Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Hordeaux


Hordeaux
újonc

Sziasztok!

Beleszaladtam egy eladóba, telefonon le is egyeztettük a személyes átvételt.

Ezután néztem rá újra a profiljára és egy napra felfüggesztették a fiókját.
76 pozitív értékelése van, 0 negatív.

Red flag? Kételkedjek?
Miért kaphat egy felhasználó 24 órás felfüggesztést?
(Nagyon jó áron ad teljes PC-t)

(#3352) domperke válasza Hordeaux (#3351) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szia.Sok oka lehet amiért kapta(szabályzatunk ellen vétett valószínű) de mivel nem tudom ki ő nem tudok segíteni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3353) ricsi99


ricsi99
addikt

Sziasztok
Lehet hülyeséget kérdek:
Van egy figura akire többen panaszkodnak hogy valószínű csaló.
Frissen regisztrált tag...
Elsőnek kötöttem vele bizniszt , pár ezer ft-s cucc ...aztán kérte az értékelést.
Mivel nem volt gond ,igy megadtam.
Viszont már többen kerestek meg vele kapcsolatban ,hogy finoman szólva is átb@sz mindenkit.
Lehet e ebből nekem gondom ,hogy az én értékelésemre hivatkozik?
Lehet e felfüggeszteni esetleg a már meglévő értékelését?
Attól tartok ,hogyha tényleg simlis, és hivatkozik a velem kötött bizniszre az nem biztos hogy jó fényt vetne rám is.
Ricsi

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#3354) Kalandor válasza ricsi99 (#3353) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha valós volt az értékelés, nem lehet belőle gondod.

(#3355) brabbitz


brabbitz
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem lenne felétek.

Van ez a "Papp G" nevű felhasználó, akitől vettem volna egy R7 2700X processzort.
Előre utaltam FoxPosttal együtt, először állította hogy közbe jött valami szvsz aznap nem, de holnap (azaz ma) feladja a terméket délelőtt, és szólni fog. Azóta se kép se hang, a általa "fotózott" képeket megtaláltam egy román oldalon. 5 pozitív, új reg, és premium fiok, eddig még itt sose vertek át, ez az első. Nektek van bármi vélemény a tagról?

(#3356) raziel01 válasza brabbitz (#3355) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem eleve már az gyanús lenne, hogy új reg és 5 pozitív. Azért 1-2 napot várnék, mert általában aki csalni akar az nagyobb értékben teszi de persze nem lehet kizárni. Ha 1-2 nap után sincs semmi előrelépés akkor lehet jelenteni az oldalon is.
Mondjuk az eleve érdekes, hogy a hirdetést meg törölte tehát arra meg nem vár értékelést? Gyanús.

[ Szerkesztve ]

(#3357) brabbitz válasza raziel01 (#3356) üzenetére


brabbitz
csendes tag

Hirdetést törölte. De a többit is. Ig, átvert, most még várok de nem hiszem hogy hirtelen feladná. Mindenesetre azért sajnálom hogy valakinek egy papír címletet ér a becsülete.

(#3358) raziel01 válasza brabbitz (#3357) üzenetére


raziel01
veterán

Mekkora összegről van szó? Lehet tenni feljelentést de 50 ezer alatt ha mást nem vert át akkor nem szoktak vele foglalkozni. Persze már olyat is láttunk itt a fórumon, hogy feljelentés hatására rögtön visszautalta a pénzt.

(#3359) brabbitz válasza raziel01 (#3358) üzenetére


brabbitz
csendes tag

21 ezer forint, en is gondolkodok egy polgari peren, de nem tudom, hogy mast is vert mar at. 5 pozitivja egyebkent vevokent volt. Mindenestre jó tanuló pénz volt (mármint szoszerint, osztondijambol ment el :DDD ). Hát így jártam azt hiszem.

