Hirdetés
- GAI: Retro GPU-k mindörökké: a végleges koncepció, és a szereplők bemutatása
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sh4d0w: Én és a számítógép
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
se4ever2
aktív tag
Új gép vásárlása előtt állok de sajnos nem igazán tudom mi legyen... Mindenképp itxben gondolkozom. A gép internetezésre, játékra lenne használva (játék alatt nem a crysis 2-t értem full hdban!
) Két variáció lenne. Az egyik lga 1155 alapú, core i3 2100, 4 gb dual 1333 ram, 500 gb 7200 samsung f3, msi hd 5670 (1 slotos) codegen mx-31 és chicony hipro 430W. A másik pedig ugyanez lenne csak amd e-350-es apuval.Ezzel az a probléma hogy nemtudom h például a játékoknál sokkal lassabb? Mert ha nem igazából jobb lenne ez mivel a z így megtakarított pénzből kijönne még egy ssd is.. Melyiket ajánlanátok?
Új hozzászólás Aktív témák
- Nintendo Switch 2
- GAI: Retro GPU-k mindörökké: a végleges koncepció, és a szereplők bemutatása
- Autós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Robotporszívók
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Vezetékes FEJhallgatók
- Gyúrósok ide!
- Gumi és felni topik
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- További aktív témák...
- Macbook Pro 2019 // i5 // 1TB // Számla+Garancia //
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 180GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3285
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest