Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) #16939776 válasza Oliverda (#38097) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ott, az a Fataly1ty Z270 Gaming-ITX/ac sziluettje, ami ebből a képből készült:

[ Szerkesztve ]

(#38102) Luskan válasza Mercutio_ (#38093) üzenetére


Luskan
tag

Utálom a Microsoftot és az összes terméküket, mert csak ártanak az informatika világának; főleg a kis egyéni szabványaikkal és a gigászi overheaddel a legtöbb terméküknél. A winfos oprendszerüknél a mai napig nem tudjuk mit telepítünk fel abban a 16Gb-ban, mert zárt forráskódú (és teljesen véletlenül az amerikai kormány is támogatta a terjedését). Plusz a DLL HELL is egy gyönyörű dolog... DE a win7 egy 2009-ben megjelent oprendszer, így ez elfogadható szerintem, hogy nem támogatják tovább.

A BIOS frissítést lehet Te is megúszod. Márciusban vettem ASUS lapot és nem kellett BIOS-t frissítenem, mert gyárilag frissebb verzióval adták. Felismerte egyből a G4560-at, amit beleraktam.

(#38103) #16939776 válasza Luskan (#38102) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem képes azt az óraelváltást lekövetni, mint amire a kaby CPU képes lenne, akkor - W7-8.1 alatt - nem lenne semmiben sem jobb mint a skylake, ami marketing szempontjából nem túl előnyös.

Engem is frusztrál a W7 elhagyása ryzen-re váltás okán, mert a régi VGA-m kedvenc 2013-as driver-ébe nem valószínű hogy bele egyezne a W10, de egyelőre nem válnék meg azoktól a feature-től, amit az tud.

[ Szerkesztve ]

(#38104) betyarr


betyarr
veterán

no tegnap megjöttek a cuccok és össze is pakoltam.ütős kis masina lett,megy mint a villám!

ez lett a vége:

- asrock h110tm
- g4560
- 2x8gb so-dimm ddr4 2400
- be quiet! Shadow Rock LP

hw amihez társultak az új cuccok:

- intel 535 120gb ssd
- wd red 3tb
- cm elite 110
- fsp 90w adapter
- thermalright ty147 case fan

az előző rendszeren az ssd kondíciója tavaly augusztus vége óta 16%-ot romlott.kezdetben szinte 2-3 naponta 1%-ot,majd amikor kikapcsoltam a nod tétlen állapotban végzett víruskeresését,akkor már javult a helyzet.így csak ~2 hetente ment lejjebb 1%-ot a meghajtó kondíciója.nem tudom mi generált ekkora írást a lemezen,de úgy tűnik ez most megszűnt,de nem akarom elkiabálni.
lényeg a lényeg: megy mint a karikacsapás a gépen minden!örülök,hogy végül leváltottam az am1-es konfigot.
köszönöm mindenki segítségét :R

valami,amit nemigazán értek: a bios a cpu hőmérsékletre igen magas értéket mutat 46-50 celsius fokot,azonban az aida vagy 15 fokkal kevesebbet.ez mi az ördögért lehet?most melyiknek higgyek?

egyébként egy kicsit érdekes ez a cpu hűtő: van egy pici holtjátéka a függőleges tengelyénél jobbra-balra enyhén mozgatható és attól félek,hogy így rosszabb a hatásfoka.jobban már nem lehet meghúzni egyik csavart sem.erről valakinek van véleménye?

