Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2902) domperke válasza thomeef (#2900) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szia megkérjük,hogy válaszoljon erre a poszodra.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2903) --HARDCORE-- válasza Kalandor (#2887) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nekem is most egy ilyen vásárlásom lenne, - hogy a hirdetés hitelen fel van függesztve - de ha átverés, szóljatok, mert akkor előbb leveszem a pénzt a számlámról, inkább boltban költöm el. Az utalást keddre időzítettem. [link] Köszönöm!

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#2904) PROHARDVER! válasza --HARDCORE-- (#2903) üzenetére


PROHARDVER!

Én visszavonnám az utalást.

(#2905) --HARDCORE-- válasza PROHARDVER! (#2904) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszönöm!
Telefonon teljesen normálisnak tűnt, de bármi előfordulhat persze. 70ezer Ft nem kevés, inkább a biztosra megyek.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#2906) thomeef válasza domperke (#2902) üzenetére


thomeef
őstag

Hát, egy próbát megért, azért köszi. Értékelni gondolom így nem tudom a kollégát, és tovább károsíthatja a közösséget a jövőben is?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2907) Attila9711 válasza thomeef (#2906) üzenetére


Attila9711
tag

De, a moderátoroktól tudod kérni az értékelést

Attila

(#2908) domperke válasza thomeef (#2906) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Mi tudjuk engedélyezni azért várjunk hátha..Most megvontam a hirdetési jogát is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2909) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet értékelni egy felhasználót, aki egy általam feltett hirdetésre jelentkezett, de már töröltem teljesen a hirdetésem?

https://hardverapro.hu/apro/1tb_laptop_hdd-t_keresek/hsz_1-50.html

Erről lenne szó. A sztori hosszú így itt nem fárasztalak titeket vele de szeretném értékelni azt aki jelentkezett és vettem tőle merevlemezeket mert nem volt teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#2910) Attila9711 válasza dredjudge84 (#2909) üzenetére


Attila9711
tag

Szia, egy pár hozzászólással feljebb meg is kapod a választ. Moderátoroknak írj, ők tudnak esetleg segíteni

Attila

(#2911) Kalandor válasza dredjudge84 (#2909) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha a hirdetésben az Értékelem gomb helyén a "Nem értékelhető" gomb szerepel, akkor már sehogy, eltelt az idő, ez egy több hónapos hirdetés.

(#2912) dredjudge84 válasza Kalandor (#2911) üzenetére


dredjudge84
őstag

Remek. Akkor ha mondjuk teszek fel egy új hirdetést ugyanezzel a tárggyal, akkor az úgy jó?

(#2913) thomeef válasza domperke (#2908) üzenetére


thomeef
őstag

Oksa, köszi :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2914) Attila9711 válasza thomeef (#2913) üzenetére


Attila9711
tag

Sziasztok! Van itt olyan tag, akinek volt már üzlete komjatit taggal? Vettem előreutalva egy telót tőle, mert 51 pozitív után nem féltem utalni, erre ma hív, hogy ellopták a táskáját, benne az irataival, meg 2 telefonnal, az egyik az enyém. Elvesztettem a bizalmat, kíváncsi lennék, van-e bárki, akinek volt vele rossz tapasztalata. Elvileg visszafizeti a telót, de meg van szorulva, részletekben tudja. Nyilván lépéseket teszek, ha nem, csak jó lenne informálódni, hogy mi újság mással. Köszi!

Attila

(#2915) Adam9503


Adam9503
csendes újonc

Sziasztok, nem vagyok rá büszke, de emailben szedtek rá és elutaltam paypalos számlaszámra az összeget egy memóriáért, 15 ezret, de a termék sosem jött meg, a csaló pedig felszívódott.
Van bármi esélyem feljelentéssel?
Gmailes címe megvan, a beszélgetés, és egy paypalos számlaszám... de ennyi sajnos :))

(#2917) Kalandor válasza Adam9503 (#2915) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Menj be, jelentsd fel, nincs veszítenivalód.

(#2918) Ferenczi Áko válasza Attila9711 (#2914) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én tegnap utaltam neki 11500 ft-ot erre a kontira, de azóta nem reagált..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2919) Kalandor válasza Ferenczi Áko (#2918) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentsd.

