402.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=3GB>
7 GB adat+net (150 Mbps): br.1898.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=4GB>
13 GB adat+net (150 Mbps): br.2435.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=5GB>
24 GB adat+net (150 Mbps): br.3469.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=7GB>
50 GB adat+net (150 Mbps): br.4626.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=9.5GB>
Teljesen korlátlan adat+net (150 Mbps): br.3882.-Ft <EU=2.5+3GB>
*************************************************************************************
Hang & adat & NET az árak az 27%-os ÁFA-t NEM tartalmazzák:
Havidíj: 0.-Ft ; Belépési díj: 0.-Ft ; Hűség: nincs ; Kapcsolási díj: nincs
Belföldi hanghívás másodperc alapon: n.10.-Ft/perc
SMS belföldre (db): n.17.-Ft/db
Korlátlan adat+net keret (66kBit/sec): n.393.-Ft/hó <minimum kötelező elem>
Forgalmi keret Telenor hálózatba: n.800.-Ft/hó <kötelező elem>
Forgalmi keret bármely más hálózatba: n.800.-Ft/hó <kötelező elem>
A hang-percdíj a kereten felül IS n.10.-Ft
A kártyák egymással - havidíjmentesen - ingyen beszélnek!
A választott adatkeret EGÉSZE felhasználható az EU-ban - roaming 1. zóna - is!
*************************************************************************************
Mobil router 4G LTE 150 Mbps <Huawei E5577S-321> hűségmentes ár: 19990.-brFt
Asztali router 4G LTE+ 300 Mbps <Huawei B525> hűségmentes ár: 38500.-brFt
USB modem 4G LTE 150 Mbps <Huawei E3372 hűségmentes ár: 16200.-brFt
Huszár István +36203333300

(#35696) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Bekerült az összefoglalóba és a táblázatba is egy új flotta.

Cég: OSS Hungary Zrt
Honlap: https://mobiltanacsadas.hu/
Szolgáltató: Telenor
Hűségidő: nincs
A szám a flotta nevére kerül, az ügyfél számlafizető lesz, a telefonszámlát a szolgáltatónak kell fizetni.
A belépési díj mellett van egy havi flotta díj, amit az OSS számláz ki 3 havonta előre az ügyfélnek.
Belépési díj: 6.000 Ft/sim, havi flotta díj: 1.511 Ft/sim
Magánszemélyek és cégek egyaránt igénybe vehetik.
Van lehetőség számhordozásra és kedvezményes készülékvásárlásra is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#35697) kovacs65 válasza DrBubo77 (#35696) üzenetére


kovacs65
senior tag

Még a legkisebb csomagjuk is igen drága a havi flotta díjjal. 5000 Ft.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#35698) meszi3 válasza huoc (#35694) üzenetére


meszi3
tag

Mivel gigabites netről lépnél át, gondolom fontos a sebesség, ezért hadd tanácsoljak valamit: mielőtt belevágsz,
mindenféleképpen mérj sebességet ott ahol használni fogod, ugyanis nagy pofáraesés lehet a vége. Én volt, hogy ajánlottam ismerősnek, hogy lépjen be, mert panaszkodott a hoki 16 mbites DSL-re, aztán az előzetes mérések azt mutatták, hogy nála, a lakásban kemény 10 mbitet tud a Telenor :DDD

Amúgy én is IQPro korlátlan netet használok, LTE stick + router kombóval, havi sok terabyte forgalmat generálva, eddig zéró komplikációval ;]

(#35699) gabor9991 válasza meszi3 (#35698) üzenetére


gabor9991
őstag

Én is korlátlan IQpro simet használok, sajnos mióta többen is terrákat torrenteznek mobilneten azóta a letöltési sebességet szerintem korlátozza a Telenor.
Alföldi kistelepülés, a sebesség meg ennyi[link] nem hinném, hogy mindenki videózna most is...a feltöltési sebesség meg majdnem eléri az elméleti maximumot szóval a jelerősséggel nincs baj.
Egy éve még 65-70 is elérhető volt ugyanitt :K
Havi adatforgalom kb. 250-300GB

[ Szerkesztve ]

(#35700) meszi3 válasza gabor9991 (#35699) üzenetére


meszi3
tag

hehe, ilyet is ritkán látni :D

nálam semmi gond vele [link]

amúgy, ha nekiállnak korlátozni, akkor azokat fogják, akik masszív forgalmat generálnak, nem mindenkit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.