(#38105) HookR válasza tailor74 (#38099) üzenetére


HookR
addikt

reddit.com / ascii.jp

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38106) HookR


HookR
addikt

Ugyan már fél éves, de hátha érdekel valakit:

14 Mini-ITX motherboards tested: small but powerful

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38107) Mercutio_ válasza Luskan (#38102) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, de a w8.1 2013 októberben jött ki, azt illene támogatni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38108) shteer válasza Luskan (#38102) üzenetére


shteer
titán

Én viszont megszivattam magam a G4560 + H170M kombóval :) és ezt eljátszottam anno 1150-nel is. Gyakoroltam a szerelést :)

..szerintem jónak tűnik

(#38109) #16939776 válasza HookR (#38106) üzenetére


#16939776
törölt tag

Teljesen jó, fogyasztás oldalon ott a turpisság... egy ilyen performance tesztnél mindig a közép mezőnyben vannak a legjobbak, mint 100M-en a hosszútáv futók. ;]

(#38110) Chaser


Chaser
titán

GA-Z170N-Gaming 5 lapja van valakinek, tapasztalat?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38111) AxBattler


AxBattler
félisten

SAPPHIRE PULSE ITX Radeon RX 570 4GD5 - gyártói oldal
Ugyan az áttekintőben nem írja (egyetlen 5-ös VGA-nál sem írja a Sapphire), hogy félpasszív lenne, de a Specifikációk fülön, a Features pontnál szerepel az "Intelligent Fan Control III", szóval kis terhelésen várhatóan leállítja a ventillátort.

A magam részéről inkább várom a kompakt 560-asokat, remélhetőleg jön MSI Aero ITX változatban is, mint pl. az RX550.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38112) HookR válasza AxBattler (#38111) üzenetére


HookR
addikt

Az RX 570 feltüntetett fizikai méretei (112 x 170 mm) nem stimmelnek. A 170mm PCB hossznak még rendben is van, de a kép alapján magasságra már az is ~119mm (a tápcsati is annak szélén végződik). Ha meg a hűtővel és hátlemezzel együtt értendő méretet nézzük, az olyan ~129 x ~194 mm.

RX 560-asból én LP változatot látnék szívesen. TDP-nek 80W-ot adott meg az AMD. Kis feszültség csökkentéssel beférne 75W alá tápcsatlakozó nélküli kivitelben.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38113) AxBattler válasza HookR (#38112) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, de mégis egy alternatíva a sok ITX méretű GTX1060-3G mellett.

Sajna még 460-asból sem ért ide az MSI LP modellje... :(((
A 80W-os TDP miatt meg szerintem inkább 550-ből várható LP változat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38114) HookR válasza AxBattler (#38113) üzenetére


HookR
addikt

Persze, teljesen jó kis kártya Mini-ITX alaplapokhoz, csak a specifikációban feltüntetett méretek tévesek. És itt rögtön ki is egészíteném a saját pongyolán megfogalmazott mondatomat: "Ha meg a hűtővel és hátlemezzel együtt értendő méretet nézzük, az olyan ~129 x ~194 mm."
Ezek a méretek a PCB (PCI-E csatlakozóba dugandó) aljától a kártya hűtőjének 'tetejéig', illetve a hátlapi lemez ház belső hátfalával érintkező síkjától hosszában a hűtő legtávolabbi 'elejéig' értendőek. Azaz nincs benne a hátlapi lemeznek sem a lefelé türemkedő, sem a csavaroknak kialakított hátrafelé türemkedő túlnyúlása.

Ennek a GPU generációnak már elég kifinomult az energiamenedzsmentje, lehet még alul sem kell feszelni. Elegendő BIOS-ban max 75W-ra állítani a fogyasztáskeretet és kész.

===========================================

Sunmilo Red Dragon Mini - chinaglobalmall.com

===========================================

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38115) Pete55555 válasza HookR (#38112) üzenetére


Pete55555
addikt

560:
Most olvastam, hogy lesz tápcsati nélküli, és tápcsatis változat is. /Már bezártam az oldalt, most nem keresem ki megint/
Várom ezt a kártyát, ha hozza a GTX 1050Ti szintjét hasonló áron akkor lehet azt veszek 470 helyett.

...Szeretem leracsniztatni...