(#3360) envagyok válasza brabbitz (#3359) üzenetére


envagyok
veterán

Ha jövő héten nem rendezi, online jelentsd fel.
Engem múltkor 5000ft-al vertek át :U

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3361) brabbitz válasza envagyok (#3360) üzenetére


brabbitz
csendes tag

Lehet megprobálom, bátyám ügyvéd szóval van segítség csak nem akarom nyaggatni ezzel, meg félek attól hogy ez többe kerülne mint amennyivel engem átvertek.

[ Szerkesztve ]

(#3362) PandaMonium válasza brabbitz (#3359) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem kell feltétlen polgári perre vinni (sőt, ekkora összegnél biztosan nem kell, mert nem akarsz egy huszasért évekig bíróságra járni), szimplán a rendőrség oldalán online ügyintézés keretében jelentsd fel. Egyrészt ha másokat is átvert, akkor össze lehet vonni az ügyeket és gyorsabb az eljárás, szigorúbb büntetéssel, másrészt legalább berángatják kihallgatásra a rendőrök meg kap tőlük egy kis leb*szást, hátha annak lesz annyi hatása, hogy legközelebb nem csinál ilyet.

Jelzem amúgy engem ugyanígy vertek át egy fél éve (csak sokkal nagyobb összeggel) és már bőven aktív a nyomozás, úgyhogy ha írsz privátban nevet/számlaszámot/közleményt, hogy hova-hogyan kellett utalni, akkor meg tudom mondani, hogy össze tudjuk-e vonni az ügyeket.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#3363) sayen2


sayen2
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Szabolcsból rendelt valaki terméket 20.000 forintért , amit el is utalt . GLS-el küldeném lakcímre , de mi van ha azt mondja hogy üres dobozt kapott ?
Köszönöm

(#3364) Ferenczi Áko válasza sayen2 (#3363) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vedd videóra, amikor becsomagolod.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3365) maxxenergie válasza Ferenczi Áko (#3364) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Videóra veszem és utána küldök egy ürest dobozt... megvan akkor köszi :C
#3363sayen2
Ha már ilyen kérdések felmerülnek benned amit nem lehet kivédeni akkor csak személyes átvétellel add el ennyi akár adásvételivel hogy átvette kifizette stb... !

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#3366) thomasa válasza sayen2 (#3363) üzenetére


thomasa
senior tag

Súly adatokat is nyilvántartanak, kérd ki, hogy amikor feladtad még x kg volt, igazolják le.

(#3367) janeszgol válasza KEndre (#3329) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez félreinformálás.

1, pénz nem hívható vissza magánszemélyeknél. Sohasem.
2, bármi van benne, a csomagküldőszolgálat nem vállal érte felelősséget. Én is rendeltem az emagon kettő terméket, egy volt benne, ott bontottam ki az automatánál, ott is telefonáltam. Hetek óta tartó egyeztetés után azt a választ kaptam, hogy szerintük benne volt, kész, lezártnak tekintik. (Persze az Emagon össze-vissza hitegettek, hogy most viszi a futár a hiányzó terméket, utána meg azt, hogy még elbírálás alatt van. És ez az Emag volt, az Emag által árult termékkel. Oké az eset óta mindig minden pontosan megkaptam.)
Magánszemélynél még ennyi esély sincs, mivel a csomagküldő csak viszi a csomagot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3368) janeszgol válasza sayen2 (#3363) üzenetére


janeszgol
félisten

Semmit. Senki nem tudja, hogy mit küldtél, csak te, meg az, aki átveszi a csomagot.
Téged itt megfigyelnek egy ideig, aztán ha nem jön több panasz rád, akkor "tiszta" leszel.
Ha ő nagyon erősködik, akkor majd feljelent. Ha nem teszi meg, akkor vedd úgy, hogy nincs ebben több.
(Így korrekten el tudod neki küldeni a cuccot, de át is vághatod. Ez rajtad múlik. Rajta meg az, hogy mennyire veszi komolyan.* Erről szól az online adásvétel.)
Itt az oldal üzemeltetői pedig annyit tudnak csinálni, hogy ha megkeresi őket a rendőrség, akkor adatokkal szolgálnak.