(#2920) norbert14114


norbert14114
újonc

Sziasztok! gyulus112 taggal senki se üzleteljen, voltam olyan bátor 0 értékelése ellenére is, hogy elküldjek neki egy kártyát (amit jegeltem), cserébe egy kisebb félkonfigot ajánlott ami mai napig nem érkezek meg hozzám. Feladó vevényt elküldtem neki utána már válaszolni se tudott. Fel lett hívva másik telefonszámról össze vissza beszélt a gyerek, hogy még nem sikerült feladnia miközben itt pár napja azt írta, hogy sikerült. Meg hogy én nem írtam még neki. Lakcíme mindene megvan igazából.

(#2921) Attila9711


Attila9711
tag

Már az értékelésekre se lehet adni sokszor.. De cserét valóban csak személyesen kellene lebonyolítani, mert ez történik. Max, ha nagyon régóta tag az illető és rengeteg pozitív értékelése van. Mindenesetre tartsd nyomád alatt, keressétek folyamatosan és mindenképp jelentsd fel

Attila

(#2922) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#2918) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

No kérem, a pali fél 5 körül folyamatosan be volt jelentkezve, az eddigi üzeneteimre és amit közben írtam, azokra sem reagált. A hirdetése fel lett függesztve..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2923) thomeef válasza domperke (#2908) üzenetére


thomeef
őstag

Szia, szerintem eleget vártunk, elég egyértelmű az érintett hozzá állása.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2924) domperke válasza thomeef (#2923) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Sajnálom kitiltottuk.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2925) thomeef válasza domperke (#2924) üzenetére


thomeef
őstag

:R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2926) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#2922) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Visszautalta nekem a kicsalt pénzt végül. De szeretném felhívni az adminok figyelmét arra, hogy még több százezer forinttal tartozik a többi tagnak, és jó lenne ha minimum a hirdetési jogát megvonnák..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2927) PROHARDVER! válasza Ferenczi Áko (#2926) üzenetére


PROHARDVER!

A joga megvan vonva..... :W

(#2928) Attila9711 válasza PROHARDVER! (#2927) üzenetére


Attila9711
tag

Szuper. Sajnos már több milliós csalásról van szó, ahogy számolgattuk

Attila

(#2929) CapodiCapo


CapodiCapo
újonc

FIGYELEM OLVASD EL! Csalót keresek olyan felhasználokat akiket becsapott!
Üdv olyan felhasználókat keresnék akiket megpróbált vagy be is csapott Energy32 (nic elnevezésű) uriember. H. Róbert Unicredit bankos átutalás volt részemről 41k
Amenyiben van vele bármilyen tapasztalatod kérlek oszd meg velem itt vagy privátban vagy a
06703303029 számon Köszönöm. :R

(#2930) KEndre válasza CapodiCapo (#2929) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Tegyél bejelentést a moderáció felé, ők esetleg el tudják érni. A hirdetésénél a "Jelentem" gombbal...

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#2931) CapodiCapo válasza KEndre (#2930) üzenetére


CapodiCapo
újonc

Rendben köszönöm

(#2932) whited


whited
addikt

Sziasztok
Korábban már vásároltam tőle ezért mikor megkeresett minap egy ajánlattal, elutaltam alienwarefan felhasználó részére 38k-t.
Erre most látom hogy végleg fel van függesztve.
Mi történt, és mit tudok tenni ilyen esetben?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2933) domperke válasza whited (#2932) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az adatait akkor ismered nem?Hogy mi történt erről nem adhatunk infót ki.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2934) whited válasza domperke (#2933) üzenetére


whited
addikt

Egy bankszámla számot és nevet tudok csak amire utaltam, mert a múltkori csomagküldésről az adatok amivel postázott nekem már nincs meg.

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2935) domperke válasza whited (#2934) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Akkor várj pár napot ha nem jelentkezik,küldi a terméket valahogyan indulhatsz feljelenteni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2936) whited válasza domperke (#2935) üzenetére


whited
addikt

Rendben, köszönöm akkor várok :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2937) Kalandor válasza whited (#2932) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De addig is jelentsd a hirdetését biztos ami biztos.