(#38116) Chaser


Chaser
titán

tt core v1-nél van kisebb térfogatú ház? ha valamivel drágább az se baj
hdd nem benne bele, max egy ssd, de abból is lehet m2-es, kb semmilyen 2,5/3,5/5,25-ös helyre nincs szükségem
tápból jó lenne ha normál atx menne bele

szerk: ez az aljával párhuzamos lap elrendezés tetszik nagyon, lehetőleg ilyesmi lenne jó
vga ha menne bele majd 1050ti/1060, de utóbbi nem mérvadó, ebben is igazából csak a mélysége zavar, nem kell nekem ekkora
mondjuk keskenyebb is lehetne ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38117) burny


burny
aktív tag

Remélem nem re-post:

Ghost S1 - LOUQE Sweden

Kickstarter 1750-2000 Svéd korona

[link]

(#38118) zolika15 válasza burny (#38117) üzenetére


zolika15
tag

Fura ez a ház, nálam még mindig dan a4 a befutó, még ha ebbe több hűtés hely is van! :)

Zoli

(#38119) hszilard666 válasza burny (#38117) üzenetére


hszilard666
veterán

Jajj de dögös! :Y

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#38120) Chaser válasza zolika15 (#38118) üzenetére


Chaser
titán

ebben valami riser van ha jól látom, normálisan működik?
vmelyik topikban láttam egy elég drága házikót, méret passz, ott a risen nem okés és ami tényleg működik az még külön elég szép pénz
az előbb linkelt meg valami fúúúúezmi':d kat. nálam:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38121) HookR válasza burny (#38117) üzenetére


HookR
addikt

Nocsak! A svédek is bejelentkeztek egy A4-SFX klónnal. :)

DAN A4-SFX: 112 x 200 x 317 mm - 7,1l
LOUQE Ghost S1: 128 x 179 x 315 mm - 7,22l

1,5cm-rel szélesebb és 2cm-rel alacsonyabb, ami egyrészt jó a 1,5cm-rel magasabb CPU-hűtő elhelyezhetősége miatt, másrészt a 2cm mínusz a tápkábelek begyömöszölésénél, SFX-L táppal szerelve lesz majd 'öröm és bódogság'... Nem is értem miért nem azzal fotóztak. ;)
Ami teszik:
- A svédekre jellemző letisztult megjelenés.
- A központi strukturális elem, a gerinc (spine), ami lényegében egy darab rajzos, H-alakú extrudált alu profil, a sarkain hornyokkal további elemek rögzítésére. Egyszerre elegáns és költségcsökkentő* megoldás. :K

*Bár cserébe meg CNC marózni kell...

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38122) AxBattler válasza burny (#38117) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, de nálam még mindig az NCase a befutó! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38123) HookR válasza HookR (#38121) üzenetére


HookR
addikt

"DAN A4-SFX: 112 x 200 x 317 mm - 7,1l
LOUQE Ghost S1: 128 x 179 x 315 mm - 7,22l"

Vagy még inkább:
"Core Dimensions: 179 x 128 x 315 mm
Overall Dimensions: 181 x 133 x 320 mm (including feet and case shell)"

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38124) Oliverda válasza #16939776 (#38101) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy csak egy egyszerű foglalat és chipset cserét hajtottak végre a AMD-s modell kifejlesztéséhez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38125) Chaser


Chaser
titán

segítsetek izibe' pls:)
melyik a legkisebb itx házikó, ami lp vg-t fogad és paneltápos megoldású?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38126) Ispy válasza Chaser (#38125) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom melyik a legkisebb, de a streacom F7C ilyen.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38127) HookR válasza Chaser (#38125) üzenetére


HookR
addikt

============================================

Lone L4 hivatalos oldal - [link]
- 225 x 95 x 217 mm (4,64l)

============================================

Vagy például az NFC S4 Mini-ben elfér teljes magas dVGA is.
- 330 x 215 x 63 mm (4,47l)

(#38116) Chaser: Erre még érdekel a válasz? :) #lustaság

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38128) Chaser válasza Ispy (#38126) üzenetére


