- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- stefi68: AnySoft Keyboard (magyarul)
- perge666: Anbernic kézikonzolok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha – bevezető - igényfelmérés
- Őskoczka
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szép, de...
- CPU socket nagyon a szélére került, 120mm-es HTPC hűtők lelóghatnak a lapról, szűk házakban gondot okozhat (bár én megelégszem a 92mm-esekkel is).
- ugyan ALC1220-as ebben is az audio, de nincs rendes kimenet a hátulján, ASRock Fatality B450 ITX jobb ebből a szempontból.
- jó az M.2 cooler borda, de picit zsúfoltnak tűnik tőle a lap... mondjuk nem lett rossz az elrendezése.
- a SMART FAN 5-ről meg inkább ne írjanak egy szót sem. Múltkor frissítettem, aztán nemhogy elfelejtette a beállításokat, de nem is engedte újból bekonfigurálni UEFI-ből voltam kénytelen szabályozni, jóval körülményesebben, és kevesebb rugalmassággal... aztán egyszer amikor később próbálgattam, csodák csodájára megint volt rá lehetőség. Le is tiltottam az automatikus update keresést, ennek ellenére minden indításkor arcomba tolja, hogy "Van ápdét, tőccsed' le, jó lesz?", én meg "Cancel a fejlesztők felmenőibe"...Szóval ennél a generációnál nálam a Fatality a befutó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Olcsó Notebook! Dell Latitude E6540! I7 4600U / 8GB DDR3 / 128GB SSD! / HD8790M
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- Bomba ár! Dell Latitude E7450 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i7 8700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S3 TG Corsair 600W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest