Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2656) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tisztelt mindenki! A topik ahogy írva is vagyon:

CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!

A postokat töröltem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2657) Trident28


Trident28
tag

Üdvözletem!!

Azzal mit lehet kezdeni, ha a vevő reklamál olyan dologért, amit korábban elfogadott, valamint bizonyíthatóan valótlan dolgokkal vádol, és kéri vissza a pénzét, de a kézhezvett terméket elsőkörben nem említi, hogy vissza is hajlandó adni.. Csak a pénzéért reklamál, és fenyeget, hogy illetékesnek ír az esetről... Amit igazából nem is értek, hogy miért tenne, hiszen mindent közöltem a termékről.. Megírtam neki, hogy amennyiben abban az állapotában kapom vissza a megvásárolt terméket, amiben küldtem, akkor visza kapja a pénzét... Másrészről pedig a számon, amit megadott nem lehet elérni.. Kétszer kinyomott, utána meg vagy tiltó listára tett, vagy kikapcsolta a telefont... :))
Szerintem bele futottam egy szélhámosba.... :(((

-"-

(#2658) inf3rno válasza Trident28 (#2657) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem ezzel nincs dolgod.

Buliban hasznos! =]

(#2659) epahladin


epahladin
csendes tag

Üdv!

Keressük azokat akiket még Gáll Zsolt Patrik szintén átvert!

(#2660) Máté85


Máté85
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, nevet még nem írnék egyenlőre csak annyit hogy 127 pozítivos tag. Megbeszéltem az eladóval múlthét csütörtökön egy vgat, elvileg ő csak a hírdető volt ismerősé volt a kártya én aznap még elutaltam az összeget neki. Pénteki feladást ígért ami nem történt meg majd írta hogy hétfőn adja fel elsőbbségivel. Ez sem történt meg arra hivatkozva hogy nem olyan állapotú volt a kártya amihez ő adja a nevét. Felajánlotta a visszautalást vagy egy másik ismerőse kártyáját aki vigyáz rá, hogy elküldi azt. Én a visszautalást választottam, azóta nem igazán kommunikál én többször írtam neki, majd délután írta este megy a bankba és visszautal még ma azóta se történt semmi.. Valami segítség esetleg? (145k a kár)

[ Szerkesztve ]

(#2661) Kalandor válasza Máté85 (#2660) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hirdetést jelentsd a benne levő Jelentem gombbal.

(#2662) Máté85 válasza Kalandor (#2661) üzenetére


Máté85
újonc

Törölte már a hirdetést

(#2663) Kalandor válasza Máté85 (#2662) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az nem számít, ott a gomb.

(#2664) Máté85 válasza Kalandor (#2663) üzenetére


Máté85
újonc

Megtettem.

(#2665) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Üzletelt valaki a napokban rajtam kívül Béltectki80 taggal? Far cry 6 és Resident Evil Village játékot árult.. Facebookon is beszéltem vele, de már letiltott, a hirdetései eltűntek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2666) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#2665) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Rákerestem a Google-on a "Béltectki80" kifejezésre, és kiadta képen a tegnapi hirdetéseit. Utána megtaláltam a Marketplace-en is ezeket a játékokat, két különböző ember árulja őket, onnan szedte le a képeket a saját "hirdetéséhez".. Szóval várom, hátha van még károsult..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2667) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#2666) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bocsánat, Bélteczki80 a neve.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2668) KEndre válasza Ferenczi Áko (#2667) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Jelenteni kell a moderátorok felé... A hirdetésnél találsz egy "Jelentem" gombot...

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#2669) Ferenczi Áko válasza KEndre (#2668) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Már megtörtént de jó lenne róla nyilvánosan is beszélni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2670) BITBOYS válasza Máté85 (#2664) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia, írd be a nevét.. most írtak rám, hogy még 1-2 tagot átvert itt az aprón.
Lehet feltörték a fiókját.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2671) Máté85


Máté85
újonc

AlduAn a neve

(#2672) Kalandor válasza Ferenczi Áko (#2669) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyelőre úgy tűnik, csak te vagy, így nincs mit nagyon beszélni róla :(
Javasolt feljelentést tenni ellene.