Chaser
titán

& HookR :R

érdekel, több órája itx házakat nézek de valahogy egyik se az igazi, még ha azt mondom oké, legyen drágább
úh lehet egyszerűbb egy kis lp-s, az sok mindent leegyszerűsít
talán a metis lenne a legközelebb az elképzelésemhez, bár eléggé más koncepció mint a tt v1 - az tökéletes lenne karcsúsítva - , de megfordítva pont tetszene, viszont az alja likacsos', nehogy már a pH@raszt használja másképp:)
vagy egy design itx project lenne, és akkor szeretném látni a vga-t, vagy ha az nem megy akkor elég lp is
viszont ilyen böhöm nagy itx házaknak én értelmét nem látom, annak se ha viszonylag keskeny és alacsony, viszont nagyon mély

szerk: a vége az lesz csinálok neki egyet fábú':) ahogy elnézem árban se lenne több értelmesebb háznál

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38129) Ispy válasza Chaser (#38128) üzenetére


Ispy
veterán

A direct VGA, még ha lp is, nem tesz lehetővé a kisebb megoldásokat, meg meg is főne benne minden, azért kell némi légáram.

Vannak nagyok kicsi kuckók is, de azokban nincsen hely VGA-nak.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38130) Chaser válasza Ispy (#38129) üzenetére


Chaser
titán

HookR által linkeltek egész tetszenek, főleg a második
azért árban húzok egy határt, nagyon maxmaxmax 40e, meg lehessen itthon kapni, de gyáltalán nem baj ha sokkal olcsóbb, nyilván ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38131) HookR válasza Chaser (#38128) üzenetére


HookR
addikt

"érdekel"
Francba! Reméltem, hogy megúszom*... :B

Vízszintes alaplapos, ATX tápos házak közül talán ezek a legkisebbek:
- Lian Li PC-Q33
- Lian Li PC-Q34

De akkor már érdemes a Raijintek Metis Plus-on is gondolkozni.
Esetleg ezeken: #31962

* Már annyi kuckó van, hogy nem séróból tolom. Át kell nyálazni az albumot.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38132) Chaser válasza HookR (#38131) üzenetére


Chaser
titán

:R
metis plust is néztem, de nem jöttem rá mi az eltérés a sima metishez képest - talán +1 venti és plexis ház? - de vele ott a probléma, ha megfordítom, az alja nem homogén, pedig úgy tetszene, előlapi csatik nem érdekesek
no mindegy, nézegetem amiket mutattál, hátha:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38133) HookR válasza Ispy (#38129) üzenetére


HookR
addikt

A dVGA-ban a 'd' leginkább discrete (esetleg dedicated). Megkülönböztetendő az integrált megoldásoktól.

Esetleg az OrigenAE M10 és az OrigenAE MM100 érdemelnek még említést. De az áraikat csak ülve szabad megnézni. :B

(#38132) Chaser: "metis plust is néztem, de nem jöttem rá mi az eltérés a sima metishez képest"
Leginkább a tetején lévő szellőzőnyílás az eltérés. Ablakos változat a simából is van.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38134) Ðávid válasza Chaser (#38132) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Szia!
Miért szeretnéd megfordítani a Metis-t? Azért, hogy a hagyományos elrendezést megkapd? Az a ház megfordítása nélkül is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#38135) HookR


HookR
addikt

ID-Cooling Stream 1 hivatalos oldal - [link]
- 537 x 410 x 234 mm

============================================

ID-Cooling Stream 2 hivatalos oldal - [link]
- 585 x 545 x 250 mm

============================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38136) Ispy válasza Chaser (#38132) üzenetére


Ispy
veterán

Geek a10 mini? Ez már eleve fekszik, nem kell felborítanod a metist ;]

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38137) AxBattler


AxBattler
félisten

Csak most figyeltem fel: HDPLEX 160W DC-ATX $48 + $5 szállítási költség Hamburgból.