(#2938) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Szépen beleszaladtam tátott szájjal abba a bizonyos erdőbe. Hétvégén jelentve is lett a hirdetés, amire jött is válasz, idéznék belőle:

"Ha a másik fél nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy a 8. napon (korábban ne!) ezen jelentésre válaszolva értesítsen bennünket!
Ha a másik fél rendezi az esetet, akkor kérem, hogy mihamarabb értesítsen bennünket erre a jelentésre válaszolva!"

12-én jár le a 8 nap amire kértek, addig várok természetesen, a problémám az hogy nincs válaszlehetőség, nem tudok értesítést hagyni ezen a jelentésen. (vagy majd a 8. nap után lesz?)
Ebből úgyis feljelentés lesz egyébként, kommunikáció nulla, semmi törekvést nem mutat az eladó.

Köszönöm!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2939) Kalandor válasza SpongyaBob (#2938) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia, nem lett bepipálva egy kapcsoló, most már tudsz válaszolni.

(#2940) SpongyaBob válasza Kalandor (#2939) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2941) jovás


jovás
aktív tag

Sziasztok!

Engem is átb@sztak, sajnos. Ez a felhasználó, ha esetleg valaki nem utalt még neki, meg se próbálja!!! 2 féle AMD procit, memóriát és videókarit árult. Egészen az utalásig szinte azonnal reagált a levelekre, azóta (péntek) semmire.
Egy procit+memót vettem volna, utána egyből jegelte is őket, viszont ma délelőtt visszaállította, utána percenként belépett az oldalra, de egy levelemre sem válaszolt, gondolom vadul ment az üzletelés, jelentettem, és miután letiltották a hirdetéseit be sem lépett azóta.

Ezeket árulta:
– Ryzen 5 3600, 30.000 Ft
– Crucial ballistix 2x8 gb 3600mhz cl16, 15.000 Ft
– Radeon rx 6500xt, 40.000 Ft
– Ryzen 5 5600g, 45.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#2942) Zoulfly válasza jovás (#2941) üzenetére


Zoulfly
tag

Szia.
Engem a ram kit + Foxpost szállítás árával húzott le akkor ezek szerint. Ma reggel utaltam el a pénzt. Azóta nekem sem írt már semmit. Persze az utalásig nagyon kommunikatív volt. :W

(#2943) pyrogallol


pyrogallol
újonc

Sziasztok!

Múlt héten valamikor (nem tudom pontosan az időpontot) feltörték az eredeti felhasználói fiókomat és ott hirdetést adtak fel, amivel valószínűleg meg is károsítottak valakit. Azóta a fiókomat ki is tiltották.
Ha esetleg valaki járt hasonlóképp, az kérem jelezze, mivel feljelentést fogok tenni és több károsult esetén nagyobb súlya lehet az ügynek.

(#2944) jovás válasza pyrogallol (#2943) üzenetére


jovás
aktív tag

Szia!

Rengeteget segítenél, ha elárulnád mi volt a felhasználóneved, vagy esetleg ugyanez volt?

(#2945) pyrogallol válasza jovás (#2944) üzenetére


pyrogallol
újonc

Szia!

A felhasználónevem tcrsh volt. Közben az adminisztrátorokkal leveleztem, hogy legalább megtudjam, hogy milyen hirdetést adtak fel a nevemben.

(#2946) jovás válasza pyrogallol (#2945) üzenetére


jovás
aktív tag

Akkor engem nem Te vágtál át. :DDD Ő volt a szerencsés. :W

(#2947) Golden9 válasza jovás (#2941) üzenetére


Golden9
addikt

"Engem is átb@sztak, sajnos. Ez a felhasználó, ha esetleg valaki nem utalt még neki, meg se próbálja!!!"

Yasuomain69



Szia!

Beírtam a nevét, hogy itt a topikban kiadja a kereső.

[ Szeretkezve ]

(#2948) jovás válasza Golden9 (#2947) üzenetére


jovás
aktív tag

Ok. ;)
Csak azért nem akartam direktbe, nehogy már még Ő jelentsen fel a személyiségi jogai miatt. :D

(#2949) zolee1984 válasza jovás (#2941) üzenetére


zolee1984
senior tag

Feljelentetted?
Engem a rammal baszott át

üdv Zoli

(#2950) zolee1984 válasza zolee1984 (#2949) üzenetére


zolee1984
senior tag

Nekem megvan az email címe illetve telószáma és a címe is

üdv Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.