[ Szerkesztve ]

(#2673) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

sziasztok
Nov.23-án utaltam 185.000ft-ot. AdluAn felhasználónak.Egy xbox series x konzolt hírdetett.Én naívan azthittem ennyi értékeléssel az ember bárkiben megbízhat.Hát nem így lett...
23.-án még megígérte hogy feladja az xbox-ot.Ez nem történt meg.Aznap még nyugtáztam hogy rendben majd holnap,illetve ő is ezt mondta.
Következő napon 24.-én reggel lépett be utoljára 7:04 perckor.Hogy a még meglévő hírdetéseit eltűntesse.Majd azóta el van tűnve az én ,illetve többek pénzével.Jelenlegi tudomásom szerint 4.-ünk pénzével tűnt el.Cirka másfél millió forintot húzott be rajtunk egy hét alatt.Többen is mondták hogy nekik is eltűnt az üzletelés során illetve,hazudozott.
Itt kérnék meg mindenkit aki olvassa hogy SENKI ismétlem senki ne próbáljon meg vele üzletelni a jövőben ha fontos neki a saját pénze illetve ideje,és nem szereti az orosz rulettet.
Dec 1.-én meg fogjuk tenni a feljelentést vele szemben üzletszerűen elkövetett csalás vádjával.Ha bárkinek bármi tapasztalata van/volt az illetővel kapcsolatban kérem vegye fel velem a kapcsolatot.Köszönöm.

Illetve itt ragadnám meg az alkalmat hogy felszólaljak,az oldal üzemeltetőinek,avagy bárkinek akinek a hatásköre alá tartozik az oldal manage-elése.Be lehetne-e vezetni a paypal fizetést az oldalra? Nagyon nagyon sok csalótól tudnánk így megszabadulni.Mindenki sokkal nagyobb biztonsággal vásárolhatna és majdnem 99%-ban megszűnnének a csalások.Mennyi mindenkit lehett volna már megmenteni :(
Jó lenne egy vérfrissítés.Hogy a jövőben is biztos platform legyen a vásárolni/eladni kívánóknak.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2674) KEndre válasza johnyblaze (#2673) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Feltétlen tegyetek bejelentést a hirdetésnél megtalálható "Jelentés" funkciónál! A rendőrség minket fog keresni, minél előbb lépjetek!
A javaslatoddal nyitott kapukat döngetsz, változások várhatóak rövidesen.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#2675) blu79


blu79
addikt

Sziasztok, jövök egy kis pozitivitással :) , én is csalás áldozata lettem it a Hardveraprón sajnos és nagyon kellemetlen érzés mikor az emberbe tudatosul ez a valóság :( . Azóta körültekintőbb vagyok, bár még mindig utalok előre, sőt egy csere is történt több mint 100ezer ft feletti értékben de szerencsére minden jól végződött :). Visszatérve a témához 2021.01.23 utaltam 85eft-ot egy videókártyáért, pár nap után rájöttem hogy átvertek, írtam az eladónak, azt is írtam hogy feljelentést teszek de semmi válasz, türelmes voltam, vagyok, végül 04.06-án írtam meg az emailt a feljelentésről a rendőrségnek, 1x jött levél és 1x kellet bemennem a rendőrségre, az ügy közvetítői eljáráshoz jutott, és bár domperke írta hogy nem sok esélyem van a pénz visszafizetésére, ma végül visszakaptam a 85ezer ft-ot :) így az ügyet lezártnak tekintem, és mondhatom jól végződött, röpke 10 hónap alatt.
Köszönet a rendőri szerveknek és mindenkinek aki segített nekem. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#2676) Máté85 válasza Máté85 (#2671) üzenetére


Máté85
újonc

AdluAn **

(#2677) johnyblaze válasza blu79 (#2675) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

milyen gyorsan intézkedett a rendőrség a feljelentéstől számítva?

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2678) blu79 válasza johnyblaze (#2677) üzenetére


blu79
addikt

Elküldtem a feljelentést és kb egy vagy másfél hét mulva kaptam idézést hogy menjek be :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#2679) johnyblaze válasza blu79 (#2678) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

oh na az szuper.lehet privátban írok inkább ,lenne még pár kérdésem.csak így általánosságban

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2680) MasterDeeJay

Eladtam egy hibás kártyát és most hibátlanként látom viszont. Ami nem lenne gond de az eladó nem tüntette fel hogy javított rajta. Sorozatszám stimmel.

Az én eladott kártyám: [link]
Amit hírdet: [link]
Ha esetleg belefutna valaki és kellene valami infó.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2681) Kalandor válasza MasterDeeJay (#2680) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hirdetésben levő Jelentem gombot használhatod máskor, de ezt most megkérdeztem, hogy mi van.