*Engem is átvágtak kettő éve. Kétszer is. Oké számítottam rá, így olyan értékben vásároltam, ami nem fáj. (15k, meg 22k.) Mindkét esetben pár napon belül ment a feljelentés. Az egyik esetben facebook fiók is csatolva lett, a másik esetben pedig az a vállalkozás, aminek a számlaszámát megkaptam és arra utaltam. Természetesen mindkét esetben azt írta vissza a rendőrség, hogy nem beazonosíthatók az illetők. Ennyit erről.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3369) brabbitz válasza janeszgol (#3368) üzenetére


brabbitz
csendes tag

Nalam is, nem ertem miert van ez, pedig nev, tel.szam is volt... Preferalni kell a szemelyes atvetelt. Csak ha olyan ez, akinek autoja nincs, az kb halott. De lassan akinek van, az se engedheti meg maganak :(

(#3370) KEndre válasza janeszgol (#3367) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

1. [link]

Itt pl.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3371) PandaMonium válasza janeszgol (#3368) üzenetére


PandaMonium
őstag

Az egész jogi rendszer úgy ahogy van az online adásvétel körül működésképtelen. Gyakorlatilag bármilyen lehúzást, bármekkora összeggel meg lehet csinálni és a rendőrség részéről semmi következménye nincs, mert egyértelmű eseteket se hajlandóak kinyomozni. De ha még sikerül is nekik és bizonyíthatóan bűnös az elkövető, akkor se kapod vissza a pénzed. Egy normális világban az államnak vagy a bankoknak kéne fedezni ezeket az anyagi károkat, és majd ők szépen behajtják az elkövetőn a tartozást, nem a sértettnek kellene eredménytelenül évekig pereskednie.

What I cannot create, I do not understand

(#3372) PandaMonium válasza KEndre (#3370) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ez látszattevékenység az OTP részéről, esetleg pár ezer Forintos kárt még megtérítenek, de ahogy nagyobb összegről van szó azt mondják, hogy menj pereskedni, mert ők jogilag nem felelősek (ami egyébként igaz is). Igaza van janeszgol-nak, ha előre utalsz semmi garancia nincs rá, hogy visszakapod azt a pénzt.

What I cannot create, I do not understand

(#3373) envagyok válasza PandaMonium (#3371) üzenetére


envagyok
veterán

Nálam egy 5000ft-os átverés után, amikor feljelentést se tettem, hívtak a rendőrségtől kb 1 év múlva, hogy látták, utaltam én is az embernek, kaptam-e árut.
Mikor elmeséltem mi történt, jótt levél, hogy a bíróság tárgyalja az ügyét. Ha akartam volna megkaphattam volna a pénzt is.

Volt egy másik eset, amikor igen nehezen jött meg a ddr3-asnak nevezett ddr1-es alaplap, de én ezt tudtam, úgy vettem meg.
Ott is jött hívás a rendőrségtől.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3374) PandaMonium válasza envagyok (#3373) üzenetére


PandaMonium
őstag

Azért hívtak fel téged, mert több károsult volt és összevont ügy lett belőle, így komolyan kellett venniük a dolgot. Ha csak 1 károsult van akkor futhatnál a pénzed után, semmi nem lenne belőle nagyon nagy eséllyel. Illetve attól mert Te nem tettél feljelentést még több másik ember tett vagy tehetett, és hónapokat/éveket vártak az eredményre. Tudom miről beszélek, fél éve folyamatban van egy feljelentésem, illetve évekkel ezelőtt volt egy hasonló ügyem, mikor az elkövető telefonszámát is tudtam, és így sem sikerült a rendőrségnek beazonosítani az elkövetőt. :)

What I cannot create, I do not understand

(#3375) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Nem vertek át, csak egy olyan problémám lenne, hogy megvásároltam ezt a terméket: [link]
Értékelni szeretném lassan egy hete, de az eladó nem hagyja jóvá, pedig többször belépett, hirdetett is azóta, ma annyit írt, hogy nem volt rá ideje.. 1 kattintásra.. Kihez kell forduljak? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3376) domperke válasza Ferenczi Áko (#3375) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szia az.értékelés csak opció nem kötelező ha nem tart rá igényt kivéve ha valami simlisség okán nem hagyja jóvá a másik fél.Akkor mi tudjuk engedélyezni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3377) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Sziasztok !