Erről mik a tapasztalatok?
Papíron 15A-t tud stabilan leadni a 12V-os ágon, 16V-24V wide input-os, és elvileg egy csomó brand adapterrel kompatibilis (HP, DELL, ASUS, stb.) Persze nem használnám ki teljesen, nekem elég ha 120-130W-ot tud stabilan, leolvadás nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38138) Chaser válasza Ispy (#38136) üzenetére


Chaser
titán

ilyet soha:)
ezeknek nem látom értelmét, alapterületből nagyobbat elvesz mint egy matx, cserébe nem lehet rárakni semmit, bumfurdi, neeeeem:)
nem oldalán használnám a metist, teteje lenne az alja..úgy már látszódna a vga

Ðávid nem az elrendezés miatt, látszódjon a vga, az a része ahol a ventik vannak - bár épp lehet elrendezésnek is mondani ( : -, de olyan videót nem láttam róla
ha design pc _csak_ msi gaming kártyát veszek azt eldöntöttem, és szeretném látni is:)

HookR ezek a lian li-k jók, kis hackelés kellene plexihez a tetejére ( : de tetszik, oldalát lehet fel se raknám, bár láttam van ebből is plexis verzió
a kettő közt mi a különbség? nézegettem, a 34-es jóval drágább, talán térfogatban egy icipicit nagyobb, de mást nem látok

szerk: q34 olcsóbb, már belekeveredtem

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38139) HookR válasza Chaser (#38138) üzenetére


HookR
addikt

Szvsz csak optimalizáltak kicsit a házszerkezeten, hogy olcsóbb legyen előállítani és jobban illeszkedjen az aktuális Lian Li dizájnvonulatba.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38140) Ispy válasza Chaser (#38138) üzenetére


Ispy
veterán

Nem jó, mert megfő a kártya, de akkor már Cooltek U2:

Itt gyárilag megoldották a főzést ;]

Egyébként ez egy metis felállítva.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38141) Ðávid válasza Chaser (#38138) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Csak azért kérdeztem, mert én ezt megcsináltam a Metis-emmel. Oldalablakosat vettem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#38142) Ispy válasza Ðávid (#38141) üzenetére


Ispy
veterán

Esetleg tehetnél fel egy informativabb képet a gépről :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38143) Ðávid válasza Ispy (#38142) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Hiszen minden látszik, ami csak kell! :D :P

Rendben, készítek majd olyat is, amin fent van az oldallap. Van még valamilyen részlet amit esetleg lefényképezzek?

(#38144) Chaser válasza HookR (#38139) üzenetére


Chaser
titán

értem

Ispy venti a padlóra néz, nekem olyan kell hogy a plafonra nézzen..most esett le amit
Ðávid-nek mondok, ezt benéztem, vga venti rész nem a távolabbi oldal felé néz hanem ami majdnem ott van mellette, esetemben semmi értelme megfordjtani, így sem úgy sem jó :d

összegezve eddig lian li:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38145) HookR


HookR
addikt

CEMO 9000 hivatalos oldal - [link]
- 95 x 282 x 220 mm (5,89l)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38146) HookR


HookR
addikt

Abee AS RS04 és RS04G hivatalos oldal

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38147) AxBattler válasza AxBattler (#38137) üzenetére


AxBattler
félisten

Erre a HDPlex 160W DC-ATX-re esetleg valaki? :F

A webshop-ok vásárlói review-eiben méltányolják a cuccot, az egyetlen részletesebb ismertetőt a Tekeverything-en találtam (videóval), de ez azért nem egy JonnyGURU-s stresszteszt. Itt már egy i7-7700+GTX1070 kombót hajt meg vele, szóval annyira nem lehet gagyi a kicsike.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38148) radi8tor válasza AxBattler (#38147) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hajrá. :)

⭐ Stella

(#38149) AxBattler válasza radi8tor (#38148) üzenetére


AxBattler
félisten

Mondani könnyű... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38150) Chaser válasza AxBattler (#38147) üzenetére


Chaser
titán

1060 az de így se rossz:)
tetszenek az ilyenek, itt a nagy kérdés mindig a minőségi dc-dc, engem is érdekel
tavaly hülye voltam, apróért tudtam volna 200w-os 12v-os dell notebook tápokat, most olyanom van elrakva ilyen célra mint ami a videóban van, 1kg-s dög:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.