(#2682) inf3rno válasza Kalandor (#2681) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Érdekes, hogy ő el tudta intézni, engem meg leugattak, amikor ugyanígy jelentettem, hogy a hibás alaplapomat árulja valaki jóként. Én már pont ezért inkább elektromos szemétbe teszem a hibás cuccokat, legalább a normális tagok ne szívjanak vele.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#2683) Kalandor válasza inf3rno (#2682) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyáltalán nem lettél leugatva.
A te jelentésed nagyon más: ott két hónap telt el, és már nem is az árusította, akinek te eladtad.
A lapot ő is eladta, panasz nem volt rá.

(#2684) inf3rno válasza Kalandor (#2683) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja, de én úgy adtam el a lapot, hogy görbék voltak a tüskéi, a hirdetésben pedig ki voltak takarva természetesen. Joggal gondolhatom, hogy az egyik fiókjával megvette a srác, a másikkal meg továbbadta javítás nélkül. Főleg, hogy én is eleve görbe tüskékkel kaptam, csak figyelmetlen voltam, és megszívtam. De tanultam belőle, még ha ki is teszek a jövőben ilyet, csak olyannak adom el, aki valaki a fórumon, nem csak a hardveraprón vannak pontjai.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#2685) Kalandor válasza inf3rno (#2684) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek csak feltételezések. Az olyan alaplap is javítható. Én mégegyszer: eladta és nem szólt érte a vevő.

(#2686) inf3rno válasza Kalandor (#2685) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Persze, tudom, hogy javítható. Azért adtam el, mert nem akartam a javításával bajlódni, az árazást meg úgy csináltam, hogy javítással épp hogy megérje, szóval viszonteladóként nem igazán érte meg, ha mással javíttatta, ezért gondolom, hogy nem lett javítva. Esetleg az új vevőt meg tudod kérdezni, hogy van e neki dual channel vagy nem e voltak görbék a tüskék? Mert ha igen, akkor onnantól már nem csak feltételezés...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#2687) Kalandor válasza inf3rno (#2686) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akinek gondja van a termékkel, az majd szól.

(#2694) A214


A214
aktív tag

Üdv,
Eladó hirdet,rendben zajlanak a dolgok,bemondóm neki az utánvételt,nem problémázik, másnapra eladja a cuccot másnak, pár nap múlva Nick nevet változtat. Ez itt így megy ?
(Előre utalást kért. Nem utaltam. :N )

(#2695) inf3rno válasza A214 (#2694) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nagyon meg kell nézni, hogy kinek utalsz előre. Engem még nem vertek át úgy, hogy nem jött meg az áru, de most már csak rendes fórumtagokkal üzletelek.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#2696) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos nem találtam sehol releváns infót, így bocsánat ha nem témába vág a dolog, de valamennyire azért mégis, mert nem akarok átverni senkit. Ha egy garancialevélen (PCX) több hardver elem is található, de csak 1-et adok el róla, akkor a vevőnek is jár a garancia és nekem is megmarad atöbbire? Hogyan tudjuk egymás között megosztani a garancialevelet?
Köszi

(#2697) domperke válasza Tybee000 (#2696) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2698) Kalandor válasza Tybee000 (#2696) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha garanciával árusítod, akkor nekünk az a fontos, hogy a vevőnek meglegyen a garanciája a termékéhez.
Ha elektronikus a garancialevél, az egyszerűbb, mert másolható.
Ha papír alapú, akkor az a biztosabb a mi szempontunkból, ha az eredetit adod át és neked lesz másolatod, de azért kérdezd meg a céget hogy elfogadja-e a másolatot :)

(#2699) kicsiflow


kicsiflow
újonc

Sziasztok!

Nyafant77 nevű felhasználónak van itt más károsultja is?
Előre utalással iphone-okat (többek között) árult (már nincs aktív hirdetése), az összeg (225.000) megérkezését követően még dobott annyit, hogy "intézem", aztán amikor elkezdtem érdeklődni a szállítási adatok (GLS csomagszám, követéshez azonosító) felől, azonnal felszívódott.
Tény, hogy balfxxz voltam (bár csak pozitív értékelései voltak, de ugye...), de azért remélem, hogy van esélyem viszontlátni a pénzemet, a rendőrségi feljelentés megtörtént, és az adminok felé is jelentettem.

(#2700) Kalandor válasza kicsiflow (#2699) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyílt egy ilyen topik: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.