A vernalyst profilú "emberrel" vigyázzatok, mert megpróbált átverni. A hirdetésemre jelentkezett este 9- kor, megpróbált felhívni (persze nyilván azért, hogy ne legyen nyoma írásban) és mivel nem tudott elérni ezért elkezdett üzeneteket küldeni. Feltűnően tukmálta a videokártyáját, ár alatt adta és teljesen magyartalanul fogalmazott, mintha egy google fordítós chatbot lenne. Először nem volt rá gari, aztán mégis megtalálta. Össze vissza hazudozott. Modtam neki, hogy küldje el, meg is ígérte, hogy majd holnap lefotózza (egy PDF-et!!!) Azóta is várom. A képei és szerintem a profilja is lopott volt. Nagyon vigyázzatok vele. Sajnos nem volt hirdetés csak az enyémre reagált ezért nem tudom bejelenteni. :(

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3378) KEndre válasza PandaMonium (#3372) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

"Ez látszattevékenység..."
Nem.

"Foxposttól előértesítés, vagy nyomkövetési azonosító nem érkezett. Azért jelentettem mert gyanús hogy egyik napról a másikra eltűnt az összes hirdetése és amit meg akartam venni az fel van függesztve.
Közben a banktól visszakaptam a pénzt, azt írják hogy visszautasítva. Nem tudom mi történik itt, rákérdeztem az eladónál de már tiltva vagyok."

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3379) Dunczy válasza GodGamer5 (#3377) üzenetére


Dunczy
csendes tag

Én sajnos utaltam neki. Egyelőre nem érkezett semmi. És nem is válaszol. Szintén keresésre reagált. Ha a héten nem jön meg a kártya, elindítom az ügyet.

(#3380) PandaMonium válasza KEndre (#3378) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem tudom ez honnan idézet és mekkora összegről van szó, de továbbra sem vagy tájékozott a témában látszólag. Az OTP saját honlapjáról screenshot, ami átutalt összeg visszahívására vonatkozik:

What I cannot create, I do not understand

(#3381) natë


natë
nagyúr

Sziasztok,

csak infóként, bár szerintem az "úriember" nem fog többet itt hirdetni ezzel a névvel.

"A kollégát pozitívra értékeltem, majd fél év után kiderült, hogy az a mobiltelefon, amit Yetteles alkalmazotti készülékként eladott nekem, számlafizetés elmaradása miatt letiltásra került. Üzeneteimet ignorálja, nagyjából hasonlóan, mint a két semleges értékelésnél, csak itt 2xxe Ft-ról van szó!
Tegnap már messengeren is tiltott."

131 pozitív...

Én ezek után biztosan nem ajánlom. Egészen addig lesz megbízható, amíg nem lesz probléma a termékével. :(((

(#3382) KEndre válasza PandaMonium (#3380) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Hozzáteszem: az az eljárási rend (protokoll), ha csalásgyanú merül fel bejelentés alapján a banknál, a pénzfelvételt onnantól szűrik (ellenőrzik, tiltják, bankkártya "elromlik", stb), tehát az első bejelentés után van esély, hogy a kicsalt pénz zárolásra kerül a rendőrségi eljárásig. Mindenkit buzdítok, hogy tegyen bejelentést a fogadó bankhoz, ha biztos benne, hogy csalás áldozata lett. Vesztenivalója nincs, a rendőrségi feljelentést is meg kell tenni, mindkettőt online érdemes elvégezni.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3383) KEndre válasza KEndre (#3382) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Vegyünk igénybe tranzakciófigyelési szolgáltatást!
Igényeljük (az MNB 5/2023. (VI.23.) számú ajánlása alapján rövidesen díjmentesen biztosított) biztonsági célt szolgáló, azonnali tranzakciófigyelési (számla- és kártyafigyelési) szolgáltatást a visszaélések észlelése, későbbi visszaélések megelőzése érdekében! Egyes pénzintézeteknél kérvényezhető, hogy más is kapjon a számlatulajdonos fiókjáról kártya- vagy számlafigyelő SMS-szolgáltatást, és ha a családtagok ilyet igényelnek, gyorsan közbe tudnak lépni, ha valami gyanúsat tapasztalna.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3384) PandaMonium válasza natë (#3381) üzenetére


PandaMonium
őstag

Írtatok adásvételit? Ha igen, akkor szerintem az elég hozzá, hogy ez alapján feljelentést tegyél. Lehet ez már elég lesz hozzá, hogy fizesse a számláit.

What I cannot create, I do not understand

(#3385) KEndre válasza KEndre (#3383) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

A rendőrség ajánlásai:
https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/matrix-projekt/se-megrendelt-arucikk-se-penz

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3386) natë válasza PandaMonium (#3384) üzenetére


natë
nagyúr

Sajnos nem írtunk. Naivan azt gondoltam, hogy 131 pozitívval nem szükséges :W

(#3387) janeszgol válasza natë (#3381) üzenetére


janeszgol
félisten

Szép. Ha már a 131 pozi sem elég...
Komolyan megfogadom, hogy csak egy bizonyos PH-s titulus feletti emberektől vásárolok. Vagy legyen annyi hozzászólása a fórumon, mint amennyi pozija van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3388) razorka777


razorka777
veterán

Szeretném itthagyni celebi21 fórumtárs nevét.
Szerencsém volt, mert az átverés hamar kiderült, még a mai nap visszautalta a pénzem.(30k)
A sztori megegyezik ezzel és ezzel a történettel.
Emberünk a keresem jellegű hírdetésekre ugrik, gondolom mert így nehezebb jelenteni.

Kérek mindenkit legyen óvatosan a taggal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3389) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Valószínűleg én is átverés áldozata lettem, 56500 Ft-om bánja egyelőre.
Az illető Balazs247.

Március 14-én egyeztettünk le, egy teljesen reálisnak tűnő, harcoltasabb állapotú iPhone 11 hirdetést, teljesen normális és rendes volt üzenetekben, azt mondja hétfőn fel is adja FoxPost-al.

Időközben ugye eltelt bőven egy hét és semmi.
Tudnivalók továbbá:
- valamelyik hétköznap a héten kapott egy pár napos fiók felfüggesztést
- pár napja fura módon törölte az érintett hirdetést
- tegnap délután írt üzenetemet tökéletesen ignorálja, miközben sűrűn rápillantgatok az aktivitására és folyamatosan aktív, mostanában is

Olvastam itt az utóbbi egy oldalt és ha jól látom annyit tehetek, hogy online rendőrségen bejelentem, utána pedig az OTP-s űrlapot kitöltöm, elküldöm és várom a csodát.

Közben pedig szomorú vagyok, hogy ilyesmi megtörténhet egy 84 pozitívos tag esetében, gyakorlatilag a több száz pozitívos eladókba is hasonló szinten lesz érdemes megbíznom a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#3390) Kalandor válasza fery02 (#3389) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kérlek, hogy jelentsd a hirdetését.

(#3391) fery02 válasza Kalandor (#3390) üzenetére


fery02
addikt

Jelentettem is! 👍

(#3392) fery02 válasza fery02 (#3389) üzenetére


fery02
addikt

A jelentés úgy tűnik továbbmozdította az ügyet, válaszolt az illető.
Állítása szerint munkaügyből kifolyólag külföldre kellett utaznia és következő hó 10-edikéig ígéri, hogy fel tudja nekem adni a csomagot vagy visszautaltatja az árát.
Nekem megfelelne így is továbbra is, mert nem sürgős, csak (most rosszhiszemű vagyok) nem arra mehet ki a játék, hogy esetleg húzni akarja az időt, hogy hátha kiesek valami szabályba foglalt időintervallumból itt PH-n és végül végleg nem fognak velem foglalkozni?

Vagy elég még akkor is válaszolnom a Jelentésre, ha még 10-edikén sem fog történni semmi sem?

[ Szerkesztve ]

(#3393) Kalandor válasza fery02 (#3392) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

8. napon kell szólni.

(#3394) fery02 válasza Kalandor (#3393) üzenetére


fery02
addikt

Rendben, köszönöm!
Akkor valószínűleg a 8. napon még mindig nem fog történni semmi sem, de mindenképp válaszolok majd valamit.

(#3395) janeszgol válasza fery02 (#3392) üzenetére


janeszgol
félisten

Hal istennek itt a PH!-n nincs ilyen idointervallum. A csalas az csalas. En vasaroltam tole szemelyesen, korrekt arc volt.
Ha nem tudja azonnal feladni, akkor utalja vissza a penzed. Nem ám bele fog esni a csalo spiralba, hogy lehuz mast, hogy teged kifizessen es igy tovabb.
Szégyen! Tenyleg korrekt volt, meg ahogy olvasom massal is (laptop csomagkuldes).

Az urlapot hiaba toltod ki, penzt nem ad vissza neked a bank.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3396) fery02 válasza janeszgol (#3395) üzenetére


fery02
addikt

Mire érted, hogy szégyen?

Pont ez az egyébként, hogy én is teljesen azt gondolnám, hogy korrekt, mert amikor utalni szándékozok xxxxx Ft-okat, akkor alap, hogy átfutom legalább az első oldalt az értékelési oldalán, hogy miket írtak róla mások és ő másokról.
Ez alapján meg se gondoltam volna, hogy ilyen hanyag üzletmenet tudhat kialakulni.
Simán eltelik úgy egy hét, hogy nem tudok semmiről sem, privátokra csak akkor válaszol utóbbiakban, amikor a hirdetés jelentéshez írok valamit, de olyankor érdekes egyből ír valamit perceken belül.
Egy hét után kellett megtudnom, hogy ki kellett utaznia állítása szerint külföldre és biztos én működök rosszul, de én foglalkozok annyira a vevővel, hogy ha nem tudom a megbeszélt napon feladni a csomagot, akkor elnézés kérések mellett tájékoztatom a helyzetről és írom a legközelebbi kilátást.
Mindezt magamtól teszem természetesen és nem úgy, hogy játszok a vevő türelmével, hogy ő kezdjen egyszercsak érdeklődni.

Elhiszem, hogy személyesen korrektnek tartod, én sajnos nagyon kiesek földrajzilag attól, hogy személyesen tudjak üzletelgetni, szóval nekem marad esetek nagy részében a lutrizás.

[ Szerkesztve ]

(#3397) fery02 válasza fery02 (#3389) üzenetére


fery02
addikt

Megoldódott közben az ügyem.
Köszönöm a segítséget! :R

(#3398) brabbitz válasza fery02 (#3397) üzenetére


brabbitz
csendes tag

Vegul mi tortent?

(#3399) fery02 válasza brabbitz (#3398) üzenetére


fery02
addikt

Egyszercsak érkezett az összeg visszautalása, mellé pár szóban, hogy sajnálja a történteket.
Továbbra is a terméket szerettem volna visszautalás helyett, de megértem a döntését és elfogadom, felesleges kérdésekbe már nem kívántam belemenni.

(#3400) Bélaaaa válasza fery02 (#3399) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Számomra érthetetlen, ilyen előzmények után is miért ragaszkodsz a termékhez? Tudomásul kell venni, hogy NINCS termék. Ilyenkor pénz vissza azonnal, nem még gondolkodsz, hogy fél év múlva is jó lesz neked így a telefon.

Komolyan, addikt vagy a rendszerben, hiszel a mesékben?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.